Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Etina x4 Interlude 10.02.2023  (Przeczytany 42257 razy)

  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 30, 2021, 02:58:28 pm »
Jak przez nastepny tydzien nie chcesz miec zycia i wystarcza ci 5 godzin snu to wbijaj :)

Myslalem ze bedzie mniejszy online ale serwer przyciagnal sporo klanow o raczej stabilnym charakterze. Jak gm nie odwali fackupa to moze troche postac.
+

Wszytko zależy od adminów.
Są gracze którzy przyszli z Reborna, Mordoru i Dexa i nie zamierzają wracać.
So far, so good -  serwer może potrzebować czasu jak Reborn.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 30, 2021, 05:47:15 pm »
Teraz tylko czekać aż padnie mordor i ludzie przejdą na Etine, myślę że kwestia 2-3 miesięcy max. Serwer się ciągle rozwija, powstaje dużo nowych klanów. Przede wszystkim ekipa gmów jest aktywna, słucha ludzi i szybko reaguje na zgłaszane problemy. Do tego widać, że naprawdę się znają na tym co robią. Od jutra wchodzi nowy event, coś czego jeszcze nigdy nie widziałem na żadnych serwerze. Również dostępne są już bronie D grade (o czym wspomniałem niedawno), więc to najlepszy moment by dołączyć.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 30, 2021, 11:46:54 pm »
Jutro zaczynam sws. Pm Muaii in game


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • clickbait
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #178 dnia: Styczeń 31, 2021, 10:03:21 am »
Też zdecydowałem się skusić, na ile praca pozwoli cisniemy mocno :noob:
Addicted


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 31, 2021, 12:30:12 pm »
Wjechał update z trailerem po zuploadowaniu plików! Wygląda mega dobrze, wbijajcie żeby nie przegapić


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 31, 2021, 01:31:29 pm »
https://clips.twitch.tv/AmorphousFlirtyYakinikuShadyLulu link do trailera :)

PS. Rekrutacja znowu otwarta - przyjmujemy do aka, a także do głównego klanu - 1x bish/song/bd, melee dd/ łuczników i magów. Tylko te klasy będą brane pod uwagę jeśli chodzi o rekrutację. pm Fabu/qerg w grze lub na discordzie citkos#1101 lub qerg#5765
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2021, 01:36:35 pm wysłana przez ksenoN »


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 01, 2021, 03:26:04 am »
Czy ma ktos moze bardziej doswiadczony zdanie o bugach/jakosci plikow serwera? Na przyklad w porownaniu do reborna czy mordoru? Reborn to dziura na dziurze pomimo stalego latania plikow, z kolei mordor to lepsza jakos ale admini praktycznie nie wprowadzaja zmian i boja sie jakichkolwiek modyfikacji. Ten nowy event jest ciekawy, widac ze admini sie troche znaja i jak cos beda w stanie odpowiednio zareagowac a nie szukac deva na maxcheatersach i w bolach cos naprawiac miesiac :)


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 01, 2021, 06:27:58 pm »


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 01, 2021, 06:32:16 pm »
Czy ma ktos moze bardziej doswiadczony zdanie o bugach/jakosci plikow serwera? Na przyklad w porownaniu do reborna czy mordoru? Reborn to dziura na dziurze pomimo stalego latania plikow, z kolei mordor to lepsza jakos ale admini praktycznie nie wprowadzaja zmian i boja sie jakichkolwiek modyfikacji. Ten nowy event jest ciekawy, widac ze admini sie troche znaja i jak cos beda w stanie odpowiednio zareagowac a nie szukac deva na maxcheatersach i w bolach cos naprawiac miesiac :)
Lepsze od Reborna na 250%
To unikalny customowy projekt, nikt takich nie ma, moby mają skile i AI(zachowania) zgodne z retailem + rozszerzenia znane z wyższych kronik - np system Maiboxl z GE
Mordor to standardowy l2off,  ale nic poza tym.
O bugach nie napiszę, generalnie jeszcze jakieś tam się trafiają,w końcu to zmodowana wersja, ale reagując na ostatnie zdania to nie oni szukają, tylko ich poszukują na MXC, bądź tego pewien.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 05, 2021, 12:05:25 am »
 :bump:
Kilka dni temu rozpocząłem casualową grę tutaj. Faktycznie są ludzie na low lvl. Mniejsze lvle lub  większe ode mnie. Dzisiaj nawet udało się zebrać i 3 rb zabić.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2021, 12:22:18 am wysłana przez bielik »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 14, 2021, 12:14:58 pm »
Cześć !

