Witaj
Gość

Wątek: Plainswalker [PW]  (Przeczytany 159750 razy)

  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Plainswalker
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 17, 2006, 10:00:01 am »
Skille daggera są traktowane jako ataki powodujące critical (oprócz staba, gdyż ten zawsze włazi - oczywiście w plery) czyli:

a)siła blowów - zależy od p.atk, critical power
- p.atk - buffy(might/attack aura/dance of warrior/chanty) , STR, bron
- critical power - buffy, vicious stance, SA critical power, pasywny skill critical power

b)celność blowów - accuracy
- DEX, buffy(guidance/dance of inspiration/chanty), skill accuracy

co zmniejsza  siłę blowów?
- obrona przeciwnika, pasywny skill dagger resist (tylko tankerzy)

co zmniejsza szansę, że blow wejdzie?
- uniki przeciwnika
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 20, 2006, 03:08:17 pm »
sorki ale nei zgadzam się z tobą z tego co mi wiadomo na retailu bakstab nie ma 100% w plecy. Gram na privie ale rozmawiałem z kumplem który ma PW na 70lvl na retailu i na c4 bakstab nei ma 100% w plecy tylko jakieś 80-90. Co się tyczy reszty zgadzam się.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 26, 2006, 10:07:38 pm »
Nie znam się na daggerach więc mam kilka pytań.
1)Kolega dał mi Dual Demons Sword'y i czy będe mógł z nich korzystać będąc PW na wyższym lv (ponieważ to a-grade)? Bo Demon Sword to dobry dagger ale czy dual to już co innego ?
2)Co to są te focusy do daggera kris czy jakoś tak :P ? Na czym to polega, jak to działa itp. :)
3)Czy dagger Maingauche jest najlepszy na d-grade ? Taki zakupiłem, ale nie miałem czasu na testy, poza tym server padł wieczorem :(
4)Na d-grade mam kupić Manticore Set ? Czy coś innego ?

To na razie wszystko;] Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i rady :D
pozdrawiam


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Plainswalker
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 26, 2006, 10:58:33 pm »
majac na mysli dual dagger masz na mysli dual dagger czy 1 dagger normalny a 2 z z parry-off ??


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Plainswalker
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 27, 2006, 12:28:15 am »
Cytuj
a)siła blowów - zależy od p.atk, critical power
- p.atk - buffy(might/attack aura/dance of warrior/chanty) , STR, bron
- critical power - buffy, vicious stance, SA critical power, pasywny skill critical power


jesli sila blowow zalezy od p atk to wytlumacz fakt dlaczego TH z ng sztyletem zada taki sam dmg jak z Demon swordem ? :P


Cytuj
b)celność blowów - accuracy
- DEX, buffy(guidance/dance of inspiration/chanty), skill accuracy



Z tego co wiem w c3 za 'celnosc' blowow odpowiadal critical rate, a w c4 wspolczynnik dex, wiec nie za bardzo wierze w acc :p


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Plainswalker
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 27, 2006, 09:27:28 am »
Cytuj
1)Kolega dał mi Dual Demons Sword'y i czy będe mógł z nich korzystać będąc PW na wyższym lv (ponieważ to a-grade)? Bo Demon Sword to dobry dagger ale czy dual to już co innego ?


Nie pomyliles przypadkiem gier?  :shock:


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 27, 2006, 09:50:31 am »
chlopie zmien serwer bo grasz na bajkowym i zadnej racjonalnej odpowiedzi nie otrzymasz :) cos takiego jak duale daggery i w ogóle jakie kolwiek inne duale proocz tych z mieczy (wyjatek stanowia falchiony :P) nie isnieja !! to ze takie cos mozesz uzywac oznacza ze grasz na abrdzo zmutowanym serwerze , a mutacja mogla byc tak silna ze kto wie czy to nadal l2 jest :)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:15:33 am »
Możliwe ;] Gram na Elite raty wysokie ale dopiero zaczynam, więc pomyślałem, że taki server jest dobry na początek żeby zobaczyć co i jak. Teraz planuje sie przeżycić na jakiś inny serv z mniejszymi ratami, ale nie wiem jaki (raty ok.15), może Dragon Network ? Sorry za offtopa ;p


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Plainswalker
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 27, 2006, 10:53:41 am »
Cytat: Kubol
Nie znam się na daggerach więc mam kilka pytań.
1)Kolega dał mi Dual Demons Sword'y i czy będe mógł z nich korzystać będąc PW na wyższym lv (ponieważ to a-grade)? Bo Demon Sword to dobry dagger ale czy dual to już co innego ?


jesli mowisz o innych grach to nie pisz tego na forum l2...
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Plainswalker
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 27, 2006, 11:56:11 am »
Cytuj
jesli mowisz o innych grach to nie pisz tego na forum l2...


jesli piszesz posta bez sensu, nic nie wnoszacego do tematu, to sprawdz czy ktos nie napisal identycznego pare linijek wyzej =p


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Plainswalker
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 27, 2006, 02:39:24 pm »
ale dual dagger sa mozliwe i bardzo prawdopodobne !! ale skoro humany z nc soft nie wprowadzili je to znaczy ze sa noobami ktore nawet tego wprowdzic nie potrafili :P


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Plainswalker
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 27, 2006, 06:41:53 pm »
Cytuj
jesli sila blowow zalezy od p atk to wytlumacz fakt dlaczego TH z ng sztyletem zada taki sam dmg jak z Demon swordem ?


