Witaj
Gość

Wątek: Silver Ranger [SR]  (Przeczytany 180680 razy)

  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 21, 2006, 09:03:35 am »
Mam kilka pytań. Mam 54 silver rangera.

1. Co to jest ten OE BoP czy OE Carnage?
2. Gdzie mam expić na tym lvlu - mam 54lvl , BOP z QR i niestety Mithril Set. Ale w następnym tygodniu powinien być zubei. Gdzie mam expić? na razie na dv jestem i expie na Bloody Queena, Maidenach i Drake, ale się poważnie zastanawiam czy się nie przenieść do LoA?
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 21, 2006, 10:24:33 am »
OE = overenchant, czyli mocno "wyplusowany" itemek, charakteryzujacy sie tym ze ladnie swieci. Moj BoP QR +5 ma teoretycznie odrobine wiecej ataku od CB, lecz ze wzgledu na to ze nie jest bronia A garade, nie ma okolo 10% bonusu do pvp.
Okolo 55lvl najelpiej ruszyc z Aden do FG, kupic bufki od PP i na cmentarz. LoA na twoim lvl to dosyc chybiony pomysl bo moobki sa tam zdecydowanie za trudne aby efektywnie solowac.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 21, 2006, 10:34:19 am »
A Jaki jest sens w Carnage Bow + LIGHT? Ktos mi moze powiedziec? Co mi to d ze bedzie lzejszy???? Zastanawiam sie nad lukiem A grade. Carnage + Mana UP chyba wypda dobrze no ale nie wiem??? No albo Soul Bow QR????


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 26, 2006, 08:57:56 pm »
A teraz bardzo ważne dla mnie pytanie. Mam lvl 62. Nie wiem gdzie expić. na razie siedze na Forbidden Pathway, ale te potwory zaczynają być za słabe. Gdzie mam expić? I napiszcie też na którym lvlu mam się przenieść znowu gdzieś indziej.

P.S. Takie retoryczne pytanie: jak wy zdobywacie kase bo mam 30kk, a potrzebuje 2kkk :)
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 26, 2006, 09:28:22 pm »
slabe? na 62 lvlu? tam spokojnie mozna siedziec do 70, a jesli chcesz zdobyc kase to napewno nie na czerwonych mobach (na jakie chcesz sie rzucac) tylko zielonych.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 27, 2006, 02:45:34 pm »
Cytat: Mosar
A teraz bardzo ważne dla mnie pytanie. Mam lvl 62. Nie wiem gdzie expić. na razie siedze na Forbidden Pathway, ale te potwory zaczynają być za słabe. Gdzie mam expić? I napiszcie też na którym lvlu mam się przenieść znowu gdzieś indziej.

P.S. Takie retoryczne pytanie: jak wy zdobywacie kase bo mam 30kk, a potrzebuje 2kkk :)


jakie rate na serwerze ? jak duze to kasa jest z koksu na zielonych, jak male >4 to z koksu nie ma kasy tylko z handlu ^^.
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 27, 2006, 05:39:24 pm »
---------- 15:19 27.09.2006 ----------

Tzn. u mnie są raty x15, ale nie wiem jak z kasą.  Powiem tylko, że z Bloody Queen wypada 15k.

---------- 16:39 ----------

Jeśli tak to coś tu jest nie tak, chyba, że dalej są jakieś lepsze potwory, bo te potwory są dla mnie na żółto.
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 01, 2006, 07:41:29 am »
Na forbiden Gateaway (to za cementery, bo nie wiem czy dobrze napisalem) tam mozna nawet do 70lvl expic jak sie uprzez :D. Zreszta wystarczy popatrzec na innych graczy gdzie expia:]
Moja taktyka walki
SRvsPP

Teraz zakladajac ze my zaatakujemy pierwsi wale stuna shot, zazwyczaj wchodzi bo z con u propheta raczej slabo. Teraz to juz z gorki wpakowac w kolesia skille i powinien juz byc martwy na amen a jak nie to strzal z luku rozwiaze sprawe.

Jesly my nie atakujemy pierwsi a PP to down i wali w nas jakims czarem ognia zamiast sleep dajemy na niego stuna pozniej spirit barrier na siebie (dobrze jest jak mamy mental shield ) qucik shot i skilujemy drania. Z racji ze juz nam troszke hp zdjal lepiej moim zdaniem po skillu znow trzepnac draniowi stun shota i dopiero skill i wpuszczamy crytyki a zazwyczaj wchodza :D

SRvsNuker(sh)

Sprawa jest prosta jesli on pierwszy nie walnie :D
Duzo tlumaczyc nie trzeba najlepiej stun,quick shot, haste potion albo of alacricity DS i walimy normalnie z luku i nawet jak to przetrwa to nie zdazy zadnego czaru zucic

Jak on zaatakowal pierwszy to nie wiem bo mialem kilka takich sytuacji i byli na tyle madrzy  ze dali sleep i NUKE i jakos nie wychodzilem caly
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 01, 2006, 12:08:58 pm »
Cytat: Slomek

dajemy na niego stuna pozniej spirit barrier na siebie (dobrze jest jak mamy mental shield ) qucik shot i skilujemy drania.


