Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 564036 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 25, 2010, 03:37:06 pm »
Shen ja ostatnio niemoge Ciebie znalezc w grze jak jestes online :>
Nie bylo mnie tydzien, wyslales mi inv pod nick Szen?
Co do Eza to prosta postac, robi sie go pod AD i spam Q, po ostatnich nerfach nie ma co go robic pod AP.
Ostatnio ostro katuje Kayle, nie jest to moze super zabijaka ale przyjemnie sie nia gra, na wyplate łykne ten jej skin bez hełmu.
Tak wyslalem, zaraz wysle jeszcze raz jak nie dostales.Imo ja Eza nie polecam, zaluje tych 6300IP na postac, ktora ma dobre early/mid, a w late juz jest lekko z tylu.Teraz zbieram na Anivie/Malzahara jeszcze sie zastanawiam.
Btw. Wpisywac sie do listy, bo mam dosc tych randomow co robia mastaha YI pod ap  :shock:
edit: Shen, ja juz mam Cie w friend liscie, ale ani razu nie zobaczylem online ;p
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2010, 03:38:54 pm wysłana przez seken »



  • Wiadomości: 176

  • Pochwał: 1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 25, 2010, 03:50:55 pm »
1. Dobry Eza ciagnie gre caly czas
2. Polecam Anivie
3. Widzialem Yi pod AP co ostro ownil

Malzahar bedzie ok od nastepnego path notes, ale ciagle bedzie przegrywal z Anivia/Ezem


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 25, 2010, 04:07:03 pm »
Tak wyslalem, zaraz wysle jeszcze raz jak nie dostales.Imo ja Eza nie polecam, zaluje tych 6300IP na postac, ktora ma dobre early/mid, a w late juz jest lekko z tylu.
edit: Shen, ja juz mam Cie w friend liscie, ale ani razu nie zobaczylem online ;p
wywal i jeszcze raz wyslij inv.  Ez jest bardzo dobry, ale nudny, ile mozna spamowac Q. Swojego czasu sporo nim gralem, teraz glownie Shen, Singed i Kayle, czasem jakis inny tank. Xin jest op, nie przegralem nim jeszcze zadnej gry odkad wyszedl, przez co juz mi sie znudzil.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 25, 2010, 04:31:26 pm »
1. Dobry Eza ciagnie gre caly czas
2. Polecam Anivie
3. Widzialem Yi pod AP co ostro ownil

Malzahar bedzie ok od nastepnego path notes, ale ciagle bedzie przegrywal z Anivia/Ezem
Zalezy jak grasz, akurat Malzahar Eza w 1v1 pocisnie jak bedzie ten supression.Uzyje Silence na poczatek, potem ten vision na koniec plamy i na ulti bedzie Cie na plamie trzymal, niemasz szans tego przezyc, tym bardziej, ze Ez jest squishy.YI pod AP to jakis smieszny dowcip, ta postacia klikasz ppm i masz +1.Ez sam nie pociagnie gry, w late staje sie slabszy w porownaniu z melee DD.
Xin to jest op jak cholera dzisiejszy mecz 10/0/7 75% osob na kombo sie sklada.Ja tam gram ranking to naprawde zadko kiedy go nie zbanuja.Tak to sobie pogrywam Akali/Nidalee i niedlugo kupie Anivie/Malzahara.
Shen wyslalem Ci zaproszenie.
Zonk napisz czy grasz na EU czy  US? Jak EU to od razu podaj nick i jak cos mozna pograc premade 3v3 tzn ja, Shen i Ty.



  • Wiadomości: 176

  • Pochwał: 1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 25, 2010, 05:29:17 pm »


Zalezy jak grasz, akurat Malzahar Eza w 1v1 pocisnie jak bedzie ten supression.Uzyje Silence na poczatek, potem ten vision na koniec plamy i na ulti bedzie Cie na plamie trzymal, niemasz szans tego przezyc, tym bardziej, ze Ez jest squishy.
YI pod AP to jakis smieszny dowcip, ta postacia klikasz ppm i masz +1.Ez sam nie pociagnie gry, w late staje sie slabszy w porownaniu z melee DD.
Xin to jest op jak cholera dzisiejszy mecz 10/0/7 75% osob na kombo sie sklada.Ja tam gram ranking to naprawde zadko kiedy go nie zbanuja.Tak to sobie pogrywam Akali/Nidalee i niedlugo kupie Anivie/Malzahara.
Shen wyslalem Ci zaproszenie.
Zonk napisz czy grasz na EU czy  US? Jak EU to od razu podaj nick i jak cos mozna pograc premade 3v3 tzn ja, Shen i Ty.

Cleanse przerywa ulti Malhazara i Eza spokojnie sie blinkuje away. Yi mozna latwo zablokowac zreszta stun/taunt w 5v5 i jest dead wiec tyle jezeli chodzi o jego ownowanie.

Jezeli uwazasz ze Ez nie pociagnie sam gry to jeszcze dobrego Eza nie widziales

Ja gram na eu nick Koomet


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 25, 2010, 05:44:52 pm »


Zalezy jak grasz, akurat Malzahar Eza w 1v1 pocisnie jak bedzie ten supression.Uzyje Silence na poczatek, potem ten vision na koniec plamy i na ulti bedzie Cie na plamie trzymal, niemasz szans tego przezyc, tym bardziej, ze Ez jest squishy.
YI pod AP to jakis smieszny dowcip, ta postacia klikasz ppm i masz +1.Ez sam nie pociagnie gry, w late staje sie slabszy w porownaniu z melee DD.
Xin to jest op jak cholera dzisiejszy mecz 10/0/7 75% osob na kombo sie sklada.Ja tam gram ranking to naprawde zadko kiedy go nie zbanuja.Tak to sobie pogrywam Akali/Nidalee i niedlugo kupie Anivie/Malzahara.
Shen wyslalem Ci zaproszenie.
Zonk napisz czy grasz na EU czy  US? Jak EU to od razu podaj nick i jak cos mozna pograc premade 3v3 tzn ja, Shen i Ty.

Cleanse przerywa ulti Malhazara i Eza spokojnie sie blinkuje away. Yi mozna latwo zablokowac zreszta stun/taunt w 5v5 i jest dead wiec tyle jezeli chodzi o jego ownowanie.

Jezeli uwazasz ze Ez nie pociagnie sam gry to jeszcze dobrego Eza nie widziales

Ja gram na eu nick Koomet
Ez nie bedzie mial cleanse albo poprostu w nastepnym paczu bedzie juz suppersion, wiec co to za roznica ;p.



  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 25, 2010, 07:39:10 pm »
Ja wczoraj sobie Eza zakupilem i jak na razie to mi sie podoba :P Taki drugi Ashe xD


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Banned
  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 25, 2010, 07:46:59 pm »
1. Dobry Eza ciagnie gre caly czas
2. Polecam Anivie
3. Widzialem Yi pod AP co ostro ownil

Malzahar bedzie ok od nastepnego path notes, ale ciagle bedzie przegrywal z Anivia/Ezem
to ty z fajnymi ludźmi grasz, jak Malzek przegrywa z Anivią : O

@Zonk - cała sprawa z Yi się komplikuje, jak jest sfeedowany. albo jak ma na sobie 2 highlandery.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 25, 2010, 07:58:42 pm »
A ze tak sie spytam to skad macie przyszle patch notes'y?


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 25, 2010, 08:18:14 pm »
Ja na razie niemam, ale wiem, ze bedzie nowy champ w nastepnym patchu  :P
edit: Juz nie chce double posta zrobic to napisze w tym poscie.Mam w teamie genialnego Yi, ktory sprzecza sie  ze mna kto idzie na mid ja (ezreal) czy on YI :shock:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2010, 08:22:17 pm wysłana przez seken »



  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 25, 2010, 08:21:42 pm »
Hehe to to chyba kazdy wie :P Ja mam tylko nadzieje, ze nie bedzie OP tak jak Xin... Zaloze sie ze w pierwszym miesiacu masa osob bedzie grala Vladkiem.

PS. Wie ktos kiedy lolbase bedzie znow poprawnie dzialac? Bo chcialbym sygna a nie ma jak dodac statystyk :/

Jezeli chodzi o mid Yi vs. Ez to Ez jak dla mnie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2010, 08:30:39 pm wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 25, 2010, 08:31:29 pm »
Niemam pojecia kiedy, sam mam sygne z przed 3 tygodni? Cos kolo tego.
Btw. Wiecie jak jest double/triple/quadra/penta kill to co jest po tym  :P?



