Witaj
Gość

Wątek: Postać raczej pod pvp i oly  (Przeczytany 3627 razy)

  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Postać raczej pod pvp i oly
« dnia: Marzec 16, 2013, 12:29:04 pm »
Witam. Dawno nie grałem w L2 i chciałbym wrócić na trochę pochilloutować się trochę i powspominać te stare dobre czasy. Otóż szukam postaci dobrej pod pvp i oly, która jednocześnie mogłaby być przydatna i pomocna w pt, clanie i ally. Exp nie jest priorytetem, jako iż sobie jakoś poradzę.

Jeżeli mógłbym, to bym poprosił wszystkie możliwe opcje (wraz z ewentualnymi argumentami, dlaczego akurat one). Prosiłbym osobno pod kronikę Interlude oraz pod kronikę c5. Z góry dziękuję


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Postać raczej pod pvp i oly
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2013, 04:59:51 pm »
Witam. Dawno nie grałem w L2 i chciałbym wrócić na trochę pochilloutować się trochę i powspominać te stare dobre czasy. Otóż szukam postaci dobrej pod pvp i oly, która jednocześnie mogłaby być przydatna i pomocna w pt, clanie i ally. Exp nie jest priorytetem, jako iż sobie jakoś poradzę.

Jeżeli mógłbym, to bym poprosił wszystkie możliwe opcje (wraz z ewentualnymi argumentami, dlaczego akurat one). Prosiłbym osobno pod kronikę Interlude oraz pod kronikę c5. Z góry dziękuję

Prophet, full buff i jedziesz.
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Postać raczej pod pvp i oly
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2013, 07:35:27 pm »
Przyznam szczerze, prophetem trochę kiedyś grałem i nawet całkiem klimatycznie było powiem Ci szczerze, jednak najpierw bym zrobił jakiegoś krasia co by nabic trochę Adenki na dobry początek. W tym czasie czekam jeszcze na jakieś inny propozycje.

Powiedz jeszcze, co takiego dobrego jest w tym prophecie ??


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Postać raczej pod pvp i oly
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2013, 10:27:35 pm »
Przyznam szczerze, prophetem trochę kiedyś grałem i nawet całkiem klimatycznie było powiem Ci szczerze, jednak najpierw bym zrobił jakiegoś krasia co by nabic trochę Adenki na dobry początek. W tym czasie czekam jeszcze na jakieś inny propozycje.

Powiedz jeszcze, co takiego dobrego jest w tym prophecie ??

Ma skilla windstrike, który w c5/il jest op i prawie wszystko na strzala zjeżdża jak jesteś na Full Buffie.
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Postać raczej pod pvp i oly
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2013, 10:36:28 pm »
Przyznam szczerze, prophetem trochę kiedyś grałem i nawet całkiem klimatycznie było powiem Ci szczerze, jednak najpierw bym zrobił jakiegoś krasia co by nabic trochę Adenki na dobry początek. W tym czasie czekam jeszcze na jakieś inny propozycje.

Powiedz jeszcze, co takiego dobrego jest w tym prophecie ??

Ma skilla windstrike, który w c5/il jest op i prawie wszystko na strzala zjeżdża jak jesteś na Full Buffie.

Trololololololo

Po prostu na oly jest dobry, z bowem/daggerem/swordem.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Postać raczej pod pvp i oly
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 18, 2013, 02:20:39 am »
Powiedz jeszcze, co takiego dobrego jest w tym prophecie ??

Ma skilla windstrike, który w c5/il jest op i prawie wszystko na strzala zjeżdża jak jesteś na Full Buffie.

Aaahahahahahahaha
dobre, dobre...
chyba, ze mówimy o lvlowaniu tak do 40 lvla....
A to przepraszam.

Windstrike tak na prawde przydaje się dopiero w FoGu, do lurowania mobów dla polerów.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Postać raczej pod pvp i oly
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 18, 2013, 08:53:13 pm »
C5 była kroniką gladiatorów, IL się "zbalansowało" między gladem a archerem