Witaj
Gość

Wątek: Dota  (Przeczytany 26876 razy)

  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Dota
« dnia: Grudzień 17, 2017, 09:06:32 pm »
J.w. Myśleliście już co będzie? Standardowo profki i czapki? Czy runy na exp itp itp też będą. Można podyskutować
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2017, 10:26:06 pm wysłana przez Muaii »


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2017, 10:24:31 pm »
Edit.


No to macie liste:

-Starter Pack D i C grade:
  +D grade (będzie można tradować) - 10 Euro
  +C grade (nie będzie można tradować) - 20 Euro
  +D & C grade - 27 Euro

-1 i 2 Klasa (Marki)

  +1 Klasa - 3 Euro.
  +2 Klasa - 9 Euro.

-Maski / Czapki (Te dostępne na Becie) - Tutaj ceny są różne, od 3 do 10 Euro

-Premium ACC - 30% EXP/SP/Adena  10% Drop/Spoil

  +7 Dni - 3 Euro
  +30 Dni - 8 Euro

-Kolor Nicku / Title
   +Nick - 5 Euro
   +Title - 5 Euro

-Scrolle z teleportami do miast

   +10sztuk - 4 Euro

-Consumables:
  +Dualsword Craft Stamp - 7 Euro
  +Warrior Buff Potion [20min] (Nie można tradować) - 3szt 1 Euro (1h)
  +Mage Buff Potion [20min] (Nie można tradować) - 3szt 1 Euro (1h)
  +Soulshoty, Blessed Spiritshoty (Bez możliwości tradowania) - Cena jeszcze nie ustalona

-Zmiana płci - 5 Euro

-Usunięcie:
  +Karmy - 5 Euro
  +ilości PK - 10 Euro

Ceny chyba dla każdego są zrozumiałe, jest to też częściowo uzależnione od "stopnia lenistwa gracza", oczywiście nie obrażajcie się o to :P Chodzi tutaj bardziej o ilość poświęconego czasu na zdobycie danych przedmiotów w grze, bo jak wiadomo jedni mają więcej czasu na grę jedni mniej...


Dodatkowo za Vote będzie można uzyskać randomowo:
-Vote Coin (Nie tradowalne) - 50%
-PA 1 dzień (Nie tradowalne) - 10%
-2x Warrior Buff potion - 20%
-2x Mage Buff potion - 20%

Zebrane Vote Coiny będzie można wymienić na Czapki itd.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2018, 11:47:56 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2017, 08:03:03 pm »
Jak dla mnie recki na matsy dla dwarfa tez sa spoko. Osobiscie nienawidze ich dropic/spoilowac


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

  • Hator! Hator!
Odp: Dota
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2017, 09:50:23 pm »
A dla innych to zarobek, co pójdą wydropia/wyspoiluja a pózniej sprzedadzą. Ja oficjalnie jak najbardziej jestem za pomysłem Asgoty na exp + czapki oraz profka


Zaksur - Phoenix Knight 77lvl - beyond.lt (R.I.P)
Ferdil - Phantom Ranger 64lvl - Aristocracy - Teon (R.I.P)
Grahio - Titan 84lvl - Mroczni - L2ex (R.I.P)
Grahyo - Sigel Knight 96lvl - Wrath - Naia (R.I.P)
Slitz - Sigel Shillien Templar 101lvl - SimpleHeaven - Naia (R.I.P)


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2017, 11:00:17 pm »
Dla mnie najlepszą opcją był by do konta premium fullbuff. Lepiej wyłożyć 5$ na miesiąc niż expić kilkunastu bufferów i ciągać ich.


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 28, 2017, 12:17:32 am »
Dla mnie najlepszą opcją był by do konta premium fullbuff. Lepiej wyłożyć 5$ na miesiąc niż expić kilkunastu bufferów i ciągać ich.

To nie będzie jakiś High Rate żeby full buffera udostępniać za 5$, a reszta będzie mięskiem bez buffa...


