Witaj
Gość

Wątek: Temple Knight [TK]  (Przeczytany 151048 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 12, 2006, 12:45:03 pm »
Ryltar w sumie too masz racje dlatego napisalem:
Pobesztal bym cie jeszce ale nie moge tego zrobic na forum


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 12, 2006, 12:49:55 pm »
Zgadzam sie z powyzszym na siegu liczy sie to jak bardzo mozesz zaszkodzic przeciwnej stronie a tankow zazwyczaj jest malo. Na siege jesli juz to SK i DA ktorzy oprocz tankowania potrafia tez narobic szkody.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 12, 2006, 02:27:40 pm »
O TY KURWA DZIWKO PIERDOLONA SUKO KURWA IDZ POD LATARNIE SIE POWIES BO CIE BY PIES ALBO SWINIA CHCIALA CHOCIASZ NIE MUSIELI BY CI NA SZYI MIESO UWIESIC BONDZ COS INNEGO kurwa znalazla sie dziwka pojebana kurwa jestem thorin i tak pisze posty moze sa bezsensowne i co duzo blenduw i co pisze to pisze niemusisz czytac kurwa teraz jestem wkurwiony POWIEDZ MI TY PIERDOLNIETA SUKO PEWNIE JUSZ MASZ TAK MALOM DZIURE ZE SZPILKA LEDWO WCHODZI I CHYBA DLATEGO MASZ KOMPLEKSY BYLAS NIEUDANYM EKSPERYMENTEM GENETYCZNYM MUSIELI MATCE DOPLACIC I ZAPEWNIC WSZYSTKO ZEBY URODZILA TAKIEGO NIEDOROBIONEGO POTWORA co za pierdoleni ludzie sie rodza robili na tobie  ruzne eksperymenty zamykali w zoo a twoja matke i tak pewnie wysmiewali ojciec pewnie gej albo jakis inny huj wiesz kazdy by zmienil orientacie jak by jego zona urodzila taki kawal skurwiela mutantki uposledoznej pewnie tylko na smyczy i ciemno w nocy cie wyporwadzali trzymali w klatce biedne dziecko mam nadzije ze dostane ostrzezenie bo jeszcze nieskoczylem muwisz ze mnie posmyralas to kurwa zobaczymy a to z ta tarcza idziewczyna widac kto tu jest hory psychicznie trzeba bylo zamknoc gdzie trzeba mieszac zeczywistosc do gry xavier to bylo takie smieszne??? kurwa wez czlowieku nieznasz mnie i raczej w realu inaczej sie zachowuje mam dziewczyne w przeciwiestwie do ciebie niemasz nawet swini czy szczura któr by cie chodzby polubil tak jestem czlowiekiem prostum i co niejestemzadnym muzgowcem czy czym tam ale raczej nieograniczonym tu widac kto jest ograniczony z reguly nielubie obrazac dziewczyn ale to to cos nie jest dziwczynom tylko niedorobem a jak bym cie spotkal z checia bym ci obil ta twarczyczke a przyokazi poznala bys moich kumpli HEHEHEHHAAHAHA DO TEGO TY NAWET NIEJESTES DZIEWCZYNOM CO ZA NUUB PODAWAC SIE ZA DZIEWCZYNE ZACYTUJE GDZIE SIE ZDRADZILES Pobesztal bym cie TU powino byc pobesztala bym cie ale to szczegul i kto tu ma nieruwno pod sufitem TRANWESTYTA PIERDOLONY KURWA CO JUSZ ZNUDZILO SIE BYC CHLOPAKIEM WYPYCHASZ SOBIE BIUST KULKAMI SILIKONEM I STAJESZ NA ULICY ALE I TAK SIE NIKT NIEZATRYZMUJE nawet geje cie niechca heheheaheaheahae wez nipierw ic sie leczyc potwem startuj do ludzi moga byc za ten post 2 ostrzezenia niema problemu lubie ostrzezenia a teraz wracajoc do tk to prawda nie jest przydatny na siege asz tak w 100% z czego to wynika z tej gry karzdy wie w kazdej sttrategi rts lucznikuw chowa sie za zbrojnymi a nie stawia przed zbrojnymi ale co tam wyrzonc lucznikuw potem wojaki moga se stac coprawda brakuje tk pare skili  no i to smieszne ignorowanie gdyby grali normalnie a nie jak nooby zeby to byly normlane siege z formaciami taktykami itd to co innego ale ta gra zostala stworzona specialnie dla takich noobuw jak ten tranwestyta a ze ja tak uwzam to ja uwazam i tak pisze i co zrobisz mi cos bo ja to ja thorin  jestem co do tych 3 debili z nimi niewygrasz wiesz oni sa zajebiscie smieszni i z checia bym sie powozil z nimi i cie  wysmial i co?????? powozil bym sie z nimi wracajoc jeszcze do ortografi mug bym pisac normalnie ale po co pisze jak mi sie podoba bo jestem thorin i pisze jak pisze :p a ty tranwestyta wez scichnij bo kto wezmie tranwestyte na powarznie no co za ludzie