Zastanawiam się czy zacząć, jak wyglada online na tym serwerze ?


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 15, 2021, 10:07:55 am »
Jakieś 400-500 realnie grających osób. Miasta są generalnie puste a na MDT jest pełne tylko dlatego że jest nieograniczony offline shop. Nie jest dobrze ale tragedii tez nie ma.

Szkoda że raty są takie takie wysokie. Gra się skończy zanim się ludzi nazbiera.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 15, 2021, 02:27:49 pm »
Jakieś 400-500 realnie grających osób. Miasta są generalnie puste a na MDT jest pełne tylko dlatego że jest nieograniczony offline shop. Nie jest dobrze ale tragedii tez nie ma.
Miasta są puste właśnie dlatego, że poszerzono MDT.
To był błąd administracji. Sami się zorientowali ale za późno i teraz nadają co jakiś czas Announcement o tym, że handel przeniósł się na MDT
Z tego co pamiętam w czasach IL na retailu  na MDT sprzedawało się w zasadzie jedynie szoty i kryształki.
Tutaj faktycznie gdy wpadnie nowy gracz by sprawdzić serwer to wygląda on na wyludniony.
To, że jest nieograniczony offline szop nie oznacza, że gracze stawiają po naście sklepików - tak jest np. na Elmore, ale tutaj nie, widzę mainy siedzące i handlujące. W klanach wieczorami jest po kilkanaście osób online.
Na każdym spocie na którym powinni być gracze są oni. Newbie też są - robiłem alta i widziałem (biegali z newbie bronią, gracze robiący alty biegają z top), przyłażą też na MDT wyżebrać buffy.

Nie wiem, czy gra się skończy zanim zacznie - gracze są na etapie kraftu B-A. IMO raty mają tutaj drugorzędne znaczenie, kiedyś serwery 15x stały wiele lat, do dzisiaj tak się zdarza.
Inna sprawa, że faktycznie nie ma powyżej 1k, admin raz podał gdzieś na discordzie 800 w piku, serwer raczej europejski, najwięcej graczy wieczorami i  w weekendy. Ale w nocy biegają Latynosi z Am. Płd, coraz ich więcej.

Tak jak gdzieś pisałem - wszytko zależy od tego, co zadecydują admini, bo mają pewnie lekkie tąpnięcie w online i dopływie kasy z dotacji.
IMO dla nich to ryzyko, ale może być jak z Rebornem, serwer będzie się rozwijać, po prostu potrzebuje czasu by przyciągać innych graczy.
Za wyjątkiem kilku drobnych bugów trudno mu coś zarzucić, administracja aktywna,  dotacja bardzo rozsądna, prawdopodobnie najlepsze pliki javy jakie widziałem.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2021, 02:35:00 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 17, 2021, 12:16:00 am »
Jeśli można wiedzieć to na czym polega to że są to "prawdopodobnie najlepsze pliki javy jakie widziałem".

Właśnie szukam jakiegoś sensownego serwera do gry, raczej od czasu do czasu, 2 godzinki z rana albo wieczorem jak się ogarnę. Zależy mi na tym żeby serwer był w miarę solidny i z jakąś sensowną społecznością ( głównie handel i może jak się uda to jakieś party). Obecnie zaczynam testować dwa serwery: L2Reborn I L2Etina i jakoś nie mogę obie wyrobić zdania gdzie zostać na dłużej - nie na zawsze bo wiadomo, że prywatne serwery z czasem muszą zakończyć swoje działanie.

W ogóle mi nie zależy na byciem jakimś top ( bo w sumie nigdy w grach do tego nie dążyłem) ale za to zależy mi na przyjemności z gry jako takiej, choć L2 to raczej naparzenie mobów a nie robienie zadań.

Li jak możesz napisz mi dlaczego wg Ciebie L2Etina zasługuje na uwagę (może być w prywatnej wiadomości jeśli temat nie na to),

Z moich obecnych obserwacji i testów wyciągam wnioski takie co do tych dwóch serwerów:
L2 Etina:
+ ciekawe nowe rozwiązania i dodatki - jak sklepy z buffami, wyszukiwanie przedmiotów (gdzie znaleźć, kto sprzedaje i po ile), autorskie eventy czy "expansions"
+ oprawa graficzna tj. interface z classica (chyba tak),
+  premium wg mnie niewpływające na grę i balans,
+ z tego co widziałem aktywność administracji,

-  handel w jednym miejscu (MDT) przez co miasta są puste. Wszyscy stłoczeni w jednym poszerzonym i nie za dużym miejscu ale jest darmowy teleport, co przy mniejszej populacji trochę pomaga, może i łatwiej ale traci to urok,
-  względnie mała populacja,
- raty zbyt wysokie. wg mnie mogłoby być x1

L2 Reborn
+ Bardzo dużo sklepów, szczególnie w Giran, Dion (tam na razie doszedłem)- praktycznie można liczyć na zakup lub sprzedaż wszystkiego co się ma,
+ Stosunkowo duża liczba graczy, praktycznie na każdej miejscówce kogoś widać ( mówię o max do 40 poziomu bo dalej nie zaszedłem), spokojnie można próbować coś zarobić na Manorze,
+ Premium również nie wpływa na grę,
+ Dobre raty, jak dla mnie czuć taki klimat i powiew starego L2 gdzie człowiek się mordował żeby coś ugrać,
+ Fajna opcja że wystawiasz sklep offline ale nadal możesz grać inną postacią na tym samym koncie (sklep dopiero po 20 poziomie).

- - -  nie wprowadza nic nowego, swojego, autorskiego - i to jest bardzo duży minus...



Pewnie są jeszcze jakieś inna różnice i podobieństwa, plusy i minusy ale albo do nich nie doszedłem albo i nie zauważyłem na razie. Jeśli byś mógł przybliżyć to pojęcie dobrych lików to byłbym wdzięczny, bo ani na jednym ani na drugim serwerze nie doświadczyłem żadnych disconnectów, lagów czy czegoś takiego. Tak jak pisałem wyżej możesz napisać w wiadomości prywatnej jeśli to nie zgadza się z tym wątkiem, ale rzetelną opinię przeczytałbym i tu i tu.

Pozdrawiam serdecznie.


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 17, 2021, 06:01:52 pm »
Jeśli można wiedzieć to na czym polega to że są to "prawdopodobnie najlepsze pliki javy jakie widziałem".

Kompletnie nic to nie znaczy, wystarczy spojrzeć z sekcje "report-bug" na discord i od razu zobaczysz że nie są takie super, rzeczy które miały być "retailowe" wcale takie nie są, co nie zmienia faktu że to na pewno serwer z dużym potencjałem.


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 17, 2021, 08:34:05 pm »
Chadwao ostatnio na forum pmfun w dziale z dyskuja nt. srwerow w temacie l2 reborn wybuchla mocna drama, warto spojrzec.
Od siebie dodam ze admini reborna sa bardzo restrykcyjni wzgledem zasad i banuja co tylko moga. Z jednej strony to dobrze bo minimalizuje to ilosc botow i rmt a z drugiej slyszalem ze nie kazdy ban jest wlasciwy i nie mozna sie od tego odwolac nawet jak jestes niewinny.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #191 dnia: Luty 18, 2021, 12:02:50 am »
Jeśli można wiedzieć to na czym polega to że są to "prawdopodobnie najlepsze pliki javy jakie widziałem".
<ciach całą resztę>
Poczytaj cały wątek, zajrzyj na forum serwera. na discord.
Ktoś kto grał na retailu/2off a potem na javach wie jakie były i są bolączki emulatorów javy.
A te pliki zostały w większości ich pozbawione. Co nie znaczy, że wszytko działa dokładnie tak jak działało na retailu IL.
Przede wszystkim poprawiony movement postaci i mobów  (ciągle nieidealny), AI zostało przepisane z retailowych plików na jave, questy, skile, masz drop calculator wbudowany w klienta gry (pozycja Item Search w menu gry) etc.
W niektórych miejscach l2scripts jest lepsze, ale z kolei Etina ma rzeczy (np. AI mobów) których l2scripts nie ma