To jest nie możliwe. Albo grasz na zbugowany serverze albo ci się liczby poprzekręcały. Nie raz widziałem pekera co w no grade daggerze walił bodaj po 600 a w b grade po ... 1600. Oczywiście vs no grade.


Cytuj
ale dual dagger sa mozliwe i bardzo prawdopodobne !! ale skoro humany z nc soft nie wprowadzili je to znaczy ze sa noobami ktore nawet tego wprowdzic nie potrafili


Pewnie że są możliwe tak samo jak sypanie piaskiem po oczach (czemu nc soft tego nie wprowadził ?), jazda konna czy... pojawaiające się dzieci w miastach. Albo używanie broni jednoręcznej oburącz.
Równie dobrze możesz powiedzieć dlaczego w warzywniaku na twoim osiedlu nie ma kalafiora z posypką kakaową jak to jest możliwe...
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Plainswalker
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 27, 2006, 06:53:55 pm »
chodzi mi o to ze nie mozna laczyc innego uzbrojenia niz miecze... takie polaczenie jak sztylet + miecz uzywaly kiedys osoby ktore albo cwiczyly przed uzycie 2 mieczy albo juz tak wolaly...
poza tym dlaczego jezeli myslicie ze server ma inne duale to musi byc od razu zly ??
hmmm... kalafior z posypka kakaowa ?? co ty chcranisz ?? oczywiscie ze jest u mnie w wazywniaku...


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 28, 2006, 12:44:19 am »
---------- 22:47 27.08.2006 ----------

Ktoś mnie wkońcu poparł  :P W takim razie jak mój server wg. was jest zmutowany to na jakim mam grać tylko żeby raty nie były x3 ;]

edit: sory zapomniałem o dziale servery  :oops:

---------- 00:44 28.08.2006 ----------

Powiedzcie mi jeszcze co to jest ten focus do krisa ? I jakiego sprzetu mam uzywac na Cgrade ? Plated Leather Set + Crystal Dagger (może ma ktoś na sell zenhantoanego crystal deggera na elite ? za adene oczywiscie ) ?
pzdr  :wink:


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 5

Plainswalker
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 28, 2006, 01:20:06 am »
Powiem tak, że te dual Daggery będize mógł uzywać PW.

Do tego ten drugi gadder z duali wchodzi na miejsce tarczy i działa jako ona, lecze nie obniża evasionu.... niby nic ale może fajnie wygląda :)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 29, 2006, 12:40:08 pm »
Zaczełem grać na dragonie x15 myśle, że on nie jest zmutowany a gra się dużooo trudniej ale fajniej. Mam doom daggera bo tylko na niego mnie stać + jakiś słaby arm no i tak dobijam do 20lv powoli tylko nie wiem za co sobie kupić nnastępną broń i arma :( pozdro


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Plainswalker
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 29, 2006, 01:57:05 pm »
Jest tylko jeden sposób: expic i zbierać kasę.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 31, 2006, 08:37:16 pm »
Jaki armor A grade zakupić?


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Plainswalker
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 31, 2006, 08:43:12 pm »
Dark cristal light

Daje atk spd i p atk
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Plainswalker
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 02, 2006, 02:18:35 am »
Dark Crystal to bzdura jakas >_>
4% to ilosc kooOOlosalna.. normalnie warta skladania setu T_T
Lepiej zostac w doomie xD a jak koniecznie Agr to imho nightmare, bo z lucznikami jest tak ze jesli Cie on trafia to i tak jestes juz martwy... ale z reguly missuja ^^, to warto by sie chociaz troche przed magami zabezpieczyc :P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Plainswalker
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 02, 2006, 08:22:01 am »
ja nosiłem dark cristal bo daje atk spd i p atk i w ogóle jest najlepszy. Wiedy masz silniejsze blowy i szybciej je robisz = szybszy reuse time ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 6

  • afk na długi czas
Plainswalker
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 02, 2006, 10:30:32 am »
Dev, ty w ogóle PW nie grałeś ^^  tylko AW, i moim zdaniem również z A gradów najlepszy jest Nightmare (no może jeszcze majestic, ale ten raczej dla łuczników) ;]

Pozdro
Na pochybel S K U R W Y S Y N O M ;]


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Plainswalker
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 02, 2006, 11:44:50 am »
Cytuj
Wiedy masz silniejsze blowy



ke ? ;p p atk nie wplywa na sile blowow (mozesz sobie sprawdzic, wez sztylet ng i A grade i zobacz ze dmg skilem jest ten sam ;) )


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Plainswalker
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 02, 2006, 11:52:19 am »
no rzeczywiscie xD mój błąd xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 02, 2006, 04:41:15 pm »
To w końcu jak? Który armor nosić? :?  :?  :?