Witaj
Gość

Wątek: CP Potions  (Przeczytany 14982 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: CP Potions
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 27, 2008, 11:47:43 pm »
faktem jest ze ludzie w ncsoft nie mysla zbytnio nad fizyka gry tylko robia co im przyjdzie do glowy, najpierw maksymalizuja dmg jak tylko sie da (z kazda kronika coraz mocniejsze bufki chociazby  na krytyki czy magic crt) a potem byle czym (tutaj akurat cp potkami) probuja uratowac pvp 1 vs 1 (bo w duzym pvp jak cie na cel wezmie party lukow albo nukerow to i tak malo komu cp poty pomoga) przed nieuniknionym faktem ze polowa walk moze skonczyc sie na 1 strzal .... za szybko pracuja a za malo planuja i wychodzi ciagle tak jak wychodzi. a wystarczyloby w zasadzie oslabic wiekszosc bufkow wyciagajacych niektore statystyki do astronomicznych wartosci i pvp byloby juz ciekawsze bo zamiast rozlatujacej sie klawiatury od tluczenia w Fxx byloby przemyslane pvp ale coz ... ncsoft woli ciagle robic wersje beta zamiast w miare dopracowana gre


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: CP Potions
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 27, 2008, 11:53:28 pm »
Cytuj
byle tank, bd, sws jest w stanie zadac 1.5k dmg w light usera

Dokładnie,jak jeszcze ma ozdoby w postaci boss jewlery to dmg ma naprawde duży.DLM(HK) ze swojego Draconica wali w light(bez dancow) do 1,7k a magów do 3k(juz z dance) co jest sporo jak na tanka (z tym ze tanki opieraja sie na krytykach).

@DIO
Ta pierw dali jakies pro buffy a teraz w CT1 dali cos jak reduce critical damage,dance i songi na magow itp.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: CP Potions
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 28, 2008, 08:51:48 am »
Co do OLa. Wcale nie jest biedny, ma bardzo ciekawe debuffy, a to, że nie musi być w każdym party, a wystarczy 1-2 aktywnych na klan to inna sprawa. Odnawianie CP dla klanu zawsze się przydaje, bo zawsze komuś spam nie wyrabia, nie ma cp potek, nie zdażył odpalić, czy coś. Seale i tak są bardzo fajne, wystarczy naprawdę, żeby CI OLe mieli buffki i sprzęt.
Dalej, CP spam. Bardzo poprawił grę IMHO(wiem, żę są podzielone zdania), ale wydłużył PvP i raczej zbalansował wszystko, niż miał rozbalansować. Zrobił tanków praktycznie nieśmiertelnych. Czy to źle? Mi to nie przeszkadza. A to, że zmusił tanków do tankowania w party oraz przeszkadzania kluczowym przeciwnikom, zanim w bawienie się w LOLPVP to inna sprawa.
Co do DLM full epici+OEsprzęt+79/80 lvl vs 60lvle = wasze cudowne wyliczenia co do dmg. DLM podziwiam tylko i wyłącznie za to, że robi ogromne zamieszanie, naprawde ogromne, wpada w grupe, 3ech ma arrest, jeden slama, 5ciu stuna, a następny interupty na castowaniu heali.
PS. NIe uważacie, że to, że ludzie z retaila mówią, że gra jest zbalansowana(chyba każdy co się  udziela na tym forum), a to, że każdy z priviarzy uważa, że jest zdebalansowana coś znaczy ?
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: CP Potions
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 28, 2008, 09:28:42 am »
Marc1n ja nie pisze o braku balansu w grze tylko o robieniu go glupimi metodami :D


btw jest 1 rzecz w ktrej balansu nie ma :D, nuker na bufach i z dobrym sprzetem jest w stanie walic prawie 100% magic criticale, nuker na olimpiadize (przed ct1, nie wiem co tam teraz dodali z bufkami itd) to postac do oddawania punktow bo nie jest w stanie zabic prawie nic poza innym nukiem


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: CP Potions
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 28, 2008, 01:43:17 pm »

Ten kamael to tez p*****y dodatek, kazda kolejna zmiana durniejsza od poprzedniej. Dla mnie l2 na offie skonczylo sie na il, kamael to sh1t. Mam nadzieje ze moj serw zatrzyma sie na il i nie wprowadzi tych cp, bo w tej chwili nie chcialbym grac na offie nawet gdyby mi ktos oplacal abonament i obdarowal itemami, juz wole jakiegos w miare porzadnego priva. Takie jest moje zdanie.

Spam CP wprowadzono w C5 a nie w CT1 i bardzo dobrze że jest. Poza seal of blockade które jest przegięte w ct1 to balans postaci jest ok.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: CP Potions
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 28, 2008, 01:58:57 pm »
Cytuj
Co do DLM full epici+OEsprzęt+79/80 lvl vs 60lvle = wasze cudowne wyliczenia co do dmg. DLM podziwiam tylko i wyłącznie za to, że robi ogromne zamieszanie, naprawde ogromne, wpada w grupe, 3ech ma arrest, jeden slama, 5ciu stuna, a następny interupty na castowaniu heali.