  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 25, 2010, 08:34:27 pm »
Niemam pojecia kiedy, sam mam sygne z przed 3 tygodni? Cos kolo tego.
Btw. Wiecie jak jest double/triple/quadra/penta kill to co jest po tym  :P?

Nawet gdyby bylo to jak chcesz to osiagnac xD?


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 25, 2010, 08:34:51 pm »


Nawet gdyby bylo to jak chcesz to osiagnac xD?
wystarczy np ze przeciwnik ma revive


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 25, 2010, 08:39:42 pm »
Heh nawet nie pomyslalem o tym, bo nigdy tej umiejetnosci nie uzywam xD No ale najwazniejsze, ze zagadka rozwiazana :D


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 176

  • Pochwał: 1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 25, 2010, 08:40:32 pm »
1. Dobry Eza ciagnie gre caly czas
2. Polecam Anivie
3. Widzialem Yi pod AP co ostro ownil

Malzahar bedzie ok od nastepnego path notes, ale ciagle bedzie przegrywal z Anivia/Ezem
to ty z fajnymi ludźmi grasz, jak Malzek przegrywa z Anivią : O

@Zonk - cała sprawa z Yi się komplikuje, jak jest sfeedowany. albo jak ma na sobie 2 highlandery.

Piszac Anivia > Mal mialem na mysli tylko i wylacznie 5v5
1v1 Mal to jeden z mocniejszych hero

Polowa Hero jak dostanie feeda w early to jest nie do zatrzymania

@Bacar
Z forum


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 25, 2010, 08:42:24 pm »
A moglbys je przyblizyc lub zarzucic linkiem? Bo szukalem ale jakos znalezc nie moglem :P


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 25, 2010, 08:46:06 pm »


Nawet gdyby bylo to jak chcesz to osiagnac xD?
wystarczy np ze przeciwnik ma revive
Ta z forum, sam to widzialem jak ktos zakladal o tym temat.
Btw. 1szy raz widze Cie online w grze  :D
Wystarczy miec revive i teleport.Trzeba ustalic jakies miejsce, tam uzyc wardow i do nich sie tpnac ;p
Ciagle zastanawiam sie nad malem czy anivia, no coz jeszcze musze 2k IP dozbierac, jak zdobede to juz bede wiedzial.
Czy w team fighcie Mal spisuje sie gorzej? Hmm jak dla mnie to lepiej, bo ma 2 massowe skille przy tym plama zadaje naprawde ladny dmg jak sie tam kogos przetrzyma.
Nafeedowane papiery w late maja przerabane tzn jak juz gra trwa z 1h 20 minut.Kazdy ma full itemy  full lvl itp.To wtedy postacie squishy sa najgorsze jak dla mnie.Wtedy ownia facerolle i right click masterzy.
Bacar masz tu link http://leagueoflegends.pl/forum/showthread.php?tid=1872



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 25, 2010, 10:34:55 pm »
Moze odrzucilem twoje zaproszenie, sporo randomow mnie dodaje i odrzucam jak  nie znam nicka.


  • Banned
  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 26, 2010, 11:52:07 am »
@Seken - tru. na endgamie, takim srogim endgamie stricte right-click dps'i ownią. w 5vs5 anivia ma swojego ulta, ściankę, combo nuków (ta kulka obszarowa w końcu...), a Malzek DoT'a (który co prawda przeskakuje z trupa na następnego ale czasami niekoniecznie się pada), -_-'istego silence'a, dziurę w ziemi która tyż przypieprzyć potrafi, no i voidlinga, który jest chuba -_-'istszym wynalazkiem jaki malzek posiada, o. o ulcie nie wspominam bo on do team fightów robiony nie był. tak więc nawet przy najlepszych staraniach, w teamfighcie sprawdzi się lepiej anivia. no i łatwiejsza do ogarnięcia jest od Malzahara, którym gra w 99% opiera się na dobrym ustawieniu się.