To co napisałeś na + dla Reborna, część tych features jest też u Etiny.
Weź pod uwagę, że Reborn na starcie nie miał dużo ludzi, przyciągnęło ich dopiero potem gdy okazało się, że admin dalej rozwija serwer i  nie ma go zamiaru zamknąć, co w czasach żywota kilkutygodniowego nawet dużych projektów ma znaczenie.
A i o online na Rebornie moglibyśmy podyskutować. Szczególnie właśnie w kontekście sklepików, którymi wszytko jest zawalone dookoła, nie zastanowiło Cię dlaczego? Ja widziałem taką ilość tylko na 2 starych serwerach  - Dragonie(DN) i Nanaki(l2Supreme). Obydwa miały w okolicach 12k online, niekręcone 12k.
Nie, nie zamierzam zaprzeczać, że Reborn ma spory online, w tej chwili Etina pewnie ma mniejszy. Jednak ja zwróciłem uwagę na nieprawdopodobną ilość tych sklepików, a ludzie z Reborna którzy przyszli na Etinę też o tym wspominali - że dużo tych sklepików to coś dziwnego i wygląda raczej na fake-shopy postawione przez admina. Swojego czasu takie numery robił Warland(na zamknięciu pierwszej edycji był to cmentarz offline shopów, widziałem na własne oczy)  i z tego co wiem nawet rpg-club też potrafił tak się bawić.

Pamiętaj też, że Etina to serwer bardziej europejski, a największe ciągle funkcjonujące community L2 A.D. 2021 to Rosjanie i Latynosi.
Chociaż Latynosi są. W klanie w którym grałem byli ludzie z Kanady, Belgii, Litwy, Urugwaju, Hiszpanii, Niemiec, USA, UK, Francji no i dwóch Polaków.

Co jest dla mnie bardzo ważne - widać po działaniach, że stoi za tym ogarnięty developer, bugi są naprawiane bardzo szybko i skutecznie.
Tech-staff wie co robi, specjaliści jedni z lepszych, a z Polaków na daną chwilę pewnie najlepsi.
Jak wiadomo nie wszytko idzie samemu sprawdzić w praktyce, dlatego dopiero interakcja kilkuset graczy w grze odkryła niedoróbki.
Ważne jest, jak szybko naprawiają bugi.

A i ostatnia uwaga - uwierz mi, ten serwer nie jest za łatwy, obniżony spoil, po 1,5 miesiąca ludzie dopiero ubierają się w A graty, może jest kilka sztuk S i to raczej z dropów z RB. Broni tego grade w ogóle prawie nie ma, bo szoty A i S masakrycznie drogie, za słabo jeszcze się wszytko rozwinęło.
Pisałem i powtórzę - pomimo pagórków w rozwoju serwera IMO wszytko zależy od zaciętości admina i jego decyzji, bo że zna się na tym i wie co robi to nie mam żadnej wątpliwości.

Jako anegdotę przytoczę fakt, że gracze przywykli do l2j zgłaszają bugi, które bugami nie są tyko rzeczami zgodnymi z retailem.

Jeśli chcesz coś więcej to na priv, w końcu nikt mi nie płaci za reklamowaniem tego serwera

Kompletnie nic to nie znaczy, wystarczy spojrzeć z sekcje "report-bug" na discord i od razu zobaczysz że nie są takie super, rzeczy które miały być "retailowe" wcale takie nie są, co nie zmienia faktu że to na pewno serwer z dużym potencjałem.
To dokładnie znaczy to co napisałem.
Te pliki są pierwszy raz online, za duży projekty, dodatkowo robiony przez bardzo małą ekipę, nie ma szans, żeby nie było bugów, o czym wspominałem w wielu miejscach.
Użytkowanie choćby produktów MS powinno Was tego nauczyć.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 18, 2021, 06:47:21 am »
Dzięki ludziska za odpowiedzi.

Za radą poczytałem trochę na PmFun o jednym i drugim. No jest trochę dziwnych sytuacji na rebornie z tego co piszą ludzie, o etinie wypowiadają się raczej pozytywniej.

Li z tymi sklepami to z jednej trony dobrze bo dużo rzeczy na rynku o ile wszystkie sklepy są prawdziwe. Z drugiej strony jak można otworzyć na jednym koncie sklep i grać inna postacią z tego konta to można i 3 konta zrobić i 20 sklepów otworzyć no i się robi tłum.

Online wiadomo, że starszy serwer będzie miał wyższy ale tak jak mówisz Li z czasem ludzie przyjdą na serwer, który będzie miał dobre opinie i też będzie wysoko.

Fajnie, dzięki ludzie. Trochę mi się rozjaśniło.

P.s. Li faktycznie jak będę miał jakieś pytania to ci na priv napiszę.


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • clickbait
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 18, 2021, 05:23:11 pm »
Zdecydowanie Etina góruje nad zbugowanym rebornem z nazi-moderacją, która banuje za COKOLWIEK , duża część ludzi odeszła przez wybrakowane pt/zbanowanych ludzi lub strach przed tym że poświęcone miesiące grindu skończą się zalogowaniem i ujrzeniem BANA  hahaha
Ruski side odszedł po tym jak GM wycofał oly 1 dzień przed rozdaniem na rzecz którego ten side miałby ich 8, korupcja i ogólnie słaby gameplay, coś ala typical latino serbidor, pzdr.
Addicted


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 18, 2021, 06:49:04 pm »
Tak, przez tych adminów tam nie gram. Tutaj natomiast tutaj są skopane raty co się przekłada na niską populację i skopaną ekonomię. Do tego o wiele za szybko odpalone zamki co jeszcze bardziej dobija ekonomię.

Oba serwery coś robią dobrze i coś pierdolą po całości.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 19, 2021, 12:18:35 am »
Przecież na rebornie siege po hmm 8 czy iluś miesiącach to jakiś żart xd siege na Etinie zostały odpalone w odpowiednim momencie.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 19, 2021, 10:53:13 am »
4 klany grające na poważniej, każdy z nich ma po zamku i doi z tego adenę. Do tego na pustym serwerze manor zalewa rynek matsami. Tak, w świetnym momencie.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 19, 2021, 11:59:22 am »
4 klany grające na poważniej, każdy z nich ma po zamku i doi z tego adenę. Do tego na pustym serwerze manor zalewa rynek matsami. Tak, w świetnym momencie.
Gdyby tak było ceny matsów byłyby niskie.
A są wysokie.
Teoria kupy się nie trzyma.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 19, 2021, 12:14:36 pm »
4 klany grające na poważniej, każdy z nich ma po zamku i doi z tego adenę. Do tego na pustym serwerze manor zalewa rynek matsami. Tak, w świetnym momencie.
Gdyby tak było ceny matsów byłyby niskie.
A są wysokie.
Teoria kupy się nie trzyma.

Problem w tym że są niskie w porównaniu do adeny na serwerze i bardzo niskie w porównaniu do recek i keymatsów. Ten serwer ma ekonomie jakiegoś lol hightrate.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 19, 2021, 01:32:50 pm »
Problem w tym że są niskie w porównaniu do adeny na serwerze i bardzo niskie w porównaniu do recek i keymatsów. Ten serwer ma ekonomie jakiegoś lol hightrate.
Problem dostrzegasz, ale źródło było inne niż ci się wydaje.
Powiem tylko, że zaraz po zalogowaniu i przeczytaniu na disco pewnych ustawień po ok 1h wylogowałem się i postawiłem krzyżyk na serwerze.
Ale potem wróciłem, bo ekonomia ma to do siebie, że się wyrównuje z czasem. Admini mogliby przyspieszyć ten proces, gdyby zrozumieli jak to działa i jakie błędy popełnili w ustawieniach serwera. Nałożyły się do tego inne bugi i kolejne błędne decyzje (MDT) co dało efekt synergii.  Niektóre rzeczy już naprawili.

Nie rozumiem dlaczego admini lubią ciągle strzelać sobie w stopę. Nie wiem jak to przeżyją. Bo pliki generalni są świetne jak na javę.
Ja tam sobie pogrywam, tym razem staram się poznać community A.D. 2021 a nie pliki czy ustawienia.
Ten serwer jedynie potwierdza, że dobrze zrozumiałem pewne mechanizmy działania L2. I można to naprawić. Rozczarowuje community.
Nadziej dla serwera jest taka, że ludzie mogą zacząć przechodzić tutaj z Reborna - tylko czy admini ogarną i naprawią wszytko na czas?
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.