Witaj
Gość

Wątek: pytanko dla pro hawkuw ;p  (Przeczytany 3338 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
pytanko dla pro hawkuw ;p
« dnia: Wrzesień 03, 2008, 11:55:59 am »
witam mam pytanko mianowicie hawkeye na mass pvp i tu nie mowa o wojnach tylko porpostu brutalnym pvp bez ctr i w kazdym miescu ogolnie twuj wrug to krasnale dark elfy i orki ludzie i elfy sa good i je ignorujemy nie masz na pleach zadnego buffera helera nie masz kumpli z klanu ani nic takiego jestes sam + reszta luidzi i elfuw kontra reszta zwykle 30-50 osub u jednych i drugich ale dodac ze masz full buffy jakie tylko chcesz od ludzi i elfuw zadnych od orkuw i dark elfuw masz te buffy az do smierci wiec rebuff nie ma sie co martwic
trzeba dodac ze masz sprzent full b przeciwnicy ruznie b lub a bo raczej nie zobaczysz pro kileruw któr jest z 3 na serwuie co maja s ;p wiec s nie wliczamy
moje pytania brzmia

1jak naiskuteczniej i naiszybcije zmieniac targety
2jakie makra ustawic by masakrowac
3jaki rozstaw skili by byc obcykany na wszystkie strony i kazda klasa
4kiedy w jakich sytuaciach uzywac czego i któr skila
5jak skutecznie kajtowac
6kture targety wybierac
7moze macie jakis filmy z pro gry hawkiem
8sosowac jakies taktyki chowania sie za murami czy budynkami w miescie
9kiedy nailepiej uzywac snipa
10 gdzie nailepiej uciekac jak cie natargetuja :p
11jakie daysy dac po pure maszyne do zabijania nie chodzi mi o szybkosc tylko o dmg
12 jaki nailepiej styl gry dobrac by byc pro mysliwym
13wszystko co wam jeszcz eprzyjdzie do glowy a o czym, nie wspomnialem prosil bym o jak naiszybsze odpowiedzi
14a wlasnie jakie nailepiej uzbrojenie z b wybur dowolny z calego equipa b ;P
po co mi to?? powiedzmy ze mam dosc tanka ;p chcem porobic pro pvp hawkiem i musze doczucy sie o nim jak naiweicej do piotka :P albo soboy
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Odp: pytanko dla pro hawkuw ;p
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2008, 02:13:16 pm »
kolejna seria pytan
1potrzebuje dokladnej tabelki czestosci krytuw/stuna over hituw i lethala w kazda z klas czestotliwosc sila itp
2 potrzebuje tez tabelki ile kazdy skil sie uzywa oraz tabelki ile sekund mija podczas odpalania np double shoota stuna shota i innych
3 ile sekund zajmuej hawkowki przebiegniecie zasiegu 900 wiecie range lucznikuw i maguw ile sekund poikonuje ten zasiek tak samo 600 i 300
4ile ulamkuw sekund mija miedzy skoczeniem przeladowania a mozliwoscia odpalenia koleinego skila
5jak wygloda z regeneracia hp wiecie song of life + poty + regen itp ile na ile sekund
6jak se cos jeszcze przypomne o co chcemzaphtac napisze

btw nie uznajcie mnie za dziwaka ;p ale jesli chcesz byc pro musisz to all wiedziec np do tk znam w sekundach i ulamkach wszystko co tu wyzej napisalem jak i reszte faktuw o nim jesli masz obsesie na punkcie jakies postaci to wiesz all fakt wkuwanie takich zeczy zajmuej troche ale jelsi znasz wszystkie parametry jestes bogiem pola walki i rozpierdziwelasz calego zerga sam sztandarowy przyklad 13k kilsuw TK ;p 4 miesce w top killsach

prosze wszystkcih o udzial w tym mysle ze takie info przyda sie nie tylko mi ale i calej reszcie ludzi grajocy hawaki i bedocy chcieli byc pro like me ;P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: pytanko dla pro hawkuw ;p
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2008, 03:39:58 pm »
Wiesz thorin z tego co mi się zdaje to jedyne co ci będzie potrzebne to macro
/forceatack
i spam cp potek. Na F3 ustaw sobie stun shota, gdzieś wsadź snipe i auto shoty ew. poty na heal i masz pro hawkeye pasek(mówię serio).
Jak chcesz czysty atak to radzę wsadzić +Str -Con(ew. możesz pokombinować z -Dex, ale to chyba będzie tragiczne w skutkach(chociaż z Doomem będziesz miał +5 STR i tylko -2 DEXa więc może być ciekawe).
Hawkranger jak go sławietny wiesiek kiedyś nazwał nie jest skomplikowaną postacią więc raczej nie są ci potrzebne takie dane ile sekund dobiegnie na rangę 900 itp.
Spam cp potek i zmiana targetów nic więcej, a do zmiany targetów to chyba jest takie coś jak next target, ale nie wiem jak to działa szczerze, nigdy przez te kilka lat grania nie sprawdzałem.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Odp: pytanko dla pro hawkuw ;p
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2008, 04:09:54 pm »
wiesz marcko force atak bedzie mi niepotrzebne tam gdzie zamiaruje wrucic ;p gralme juz tam i tam nie uzywa sie ctr do ataku nie ma fioletowego nika czy czerwonego ;p mozesz atakowac w kazdy miescu na mapie kazdego z wredali ;p wiec force mi niepotrzebne co do shotuw tez sa niepotrzebne ;P shoty laduja sie same nawet nie trzeba ich miec ;p wiec i to odpada

ale jednak wolal bym poznac to co wyzej napislem wszystko bo widzisz ten serwer jest dosc mega specificzny ;p albo ratujesz sie z zyciem albo dedasz poprzez zerg ;p soluwki zdazaja sie raczej zadko jesli wredale bodz my uciekamy z pod miasta ;p wtedy niedobijtki co zostaja walcza 1v1 ;P dlatego targetowanie to piorytet na mass pvp jak i jakeis makro do skili czy cus

i wcioz skuteczna metoda zmiana targetuw bo next target ma zasieg ile to 2 czy 5 range w porywch do 10 tragedia :P dla lucznika i innych zasiegowych owszem tankiem ladnie sie tym jedzie ale skuteczne targetowanie dla daleko zasiegowcuw jest mi potrzebne

wiec czekam dalej na opinie
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P