a, Revive...ostatni raz to widziałem gdzieś w okolicach...7 lvl. chuba. jak nie niższego.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2010, 11:58:05 am wysłana przez Mundo Mundo Mundo »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 26, 2010, 12:07:32 pm »
@Seken - tru. na endgamie, takim srogim endgamie stricte right-click dps'i ownią. w 5vs5 anivia ma swojego ulta, ściankę, combo nuków (ta kulka obszarowa w końcu...), a Malzek DoT'a (który co prawda przeskakuje z trupa na następnego ale czasami niekoniecznie się pada), -_-'istego silence'a, dziurę w ziemi która tyż przypieprzyć potrafi, no i voidlinga, który jest chuba -_-'istszym wynalazkiem jaki malzek posiada, o. o ulcie nie wspominam bo on do team fightów robiony nie był. tak więc nawet przy najlepszych staraniach, w teamfighcie sprawdzi się lepiej anivia. no i łatwiejsza do ogarnięcia jest od Malzahara, którym gra w 99% opiera się na dobrym ustawieniu się.

a, Revive...ostatni raz to widziałem gdzieś w okolicach...7 lvl. chuba. jak nie niższego.
Jak dla mnie sprawa z Anivia i Malem wyglada tak:
1sze lvle to Anivia jest lepsza wkoncu Mal czy Anivia i tak idzie sie na solo lane.
A dlaczego ten ptak jest lepszy? Bo ma mocne kombo, po ktorym zazwyczaj przeciwnik idzie do miasta, bo drugiego juz nie przezyje.Malzahara minus polega na tym, ze na tych lvlach nikt nie stanie w tej plamie.Jak i brama ma, maly delay przed zabraniem dmg'a.Jak juz jest mid game zaczynaja sie team fighty tu chyba Malzahar jest lepszy ze wzgledu na plame i brame.Late chyba juz tacy sami sa oboje sie skladaja na pare hitow Anivia jeszcze moze sie stunem uratowac, a Mal ma ulti stunujace.
Jeszcze sie zastanowie kogo kupic.



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 26, 2010, 12:13:30 pm »
Zostaw kase na Władimira.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 26, 2010, 12:17:37 pm »
Ta i 1szy miesiac nawet nim nie zagram  :oops:
Z reszta pewnie bedzie Wladek, a w nastepnym paczu go znerfia czy cos innego zrobia z nim.Na dodatek postac wedlug mnie oczywiscie ma strasznie denne skille.Mogli cos lepszego wymyslec.Nie wspominajac o ulti, ktore na pierwszy rzut oka jest OP.
edit: Podobno dzisiaj o 4:23 ma byc juz Vladimir.Tylko nie wiem 4:23 jakiego czasu...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2010, 02:50:54 pm wysłana przez seken »



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 27, 2010, 10:31:23 am »
Seken, z tego co czytam wasze wypowiedzi o Ezraelu, to wynika z tego, że lepiej budować itemy pod tego skilla z "Q" (bazującego na fizycznym damage'u?) ? Jeżeli tak to dlaczego? I jakie brać konkretnie te itemy? Bo te rekomendowane, to w większości nie są zbyt dobre. Na razie zbieram jeszcze 1k punkcików, żeby ezraela wykupić. (cholernie drogi, może wiesz czemu niektóre postacie są tak drogie, a inne 5 x tańsze?). Jakieś ogólne porady w 3 vs 3 lub 5 vs 5? ; )

Będę wdzięczny za każde info. Może ew dołożysz info jakie runki wykupywać później i jakie skille brać z poszczególnych drzewek. (na razie rozwijam niektóre z zielonego i czerwonego).

Szukałem trochę info o Ezraelu, ale coś mało znalazłem na oficjalnym forum >.<

Ogólnie to jeszcze kilak dni mi zajmie zdobycie tej postaci, bo w L2 dużo się dzieje ostatnio w klanie (fajne dramy, raidy na Tiata itd. ; p ) ale w wolnej chwili (np. dziś po 16:00) chętnie sobie kilak rundek pogram.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 176

  • Pochwał: 1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 27, 2010, 10:41:24 am »
http://eu.leagueoflegends.com/news/vladimir-crimson-reaper-–-champion-spotlight

Nowy spotlight ciapke przekoksany hero