Witaj
Gość

Wątek: Szukam serwera RPG  (Przeczytany 1133 razy)

  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Szukam serwera RPG
« dnia: Maj 05, 2020, 09:23:14 am »
Witajcie kochani 🙂

Przychodzę do Was z pytaniem, prośbą o wskazanie, może ktoś z Was ma informacje.
Czy jest obecnie, jakikolwiek server, na jakiejkolwiek kronice w klimacie RPG, coś jak Allseron byłby
W moich oczekiwaniach.
Po dluższym poszukiwaniach są mi obojętne raty, kronika, nawet online może być niski

Dziwne by to było, czy naprawdę świat poszedł tak mocno w stronę tryhardu że nie ma zapotrzebowania na taki server ? Dawno nie grałem w L2, chciałem sobie wrócić, pół życia przegrałem w tą grę

Pozdrawiam wszystkich serdecznie ❤️


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Szukam serwera RPG
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2020, 10:15:10 am »
Zdaje się, że ten kiedyś był, strona ciągle stoi, czy serwer działa sprawdź sam.
Zaznaczę, że chyba aż nie tak  jak Allseron, ale założyciele byli tutaj i się reklamowali.
https://ogg.re/
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam serwera RPG
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2020, 10:29:16 am »
Mogę Ci zaproponować jeden server,w sumie jeszcze nie wstał nawet,chyba za tydzień czy dwa. www.lineage2gaia.eu Interlude x4

Goły server bez bufera,gmshopu,global gk i nawet trzeba książki do nauki skilli.
Zajebista sprawa jest możliwość oswajania mobów,nie wszystkich,okolo 90 rożnych gatunkow.
Prophet ma skile alchemika,może robić potki...Jest trochę urozmaiceń w tylu RPG,zbieranie kryształów,kamieni etc.

Zobacz sam zresztą,server inny niż pozostałe to na pewno.