Witaj
Gość

Wątek: Plainswalker [PW]  (Przeczytany 159507 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Plainswalker [PW]
« dnia: Grudzień 10, 2005, 12:32:49 am »
Tutaj opisujcie wszelkie taktyki co do tatuazy,questow,broni,armorow itp. dla danej klasy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 06:14:41 pm wysłana przez Marc1n »


  • Wiadomości: 715

  • Pochwał: 25

Plainswalker
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2005, 10:33:29 pm »
Moze mi ktos wymienic mocne i slabe strony tej postaci :roll: ?

skeema - sagittarius/sorcerer @ambereye


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Plainswalker
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2005, 10:56:53 pm »
Ja moge:)
plusy:
-szybko biega
-najlepsze evasion w grze
-buff do m.def
-czeste krytyki
-blinding blow
-pewnie ma wiecej:P tyle ktore zauwazylem podczas grania

minusy:
-malo zycia
-stun wchodzi tak czesto jak polacy do biedronki
-maly p.att

Jak juz tu pisze to opisze cos wiecej
Sprzet to oczywiscie doom light i kris z  SA evasion albo Focus nizsze grade standardowo:). Tatoo nie wiem, na pewno do biegania i atk spd.
Taktyki w pvm nie nalezy brac zbyt duzej ilosci mobow jesli sie gra samemu, xpowac zabijajac pojedyncze moby, wiecej mozemy nie przetrzymac szczegolnie jesli maja stuna, w party mozemy robic pociagi i na wyzszych lvlach z SA evasion, buffem evasion mozemy robic za tankow :D
PvP: to urodzony archer i mage killer: najszybciej z daggerow dobiegniemy do ofiary to sie tyczy tez ucieczek :) Polujac na magow trzeba sie najlepiej zaopatrzyc w dobre jewely i buffy a w szczegolnosci mental shield, podbiegamy od tylu backstab, deadly [do skilla blinding blow jeszcze nie doszedlem to nie bede pisal:)] pare ssow i jesli ofiara ucieka backstab powinien na koniec wystarczyc. Co do archerow wazne kto kogo pierwszy zaatakuje czy jest pk czy to my mamy byc pk albo czy to ma byc pvp, walczylem z wieloma lucznikami i na 99% jesli sa bez buffow to zginie, najszybciej dolatujemy do lucznikow i tylko to sie liczy dobiegniecie, nie tracic czasu na Entangle gdyz zanim to wyczarujemy to zginiemy, podbiec deadly, gdy uciekaja sa plecami do nas czyli wchodzi Backstab znow deadly az do skutku. Acha gdy biegniemy mamy wieksza szanse unikniecia ataku w ogole to mamy najwieksza sposrod wszystkich postaci :D No troche pierdol popisalem jak sie myle poprawcie :)


  • Wiadomości: 715

  • Pochwał: 25

Plainswalker
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2005, 11:02:13 pm »
Dzieki Yun:) Znudzil mi sie juz SR, pora wyprobowac Daggera 8)

CipherPL

skeema - sagittarius/sorcerer @ambereye


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Plainswalker
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 11, 2005, 02:06:08 am »
PW jest bardzo niedoceniana postacia. To chyba najlepszy killer na magow i lucznikow, fakt jego HP i sila ataku sa do dupy ale swietnie nadrabia szybkoscia, czestymi krytykami i evasion. Qrcze wlasciwie to dlaczego ja gram jakims cholernym TH?? :P

Dodam jeszcze ze CON PW jest tak smiesznie maly ze nie krepujcie sie w odbieraniu mu reszty i ładowaniu Dyes na dex, jemu to i tak roznicy nie zrobi:D
Nie no zartuje, w sumie przy tej postaci mialem zawsze najwiekszy rebus jesli chodzi o Dyes i chetnie uslyszalbym wasze propozycje.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Plainswalker
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 15, 2005, 11:30:32 pm »
PW mam wypas :) low lvl jeszce 57 a nie przegralem jeszcze z zadnym lucznikiem do 60lvl;p nic tylko widze jak uciekaja hehe nie ma jak kosa pod zebro :D


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Plainswalker
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 16, 2005, 12:08:32 am »
True....   True.....


