Witaj
Gość

Wątek: 1 Amber Constans PT movie (Ru of - Lancer)  (Przeczytany 4333 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: 1 Amber Constans PT movie (Ru of - Lancer)
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 31, 2010, 09:06:32 am »
Wiesz co, 50% osób nawet nie potrzebowała obejrzeć tego frapsa, żeby skomentować. Dla nich cokolwiek na ru ofie << RPG. Grunt to też walnąć oceny bez argumentów w stylu:

1/10
2/10... itd.

(Btw Kazuya, grunt to oceniać muzykę prawda? Ja wiem, że pewnei byś tam oczekiwał jakiegoś "umcyk umcyk", czy coś w ten deseń, ale to możesz dać do swojego frapsa)

Niektórzy jak np. Donk nawet nie potrzebują oglądać, aby stwierdzić (mając zresztą kłopoty z liczeniem do 8) że enemy było tylko 4 (reszta to pewnei leżała martwa jak przyszliśmy, a tych 4 co frapsowaliśmy, to stwierdziło, że pociśnie full nasze PT, no bo jak mogło być inaczej?)

Niektórzy również widzą tam, że to my wpadamy przeciwnikom robiącym train na plecy, chociaż w 80% filmiku to my agrujemy moby na siebie biegnąć na enemy.

Ludzie na tym forum, a szczególnie pr0 znawcy z RPG, co już dawno wszystko osiągnęli i ownią serwer jak mało kto (tylko dlaczego coraz więcej osób ucieka z RPG? Nie ma tam co robić? Wiem, że przybywa nowych też, ale dlaczego odchodzą ci wyfarmieni?)  potrafią oceniać frapsy bez ich oglądania. Kurde, muszą mnie tego nauczyć.


Tak jeszcze abstrahując od dyskusji "BD - ogarnia czy nie" (Bo ja wiem, że nie ogarnia skoro Raziel sam ciśnie całe party i soluje chimery, to trochę nam brakuje do takiego prosa jak on) to bardziej chodziło nam w tym frapsie, żeby pokazać, że mimo iż 1/3 party to A/S grade, a enemy 90% S80 i dużo lepsze lvle i podkręcone skille od nas, da się wygrać wykorzystując zgranie w constans.

Poza tym, nie trzeba farmić 5 lat jak to Raziel i jego ekipa jest przekonana, żeby PvP na poziomie S80 (co u was jest niemalże maximum na GF). Wystarczy ~~4 miechów jak u nas. Przez tyle, to nawet wiele osób na RPG PvP i tak nie widziała, mimo, że raty są kilkakrotnie x wyższe.


PS. Nie ma sprawy Alarion, nie musisz dziekowac.

Mimo wszystko dziękuje, bo dzięki dramie z Donkiem i prosami z RPG GF mam co czytać i z czego się pośmiać, szczególnei na ambitne argumenty jak:

jeśli pajacu wystawiasz jakieś filmiki musisz liczyć się z krytyką...
i kto jest lolkiem doskonale widać na frapsie  :afro:
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: 1 Amber Constans PT movie (Ru of - Lancer)
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 31, 2010, 11:19:40 am »
imo nastepnym razem:
a) mniejsze przyspieszenie akcji
b) tylko u mnie ten fraps zajmuje pol ekranu nawet jak fullscreen odpale?;f


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: 1 Amber Constans PT movie (Ru of - Lancer)
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 31, 2010, 12:16:31 pm »
@alarion
wymień mi wyfarmiona osobę z rpg która quitneła  ??
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: 1 Amber Constans PT movie (Ru of - Lancer)
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 31, 2010, 12:29:30 pm »
Binkz :<
new future.


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: 1 Amber Constans PT movie (Ru of - Lancer)
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 31, 2010, 12:39:08 pm »
ktoś na binkza koncie nadal gra :D
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: 1 Amber Constans PT movie (Ru of - Lancer)
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 31, 2010, 01:11:44 pm »
biedne te frapsy ale chopoki wybaczam wam bo gracie na ruoffie i jesteście zajebiści  :oops:
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !