Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 296865 razy)

  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 20, 2013, 02:26:27 pm »
US clienta raczej nie przerobisz na EU lub PL, ale moze bedzie sie dalo przerobic clienta EU na PL dlatego sobie juz pobralem i pociskam a prywatnym servie god Glory days (wiadomo jaki server dla ludzi ktorzy znaja temat), by sprawdzic postacie ktore mnie interesuja, albo takie ktorymi nie gralem jeszcze.
Czy mógłbyś mi wytłumaczyć jak zagrać na tym serverze? Mam duże braki jeśli chodzi o nowe kroniki, chciałbym zobaczyć jak to wygląda.
Glowna strona to lineage2 eu i aby tam sie dostac trzeba wejsc na strone https://eu.4game.com/
Jest to angielski(EU) lineage2 z ktorego pobierasz clienta do gry na tym prywatnym serverze.
On jest tylko do testu wygladu postaci / skili / i ogolnie, bo bugland priv i dluzszej gry nie polecam.
Ten server na ktory testowalem sobie postacie to L2 Tenkai(www.l2tenkai.com/). Syf server z ratami x5k, ale i tak czekam bardziej na bete polskiego officala bo tam bedzie dzialac wszystko retail like.
Chyba ze ktos zna cos lepszego mniej zbugowanego do testu postaci przed startem officialnego servera PL.
Szkoda ze nie ma dostepu do PTS plikow lineage2 eu...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2013, 02:29:13 pm wysłana przez Thombstone »


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 21, 2013, 01:18:32 am »
jak zwykle zaczyna sie flame i gadanie głupot co ktos usłyszał , najbardziej żałosne jest zakładanie topiców przez "starych wyjadaczy" jeden z nich mamy w topicu rekrutacyjnym , wstydzisz się że jesteś obywalstwa polskiego ? Część ludzi na tym forum jest naprawde żałosnych i chyba ich głównym zajęciem jest siedzenie tutaj i robienie wielkiego szumu . Co do serwera , online napewno będzie duży i pare klanów które w miare radzą sobie idą na ten serwer więc bedzie co robic.

Pozdrawiam w szczególności xRelapse ;).

A jakie to klany? z metinow, tibi, plemion, czy takie które po 2 miesiącach zniknęły z core?



nawet klan z plemion zgłosił się , patrz GZMN (gladiatorzy z miasta noży)


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 21, 2013, 08:12:42 am »
Jak czytam te wasze niektóre posty to tak jak bym słyszał naszych polityków .tylko narzekanie i skakanie sobie do gardła nie widzę to w dobrych kolorach .A moźe by pozytywni myślec  POLSKI serwer  zbudujmy go mocnego i zgranego  aby  był najlepsz  a nie walka na słowa a praktyce nic .Pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 21, 2013, 09:17:40 am »
Ale grasz w l2.... ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 21, 2013, 09:27:01 am »
Gram !!  Jak bym nie grał to bym się nie wypowiadał!!   :)


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 21, 2013, 10:47:28 am »
Cytuj
Jak czytam te wasze niektóre posty to tak jak bym słyszał naszych polityków .tylko narzekanie i skakanie sobie do gardła nie widzę to w dobrych kolorach .A moźe by pozytywni myślec  POLSKI serwer  zbudujmy go mocnego i zgranego  aby  był najlepsz  a nie walka na słowa a praktyce nic .Pozdrawiam

Marzenie ściętej głowy :)
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 21, 2013, 11:25:59 am »
Gram !!  Jak bym nie grał to bym się nie wypowiadał!!   :)

więc albo grasz bardzo krótko i znasz realiów L2, albo jesteś niepoprawnym optymistą, bo to co opisałeś to utopia i ludzie posty takei jak twoje pisali już 5-6 lat temu i efekt był zawsze taki sam.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 21, 2013, 11:49:25 am »
No i tu przykład  optymizmu , my Polacy nazekamy i negujemy a nie mamy chęcy  aby coś osiągnąc  ,zdobyc  dominoeać  być dumnymi . Takim  podejściem w Polsce nic nie osągniemy :)


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 21, 2013, 12:05:29 pm »
gdyby nie frost to bym pewnie "zagrał" nawet, ale ekspic ręcznie... za stary na to jestem =) ... tak jak i pewnie większość ludzi których znam.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 21, 2013, 12:10:29 pm »
nie do końca mnie zrozumiałeś. Nie negouje ogólnego braku optymizmu, ale tego jak ta gra jest zbudowana. Tu się przeciwnik nie będzie na tobą litował. Będzie cieszył się z każdej twojej pomyłki i porażki. Jednego dnia będzie twoim dobrym sojusznikiem, ale pójdzie jakaś drama i od jutra będzie ci obrabiał dupę na każdym kroku, nie tylko w grze, ale na różnych forach itd.

Nawet gdy przeciwnicy zaczną dominować na serwerze tak, że nie ma nikogo kto może się im postawić, to nie odpuszczą przegrywającym do samego końca. Zamiast dać się trochę podnieść przegranemu, żeby nawiązała się jakakolwiek walka i był jakiś fun na serwerze, oni będą kopać leżącego do samego końca

Niektórzy sobie nawet będą ideologię do pewnych rzeczy dorabiać, jak np. "skoro prawie cały serwer gra na programach, to dołącz do nich, lub quitnij, bo w gruncie rzeczy programy nei są takie złe wcale...."

Sytuacji takich jest od groma, a ponadto na serwerach 1 narodowościowych poziom chamstwa będzie jeszcze większy. Nie piszę, że na international nie ma takich zachowań, bo są. Ale chyba każdy zauważył, że tam gdzie gra 1 nacja tylko, jest dużo osób mniej doedukowanych, nie znających języków, bez otwarcia się na inne narodowości, konserwatywnych w poglądach itd. Po prostu takich osób jest więcej. Idę o zakład, że screenów z wypowiedziami o cudzej rodzinie itd. będzie się pojawiać sporo : D 


@Alite
Trza było zostać na serwerze już dawno byś miał 99 i nie musiałbyś expić, a tak robi to jakiś 5 właściciel monday'a : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

    • GodsOfDarkness
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 21, 2013, 12:29:03 pm »
Jaki optymizm i pokoj?:D przeciez drama i flame to rzeczy ktore napedzaja l2 ;d i mam nadzieje obydwa te aspekty tej gry znalesc na l2.PL ;d Gdyby kazdy byl sobie uprzejmy i zawsze kazdemu i wszedzie pomagal to ta gra byla by nudna ;d


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 21, 2013, 12:42:08 pm »
https://forum.4game.com/pl/showthread.php?t=67 Tu mozna glosowac na wybor swojego noobskiego polaczkowatego serfera pl of innovy... Ciekawi mnie jaka tym razem beznadziejna nazwe wybiora polscy gracze.
Jeszcze moze z mniej niz 2 tyg i beta startuje, az nie chce mi sie czekac.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2013, 12:45:14 pm wysłana przez Thombstone »


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 21, 2013, 12:53:19 pm »
Tak  w grze walka  to  podstawa l2 bez pvp to nie gra lecz przenoszenie gry w rzeczywistosc  i chamskie  najerzdzanie na siebie bo ktos 5 czy 10 razy mnie zabil  to chyba jest nie normalne .Czytałem na ktoryśm forum ze chlopak dostał wpiernicz na osiedlu bo  kupli  zabial w grze  to chyba teź nie normalne  a to tylko GRA!!!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 21, 2013, 03:46:38 pm »
gdyby nie frost to bym pewnie "zagrał" nawet, ale ekspic ręcznie... za stary na to jestem =) ... tak jak i pewnie większość ludzi których znam.

no tak frost to problem  8)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 21, 2013, 03:48:42 pm »
no, problem, że serwer chce być normalny z żywymi graczami, a nie programami... twoja logika kamilku mnie poraża (((
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 21, 2013, 03:50:39 pm »
mysle, ze problemem nie jest frost tylko Ci wszyscy zli ludzie, wlacznie z adminami, ktorzy przeszkadzaja porzadnym ludziom korzystac z jakze wielce pomocnych programow trzecich :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 21, 2013, 04:14:48 pm »
Ale jest server, na którym admini i GM-i mają tak bardzo wyj*** na boty i pvp programy, że bardziej się już nie da : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 21, 2013, 04:50:36 pm »
jest ale tam sie nie ma z kim wyzywac :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 21, 2013, 05:11:13 pm »
Jak to mówią, złemu tancerzowi, w tańcu prącie mrowi. I nie ważne gdzie gra, zawsze jest źle :3


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 21, 2013, 07:18:54 pm »
Ale jest server, na którym admini i GM-i mają tak bardzo wyj*** na boty i pvp programy, że bardziej się już nie da : D

core? :D

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 21, 2013, 07:38:03 pm »
Ale jest server, na którym admini i GM-i mają tak bardzo wyj*** na boty i pvp programy, że bardziej się już nie da : D

core? :D
Chyba US official i Naia, tam kazdy gra na czyms takim.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 21, 2013, 08:00:59 pm »
Mozliwe. Ja słyszałem ze na core gralo party na programach, wszyscy o tym wiedzieli a admini ich nie pobalowali mimo licznych raportów i protestów.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 21, 2013, 10:44:18 pm »
Mozliwe. Ja słyszałem ze na core gralo party na programach, wszyscy o tym wiedzieli a admini ich nie pobalowali mimo licznych raportów i protestów.

A słyszałeś kiedyś o "żywym" party które pokonuje alariona? bo ja nie, wiec tylko boty są wstanie tego dokonać. A skoro ruskie jechały z nim jak z błotem, to żadne dowody nie były potrzebne, to było po prostu logiczne ze ich używają


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 21, 2013, 10:45:34 pm »
Mozliwe. Ja słyszałem ze na core gralo party na programach, wszyscy o tym wiedzieli a admini ich nie pobalowali mimo licznych raportów i protestów.

A słyszałeś kiedyś o "żywym" party które pokonuje alariona? bo ja nie, wiec tylko boty są wstanie tego dokonać. A skoro ruskie jechały z nim jak z błotem, to żadne dowody nie były potrzebne, to było po prostu logiczne ze ich używają
Ekhm  :oops:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 22, 2013, 11:12:46 am »
Mozliwe. Ja słyszałem ze na core gralo party na programach, wszyscy o tym wiedzieli a admini ich nie pobalowali mimo licznych raportów i protestów.

ja słyszałem, że na core było tylko 1 takie pt które na dodatek mimo takiej przewagi lvlo-sprzetowej musieli się tymi programami wspomagać i jeszcze sobie sporą bandę przydupasów znaleźli co na nich tyrali, na końcu za*** valdka i zostawili ludzi na lodzie : D

A kardi4ki i topleso4lo zrobili jeszcze w swoim klanie propagandę, że oni są legit i to ja jadę na z rangerze : D

Większość ludzi i tak nie wierzyła, że ruskei jadą na programach, bo party które przeciw nim walczyły i potrafiły czasem wygrać na różnych lvlach można było policzyć na palcach max 2 rąk, ale pod koneic gry już coraz więcej pt zaczęło ich cisnąć i już nawet uber sprzęt, OE skilli i programy przestały im pomagać (((
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker