Witaj
Gość

Wątek: StormScreamer DC robe czy MA robe?  (Przeczytany 11387 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 07, 2009, 08:40:55 pm »
Idąc tokiem myślenie Solara, zrobienie lol MA na +6 jest jeszcze trudniejsze.

Gf z tym lol castem na small pvp ;o
GZ po złożeniu sie na hita/2
U nich nie ma small pvp , bo w bocie nie ma takiej opcji ( chyba )


BTW: qq , musze zmienic nastawienie bo nasze miszcze dzedai z offa kazdym postem prowokuja mnie do offtopowego flameowania. Tak nie powinno byc :|
Wybacz że w l2 panują takie zasady a wy rozważacie nad jakimś low lvl pvp w a gratach.......... Przez wiekszą cześć gry biegamy już z takim lvlem na którym mamy skille pasywne do używania s gratów.... I nie miszcze dzedai z offa tylko normalni gracze którzy widzą pola usiane takimi "pro plejerami z privów "

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 08, 2009, 12:12:01 am »
Cytat: Solar
GZ po złożeniu sie na hita/2

No, ciekawe kiedy mi wycastujesz to, jak ja mam wiecej casta ;D. A tez sie skladasz na hita/2 (Chyba ze boty maja opcje ze MA dodaje im MDEF^^)

Cytat: Solar
Wybacz że w l2 panują takie zasady a wy rozważacie nad jakimś low lvl pvp w a gratach.......... Przez wiekszą cześć gry biegamy już z takim lvlem na którym mamy skille pasywne do używania s gratów.... I nie miszcze dzedai z offa tylko normalni gracze którzy widzą pola usiane takimi "pro plejerami z privów "

Cytat:  Solar
Luna
Tyrteos: 78 lvl SM|75 lvl WC |SH 4x Memento Mori

Low lvl PVP to chyba ty masz, chyba ze Twoj klan to wybotowane 85+ ^^.



I nadal podtrzymuje swe zdanie small = dc, mass = MA.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2009, 12:13:51 am wysłana przez Ryuzaku »
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 08, 2009, 07:07:38 am »
Idąc tokiem myślenie Solara, zrobienie lol MA na +6 jest jeszcze trudniejsze.

Gf z tym lol castem na small pvp ;o
GZ po złożeniu sie na hita/2
U nich nie ma small pvp , bo w bocie nie ma takiej opcji ( chyba )


BTW: qq , musze zmienic nastawienie bo nasze miszcze dzedai z offa kazdym postem prowokuja mnie do offtopowego flameowania. Tak nie powinno byc :|
Wybacz że w l2 panują takie zasady a wy rozważacie nad jakimś low lvl pvp w a gratach.......... Przez wiekszą cześć gry biegamy już z takim lvlem na którym mamy skille pasywne do używania s gratów.... I nie miszcze dzedai z offa tylko normalni gracze którzy widzą pola usiane takimi "pro plejerami z privów "

Mówi to osoba , która grała na EPI , qft!

Wiecej napisze później , ide na autobus.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 08, 2009, 10:18:19 am »



I nadal podtrzymuje swe zdanie small = dc, mass = MA.
szybki gang=DC, inne przypadki=MA
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 08, 2009, 02:32:12 pm »
Cytat: Solar
GZ po złożeniu sie na hita/2

No, ciekawe kiedy mi wycastujesz to, jak ja mam wiecej casta ;D. A tez sie skladasz na hita/2 (Chyba ze boty maja opcje ze MA dodaje im MDEF^^)
Przeczytaj co napisales, -_-'nij sie w glowe i wiecej sie nie wypowiadaj ><

EDIT: zapomnialem dodac pomysl nad tym 3 razy ale nvm
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 08, 2009, 08:06:45 pm »
sure, chcesz lizaka na pocieszenie?
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 08, 2009, 09:31:13 pm »
tak ;<
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 09, 2009, 04:20:18 pm »
Cytat: Solar
GZ po złożeniu sie na hita/2

No, ciekawe kiedy mi wycastujesz to, jak ja mam wiecej casta ;D. A tez sie skladasz na hita/2 (Chyba ze boty maja opcje ze MA dodaje im MDEF^^)

Cytat: Solar
Wybacz że w l2 panują takie zasady a wy rozważacie nad jakimś low lvl pvp w a gratach.......... Przez wiekszą cześć gry biegamy już z takim lvlem na którym mamy skille pasywne do używania s gratów.... I nie miszcze dzedai z offa tylko normalni gracze którzy widzą pola usiane takimi "pro plejerami z privów "

Cytat:  Solar
Luna
Tyrteos: 78 lvl SM|75 lvl WC |SH 4x Memento Mori

Low lvl PVP to chyba ty masz, chyba ze Twoj klan to wybotowane 85+ ^^.



