Witaj
Gość

Ankieta

Glad vs Tyrant vs Berserker h5

Gladiator
8 (72.7%)
Tyrant
2 (18.2%)
Berserker
1 (9.1%)

Głosów w sumie: 11

Wątek: Glad vs Tyrant vs Berserker H5  (Przeczytany 5070 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Glad vs Tyrant vs Berserker H5
« dnia: Luty 21, 2013, 05:10:34 pm »
Witam
Która z tych postaci według was lepiej sprawuje się w h5 w pvp? Wiem że wszystkie klasy niszczą, ale dość długo gram gladem, i mam problemy z np. daggerami którzy stanowią jakieś 40% serwera. W najbliższym czasie planuje zacząć grę na low racie, więc szukam postaci, która ma szanse wygrac 1vs1 ze wszystkimi. Szczególnie mi zależy żeby postać była dobra przeciwko tankom i daggerom, z reszta nie ma aż tak dużego problemu.

Z góry dzięki


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Glad vs Tyrant vs Berserker H5
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2013, 12:46:19 am »
Ze wszystkimi, wiec zakladasz ze ta postac ma wygrac z sama soba, sprzecznosc. Zmien gre


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Glad vs Tyrant vs Berserker H5
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2013, 01:02:29 am »
Ze wszystkimi, wiec zakladasz ze ta postac ma wygrac z sama soba, sprzecznosc. Zmien gre
^This

Wymieniłeś 3 bardzo mocne postacie do PvP, każda mocna w 1v1, small i mass PvP..
A jak masz problem z daggerami i 40% serwera to właśnie oni, to zrób pala/HK albo zmień serwer  8)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Glad vs Tyrant vs Berserker H5
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2013, 06:19:05 pm »
Najlepsza bron glada na daggera - target next.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Glad vs Tyrant vs Berserker H5
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2013, 07:32:57 pm »
Najlepsza bron glada na daggera - target next.
To się stosuje do każdej klasy :P aha i zdjąć itemy z reflect dmg obowiązkowo x]

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.