To od IL1 bramka na S grade jest na 60? W filmach z C4 tak bylo ale teraz jak ogladalem erice z il i z ct1 to wiekszosc byla w S grade.

Cytuj
Poza seal of blockade które jest przegięte w ct1 to balans postaci jest ok.

Dodaj Shadow Bind i Disarm ktore wchodza w postacie na 80 a sam masz 52+


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: CP Potions
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 28, 2008, 02:17:48 pm »
balansu nie ma od c2 ;>, balans bylby jakby bufki byly slabsze, jakby debufy wchodzily czesciej i jakby nie bylo zbyt wielu skili ktore dzialaja na zasadzie "jak wejdzie to 100% wygrana, jak nie wejdzie to 100% przegrana "


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: CP Potions
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 28, 2008, 03:11:43 pm »
balansu nie ma od c2 ;>

Taa w C2 to był dopiero balans  :P

Prawda jest taka że L2 to gra buffów. Dobre buffy to 50% sukcesu.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: CP Potions
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 28, 2008, 03:22:30 pm »
C2:
Dagger(dokladnie to TH byl N/C)>all


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: CP Potions
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 28, 2008, 08:02:31 pm »
no niestety tutaj licza sie:
1 bufki
2 profesja
3 sprzet
4 ilosc cp pot i qhp w plecaku
5 umiejetnosci gracza

no i tak miedzy 3 a 4 mzona jeszcze wcisnac zwykle szczecie do skili :D


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: CP Potions
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 05, 2008, 07:22:08 pm »
Trzeba umieć je wykorzystać...

A używanie skilli to n00bstwo i tchórzostwo w czasie PvP?!
A leczenie CP przez OL to n00bstwo i tchórzostwo w czasie PvP?!
A leczenie przez bisha/ee/se to n00bstwo i tchórzostwo w czasie PvP?!


Głupi temat...



Dokladnie:
-Archer to tchorz bo walczy na dystans.
-Tank to tchorz bo zaslania sie tarcza i ciezko go zabic.
-Warrior to tchorz bo zadaje duzy dmg i ma duzo hp.
-Nuker to tchorz bo nukuje.
-Healer to tchorz bo sie leczy i innych.
-Summoner to juz lama bo sam nie umie walczyc tylko summona uzywa.
-Bardowie to tez tchorze bo uzywaja dance/song.
-support to tchorze bo tylko buffuja.
-Hero to tchorze bo maja unikalne skille.

Podsumowanie gry :P

Do nukerów dodaj to, że są nOObami bo używają sleep'a w pvp...

Nie mogłem się oprzeć, gdy czytając to przypomniał mi się motyw... serwer DN x5. PvP: [Ja] Sorc vs Tyr. Za każdym razem, gdy padał gadał, że jestem noob i że to nie fair, bo używam sleep'a w PvP...


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: CP Potions
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 18, 2008, 04:21:08 pm »
tez taki tekst widzialem pewien bish napisal do znajomego sh ze jest noob i o pvp nie ma pojecia bo uzyl silence w pvp  :D


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: CP Potions
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 19, 2008, 03:50:43 pm »
EPI4LYFE))))
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: CP Potions
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 19, 2008, 05:43:56 pm »
Ja z epi sobie poszedłem przez takich ludzi .
NP. PvP na arenie , 1v1 umówione bez potkow itd : gościu zaczą przegrywać , /spam potków ON , jak mu walnąłem stuna (lol) to pisał że oszukuje ;D. Gdy przegrał darł się żeby resnąć ^^ (na arenie to było)

Dlatego teraz : (jeśli nie pvp ze znajomym/arena)
-spam cp na maxa
-spam hp na maxa
-mam anchora sleepa, cokolwiek ? /spam tym na maxa
Ktoś mnie zaatakował , nie oddałem mu i poszedł lać moby ? ma problem będzie mob+ja vs on.

Jednak zwykle perfidna uczciwość/nie używanie owerpower skilli nie popłaca.


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: CP Potions
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 08, 2009, 03:07:36 pm »
nie chce wyjsc na malo pokornego bo dopiero dzis sie zarejestrowalem ale gram w L2 4 lata wiec swoje zdanie mam.
PVP obojetnie jakie CP poty duze i male wcisniete na makro pod F1 !!!!!
Jesli arena to CP poty wylaczone.

Tak Was czytajac to nie rozumiem kompletnie dlaczegoby nie korzystac z tego co daje nam gra to tak jakbysmy nie rzucac sobie UD lub UE na pvp lub gadka ludzi ktorzy maja constant full support i ludzi z pretensjami, ktorzy wyskakuja na CH bufach. Sorry masz AA/nobla to spamuj ile wlezie bo po cos to jest !


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: CP Potions
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 08, 2009, 04:11:10 pm »
Chyba kupiłeś nową mikrofalę, bo odświeżyłeś temat z lutego :D

Pozdrawiam

PS. qba?!
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;