I nadal podtrzymuje swe zdanie small = dc, mass = MA.
Ja nie muszę ci wycastować w l2 większość  klas ma ataki odległościowe każdy łucznik na średnim buffie ściągnie cie szybciej niż ty skilla zdążysz włączyć ba nawet ostatnio summkiem przywaliłem krytyka za 4k w własnie sh w dc robe XD . Ty chyba nie rozumiesz że w l2 jest coś takiego jak elementy tu nie chodzi o żaden mdef ..... a jeżeli u ciebie na serwie to nie działa to wybacz my tu rozmawiamy o l2. Jak bym sobie wpisał w sygnaturce 85 ulżyło by ci albo chociaż częściej ją aktualizował XD
Cytuj
Mówi to osoba , która grała na EPI , qft!

Wiecej napisze później , ide na autobus.
Jakieś problemy z epi bili cie tam nie wychodziło ci czułeś się gorszy ?

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 09, 2009, 04:25:56 pm »

Ja nie muszę ci wycastować w l2 większość  klas ma ataki odległościowe każdy łucznik na średnim buffie ściągnie cie szybciej niż ty skilla zdążysz włączyć ba nawet ostatnio summkiem przywaliłem krytyka za 4k w własnie sh w dc robe XD . Ty chyba nie rozumiesz że w l2 jest coś takiego jak elementy tu nie chodzi o żaden mdef ..... a jeżeli u ciebie na serwie to nie działa to wybacz my tu rozmawiamy o l2. Jak bym sobie wpisał w sygnaturce 85 ulżyło by ci albo chociaż częściej ją aktualizował XD
Cytuj
Mówi to osoba , która grała na EPI , qft!

Wiecej napisze później , ide na autobus.
Jakieś problemy z epi bili cie tam nie wychodziło ci czułeś się gorszy ?


Naprawde jestes taki glupi czy tylko udajesz? Rozmowa byla o clear MA bez resistow ;O. Zreszta, powodzenia zeby trafic w odpowiedni resist na kazda klase, buahahha =). Sry ze Lancer to nie loloff gdzie ludzie maja w WH 6 setow z max resistami, ale my przynajmniej gramy w L2, a nie w to.. cos.. cokolowiek to jest na tym NAEU ofie =D



Cytat: Solar
a jeżeli u ciebie na serwie to nie działa to wybacz my tu rozmawiamy o l2

Wybacz, ale mowisz cos o L2? Od kiedy botowanie to L2? ;D I ze co , ze u mnie nie dzialaja atri? :D No to cos nowego , NA OFIE NIE DZIALAJA ATRI! T_T.




W.g mnie jestes zalosnym ignorantem, ktory nie czyta tych postow tu napisanych,a mimo to odpowiada na nie jakimis bzdurami i czuje sie lepszy od ludzi bo "Gra na OFIE" ołmajGAD. ON GRA NA OFIE :O.