ps co do wali 2 tarczami nawet niewiesz jak by to bylo zabujcze oj niewiesz to moglo by byc nawet lepsze nisz z bronia wystarczy dodac np kolce na arczy na bokach mozna nia zucac odbijac nabijac cionc i znacznie wiecej sodze ze bym zmasakrowal w twoje horejwyimaginowanej histori tranwestyto rozwalil bym ich tymi tarczami a dziewczyna wyszla by bez skazy i moja dziewczyna to przynauimenij nietranwestyta
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 12, 2006, 02:49:32 pm »
Thorin ty jak zawsze pojebanie piszez. Ale ja pamietam jak bylo na starisie.
Thorin: Jam jestem cl Ally i wszyscy maja sie go slychac.

Pamietam jakie byly w tedy brechy ja w ogóle nie moglem z Ciebie i zawsze TK blyl lepszy od kazdej innej postaci. Ale jak bys widzial jak SwS zapierdalal wszystkich to bys sie chyba poplakal w depresje bys wpadl. Poprostu ta inteligentna osoba napisala cala prawde dotyczaca Thorina jebnietego w glupi leb. Jak ja tu czytam twoje posty to mysle o samobujstwie. Ludzie na forum maja racje zebys juz tutaj nie pisal bo psujesz klimat Lineage 2.

PS: Jak cos to pierdol sie szmato
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Temple Knight
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 12, 2006, 02:53:43 pm »
Ja jak przeczytałem posta lilichan to stwierdziłem, że do facet nie baba. A co do pojechania to lilichan zrobił to z klasą w przeciwności do Ciebie. On się czepiał tylko Ciebie, a Ty od razu całej jego rodziny ( skąd ja to znam ?? ) Azreszta te Twoje odzywki to standart w każdej kłótni te same.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Temple Knight
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 12, 2006, 03:01:01 pm »
Powiem tak thorin napisal duzo badzo duzo a ja go zrozumialem :D prawda ze ladnie to napisal mi sie podobalo :)
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 12, 2006, 03:03:03 pm »
Pamietam jak sie klucil z MichaU prawie to samo bylo. Ale MichaU ladnie pojechal Thorina.