Jak dla mnie recki na matsy dla dwarfa tez sa spoko. Osobiscie nienawidze ich dropic/spoilowac
A dla innych to zarobek, co pójdą wydropia/wyspoiluja a pózniej sprzedadzą. Ja oficjalnie jak najbardziej jestem za pomysłem Asgoty na exp + czapki oraz profka

Uważam że nie jest to zły pomysł Muaii Prawda jest taka że reski i tak będą schodzić na rynku gdyż ludzie którzy nie lubią dotować "bo mają taką zasadę" i tak nie zadotują i wtedy kupią, albo wyfarmią.
Cena też niektórym może dać do myślenia i dla jednych będzie "drogie, więc lepiej kupie na rynku" a dla innych "mam hajs za sprzedane dragi to se kupie przez paypala".


Jedno jest pewne, nie sprzedamy niczego co będzie bardzo negatywnie wpływać na grę.

Zastanawiam się ciągle nad Starter Packami D/C Grade jak kiedyś było na E-Globalu czyli: (3 Paczki)
-Paczka D Grade Zbroja / Broń / Biżuteria / 5k SSów
-Paczka C Grade Zbroja / Broń / Biżuteria / 5k SSów
-Paczka Full Starter Pack D + C.
Nie wpływa to jakoś mega negatywnie, a jak ktoś nie ma czasu a chce sobie popykać 4fun nie będzie musiał latać i męczyć tego tego np. Full Plate.



  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2017, 01:09:28 am »


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 28, 2017, 09:05:25 am »
Asgota napisał :

Uważam że nie jest to zły pomysł Muaii Prawda jest taka że reski i tak będą schodzić na rynku gdyż ludzie którzy nie lubią dotować "bo mają taką zasadę" i tak nie zadotują i wtedy kupią, albo wyfarmią.
Cena też niektórym może dać do myślenia i dla jednych będzie "drogie, więc lepiej kupie na rynku" a dla innych "mam hajs za sprzedane dragi to se kupie przez paypala".
Jedno jest pewne, nie sprzedamy niczego co będzie bardzo negatywnie wpływać na grę.

Zastanawiam się ciągle nad Starter Packami D/C Grade jak kiedyś było na E-Globalu czyli: (3 Paczki)
-Paczka D Grade Zbroja / Broń / Biżuteria / 5k SSów
-Paczka C Grade Zbroja / Broń / Biżuteria / 5k SSów
-Paczka Full Starter Pack D + C.
Nie wpływa to jakoś mega negatywnie, a jak ktoś nie ma czasu a chce sobie popykać 4fun nie będzie musiał latać i męczyć tego tego np. Full Plate.




Jeśli wprowadzicie recki na matsy za dote to prawie każdy będzie mógł krafcić co tylko będzie chciał konkurencja będzie tak duża że nie opłaci się robić crafta bo zarobek będzie naprawdę kiepski. Są recki które naprawdę ciężko zdobyć bo są tylko z dropu np. CL, DMP ( jedni je mają a inni nie, to wpływa korzystnie na ekonomię kraftingu bo jedni zarabiają na jednym a inni na drugim) Są tacy dla których zapłacić 5 zł za 1 recke to nie problem. Te wasze recki musiały by być naprawdę bardzo drogie żeby miało to jakiś sens ( tylko wtedy to chyba nikt ich nie kupi ). Jestem przeciwny.

Co do startera c grade też jestem przeciwny. Uważam że d grade w zupełności wystarczy. Nie odbierajcie ludziom radości ze złożenia i posiadania np. full plate seta. A co to za radocha jak ktoś inny se go kupi za dote ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2017, 09:07:48 am wysłana przez rafalbrutal »


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

  • Hator! Hator!
Odp: Dota
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 28, 2017, 09:33:56 am »
C-grade czy low B-grade z luxa nie jest aż tak wpływającą i znaczącą rzeczą... to sprzęty przejściowe, jak ktoś już wcześniej zauważył w tego typu sprzęcie przebiegasz max 2 tygodnie i będziesz główkował nad top B bądź już i A gratach. Także wg mnie znacząco na grę to nie wpłynie jeżeli będą dodane.


Zaksur - Phoenix Knight 77lvl - beyond.lt (R.I.P)
Ferdil - Phantom Ranger 64lvl - Aristocracy - Teon (R.I.P)
Grahio - Titan 84lvl - Mroczni - L2ex (R.I.P)
Grahyo - Sigel Knight 96lvl - Wrath - Naia (R.I.P)
Slitz - Sigel Shillien Templar 101lvl - SimpleHeaven - Naia (R.I.P)


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 28, 2017, 10:08:54 am »
C-grade czy low B-grade z luxa nie jest aż tak wpływającą i znaczącą rzeczą... to sprzęty przejściowe, jak ktoś już wcześniej zauważył w tego typu sprzęcie przebiegasz max 2 tygodnie i będziesz główkował nad top B bądź już i A gratach. Także wg mnie znacząco na grę to nie wpłynie jeżeli będą dodane.

Bez urazy przyjacielu.

To może od razu wprowadzić start na 40 levelu. Przecież to tylko levele przejściowe i nie wpływają na rozgrywkę. I tak wszyscy myślą tylko o składaniu a gratów ( a potem end game i hop na kolejny serwer). Zrozumcie że są tacy którzy lubią kolekcjonować trofea. A w ten sposób odbieracie jedno z nich. Jeśli już upieracie się przy tym starterze c grade to niech będzie wystarczająco drogi i niech ma tylko itemki które są w luxory nic ponad to ( taki kompromis jeszcze można zaakceptować).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2017, 11:19:24 am wysłana przez rafalbrutal »


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 28, 2017, 11:19:35 am »
C-grade czy low B-grade z luxa nie jest aż tak wpływającą i znaczącą rzeczą... to sprzęty przejściowe, jak ktoś już wcześniej zauważył w tego typu sprzęcie przebiegasz max 2 tygodnie i będziesz główkował nad top B bądź już i A gratach. Także wg mnie znacząco na grę to nie wpłynie jeżeli będą dodane.

Po dwoch tygodniach to juz raczej biegasz w A i skladasz S grade.


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 28, 2017, 11:49:36 am »
Jeżeli ktoś c grade dla przykładu plated leather uważa za trofeum to przecież może je crafcic, dotacja jest opcja, nie przymusem.
Są lidzie którzy wola dote, a są ludzie którzy doty nienawidzą i nigdy nic nie wykupują bo wola „zdobywać trofea”



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 28, 2017, 12:30:16 pm »
Jeżeli ktoś c grade dla przykładu plated leather uważa za trofeum to przecież może je crafcic, dotacja jest opcja, nie przymusem.
Są lidzie którzy wola dote, a są ludzie którzy doty nienawidzą i nigdy nic nie wykupują bo wola „zdobywać trofea”

Nie rozumiemy się. Tu nie chodzi o same trofea tylko o utratę przyjemności z ich posiadania. Po co mam ciężko pracować i zdobywać trofea c grade skoro inny może je mieć bez wysiłku, wystarczy tylko sypnąć kasą. Lepiej wtedy olać wszystkie itemki c grade i kolekcjonować coś lepszego. Ale to oznacza krótszą zabawę. Tak wiem Asgota nie dogodzisz mi w 100%. Ale musiałem to napisać.


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 28, 2017, 12:39:21 pm »
80% graczy i to lekko zaraz po C zakłada A sety, a bronie w większości z shadow B na S.
Dlatego do luxury wlatuje śmieszne B które może tak po prawdzie zostanie olane.

Zestawy nie bedą super tanie. Ktoś po prostu może sobie to kupić gdy ma mniej czasu na gre, lub po prostu jest leniwy. Na rynku i tak będzie to szło.



  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 28, 2017, 12:43:54 pm »
Jeżeli ktoś c grade dla przykładu plated leather uważa za trofeum to przecież może je crafcic, dotacja jest opcja, nie przymusem.
Są lidzie którzy wola dote, a są ludzie którzy doty nienawidzą i nigdy nic nie wykupują bo wola „zdobywać trofea”

Nie rozumiemy się. Tu nie chodzi o same trofea tylko o utratę przyjemności z ich posiadania. Po co mam ciężko pracować i zdobywać trofea c grade skoro inny może je mieć bez wysiłku, wystarczy tylko sypnąć kasą. Lepiej wtedy olać wszystkie itemki c grade i kolekcjonować coś lepszego. Ale to oznacza krótszą zabawę. Tak wiem Asgota nie dogodzisz mi w 100%. Ale musiałem to napisać.

Ciezko pracowac na c grade - co za sprzecznosc :D

Frajda z posiadania sprzetu c grade skonczyla sie w C1, w Interlude jak masz Homka +16 czy S grade +10 to mozesz odczuwac jakas przyjemnosc czy satysfakcje, reszta to zwykly crap...

Tak samo te itemy b grade co moglby byc w luxury, ludzie sie tak o to wkurzaja a to jest sh1t, ale i tak taki sh1t ktorego normalnie wiekszosc ludzi nie osiaga.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 28, 2017, 01:17:16 pm »
Jeżeli ktoś c grade dla przykładu plated leather uważa za trofeum to przecież może je crafcic, dotacja jest opcja, nie przymusem.
Są lidzie którzy wola dote, a są ludzie którzy doty nienawidzą i nigdy nic nie wykupują bo wola „zdobywać trofea”

Nie rozumiemy się. Tu nie chodzi o same trofea tylko o utratę przyjemności z ich posiadania. Po co mam ciężko pracować i zdobywać trofea c grade skoro inny może je mieć bez wysiłku, wystarczy tylko sypnąć kasą. Lepiej wtedy olać wszystkie itemki c grade i kolekcjonować coś lepszego. Ale to oznacza krótszą zabawę. Tak wiem Asgota nie dogodzisz mi w 100%. Ale musiałem to napisać.

Ciezko pracowac na c grade - co za sprzecznosc :D

Frajda z posiadania sprzetu c grade skonczyla sie w C1, w Interlude jak masz Homka +16 czy S grade +10 to mozesz odczuwac jakas przyjemnosc czy satysfakcje, reszta to zwykly crap...

Tak samo te itemy b grade co moglby byc w luxury, ludzie sie tak o to wkurzaja a to jest sh1t, ale i tak taki sh1t ktorego normalnie wiekszosc ludzi nie osiaga.

W tym rzecz. Odbieracie przyjemność z wbijania itemków c grade na +6 lub więcej a to są już wartościowe trofea. Taki full plate set wbity na +6 jest warty podobnie jak a grade set czysty ( wiem bo miałem taki kiedyś ). A na top sety i bronie c grade trzeba popracować troszkę dlatego uznałem za kompromis żeby za dote były tylko te c graty co są w luxory i nic więcej. Uwierzcie mi są tacy gracze że dla nich np. 50 zł to jest splunąć ( ja się do nich nie zaliczam). nakupuje se taki pare setów np. full plate, reszte dokrafci i będzie wbijał a szanse ma bardzo duże ( bo dużo itemków do spalenia ). Normalny gracz dziękuje opatrzności jeśli uda mu się wbić taki set. Nie zdziwię się jeśli na takim serwerze będzie pełno homków na 10+++ za jakiś czas.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2017, 02:47:14 pm wysłana przez rafalbrutal »


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Dota
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 28, 2017, 06:09:45 pm »
Moim skromnym zdaniem:
- Mozna zrobic paczki D grade
- C grade albo zlozyc albo kupic low w luxury
- Mozna by bylo zrobic cos takiego jak Donation Coin, np wykupujesz 50 takich coinow a za nie mozesz kupowac u specjalnego NPC jakies paczki z expem na kilka godzin, czapy i inne w taki oto sposob ludzie ktorzy nawet nie beda mieli czasu na gre beda mogli sprzedac komus w grze takie coiny, w ten sposb adena bedzie nadal miala wartosc zaspokoi to tych ktorzy maja czas i tych ktorzy go nie maja, Jedni ktorzy nie lubia dotacji beda mogli korzystac z tych profitow ale poprzez poswiecenie czasu w grze a nastepni poprostu je kupia i beda je popychac dalej, gospodarka bedzie sie krecic zarowno na adenie jak i na dotacji.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 28, 2017, 06:30:22 pm »
Moim skromnym zdaniem:
- Mozna zrobic paczki D grade
- C grade albo zlozyc albo kupic low w luxury
- Mozna by bylo zrobic cos takiego jak Donation Coin, np wykupujesz 50 takich coinow a za nie mozesz kupowac u specjalnego NPC jakies paczki z expem na kilka godzin, czapy i inne w taki oto sposob ludzie ktorzy nawet nie beda mieli czasu na gre beda mogli sprzedac komus w grze takie coiny, w ten sposb adena bedzie nadal miala wartosc zaspokoi to tych ktorzy maja czas i tych ktorzy go nie maja, Jedni ktorzy nie lubia dotacji beda mogli korzystac z tych profitow ale poprzez poswiecenie czasu w grze a nastepni poprostu je kupia i beda je popychac dalej, gospodarka bedzie sie krecic zarowno na adenie jak i na dotacji.

Całkiem niezły pomysł. Ale coiny należałoby podzielić na 2 rodzaje. 1 rodzaj za dote ( daje np. czapki i ewentualnie exp) 2 rodzaj za vote ( czyli głosowanie na serwer) daje tylko exp. Zachęci to graczy do głosowania na serwer.


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

  • Hator! Hator!
Odp: Dota
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 28, 2017, 06:40:53 pm »
To może zrobić tak żeby wilk był syty i owca cała - coś na zasadzie jak ma zrobione innova. Kupując konto premium masz boost exp (czyli tak jak to jest założone ~30%) do tego dostajesz agationa który tylko jeżeli jest odpalony raz dziennie, po min 30min od zalogowania w grze, daje losowo, w tym wypadku: recke na matsy, jakąś cześć armoru D/C czy broń, może jakiś enchant czy inna pierdole ? Wtedy rynek napewno na tym nie straci, bo ludzie bedą sie tradowac tym co mają, bądź sprzedawać.


Zaksur - Phoenix Knight 77lvl - beyond.lt (R.I.P)
Ferdil - Phantom Ranger 64lvl - Aristocracy - Teon (R.I.P)
Grahio - Titan 84lvl - Mroczni - L2ex (R.I.P)
Grahyo - Sigel Knight 96lvl - Wrath - Naia (R.I.P)
Slitz - Sigel Shillien Templar 101lvl - SimpleHeaven - Naia (R.I.P)


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Dota
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 28, 2017, 06:51:45 pm »
Moim skromnym zdaniem:
- Mozna zrobic paczki D grade
- C grade albo zlozyc albo kupic low w luxury
- Mozna by bylo zrobic cos takiego jak Donation Coin, np wykupujesz 50 takich coinow a za nie mozesz kupowac u specjalnego NPC jakies paczki z expem na kilka godzin, czapy i inne w taki oto sposob ludzie ktorzy nawet nie beda mieli czasu na gre beda mogli sprzedac komus w grze takie coiny, w ten sposb adena bedzie nadal miala wartosc zaspokoi to tych ktorzy maja czas i tych ktorzy go nie maja, Jedni ktorzy nie lubia dotacji beda mogli korzystac z tych profitow ale poprzez poswiecenie czasu w grze a nastepni poprostu je kupia i beda je popychac dalej, gospodarka bedzie sie krecic zarowno na adenie jak i na dotacji.

Mozna to zrobic naprawde z glowa tak zeby wszyscy byli zadowoleni, tak wiem ze to sie dziwnie slyszy ale mozna :P
Za dotacje mozna by zrobic:

- Supplies czyli jakies soulshoty, DYE i inne duperele

-  Bonusy dla expa, oczywiscie czasowe max na 5 godzin wliczajac nawet jesli postac jest wylogowana

-  Jakies powiekszanie inventory, dla craftow wiecej miejsca na rozne recki

-   zmiany nickow, przenoszenie postaci na inne konto

-  jesli bufy maja byc do 61 lvl to po 61 lvl mozna je by wykupic tez ale tylko za Donation coiny i ten buf bylby adekwatny do naszego lvl postaci, maxymalne bufy to do 74 lvl bufera tak by bylo najbardziej ok w ten sposob ludzie beda mieli ochote grac buferami bo Pova i cova nie bedziesz mogl miec w inny sposob

-  ewentualnie jakies teleporty do roznych miast, zmazywanie PK na postaci etc.

-  zmiany prefesji zarówno za coiny jak i za adene.

ASGOTA jesli chcesz moge Ci to bardziej szczegółowo przedstawic na pm, do tego jakies promocje np kupujesz 250 Coinow dostajesz 300, jesli zalozmy 1 Donation coin bedzie stal po 5kk adena w ten sposob ta farma bedzie miala znaczenie i donacja nie zakloci gospodarki.

 Ponizej przedstawie wam jakby to moglo wygladac


           


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 28, 2017, 07:07:37 pm »
To może zrobić tak żeby wilk był syty i owca cała - coś na zasadzie jak ma zrobione innova. Kupując konto premium masz boost exp (czyli tak jak to jest założone ~30%) do tego dostajesz agationa który tylko jeżeli jest odpalony raz dziennie, po min 30min od zalogowania w grze, daje losowo, w tym wypadku: recke na matsy, jakąś cześć armoru D/C czy broń, może jakiś enchant czy inna pierdole ? Wtedy rynek napewno na tym nie straci, bo ludzie bedą sie tradowac tym co mają, bądź sprzedawać.

30% więcej expa na koncie premium to przesada ( jeśli już to 10% max ) ale i tak uważam ze wspomniane wcześniej paczki z expem były by lepsze. Można by wtedy precyzyjnie ustalić nagrodę expa. Czy ja dobrze zrozumiałem ? Chcesz dawać enchanty c grade za dote. Toż to zbrodnia jakich mało. Zanim składałem a graty to zawsze najwięcej się na nich zarabiało. Myśle że nie tylko ja utraciłbym swój przyzwyczajony schemat gry ale wielu graczy również ( nie wiem nawet czy zdołał bym się odnaleść na takim serwerze).


Popieram pomysł użytkownika M@rcin  w 99% ( bez shotów bo na tym craft sporo zarabia)


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

  • Hator! Hator!
Odp: Dota
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 28, 2017, 08:27:32 pm »
To może zrobić tak żeby wilk był syty i owca cała - coś na zasadzie jak ma zrobione innova. Kupując konto premium masz boost exp (czyli tak jak to jest założone ~30%) do tego dostajesz agationa który tylko jeżeli jest odpalony raz dziennie, po min 30min od zalogowania w grze, daje losowo, w tym wypadku: recke na matsy, jakąś cześć armoru D/C czy broń, może jakiś enchant czy inna pierdole ? Wtedy rynek napewno na tym nie straci, bo ludzie bedą sie tradowac tym co mają, bądź sprzedawać.

30% więcej expa na koncie premium to przesada ( jeśli już to 10% max ) ale i tak uważam ze wspomniane wcześniej paczki z expem były by lepsze. Można by wtedy precyzyjnie ustalić nagrodę expa. Czy ja dobrze zrozumiałem ? Chcesz dawać enchanty c grade za dote. Toż to zbrodnia jakich mało. Zanim składałem a graty to zawsze najwięcej się na nich zarabiało. Myśle że nie tylko ja utraciłbym swój przyzwyczajony schemat gry ale wielu graczy również ( nie wiem nawet czy zdołał bym się odnaleść na takim serwerze).


Popieram pomysł użytkownika M@rcin  w 99% ( bez shotów bo na tym craft sporo zarabia)

Enchant akurat podałem jako przykład, nie to że chciałbym aby to było. Tak szczerze to tylko próbuje podsunąć jakiś pomysł, a Asgota i tak wie co będzie najlepsze i to zrobi, to wszystko leży w jego rękach. A dota wg mnie tak czy siak musi jakaś być aby miał z czego serwer utrzymać, bo ot tak sobie dobrowolnie to ludzie złamanego grosza nie wpłaca.


Zaksur - Phoenix Knight 77lvl - beyond.lt (R.I.P)
Ferdil - Phantom Ranger 64lvl - Aristocracy - Teon (R.I.P)
Grahio - Titan 84lvl - Mroczni - L2ex (R.I.P)
Grahyo - Sigel Knight 96lvl - Wrath - Naia (R.I.P)
Slitz - Sigel Shillien Templar 101lvl - SimpleHeaven - Naia (R.I.P)


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Dota
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 28, 2017, 09:01:53 pm »
To może zrobić tak żeby wilk był syty i owca cała - coś na zasadzie jak ma zrobione innova. Kupując konto premium masz boost exp (czyli tak jak to jest założone ~30%) do tego dostajesz agationa który tylko jeżeli jest odpalony raz dziennie, po min 30min od zalogowania w grze, daje losowo, w tym wypadku: recke na matsy, jakąś cześć armoru D/C czy broń, może jakiś enchant czy inna pierdole ? Wtedy rynek napewno na tym nie straci, bo ludzie bedą sie tradowac tym co mają, bądź sprzedawać.

30% więcej expa na koncie premium to przesada ( jeśli już to 10% max ) ale i tak uważam ze wspomniane wcześniej paczki z expem były by lepsze. Można by wtedy precyzyjnie ustalić nagrodę expa. Czy ja dobrze zrozumiałem ? Chcesz dawać enchanty c grade za dote. Toż to zbrodnia jakich mało. Zanim składałem a graty to zawsze najwięcej się na nich zarabiało. Myśle że nie tylko ja utraciłbym swój przyzwyczajony schemat gry ale wielu graczy również ( nie wiem nawet czy zdołał bym się odnaleść na takim serwerze).


Popieram pomysł użytkownika M@rcin  w 99% ( bez shotów bo na tym craft sporo zarabia)

W zaleznosci jaka bedzie wartosc takiego Coina na serwerze, z reguly nie jest ona wcale niska a co za tym idzie bardziej oplacalne bedzie zrobienie szotow u crafta tylko leniwce beda kupowac ale mysle ze beda woleli przeznaczyc to na cos innego niz na szoty, wiem z doswiadczenia .


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Dota
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 28, 2017, 09:06:05 pm »
To może zrobić tak żeby wilk był syty i owca cała - coś na zasadzie jak ma zrobione innova. Kupując konto premium masz boost exp (czyli tak jak to jest założone ~30%) do tego dostajesz agationa który tylko jeżeli jest odpalony raz dziennie, po min 30min od zalogowania w grze, daje losowo, w tym wypadku: recke na matsy, jakąś cześć armoru D/C czy broń, może jakiś enchant czy inna pierdole ? Wtedy rynek napewno na tym nie straci, bo ludzie bedą sie tradowac tym co mają, bądź sprzedawać.

30% więcej expa na koncie premium to przesada ( jeśli już to 10% max ) ale i tak uważam ze wspomniane wcześniej paczki z expem były by lepsze. Można by wtedy precyzyjnie ustalić nagrodę expa. Czy ja dobrze zrozumiałem ? Chcesz dawać enchanty c grade za dote. Toż to zbrodnia jakich mało. Zanim składałem a graty to zawsze najwięcej się na nich zarabiało. Myśle że nie tylko ja utraciłbym swój przyzwyczajony schemat gry ale wielu graczy również ( nie wiem nawet czy zdołał bym się odnaleść na takim serwerze).


Popieram pomysł użytkownika M@rcin  w 99% ( bez shotów bo na tym craft sporo zarabia)

Enchant akurat podałem jako przykład, nie to że chciałbym aby to było. Tak szczerze to tylko próbuje podsunąć jakiś pomysł, a Asgota i tak wie co będzie najlepsze i to zrobi, to wszystko leży w jego rękach. A dota wg mnie tak czy siak musi jakaś być aby miał z czego serwer utrzymać, bo ot tak sobie dobrowolnie to ludzie złamanego grosza nie wpłaca.

Ustalmy jedno ze Dotacja to jeden z elementów ktory musi istniec aby owy serwer utrzymal sie dluzej niz 2 miesiace, to jest jak samochod bez zupy nie pojedziesz no chyba ze masz hybryde :P:P:P  a tak na powaznie, to juz nie te czasy kiedy serwery staly po ponad 2 lata bez wiekszej dotacji, teraz nikt nie bedzie tego robil 4 fun, tylko oczywiscie dla pieniedzy, ale to jest logiczne banknot daje motywacje...


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 28, 2017, 09:19:40 pm »
To może zrobić tak żeby wilk był syty i owca cała - coś na zasadzie jak ma zrobione innova. Kupując konto premium masz boost exp (czyli tak jak to jest założone ~30%) do tego dostajesz agationa który tylko jeżeli jest odpalony raz dziennie, po min 30min od zalogowania w grze, daje losowo, w tym wypadku: recke na matsy, jakąś cześć armoru D/C czy broń, może jakiś enchant czy inna pierdole ? Wtedy rynek napewno na tym nie straci, bo ludzie bedą sie tradowac tym co mają, bądź sprzedawać.

30% więcej expa na koncie premium to przesada ( jeśli już to 10% max ) ale i tak uważam ze wspomniane wcześniej paczki z expem były by lepsze. Można by wtedy precyzyjnie ustalić nagrodę expa. Czy ja dobrze zrozumiałem ? Chcesz dawać enchanty c grade za dote. Toż to zbrodnia jakich mało. Zanim składałem a graty to zawsze najwięcej się na nich zarabiało. Myśle że nie tylko ja utraciłbym swój przyzwyczajony schemat gry ale wielu graczy również ( nie wiem nawet czy zdołał bym się odnaleść na takim serwerze).


Popieram pomysł użytkownika M@rcin  w 99% ( bez shotów bo na tym craft sporo zarabia)

Enchant akurat podałem jako przykład, nie to że chciałbym aby to było. Tak szczerze to tylko próbuje podsunąć jakiś pomysł, a Asgota i tak wie co będzie najlepsze i to zrobi, to wszystko leży w jego rękach. A dota wg mnie tak czy siak musi jakaś być aby miał z czego serwer utrzymać, bo ot tak sobie dobrowolnie to ludzie złamanego grosza nie wpłaca.

Ustalmy jedno ze Dotacja to jeden z elementów ktory musi istniec aby owy serwer utrzymal sie dluzej niz 2 miesiace, to jest jak samochod bez zupy nie pojedziesz no chyba ze masz hybryde :P:P:P  a tak na powaznie, to juz nie te czasy kiedy serwery staly po ponad 2 lata bez wiekszej dotacji, teraz nikt nie bedzie tego robil 4 fun, tylko oczywiscie dla pieniedzy, ale to jest logiczne banknot daje motywacje...

Jak najbardziej zgadzam się że dotacja powinna być. Ale dotacja rozsądna. Dotacja na rzeczy takie jak np. wspomniane enchanty c grade czy shoty tylko zepsuje rozgrywkę. Nie mam nic przeciwko nieinwazyjnej dotacji typu ( czapki, title, kolor nicka a nawet quest na 1 i drugą profke).

Nie przyszło ci do głowy ze ktoś może zrobić dote wykupić shoty i sprzedawać po zaniżonych cenach tylko po to żeby wykosić konkurencje?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2017, 09:32:15 pm wysłana przez rafalbrutal »