Uprzedzajac twoj nastepny idiotyczny post : w.g mnie w tym momencie wszystkie servery ofa , to zwykle cmentarze ktorych trzymaja sie hieny, ktorym szkoda kasy jaka wydali na "Abonament" zeby ich bot mogl dzialac 24/7 ( +boxy ^_^). Ciezko znalesc nawet jakis online chart serverow z ofa, albo mi sie nie chce poprostu szukac, ale ostatnio jak widzialem bylo to smieszne. A najbardziej rozwala mnie placz jak czytam l2blaha, czy tutaj ze "OH NOES NCSOFT BANUJE BOTYYY!!1!1". ;D
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2009, 04:38:30 pm wysłana przez Ryuzaku »
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 09, 2009, 05:01:06 pm »
(...) w.g mnie w tym momencie wszystkie servery ofa , to zwykle cmentarze ktorych trzymaja sie hieny, ktorym szkoda kasy jaka wydali na "Abonament" zeby ich bot mogl dzialac 24/7 ( +boxy ^_^). Ciezko znalesc nawet jakis online chart serverow z ofa, albo mi sie nie chce poprostu szukac, ale ostatnio jak widzialem bylo to smieszne. (...)
hmmm wypraszam sobie. Nie posiadam bot trainów, nie używam i nigdy nie używałem chodzika i innego 3rd softu, jestem aktywnym graczem offa, patrząc do lustra nie dostrzegam cech hienowatości. Może co najwyżej miśkowatości :P A że Ci się nie chce szukac, albo szukasz nie tam gdzie powinieneś (np. Sayha :P) to już Twój problem.
To, że nie widzisz powietrza ani dziś ani wczoraj ani za 10 laty nie znaczy, że ono nie istnieje.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 09, 2009, 06:16:00 pm »

hmmm wypraszam sobie. Nie posiadam bot trainów, nie używam i nigdy nie używałem chodzika i innego 3rd softu, jestem aktywnym graczem offa, patrząc do lustra nie dostrzegam cech hienowatości. Może co najwyżej miśkowatości :P A że Ci się nie chce szukac, to już Twój problem.


Pozdrawiam


wyjatek tylko potwierdza regule.


Cytat: mastjedi
To, że nie widzisz powietrza ani dziś ani wczoraj ani za 10 laty nie znaczy, że ono nie istnieje.

Z czego to wnioskujesz? Bo ja rownie dobrze moge o Tobie powiedziec ze siedzisz w piwnicy bez okien i grasz  w l2/siedzisz na forum. Ale na to nie ma zadnych dowodow,a  twierdzenie bez dowodu jest gowno warte.


Cytat: mastjedi
albo szukasz nie tam gdzie powinieneś (np. Sayha :P)

szukalem luny, a nie innych servow
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 09, 2009, 06:33:53 pm »
wyjatek tylko potwierdza regule.
ten "wyjątek" to chociażby CAŁY klan Core na Phoenixie. I uwierz mi, takich jak my jest duuuużo więcej. A że nie mamy 85 oraz sprzęt+++++? Nas to wali. Nie podniecamy się licznikami PvP/PK. Ale za to cieszy nas każdy full drop, czy udany craft.
Każdy gra jak chce. BTW top lvl w klanie - 83 ES robiony legit (IoP solo + HB)

Cytuj
Cytat: mastjedi
To, że nie widzisz powietrza ani dziś ani wczoraj ani za 10 laty nie znaczy, że ono nie istnieje.

Z czego to wnioskujesz? Bo ja rownie dobrze moge o Tobie powiedziec ze siedzisz w piwnicy bez okien i grasz  w l2/siedzisz na forum. Ale na to nie ma zadnych dowodow,a  twierdzenie bez dowodu jest gowno warte.
Nie nadążam za Twoim tokiem rozumowania. Prawdopodobnie po prostu jestem inteligentny inaczej. A z czego wnioskuję, że powietrze istnieje? Ja po prostu w to wierzę :P

Cytuj
(...)
szukalem luny, a nie innych servow
(...)
No, jak chcesz znaleźć nie-botujących graczy na jednym z najbardziej zabotowanych serwów (o ile nie najbardziej) to gratuluję. Ten serw, od początku swojego istnienia, został zasiedlony w zdecydowanej większości przez boterów.
Wlazłeś na jeden serwer, a wypowiadasz się o wszystkich.
Uogólnianie - standard.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 09, 2009, 07:15:43 pm »
Cytat:  mastjedi


Ekhm, ja szukalem LICZNIKA ONLINE do LUNY , a nie licznika botow ;D





Cytat:  mastjedi
ten "wyjątek" to chociażby CAŁY klan Core na Phoenixie. I uwierz mi, takich jak my jest duuuużo więcej. A że nie mamy 85 oraz sprzęt+++++? Nas to wali. Nie podniecamy się licznikami PvP/PK. Ale za to cieszy nas każdy full drop, czy udany craft.
Każdy gra jak chce. BTW top lvl w klanie - 83 ES robiony legit (IoP solo + HB)

No to tymbardziej gratuluje i jest to nadal wyjatek - wsrod xx klanow na servie napewno z 3-5 sie znajdzie legit ( albo i nie) , ale napenwo wiecej jest bot klanow.



Cytat:  mastjedi
Nie nadążam za Twoim tokiem rozumowania. Prawdopodobnie po prostu jestem inteligentny inaczej. A z czego wnioskuję, że powietrze istnieje? Ja po prostu w to wierzę Razz

tez wierze w to ze istnieje , choc nigdy nie widzialem!
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2009, 07:29:37 pm wysłana przez Ryuzaku »
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 09, 2009, 07:54:20 pm »
Cytuj
Naprawde jestes taki glupi czy tylko udajesz? Rozmowa byla o clear MA bez resistow ;O. Zreszta, powodzenia zeby trafic w odpowiedni resist na kazda klase, buahahha =). Sry ze Lancer to nie loloff gdzie ludzie maja w WH 6 setow z max resistami, ale my przynajmniej gramy w L2, a nie w to.. cos.. cokolowiek to jest na tym NAEU ofie =D
Ty masz jakiś poważny problem z sobą. Widać tyle wiesz o l2 ile rozróżniasz literek cyrylicy> jesteś śmieszny jeżeli myślisz że sety z resistami są czymś nie normalnym w l2 XD jakby nie patrzeć to jest kwestja czasu jak ruscy u ciebie na twoim darmowym serwerku będą tak samo przekoksani jak na serwerach na jeżeli już nie są

Cytuj
Wybacz, ale mowisz cos o L2? Od kiedy botowanie to L2? ;D I ze co , ze u mnie nie dzialaja atri? :D No to cos nowego , NA OFIE NIE DZIALAJA ATRI! T_T.
Zajebista fota gz 79lvu i dc robe jesteś zajebisty jak ona. Już nie wspomne o liczniki pvp poszpanuj przed kumplami z gimnazjum

Cytuj
W.g mnie jestes zalosnym ignorantem, ktory nie czyta tych postow tu napisanych,a mimo to odpowiada na nie jakimis bzdurami i czuje sie lepszy od ludzi bo "Gra na OFIE" ołmajGAD. ON GRA NA OFIE :O.
Wiesz ja nie czuje się lepszy ale ty masz z tym jakiś problem


Cytuj
Uprzedzajac twoj nastepny idiotyczny post : w.g mnie w tym momencie wszystkie servery ofa , to zwykle cmentarze ktorych trzymaja sie hieny, ktorym szkoda kasy jaka wydali na "Abonament" zeby ich bot mogl dzialac 24/7 ( +boxy ^_^). Ciezko znalesc nawet jakis online chart serverow z ofa, albo mi sie nie chce poprostu szukac, ale ostatnio jak widzialem bylo to smieszne. A najbardziej rozwala mnie placz jak czytam l2blaha, czy tutaj ze "OH NOES NCSOFT BANUJE BOTYYY!!1!1". ;D
Super i tak dla mnie z taką retoryką jesteś człowiek z Pcimia. Zauważyłem że jak brakuje ci argumentów to atakujesz boty XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 09, 2009, 11:44:52 pm »
Ruscy "u mnie" maja legit wykoksane postacie na 83, ale nawet dla nich set + full resist to nie jest kwestia 5sek na ebayu. A ty ignorancie kochany nadal nie zauwazasz ze cytujesz wypowiedzi z rozmowy o MA bez resistow, QQ ^_^
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 10, 2009, 02:35:58 am »
Ruscy "u mnie" maja legit wykoksane postacie na 83, ale nawet dla nich set + full resist to nie jest kwestia 5sek na ebayu. A ty ignorancie kochany nadal nie zauwazasz ze cytujesz wypowiedzi z rozmowy o MA bez resistow, QQ ^_^
siur tak samo jak na cadmusie
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 10, 2009, 08:03:24 am »
Ruscy "u mnie" maja legit wykoksane postacie na 83, ale nawet dla nich set + full resist to nie jest kwestia 5sek na ebayu. A ty ignorancie kochany nadal nie zauwazasz ze cytujesz wypowiedzi z rozmowy o MA bez resistow, QQ ^_^
Wybacz jak dla ciebie pójście na hb albo tym bardziej iop i dropienie elementów to jakaś wielka sztuka to wybacz. To ty sobie ubzdurałeś to MA beż resistów wsadzenie to nie jest jakiś wielki problem. Potem jakiś początkujący przejrzy sobie temat i będzie myślał że dc to pvp set..........

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 10, 2009, 10:33:09 am »
jak u was Fire to atri na pvp , to fajnie tam macie....
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 10, 2009, 11:06:35 am »


A myślałem, że to donku jest zazwyczaj bohaterem idiotyzmów.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 10, 2009, 11:11:06 am »
moral prosty nie mysl - nie masz predyspozycji.
90% przypadkow MA z resistami > DC
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2009, 11:12:53 am wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 10, 2009, 11:52:41 am »
moral prosty nie mysl - nie masz predyspozycji.
90% przypadkow MA z resistami > DC

Sure, napisz podanie do lr once more xd

ofc, że MA z resistami > dc, ale tu głównie była mowa o MA bez resistów.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 10, 2009, 12:23:15 pm »
moral prosty nie mysl - nie masz predyspozycji.
90% przypadkow MA z resistami > DC

Sure, napisz podanie do lr once more xd

ofc, że MA z resistami > dc, ale tu głównie była mowa o MA bez resistów.
Głównie była mowa o MA z resistami tylko Ryszku zęby poprawić sobie samopoczucie zaczął pisać o MA bez...........

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 10, 2009, 02:43:02 pm »
moral prosty nie mysl - nie masz predyspozycji.
90% przypadkow MA z resistami > DC

Sure, napisz podanie do lr once more xd

ofc, że MA z resistami > dc, ale tu głównie była mowa o MA bez resistów.
chcesz mnie flejmowac? wroc do rusekcji - tam cie ponize, to nie jest temat o twoich emozalach.
MA bez resistow, moze gramy w 2 rozne gry, robisz bron S -> farmisz na SA i kamyki, robisz seta S farmisz na kamyki. Moze nie miec resistow tydzien dwa trzy ale dazysz do tego zeby byly wiec jaki sens ma rozmowa o czystym MA.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 10, 2009, 04:44:16 pm »
moral prosty nie mysl - nie masz predyspozycji.
90% przypadkow MA z resistami > DC

Sure, napisz podanie do lr once more xd

ofc, że MA z resistami > dc, ale tu głównie była mowa o MA bez resistów.
chcesz mnie flejmowac? wroc do rusekcji - tam cie ponize, to nie jest temat o twoich emozalach.
MA bez resistow, moze gramy w 2 rozne gry, robisz bron S -> farmisz na SA i kamyki, robisz seta S farmisz na kamyki. Moze nie miec resistow tydzien dwa trzy ale dazysz do tego zeby byly wiec jaki sens ma rozmowa o czystym MA.

Poniżysz mnie? Nie zauważyłeś, ale połowa Twoich wypowiedzi w sekcji ru offa > flame nadaje się do telenoweli, więc masz za duże mniemanie o sobie.

A jaki sens ma rozmowa o czystym MA? Dunno, tutaj padła taka koncepcja, więc nie rozstrzygaj czy to ma sens czy nie.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: StormScreamer DC robe czy MA robe?
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 10, 2009, 05:15:44 pm »
Znów uogólniacie - jak zresztą wszyscy.
Rusek = bot
Core
- Aeri, 83 lvl ES, top sprzęt, chyba bez epików
- Lisara, 82 Glad, Full dynasty z kloaką (hehe), duale +7 300 attri full dynasty +6 jewel set, 1 czy 2 epiki i nie wiem co jeszcze
- MrDancer, 81 BD, podobnie
- Kojihoxhuk (czy jak mu tam - koji) - Warsmith, 80 lvl
i tak mogę wymieniać jeszcze trochę. To TEŻ są rosjanie. 100% legit. Liska była kilka razy Hero.
to tyle z off topa.

A żeby nie było off topa za dużo
jak dla mnie Jak już masz Arcana to szkoda miejsca w inw/wh na dc :). Mimo wszystko SS to Power. Zawsze ubierałem na niego buildy na power, nie na szybkość (Demon + MagicPOwer w broni a nie CastSpeed + Acumen) i jakoś dobrze na tym wychodziłem. A w ogóle to bierz Dynasty i będzie po rozmowei :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;