Witaj
Gość

Wątek: Othel Rogue  (Przeczytany 94347 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 18, 2012, 01:13:26 am »
(...)na warior harmony moby sciagaja mnie na hita i amen na knight na 2hity nie wiem :( (...)
Pewnie nie zauważyłeś, że potykasz się i zabijasz o własny sztylet... Reflect boli daggersów. Ja dlatego zawsze bufuję samobójców knightem, a nie Warriorem :P

Pozdrawiam
PS. Zmień serwer, jak nie biorą spoiler/half kilera do party :P Zresztą gog nie jest zły :P
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 1

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwiec 21, 2012, 10:50:35 am »
Witam znowu w sprawie daggera ^^
Moglibyście rozwiązać moje wątpliwości w sprawie broni i SA z czym bardziej opłaca się latać?
bardziej podoba mi się pojedynczy dagger ale ma słaby DMG i słabe SA. Duall dagger ma prawie 90 p.atak więcej i ma SA Damage,
słyszałem opinie że z pojedynczego lepiej wchodzą skille, testowałem daggera 99 na PTU no i fajnie go poprawili, ale pozostawiając pare bugów, W pasywnych skilach daggera z pojedynczym ma miec wiecej atak speedu niz z dual daggerem ale to niestety nie działa.
Pare pytan do SA jakie najlepsze do pojedynczego daggera?
czy SA guidance zwieksza acuracy i czy to zwieksza celność trafienia też ze skili? czy tylko z normalnego uderzenia??? nie wiem
chyba najlepszym sa do pojedynczego wydaje się fokus.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwiec 21, 2012, 11:30:40 am »
do solo jak i duali tylko focus. Gudance podnosi tylko acc przy regular hitach. Z solo daggerkiem masz wieksza szanse na lethala o 3%. Z dualami zadajesz 2x wiekszy dps podczas regularów, masz równiez wiekszy p.atk przez co bedziesz mocniej bil ze skilli.


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 1

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwiec 21, 2012, 05:17:57 pm »
czyli solo dagger jest nieopłacalnym rozwiązaniem :( szkoda, nie podobają mi się dual daggery ;p jeszcze zeby pasywne skile działały a tu lipa wszystko zbugowane :beksa:. Dagger jest najbardziej zbugowaną postacia albo cos nie działa albo nie działa tak jak trzeba, jeszcze niedawno PeKnełem się przez moje klony bo nachrzaniały co popadnie ;p


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwiec 21, 2012, 05:45:03 pm »
czyli solo dagger jest nieopłacalnym rozwiązaniem :( szkoda, nie podobają mi się dual daggery ;p jeszcze zeby pasywne skile działały a tu lipa wszystko zbugowane :beksa:. Dagger jest najbardziej zbugowaną postacia albo cos nie działa albo nie działa tak jak trzeba, jeszcze niedawno PeKnełem się przez moje klony bo nachrzaniały co popadnie ;p

Moja sugestia: zacznij grac na normalnym serwerze....
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 1

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwiec 21, 2012, 09:28:25 pm »
czyli solo dagger jest nieopłacalnym rozwiązaniem :( szkoda, nie podobają mi się dual daggery ;p jeszcze zeby pasywne skile działały a tu lipa wszystko zbugowane :beksa:. Dagger jest najbardziej zbugowaną postacia albo cos nie działa albo nie działa tak jak trzeba, jeszcze niedawno PeKnełem się przez moje klony bo nachrzaniały co popadnie ;p

Moja sugestia: zacznij grac na normalnym serwerze....
Gramy na tym samym serwerze Alarion ;p ostatnio widziałem że HB się rozpadło


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwiec 22, 2012, 12:12:01 pm »
naprawdę da się pk-nąć zabijąć swoje klony...?  /summon ither


HB się nie rozpadło, tylko w 99% przeszło do klanu BS, gdzie żaden rumun nie będzie nam po 4 miesiącach rozwijania klanu pisał, że klanu nie odda, bo może keidyś wróci i sprzeda CH. Teraz mamy stabilny grunt pod nogami i gramy dalej.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwiec 23, 2012, 01:41:49 pm »
Tak Alarionie da się peknąc przez swoje klony w momencie, gdy zabijesz np: jakiegoś Bossa a one nie zdążą zniknąć automatycznie rzucają sie na inny target niestety nawet na pt membera, a ona na prawdę zadają niezły dmg.. Mi też się przydażyło pknać przez klony niestety ;/
Lineage][ Europe
Server: Core
Othell Rogue 95+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwiec 24, 2012, 02:31:07 am »
no to lulz...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwiec 25, 2012, 11:01:11 am »
to fakt mozna :) w tauti nie odnotowałem juz takich akcji. Zbugowana postacia bym go nie nazwał... Wracajac do tematu broni, solo nie jest taki kiepski szczegolnie w tauti. Roznica w dps z blow miedzy dualami a solo jak z moich testow wynikało czasem nawet 2k korzyść duali bijac npc. Taki elf z solo dagerkiem moze sie niezle spisywac biorac pod uwage roznie w dex miedzy pozostałymi rasami.


