Witaj
Gość

Wątek: Daggerzy - Prezentacja  (Przeczytany 97567 razy)

  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 25, 2007, 10:14:22 am »
i jestes takim przykladem ze nie jestes dziwny?? omg jak ktos tak jak mikos pisze takie glupoty to idzie tylko takiego spkowac. gra na jakims DN no ale jak na dragonie to chyba z miasta nie wyjdzie swoim tk albo innym badziewiem (jak cos to ja nie lubie tk, pr, summonerow, pw, sorc, tyratnow itp. klasy ktorymi zalosnie sie gra) bo o th wie tyle co moja babcia albo noby z officjala. drazni mnie to ze ktos mowi ze pw zjedzie th a nigdy nie widzial nawet takiej walki i gryzie babcie w tramwajach omg ponizej wszelkiej krytyki. niech pisze na forum noobow lineage2polska.pl takie glupoty a nie tu.
z powyższego postu wnioskuje że jesteś wielbicielem fotm classes. Zgadnij kto zachowuje się teraz jak noob ? On ironicznie wyjaśniając pewne kwestie bez używania obraźliwych sformułowań czy ty podtrzymujący swoje zdanie na stwierdzeniu 'bo on gryzie babcie w tramwaju' nie podając jednocześnie praktycznie żadnego naprawdę sensownego argumentu ?

Jak dla mnie może on gryźć cokolwiek w wieku emerytalnym, bo szczerze mówiąc nic mnie to nie obchodzi, ważne że to on ma racje. Jednocześnie nikt tutaj nie napisał postu który by jednoznacznie mówił że 'TH jest gimp i ssie', a ty zachowujesz się jak zraniony fanboy. Pozwól że zacytuje :
Cytuj
po drugie primo: th to mega owner. jako jedeyny ma tricka i fake deada i critici power i chance
Ohhh! faktycznie mega owner, jestem ci dozgonnie wdzięczny że wyjaśniłeś mi to że TYLKO on ma trick'a i fake deaTH'a. Do tego ten critic power i chance, just great....a teraz, dam ci ciasteczko jak wyjaśnisz mi sposób użycia fake death'a w pvp, bo przecież nie pve skille czynią z postaci 'mega owner'ów' ? To w zasadzie tyczy się też crit chance bo walka sprowadza się zwykle do odpalania blow'ów więc crit rate nie robi większej różnicy.
Z kolei jeżeli myślisz że wtfzpwn'ujesz kogoś trainem i fake death'em....ever heard of Silent Move ?

I jeszcze raz
Cytuj
omg jak ktos tak jak mikos pisze takie glupoty to idzie tylko takiego spkowac.
Reasumując :
- napisał że TH ma niskiego Dex'a. True ? yep
- napisał że mały movement speed. True ? yep
- napisał że rzadziej wchodzą mu blowy znowu przez niskiego Dex'a. True ?....można się sprzeczać że różnica w częstotliwości 'wchodzenia' jest w gruncie rzeczy nie wielka, ale dalej jest to prawda
- napisał że praktycznie nie ma self buff'ów. Też true.
Faktycznie same idiotyzmy. Pomyśl pare razy zanim coś napiszesz...

I na happy end ;) :
Cytuj
bo o th wie tyle co moja babcia albo noby z officjala.
ta...co oni mogą wiedzieć, grają na oficjalu przecież ;P
EPI :
Valeth - AW 6x


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 25, 2007, 11:36:43 am »
Reasumując :
- napisał że TH ma niskiego Dex'a. True ? yep
- napisał że mały movement speed. True ? yep
- napisał że rzadziej wchodzą mu blowy znowu przez niskiego Dex'a. True ?....można się sprzeczać że różnica w częstotliwości 'wchodzenia' jest w gruncie rzeczy nie wielka, ale dalej jest to prawda
- napisał że praktycznie nie ma self buff'ów. Też true.
Faktycznie same idiotyzmy. Pomyśl pare razy zanim coś napiszesz...

attack speed i movement speed nie zalezy u th od dexa jak cos. ma bosty na attack speed, dasha, i toggle na accuracy i taki dw. th wali najszybciej i na dashu biega tez najszybciej. onimeru troche za bardzo "dal do myslenia" tamtemu nobowi :/ no ale w gruncie rzeczy koles nie wiedzial co mowi  :shock: on jest jakis anty th. pewnie jak byl maly to taki th go pewnie pknol i ma teraz wstret jakis :D


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 25, 2007, 12:07:01 pm »
Ironia: mode on
UWAGA UWAGA - PISZE THE BIGGEST NOOB NA FORUM, BO GRAM NA OFFIE I JESTEM TEORETYKIEM, BO GRAM DAGGEREM, AHAHA
Ironia: mode off
OhNoes! - dobrze prawisz :P
Cytuj
attack speed i movement speed nie zalezy u th od dexa jak cos. ma bosty na attack speed, dasha, i toggle na accuracy i taki dw. th wali najszybciej i na dashu biega tez najszybciej
Dzecinne pisanie: mode on
LOL, XAXAXA, ROTFL -> Jakto nie zależy ziooom ?
Dziecinne pisanie: mode off
U każdej postaci od DEX jest zależny Speed/Critical Chance/Atk. Speed/Evasion/Acuracy(zapomniałem czegos, pewnie ta). U daggerów dodatkowo daję succes change dla BLOWów. To, że masz passivy nie wyklucza, że DEX zmienia to i tamto. Aha, Dash nie daje największego kopa. Na Binding Blow PW/AW są szybsi...duuuużo szybsi :]. W dodatku jezeli weźmiemy pod uwagę, że TH leci na PW na Dashu, a PW ma selfbuffa na speeda, to TH go nie dogoni, zanim skończy się Dash(kwestia buildów)w przeciętnym terenie.
No, jak wytykacie jaki TH jest uber to zacznijmy wytykać, jaka to ciota.
- 30DEX - Najniższa szansa wejścia Blowa bazowo.
- Mortal Strike - Jako jedyny go nie ma w C5(selfbuff 2minutowy dający bonus na wejście blowa). Dostaje za to Blowa, który jak wejdzie daje podobny bonus, no ale cóż. Musisz dojść, wrzucić go i liczyć, że przy takim DEXie Blow wejdzie.
- Na selfbuffach jest pusty...bo ich praktycznie nie ma. A poprostu czasami jest tak, że bijemy gdzieś bez buffera.
- Jest Daggerem najlepszym dla początkujących. Czy to wada ? No cóż, nie do końca, z tym, że jeżeli spojrzymy na to tak. Idzie 3ech daggerów i robią wymianę na Blowy, to w związku z HP TH(43CON TH/34CON PW/32CON AW) przy braku techniki każdy będzie nim "ołnował". Punkt niżej analogicznie dlaczego jest to wadą....
- Przez przewagę w statystykach i passivach brakuje mu skilli. Z tego powodu, naprawdę ciężko mu zabić cokolwiek innego niż inny noob dagger, ew. jakiś łucznik. Co z tego, że masz przewagę w tym i w tym, np. z AW. Dostaniesz HEX/PB i Freezinga i nagle masz -30% p.atk/p,def i kooonkretne obniżenie speeda. Zamiast 600 p.atk, masz ok. 400, to samo z p.defem :) To dlatego SK określany jest klasą która robi ciote z innych klas, jak wejdą debuffy, a mają naprawdę duzy landrate. PW wrzuci Entagle i może sobie nawet /sit wpisać i gnić. Nie, nie mówie, że jest ciotą, ale patrzcie na to z innej strony. Jak mówiłem, przez brak skilli nie jest wstanie zabić innych klas. Zauważyliście to ? Ja po potyczce z DA zacząłem to doceniać.
- Użyteczność skili w PvP: Dash+Blowy+Trick+SandBomb -> Zapomniałem o czymś :D ?
Reasumując: Wielu daggerów gra na różnych serverach. Z obserwacji powiem, że 90% to nooby kompletne. Na Retailu wygląda to troche inaczej, bo wbić 65+ to wyczyn nie do końca już dla nooba.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 25, 2007, 12:22:41 pm »
Tu cię muszę tylko poprawić, że Critical Blow ma swój effect nawet jak nie wejdzie, a mortal strike zwiększa tylko szansę na lethala(zresztą Critical Blow chyba też).


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 25, 2007, 12:26:52 pm »
Marc1n: Podobno na retku juz od dawna znane sa sposoby na ominiecie problemu detargeta, wiec Trick/Veil (?) i to cos tam jeszcze, co cie detargetuje nie jest juz problemem :P

Od siebie dodam, ze (jak dla mnie) end-game TH (a raczej juz AT) spada w rankingu wymiataczy prawie do zera (brak FD + mizerny dex) i jest to (znowu jak dla mnie :P) najbardziej noobowska postac - zawsze jak widze TH, to se mysle ze gra nim albo smarkacz, ktory ledwo co umie wlaczyc L2, albo jakas zyciowa porazka... Tak juz mam zaszufladkowana ta klase... Owszem sa wyjatki od tego (jak od wszystkiego :P)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 25, 2007, 12:29:03 pm »


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 25, 2007, 12:34:27 pm »
Ten filmik to ściema. Raz że to nie retail ani jakiś dobry serwer C5(Supreme) = stopień wiarygodności 0%, a po czym wiem, że to retail? W 2:02 widać, że całe miasto ma wyenchantowane bronie tak, że świecą się na niebiesko. Taaa, na retailu wszyscy chodzą z bronią podkręconą na +10...

EDIT. Aha, i jeszcze jedno, oni leją się w mieście czy mnie wzrok myli :o


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 25, 2007, 12:35:37 pm »
Slowo-Klucz: "Server KosGlad"... Chcesz zablysnac? Walnij filmik z retka, bo tylko takie maja jakas wartosc... :dry:

Zychu: Tonacy i brzytwy sie chwyta :P


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 25, 2007, 12:36:35 pm »
Kolejny filmik z gosciem ktory nigdy nie pada.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 25, 2007, 12:50:54 pm »
to jeden z przykladow ktore znalazlem :P http://www.youtube.com/watch?v=T2CKP9r7Wsk no i nie ma maga. na retaliu graja nooby co mowia zeby expic bez ssow bo sa za drogie lol. taki jest stereotym retailowca :D z officjala nic nie wiedza o prawdziwym lineageu :P do 65 w c grade chodzic to juz own3d totalny XD jak ktos zrobi bron na +5+6 to jest donatorem :D raty 1x wiec trzeba do 40 expic chyba z miesiac XD official = n/c

i dla mikn00ba

http://www.youtube.com/watch?v=x83Zmo7QEJc&NR
http://www.youtube.com/watch?v=55lr4HwOGT4&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=rQrE1fIAd8k&mode=related&search=
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2007, 12:59:46 pm wysłana przez Skellen »


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 25, 2007, 02:02:31 pm »
Aaaa, no panowie wyszło na jaw, że wiedza i władza jest zarezerwowana dla graczy zabugowanych piratów bo szybciej nabijają lvl i robią broń na +4156418481, a retailowcy to n00by są i w ogóle grać nie umieją...
Skellen --> na retailu ludzie mają full B grade sety + broń + jewelery na 52 lvlu... Ja też czasem nie używam ss jak jest duże party i moba tłucze z 6 osób, a ci "retailn00by" znają zazwyczaj L2 10x lepiej od ciebie, bo na retail nie idą teraz n00bki tylko gracze którzy ok 2 lata odsłużyli na privach i teraz po prostu chcą "normalnie pograć" No i sam pokazałeś, że nie wiesz prawie nic o retailu:
1. Tam nie ma donate
2. Sprzęty określonych grade ludzie mają tam wcześniej niż ty na privie...
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2007, 02:04:23 pm wysłana przez Zychu »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 25, 2007, 02:37:27 pm »
Cytuj
Tu cię muszę tylko poprawić, że Critical Blow ma swój effect nawet jak nie wejdzie, a mortal strike zwiększa tylko szansę na lethala(zresztą Critical Blow chyba też).
:
Po 1 - Co to jest Critical Blow - chodzi mi to, że nigdy w grze nie spotkałem sie z takim komunikatem i nie wiem o co Ci chodzi.
Po 2 - "Mortal Strike - Temporarily increases your chances of making a critical strike.". Nie, nie zwiększa Leathala.
Cytuj
jakiś dobry serwer C5(Supreme)
-Nie ma privów C5, mało tego, nie ma privów C4, a C4PTS(inna bajka zupełnie). To, że ktoś odpala grę z klienta C5, a ma nawet skille z C5, nieoznacza, że to Oath of Blood. Każdy lepszy programista wie jak coś takiego przerobić.(Jądro c4 pts napakować jakimiś innymi bajerami). Problem ma potem taki, że nie wie jak coś powinno działac i dzieją się rzeczy nieboskie i ultra turbo extra działające skille.
Nie będę komentować dziecinnych opinii o noobach z offa itd
Cytuj
Aaaa, no panowie wyszło na jaw, że wiedza i władza jest zarezerwowana dla graczy zabugowanych piratów bo szybciej nabijają lvl i robią broń na +4156418481, a retailowcy to n00by są i w ogóle grać nie umieją...
Skellen --> na retailu ludzie mają full B grade sety + broń + jewelery na 52 lvlu... Ja też czasem nie używam ss jak jest duże party i moba tłucze z 6 osób, a ci "retailn00by" znają zazwyczaj L2 10x lepiej od ciebie, bo na retail nie idą teraz n00bki tylko gracze którzy ok 2 lata odsłużyli na privach i teraz po prostu chcą "normalnie pograć" No i sam pokazałeś, że nie wiesz prawie nic o retailu:
1. Tam nie ma donate
2. Sprzęty określonych grade ludzie mają tam wcześniej niż ty na privie...
- Za to dobrze powiedziane. Dla tych co nie wierzą:
<-DML Set(od 50 już miałem korpus), TOP C Jawelery+enchanty i DS+focus+3. Fotka z Outlaw Forest - dropie recke na Krisa. Na craft już oczywiście mam :)
PS. Mam znajomych co grają w L2 4 miechy i wiedzą o grze więcej niż większość tego forum. Poprostu retail szybciej uczy. No i nie uczy głupot :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 25, 2007, 02:49:39 pm »
ja wiem swoje bo gralem tydzien na retailu z 3 dni XD no ale pytanie za 2$ jak zrobiles 3 paski skilli :D


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 25, 2007, 02:50:46 pm »
Critical Blow ma swój effect nawet jak nie wejdzie(po prostu go używasz i zwiększa ci szansę na Lethal na ok 12 sekund), Mortal Strike nie zwiększa szansy na blowa, tylko szansę na Lethal(tak przynajmniej pisali kolesie na L2Guru - oni też grają na retku)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 25, 2007, 03:32:09 pm »
Cytuj
no ale pytanie za 2$ jak zrobiles 3 paski skilli
- Od C5 poprostu są :)
Cytuj
Critical Blow ma swój effect nawet jak nie wejdzie(po prostu go używasz i zwiększa ci szansę na Lethal na ok 12 sekund), Mortal Strike nie zwiększa szansy na blowa, tylko szansę na Lethal(tak przynajmniej pisali kolesie na L2Guru - oni też grają na retku)
Dopiero gadałem z zaprzyjaznionym ADV i powiedział prawie tak jak ja. Zwracam honor cześciowo, a mianowice bonus działa nawet jak blow nie wejdzie. Jednak Critical Blow bonus jak i Mortal Strike bonus działa tak samo - nie zwiększa landrate na jakiś leathal, a poprostu wejście kolejnych blowow. Nie wiem co piszą na tym l2guru, ale jak na każdym forum 10% to ludzie co grają, a reszta co teoretyzują.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 25, 2007, 04:19:37 pm »
@Filmiki nie udowadniają nic, bo nie wiadomo z jakiej planety i z jakim stuffem na sobie. Na dodatek trzeba wziąć pod uwagę, że koleś musiał mieć ileś tam porażek zanim to nagrał.

Aha... Z jednego filmiki jasno wynika, że TH porusza się z prędkością +\- 5 różną od speed'a SpS's. Śmiech na Sali.

@Skellen & Onimer... Coś tam, smutek mnie ogarnia. Robicie z TH najlepszego Dagger'a, bo wszyscy daggerzy jakich widzieliście to opierali się na f1, f2, f3. Koleś siedzący na nienagannym sprzęcie, który ma równo w główce, wydoi AW'em czy PW'em każdego lepszego TH.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 25, 2007, 04:27:35 pm »
Na retaliu graja nooby co mowia zeby expic bez ssow bo sa za drogie lol. taki jest stereotym retailowca :D z officjala nic nie wiedza o prawdziwym lineageu :P do 65 w c grade chodzic to juz own3d totalny XD jak ktos zrobi bron na +5+6 to jest donatorem :D raty 1x wiec trzeba do 40 expic chyba z miesiac XD official = n/c

Gó.wno wiesz o retailu, dobrze że na retailu tacy jak ty wytrzymują do max 30lvl i wymiekają. Dla ciebie są tylko serwy high rate.

ja wiem swoje bo gralem tydzien na retailu z 3 dni XD no ale pytanie za 2$ jak zrobiles 3 paski skilli :D

Widać że grałeś na retailu skoro nie wiesz jak tego dokonać.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 25, 2007, 04:28:57 pm »
Bo z tą predkościa TH i SpSa to prawda :)
Elf mystic 24DEX/Human fighter 30DEX - różnica 6DEX, to mniej więcej tyle co mówisz na speedzie. Suma sumarum - TH bez Dasha nie ucieknie dla SpSa :P Na bazowych statsach :)
BTW: Jest taki gościo co go często widze. TH i ma title: "F1+F2+F3=Dead". Zaprosiłem go na arene :P I na koniec walki napisałem: "F12+F10+F11+F2+F3+2F7+2F8+F9+F2=Dead Too :]".
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 25, 2007, 06:33:08 pm »
A Th czasem nie ma pasywów na speed?


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 25, 2007, 08:57:00 pm »
wszyscy dagerzy maja pasyw na speed Quick Step to sie nazywa
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 25, 2007, 11:51:31 pm »
Ok sprawdziłem przy Quick step lvl 2 (43 lvl) TH jest szybszy o ok. 11 speeda od SpS-a. Oczywiście jak zrobi dye którego SpS nie zrobi, +4 Dex, -4 Con/Str to będzie jeszcze większa przewaga dla TH... Więc ucieknie czy też nie...można się kłócić ;).


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 25, 2007, 11:55:40 pm »
SpS może mieć DYE na +DEX, bo czemu nie :) :?:
Ucieknie, albo i nie. Kwestia jaka odległość pomiedzy nimi :) Inna sprawa - po co wiać :P ?
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 26, 2007, 10:13:41 pm »
Bo zawsze się robi magowi +CON (przynajmniej tak robiłem i tak słyszałem :P), sam nie wiem po co miałby uciekać, ale jak podałem w moim powyższym poście TH na czysto będzie o 11 speed szybszy niż sps. A podałem dlatego, ponieważ ktoś o tym gadał ale nie chce mi się szukać kto. Sprawe speeda już zostawmy ;).


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 27, 2007, 12:02:37 am »
Cytuj
PS. Mam znajomych co grają w L2 4 miechy i wiedzą o grze więcej niż większość tego forum. Poprostu retail szybciej uczy. No i nie uczy głupot

Mi starczyl PTS C5 i juz bylem do przodu ^^(na PTS C4 nie gralem).Teraz moze trafie na Interlude to posprawdzam sobie kilka postaci ^^

Ja chce grac na oficialu znowu T_T kupujcie mi abonament :P

Cytuj
raty 1x wiec trzeba do 40 expic chyba z miesiac XD official = n/c

Ta zwlaszcza ze masz czesto sprzet top to idzie naprawde wolno...

Cytuj
Elf mystic 24DEX/Human fighter 30DEX - różnica 6DEX, to mniej więcej tyle co mówisz na speedzie

Class              running      walking
Human Fighter   115              80
Elven Mystic     122               85

N/C :FFFF

Ja tam uwazam ze Od C5 najlepszy jest TH ale za klimat to i tak AW go kladzie ^^


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 27, 2007, 08:46:34 am »
No to masz odmienne zdanie niż całe L2guru :P Oni mówili, że do C4 TH był napakowany, ale teraz nadszedł czas zmian :) Inna sprawa, że wszystko zależy od umiejętności gracza+szczęścia w blowach :)
HATE ME MOAR!