Ale i tak uwazam ze Thorin to glupia cipa. I Lineage to nie gra dla glupich cip. W tej grze trzeba pomyslec a nie grac na pale tak jak Thorin. Moge sie zalozyc ze on nawiet nie wie co to jest zgranie w klanie. Tak jak bylo na starisie. w ogóle te 2 tygonie byly zmarnowane w tym sojuszu. Jedna wielka porazka jak Thorin podzielil nas na "Dywizje" ale w tedy cale ally mialo pompe z jego inteligencji.
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 12, 2006, 03:59:14 pm »
haladir heh ty nigdy mnie nielubiles a ja ciebie cuz do dywizi to co byl to muj pomysl i by zadziala gdyby takie wlasnie skurwiele jak ty chcieli sluchac i wykonywac rozkazy a nie pierdolic i zwalac wszystko namnie oczywscie caly sojusz wszystko to kurwa moja wina ja jestem winny wy wcale pierdole was muwta se co chceta jestem thorin i tyle od zawsze mnie nikt nielubil tu poza nieliczna grupa dosc nieliczna ludzi ale mi to nieprzeszkadza i pisze sobie co  chce co do jechania oczywiscie i tak wszystko poszlo na mnie standart mimo  ze to cos zaczelo a ja oddalem ale niewazne bo mnie to nierusza co do gry w l2 kazdy ma takie samo gry se uwazac mozesz jak se chcesz a ja uwazam ze ty w strategiach bys byl cipa i bym cie zjechal jak bym chcial i co tez uwazam tak tak haladir zebym widzal jak sws jedzie wszytkich eheheaheaheaheaheaheahheaheaeaheaheahheaheaheaheahea jak pamietam kieyd z toba niewalcyzlem jechalme moim tk twego sws A TYLKO POWIEDZ ZE KLAMIE czy ja wiem czy jestes lepszy tym sws od tk
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 12, 2006, 04:05:56 pm »
Thorinku w tedy kiedy z toba walczylem (niewstydze sie tego mowic) bylem N00bem. Ale od tamtego czasu sie duzo zmienilo. SwS na stadisei wypierdla wszystkich pojechalem destro pojechalem DA z pantera pojechalem TK zabral mi tylko 300hp (i to jest ten niesamowity tank). Nawet ty bys mi nie zabral wicej tylko cvaly czas bys mial stuna na swoim smiesznym TK:DDDD
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Temple Knight
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 12, 2006, 04:08:09 pm »
Wtedy jak z nim walczyles to byl jego poczatek z L2 wiec  nie mogl znac zajebiscie tej gry. A potem to SwS jechal wszystkich ( prawie ) DA, Destro, SK, SH, TH i cala reszta jedyny problem mial chyba z SpS i Sorc = Cancel
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Temple Knight
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 12, 2006, 04:49:46 pm »
Throin prosze nie pisz juz nic wiecej to moze wytrwam z trudem po twojej stronie :D
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 12, 2006, 05:12:51 pm »
moze sie zmienilo moze nie ale u mnie tez niemysl ze tylko ty sie zmieniales bo ja i tk takrze jasne caly czas stuna :P no skoro pojechales da to grtz naprawde nie wiem jak mnie dkarn zawsze jezdzil :p swoim da tylko tego tanka pokonac niemoglem :p ile to ja slyszalme o destro od 2 panuw czy nawet wiecej ze zjada tankuw i takie cosiki jak np sws bo to tez po czesci tank a ty go zjechales kurde dobry jestes to ty nie no sws jakim cudem hmm jak niema zadnych skili pojechales destro czy da soory ale da ma stuna i pantere i kilka innych bajeruw chyba ze to byl noob co do destro przeciesz on ma dwuraka i jego skile :P stary jak ty to robisz z tego co muwisz albo masz super giga szczenscie albo spotkales noobuw albo sws to bug na bogami :P teraz to stwierdzam fakty z tego forum i z gry niemuwie ze ich niepokonywales ale zalezy jak to nazwales walczyles ze mna to byles noobem w to to moze wygrywales z noobami tak samo jak ja z toba a poza tym zjechal sztyleciazy z ich skilami kurde nawet tk niezjedzie sztyleciaza :p a sws jedzie :P skrzat nieda rady niepisac :P taki jestem :P jestes po mojej stronie i nawet niemysl inaczej :p
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 12, 2006, 08:40:50 pm »
Thorin jestes jednym z twardogłowych nubUw


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 12, 2006, 08:51:22 pm »
Zdradze Ci moja tajemnice mam lance z Critical Stunem:D. Kazdy krytyk to stun nawet TK nie da rady SwS z lanca. Wiesz jak cos zawsze jestem hetny sie z toba zmiezyc powiedz slowao to na starisie mozemy sie walic. Wtedy sam zobaczysz jak to sie robi. Ja mam propozycje zeby w piatek nagram filmik jak Cie rozwalam.

Moim SwS w heavy armoze mam 126 evaziona i mam szanse unikac skili TH. A jak dostanie stuna to jest po zawodach.

A z tymi osobami co walczylem to byly naprawde pozadni zawodnicy meczylem sie z destro 15 minut tyle trwala walka. Ja mialem 71 lvl a destro mial 70 i okolo 13k HP. Z DA nie bylo meczarni tylko stunowalem go i na tym sie moje zadanie skonczylo we wszystkich walkach swiadkowal mi Pavel.
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 12, 2006, 09:27:32 pm »
Heh, tylko gorzej jak naprawia CS :P Tak samo bylo kiedys z BoP i Cheap Shot :)


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Temple Knight
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 12, 2006, 10:21:36 pm »
skoro sie wygrywa z kims przez zbugowana postac to nie ma sie czym chwalic...
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 13, 2006, 07:27:57 am »
Od razu na początku przeprosić wszystkich za moje jakże skandaliczne zachowanie i obrażanie wszystkich bez powodu wiem że tego nie cofnę trudno  zrozumiałem także że niema sensu obstawać przy tych bzdurach o TK mieliście racie a ja się myliłem robiłem to pewnie z głupoty jak zawsze albo chciałem  być przeciw wam tego też żałuje od teraz postaram się być normalny i obiektywnie patrząc na wszystko oraz uznałem że niema sensu bronić postaci bo to gra do tego postaram się pisać normalnie zaraz powiecie świat się kończy nie porostu sobie z kimś porozmawiałem i mnie nakłonił do tego za obelgi jeszcze raz przepraszam.
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 13, 2006, 07:34:17 am »
A tak w ogóle ta Lanca jak to GM na starisie pisze jest normalna na tym servie. W opisie lancy pisze 100%CS to juz nie moja wina a SwS sra krytykami i prawie zadna postac nie ma szans. A tak w ogóle to caly staris jest zbugowany jedynym dobrym serverem jaki teraz istnieje jest PARADISE. Przynajmniej jak strzelasz z luku to Ci sie mana konczy na starisie nic takieko nie bylo.
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