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwiec 27, 2012, 09:51:36 am »
Powiedz mi Itherus, czy nie lepiej zrobić Damage w duale i dobre agu które da Ci kryta bo bez focusa mam 449, max masz 500, więc to wg mnie trochę bez sensu.
Lineage][ Europe
Server: Core
Othell Rogue 95+


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwiec 27, 2012, 12:32:01 pm »
        Nie do konca, szansa ze trafisz +50 do cryta jest mizerna. W skrocie dmg sa daje ci jakies 377 do p.atk w przypadku r95 doliczanego na koncu dmg. Focus daje jakies 79.pkt jesli jakims sposobem masz na knight/wariorr perma 500 crt.rate wkladaj dmg.up w innym wypadku maxujesz crt.rate. Pamietaj ze "maximum critical" zwieszka swoj lev jedynie przy krytyku. A to jest wystarczajacy powód zeby isc w focusa. W tauti pojawia sie talizmany jesli bedziesz w posiadaniu jednego z 3 rzadszych masz ekstra 30 crt.rate do tego dye +15 dex i wtedy mozna sie zastanawiac nad dmg w broni.


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwiec 27, 2012, 03:54:19 pm »
hmm no to teraz mam dylemat  :P Przekonałeś mnie do tego focusa, ale przypuśćmy żebym trafił na te rzadsze talizmanki i tu pojawia się moje pytanie skąd wziąć ten kryształek na zmiane sa w broni ??

aha mentoring
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2012, 12:13:28 am wysłana przez Revolte »
Lineage][ Europe
Server: Core
Othell Rogue 95+


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwiec 28, 2012, 08:40:29 am »
Tauti wchodzi 10 lipca jesli nastawiasz sie na taki bulid , dmg up bedzie bardzo dobrym wyborem.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 2

  • Othell Rouge 98
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 02, 2012, 07:51:12 am »
Zastanawia mnie czy w kronice Tauti  ładowac wszystko w dex? Ktoś moze to testował na pts Tauti?Co jest lepszym wyborem dex czy str dla rouge?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 02, 2012, 10:47:07 am »
cały czas masz pts i możesz potestować ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 04, 2012, 10:06:29 am »
+15 dex


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 2

  • Othell Rouge 98
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 06, 2012, 07:56:34 am »
+15 dex

Dziekuje za odpowiedz,nie lubie odpowiedzi omijających "Alarion".


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 16, 2012, 11:40:18 am »
a ja mam takie pytanie co sadzicie o pojedynczym sharperze s80 + cd + pvp w tauti Nie patrząc na p atak wydaje mi się fajną sprawą


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 17, 2012, 07:41:33 am »
a ja mam takie pytanie co sadzicie o pojedynczym sharperze s80 + cd + pvp w tauti Nie patrząc na p atak wydaje mi się fajną sprawą


do dupy pomysł wolalbym apocalipse sharper ma lepsze sa. Na kox z solo daggerem to cie nikt nie wezme jedyna miejscowka to o3.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 17, 2012, 07:48:13 am »
myślę, że na EG też będą brać
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 17, 2012, 03:10:36 pm »
ja mówię o pvp nie o farmie Bez urazy ale SA apo jest według mnie żenujące jeśli sądzisz że na pvp też się nadaje
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2012, 08:02:10 pm wysłana przez henryhill »


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 18, 2012, 07:56:13 am »
zenujace? haste+focus wbicie na +4 daje 800 cd.  VS  vesper z marnym p.atk/usless pvp mode sa 900 cd.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 18, 2012, 09:14:34 am »
Ok więc haste które jest niepotrzebne bo do regularnych hitów mam duale a atak speed mały nie jest, focus który daje u mnie + 50 również tak samo przydatny jak haste gdyz i tak każdy hit że skilla to crit, p atak u noża niewiele znaczy bo i tak opierasz się na efektach skilli Rozumie że bedziesz stał przy swoim ;) Jednak dzięki za odpowiedź przetestuje twoje rozwiązanie i koszt zrobienia obu ;D pozdrawiam


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Othel Rogue
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 18, 2012, 02:35:16 pm »
       Rozumie ze z dualami masz max atk.speed / crt.rate? ( z r grade solo bedziesz miał 15% wiecej do tego crit.rate taki sam jak w dualach ). Kolejna sprawa p.atk nie jest do konca taki useless testowałem na PTS  solo i duale z tym samym ele i na max buff duale zadawały większy dmg  przy krytach wlasnie na ta dosc sporą róznice w p.atk. Solo ma inne zalety które tez warto brac pod uwage, no i nie ma co sie oszukiwac mi sie lepiej  sztabuje solo chyba ze wzgledu na stare kroniki. Juz kiedys pisałem regulary jak i crit rate sa bardzo potrzebne w pvp. I napewno nie kazdy skill to kryt :) Duale tak bardziej pod rapso / instancje z nimi możesz wszystko z solo juz nie do konca :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2012, 02:39:15 pm wysłana przez Itherus »