Ciekawa koncepcja buffować się w trakcie walki :D

Poza tym jak grasz łucznikiem to w ogóle radzę ci unikać walki bez buffów bo bez tego rzeczywiście najwyżej prophetowi możesz dać radę :)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 01, 2006, 07:48:43 pm »
Cytuj
Poza tym jak grasz łucznikiem to w ogóle radzę ci unikać walki bez buffów bo bez tego rzeczywiście najwyżej prophetowi możesz dać radę


hmm ... nie, nie, nie ...

http://www.wrzuta.pl/film/lAApvYZMGd/srvspk_xd

ja moim SRem ...

Dyesy +dex - STR (4/4)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 05, 2006, 01:59:43 pm »
Przeczytaj dokladnie !!!! Tu opisywalem gdy  zostalismy zaatakowani pierwsi wiec chyba jak ci pizgnie to sie nie buffniesz tylko dopiero po zestunowaniu przeciwnika walisz spirit barrier.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 07, 2006, 09:54:02 pm »
omg, łucznik ma mieć zawsze włączone wsyztskie bufy, tak samo jak SK. Nie wiadomo kiedy co sie stanie, więc lepiej mieć full bufy, nawet głupi deflect arrow u tanków w exp party ...

Kirdan: Deflect Arrow u tanków jest jednym z najprzydatniejszych  skilli tanka, co ty pleciesz za głupoty  =D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 09, 2006, 10:03:06 pm »
Ogólnie gratuluję cierpliwości jeśli chodzi o walkę z TH;) A czemu +4 dex a nie +5?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 09, 2006, 11:20:10 pm »
Cytuj
nawet głupi deflect arrow u tanków w exp party ...


Deflect FTW ja uzywam go do odliczania cubicow ^^

W C5 fajny jest SR ale i tak wyglada glupio ;p nawet byly placze ze Arrest/Shackle/Mass Shackle powinien byc udupiony bo za dobrze wchodzi ^^ a sprawa prosta wystarczy kupic NM :P (Latwo napisac...).


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 10, 2006, 02:00:11 pm »
Kirdan: czytaj ze zrozumieniem - w EXP PARTY (żadko jaki mob posiada łuk)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

  • Graveland to kupa nad kupami!
    • Fajna stronka
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 20, 2006, 01:05:47 pm »
Mozecie napisac gdzie expic SR'em na 40-45, 45-50, 50+ nie wiem np....z Akat Long Bow?
Graveland kupa nad kupami! Nie dajcie sie nabrac! GMi z kim chca z tym trzymaja i zachowuja sie jak dzieci!


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 20, 2006, 04:35:24 pm »
40-45 - Polecam Dragon Valley / Okolice Oren
45-50 - Zapuszczamy się coraz głębiej w Dragon Valley, można spróbować iść na Cemetery
50+ - Cemetery, Dragon Valley, Enchanted Valley

na Dragon Valley bardzo ładnie expa daje drużyna Dragon Bearer (Chief + Warrior + Łucznik)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 25, 2006, 01:16:38 pm »
Poradzcie mi gdzie expic od 20+ lvl lucznikiem (przeciez nie pojdzie na moby dla warriorow)do 40. i jaki mw. ekwipunek miec na tych lvl (chodzi o raty 4x)


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 25, 2006, 01:23:43 pm »
Majac 20 lvl expuj przy uzyciu sztyleta a nie luku, a expic? Hmm moze zachod od gludio? Nie pamietam ktory lvl mialy te jaszczurki z 1/2hp=]


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 25, 2006, 03:08:41 pm »
te jaszczurki to kompletna porazka, lepiej idz do roa lub rod


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 25, 2006, 06:32:30 pm »
Czy ja wiem, expilem tam krasnala i sh (sh mial 1 mob = 1 strzal), do tego mozna wziac questa na sp;]


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 27, 2006, 09:13:39 pm »
A jakiego combinationa tatuazy proponujecie dla SR'ka ?  :elf_4_1:


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 28, 2006, 10:20:15 am »
+dex -str, cona nie ruszaj ...
Kupujesz do tego doom lub cokolwiek co daje atk spd, bierzesz emi/jakikolwiek łuk slow (nie very slow) i spamujesz skilami - szybszy reuse masz dzieki dye i atk spd ... Stuna robisz szybciej, stzrelasz szybciej, zabijasz szybciej :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 28, 2006, 05:40:05 pm »
+4wit/-4int i +5dex/-5str(lub con)


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 28, 2006, 07:37:32 pm »
Ja bym polecał:

-4 int +4 wit
-4 str +4 dex
Jak mamy majestic leather armor to dorzuciłbym -4 con +4 str

Buu - poprawione :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2006, 05:15:55 pm wysłana przez Koni »
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->