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 1

Plainswalker
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 17, 2005, 12:35:06 am »
A jak sobie radzi z innymi daggerami ?
T    H   C


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Plainswalker
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 17, 2005, 01:52:54 pm »
Do TH nawet nie podchodze nie ma szans... TH ma critical power i chance... najwiecej zycia z daggerow, nie przezylem zadnego starcia z  TH, z AW nie walczylem jeszcze. PW to postac do zabijania magow i lucznikow, nie ma uniwersalnych postaci... jak sa do wszystkiego to sa do du py  :D

Edit: Czyz nie ladna elfka?:D


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Plainswalker
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 04, 2006, 11:10:25 am »
1 raz w zyciu gralme tym nieboje sie uzyc slowa GUWNEM DO POTEGI ENTEJ niewidzalme gorszej postaci od tej jusz nawet propeth czy nawet tk lepiej sobie radzi sam  na mobach nisz to to to cos niedorobione niedosc ze naigorszy sztyleciaz kazdy mi go jedzie to na mobach tez jego dedly mortal itd sa tak slabe ze jezu a te niby hig evasion huja daje TAK NIEBOJE SIE UZYC STWIERDZENIA LEPIEJ MIEC TONE ZYCIA NISZ EVASION niby elfy maja tone evasion mobom i graczom to nieprzeszkadza kazdy mnie trafia expic samemy niemoge prawie poszlem se na cmentaz top b demon doom light niedosc ze kazdy stun wchodzilo to zawsze trafiali 3 moby niemam zycia albo many parodia LUDZIE NIEPOLECAM WAM TEGO GUWNA ELF SZTYLECIAZ POMYLKA

Ps zapomnialem dodac bardzo waznej zeczy ELFKA W MANTICORE W DREIKU I DOOM LIGHCIE ORAZ POTEM W A LIGHCIE JEST NAILEPIEJ UBRANA ZE WSZYTSTKICH KLAS CHODZ TYLE REKOMPENSATY ZA TO ZE TO POSTAC NIE DO GRANIA
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Plainswalker
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 04, 2006, 02:20:01 pm »
Nim trzeba umieć grac to nie jest TH, którym używasz tylko 3 (czasami 5) F1 F2 F3  ( chodz jeśli sie poświęci czas TH to też jest to zajebista postać) Może i nie ma super siły ale Evasion ma i można je poczuć dopiero gdy jestes w granicach 65+. No i jakby nie patrzaeć  jest najszybszą postacia z gry. Ta postać jest kosą na magów, no i w późniejszej kolejności łuczników. To, że pograłes to postacią i Ci nie przypasowała tzn. że nie umiesz nią grać bo ja znam osoby, które naprawdę potrafią zrobić krzywdę PW. Więc nie mów, że jest to postać zjebana bo to znaczy, że albo Ci ta postać nie przypasowała bo dla Ciebie liczy się tylko skill w łapie, olewasz Evasion albo nie umiesz grać tą postacią trudniej jest opanować granie nią niż TH.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Plainswalker
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 04, 2006, 02:34:32 pm »
Popieram przedmowce, oraz podpisuje sie pod ostatnia czescia postu Thorina - elfki w light (i niektorych heavy) rox :D


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Plainswalker
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 04, 2006, 03:30:24 pm »
pavel ale powiedz mi?? jaka to ruznice zrobi ze ktos gra mistrzowsko przeciwko mobom to co ma robic uciekac jak mag czy lucznik wsadza sztylet ucieka czy co ma robic ma marnowac czas i mane na entagle na moba?? nieoszukujmy sie niedosc ze jego mortale i te inne sa tak naislabsze do tego evasion z tego co widze evasion w tej grze jest mocno uposledzona prawda moze jak ktos gra mistrzowsko to rozwali maga czy lucznika graczy ale gracz to gracz a mob to mob na moba nietrzeba super sprytnego grania tez jak th wsadzasz 3 przyciski pot i znowy co tu wiecej zrobisz mobowi???? NO SLUCHAM CIE tyle ze th zrobi kuku tak a taki elf smiech na sali moze i na 65+ czuje sie evasion nie wiem niedoszlem do tego lvl i niezamiezam bo to parodia ale sam przyznales ze dopiero na 65+ czuc evasion moze nie wiem ale wczesniej to jest katusza sie meczyc ta postac na mobach MUWIE TERAZ PRZEDE WSZYSTKIM O MOBACH bo na graczach moze jak sie umie grac owszem ale na mobach nic niezdzialasz moby porpostu z twego evasion se nic nierobia a ze mamy malo zycia dosc szybko nas usmiercaja to jusz 5x dluizej na mobach powalcze solo tk czy nawet propem na tym samym lvl nisz tym sztyleciazem owszem to moje zdanie gralme ta postaca tak nieprzypasowala mi ale to co powiedzialem jest prawda i ja PISALEM JA odradzam grac ta postacia chyba ze ktos lubi katusze do 65lvl
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Plainswalker
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 04, 2006, 04:20:15 pm »
Nie graj na zbugowanym serverze, tam gdzie grasz zapewne blowy sa takie silny bo buffy [dw, vic i bd dances] dodaja do sily blowow, PW jest najlepszym daggerem w c3 i TH kladzie z palcem w d...


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Plainswalker
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 04, 2006, 04:26:59 pm »
gram na c4 mocno zmodyfikowanym l2j
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Plainswalker
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 04, 2006, 06:34:14 pm »
Cytat: Thorin
niedoszlem do tego lvl i niezamiezam



Skoro nie grales PW na wysokim lv to o czym my dyskutujemy ? ;)


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Plainswalker
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 04, 2006, 06:51:42 pm »
To znaczy, że nie wycisnąłeś z tej postaci tyle ile się da. A po drugie jeśli się nie mylę to teraz na kilku serverach (włączając Retail) solowanie na 60+ to chyba jakaś pomyłka czy może się myle ?? Tylko ( i pewnie nie tylko ) na Starisie można było ( bo nie wiem jak jest teraz ) przejśc każda postacią przez całe DVC. A mój wcześniejdzy post odnosił się do PvP nie do expienie mój błąd, że tego nie uwzględnilem. Evasion nie jest uposledzone tylko na niektórych serverach po prostu nie jest zachowana równowaga. Na L2P np. mi zdarzało się i to bardzo często nie trafiać w Dagger'ów, a byli to zazwyczaj TH nie mówiąc już o PW.

Za to TK jest postacią która do 65 wbija się od tak, co nie??
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Plainswalker
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 04, 2006, 06:59:50 pm »
no fakt tk nie jest latwo ale z tego co widzalme to jest latwiej nisz solo pw ale pavel ciogle mi nieodpowiedziales na pytanie jak to taki super zawasowany gracz któr wymiata pw by gral na mobach tak super ze by zabijal tony mobuw nieuzywajoc jak th tylko 3 guzikuw i pota?? muwisz o niezachowaniu ruwnowagi moze ale sam muwiles ze to dopiero na 65lvl czuc i wyzej a ja pisalem ze wczesniej to jest tragedia parodia grac i katusze eskel ja dyskuje o pw przed tym lvl i dochodzeniem do niego jakie to katusze i jaka wiocha na tym lvl moze i sie jest wymiataczem ale wczesniej to placz i zgrzytanie zembuw niewarto kto mówi o solowaniu na 65 muwie o solowaniu wczesniej a nie wiem jak jest na retialu debatuje o tym jak jest na priwach bo tam wiekszosc gra ^^ a powiedz mi pavel co ja jak mam wycisnoc na mobie co mam klocka postawic czy co jak mam wycisnoc 100% z sztyleciaza elfa 3 guziki i pot jesli sie myle to slucham jak wyciognoc 100% zeby wycinac moby
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Plainswalker
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 04, 2006, 07:14:20 pm »
Przeciez nie muszisz do niego dochodzić sam od czego masz klan zawsze mozna znaleźć. A jak ktos chce i wie na co stać PW to zrobi ten 65 PW to nie jest postać według mnie dla n00bkow wymaga od gracza czegoś więcej.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Plainswalker
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 04, 2006, 07:32:23 pm »
no i nieodpowiedzales na wiekszosc pytan i zazalen ^^ tylko kruta wypowiedz no oczywiscie zawsze niemusi sam ale ja muwie o graniu samemu  na co decyduje sie tona ludzi na priwach niestety dopiero na hig chodza wq party na karliki ja tez niemuwilem ze to postac dla noobkuw nawet noobkom odradzam ja brac ^^ jesli mam byc szczery to zupelna pomylka solo w party tez zabardzo niepomoze lepiej pomoze dark elf czy th nisz elf wiec wiesz ^^ bo na mobku robi to samo tyle ze tamtych 2 o 2 razy lepiej nisz elf a th nawet o 3x lepiej ^^
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Plainswalker
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 05, 2006, 07:57:37 am »
Plainswalker również nadaje sie do party jako tanka tylko nie w sensie  stania i lapanie dmg bo on jak stoji  to MOBY POWINNY GO DOSYĆ CZĘSTO NIE TRAFIAĆ ( w końcu w party powienien mieć buffy ) Co do solowanie chyba masz rację ze powinno to wyglądać 3 skille SS i jazda. Tylko na serverach powinno być tak ze solowanie to do wydaje mi się max ok 60 lvl do tego lvl moby nie maja jeszcze aż tak mocno pordasowanego HP i mozna je solować. A potem to tylko party.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 12, 2006, 10:52:11 am »
Thorin

pare statystyk

http://l2poland.com/forum/album_pic.php?pic_id=54

SET BW Light
Grace Dagger + SA Focus

SZACUN


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Plainswalker
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 12, 2006, 11:41:50 am »
Ehhh ja sie wszystkimi mackami podpisuje pod postami eSkela i Pavela

PW to genialna postac  :twisted:
Tylko wystarczy nauczyć się nią grać. :]

i sory Thorin, ale jak piszesz ze 1v1 TH rozwali PW to dopiero smiech na sali jest xDDD

Ja przegrałem w otwartym 1v1 z TH raz :] i był to moment gdy mialem laga i on mogl juz mi nowa "seryjke" wpakować a zostalo mu tyle hp ze to byl jeden mortal :]

Poprostu PW nie walczy w zwarciu :p walka PW powinna wygladac tak:
Entlange -> Mortal, Deadly, Blinding -> ucieczka -> heal -> Mortal, Deadly, Blinding -> ... itd (to jest schemat walki z wojownikami bliskiego kontaktu Glad, Destro, Tyrant [chociaz z nim to przewalone jest], DA, Pal, z TK glupio jest bo on szybki jest tez ma heala i ciezko entlange wchodzi T_T)

Z lucznikami i magami to chyba wiadomo xD
Swoja droga OL mnie 2 razy z rzedu rozpuścił >.<''

W mass pvp poprostu biegniemy na tyły wroga i mordujemy tulu łucznikow i magow ilu damy rade ;D ew lejemy cele zwiazane juz walka :]

No i to nieszczesne evasion, bardzo wazny czynnik :p I nie opowiadaj bajek że Cie moby trafiaja ;D to chyba grasz na serwie na ktorym eva jest olane O_O

i z PW jest taki mankament że trzeba ciuchy dobrac odpowiednio do sytuacji.
Sztylet oczywiscie zawsze z focusem.

Set... hmm w pvm to zubei light i uwiez mi ze moj znajomy PW ktory tak gra jest czesto missowany nawet przez kariki :] i expi sobie z naprawde niewielka strata hp.

Do pvp to nie wiem jak zubei ale sprawdzalem bw i dooma,
w bw fajnie jest bo spory def + wpada pare punktow m. defa (ktorego PW ma najwiecej z daggerow)
z drugiej strony w doomie szyciej bijemy, lepszy critical (i tak najwiekszy z daggerow), speed (najlepszy z daggerow) + troche evasion wzrasta ( i tak najwyzsze z daggerow) wiec jest git poki co ;]


i takie male p.s
P.s: jak dla kazdego daggera najlepzym bufferem bylb PP tak dla PW imho najlepszym i najwazniejszym bufferem jest EE ( + np buffki SwSa i to wystarcza :] )

P.s2: nie ma sie czym chwalic ale jak tu foty leca to i ja dam xD
http://img85.imageshack.us/img85/1074/shot00097117xi.jpg


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Plainswalker
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 14, 2006, 07:18:50 pm »
Elvin napisz ile możesz maks. Evasion uciągnać swoim PW na Full Buffie. Ja na L2p SwS na 68 lvl mialem 120 Evasion na full buffie w Heavy ^^ A ciekawi mnie ile ma PW :)
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Plainswalker
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 14, 2006, 08:35:09 pm »
PvP / PK  3/1 xaxa :D