Temple Knight
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 13, 2006, 07:37:50 am »
Cytat: Thorin
Od razu na początku przeprosić wszystkich za moje jakże skandaliczne zachowanie i obrażanie wszystkich bez powodu wiem że tego nie cofnę trudno  zrozumiałem także że niema sensu obstawać przy tych bzdurach o TK mieliście racie a ja się myliłem robiłem to pewnie z głupoty jak zawsze albo chciałem  być przeciw wam tego też żałuje od teraz postaram się być normalny i obiektywnie patrząc na wszystko oraz uznałem że niema sensu bronić postaci bo to gra do tego postaram się pisać normalnie zaraz powiecie świat się kończy nie porostu sobie z kimś porozmawiałem i mnie nakłonił do tego za obelgi jeszcze raz przepraszam.


Thorin, wiesz sztuką jest się przyznać do błędu, widzę, że umiesz przegrywać z klasą i nie jesteś jednym z twardogłowych n00bow :)

Tego kolesia to ja nietraktowałem na poważnie, poprostu to z dual tarczą było śmieszne.
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 13, 2006, 08:48:17 am »
Widz e ze zrobiles duze postepy w ortografii, chyba ze ktos ci pomagal ale nie no starasz sie to jest wazne. Co do twoich wyzwisk to mnie nie ruszyly bo sa szczeniackie (i tak myslalem ze takie beda). Teraz siedz i slucham Dream Theater Misunderstood i patrze na twoje posty to jest mi cie zal. A co do tego ze nie jestem laska to racja bo tak w sumie to sie troszke znamy ale olac to (ale znamy sie tylko z gry) .. :)   tylko pomysl ktory z twoich znajomych mial dosc  juz ciebie i tego twojego pierdolenia.... a jesli robiles z ta ortografia specjalnie i myslales ze to bylo fajne to sie K**** myiles bo to nie jest fajne....
Przyjmuje przeprosiny...


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 13, 2006, 02:46:39 pm »
Wielkie dzięki Xavier wiesz zawsze jest pora na zmiany i teraz to moja kolei co do pisania to nie nikt mi nie pomagał sam to pisałem jak to Lilichan określił robiłem to specjalnie na początku potem weszło w wredny nawyk i tak zostało a ja z reguły nie lubię zmieniać niczego bo mi się nie chce ale nie zawsze pisać to ja umiem normalnie tylko na forum .... co do tych obraz to no rzeczywiście szczeniackie co poradzić ja jestem prosty chłopak jeszcze zawodówki nawet nie skoczył w moim otoczeniu niestety takie rzeczy to norma  co do tego ze cię znam miałem masę wrogów i zarazem masę kumpli na każdym serwie i się uzbierało trochę na razie to nasuwają mi się 2 naj więksi wrogowie chodź 1 nigdy tu nie był albo Przemekpl albo Edis jeśli to nie Przemek to sorki nie chciałem obrazić ci dali mi się bardzo we znaki była jeszcze tona ludzi którzy po cichu albo nie znaczyli dużo może się przedstawisz pogodzę się z każdym staje się nowym człowiekiem.
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Temple Knight
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 13, 2006, 03:06:29 pm »
Czyżbyśmy mieli okazje poznać prawdziwego Thorina ??
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Temple Knight
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 13, 2006, 03:13:36 pm »
Eee nie wierze ;) Zreszta prawdziwego Thorina trzeba bylo uslyszec na ts :]


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 13, 2006, 03:24:34 pm »
Ja Thorina slyszalem na TS wiesz co jak go sie sluchalo to wiadomo bylo gdzie robi blad ortograficzny. Nie polecam nikomu :D.

Ale tak w ogóle to Thorinku wzruszyla mnie twoja HISTORJA. Prawie sie przed monitorem poplakalem. :rotfl:
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 13, 2006, 03:46:15 pm »
Miło słyszeć Haladir chodź rozumiem że to był sarkazm to niebyła historia jeśli to była historia która wyszła niechcący to tak czasem bywa Pavel na to pytanie musisz sobie sam odpowiedzieć co do TS to prawda jakość była nie najlepsza mam dość słaby mikrofon niestety taki kupiłem poza tym transfer nie mogę wziąć za wysokiego bo bym nie mógł grać w l2 i na TS siedzieć a poza tym na TS był jeszcze inny Thorin ogólnie sam nie znam prawdziwego siebie Haladir gadaj se co chcesz ja już nie kryje urazy do nikogo i nie ruszają mnie twoje teksty.
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P