Witaj
Gość

Wątek: plainswalker  (Przeczytany 3468 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

plainswalker
« dnia: Luty 14, 2007, 05:44:04 pm »
mam pytanie, chcialbym zaczac grac na dn plainswalkerem ale boje sie ze z tymi subkami moze sie on okazac za slaby;f wiem ze tam chyba malo lata takich ludzi z pw, ale to dla mnie plus;d wiec mam pytanie czy jest jakas kombinacja w ktorej pw bylby dobry na serwie?


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: plainswalker
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2007, 12:35:07 am »
Zalezy ktory serwer...
na dragonie.. ee nie wiem xD ale dragon to kraina buffer/lucznik, summoner/lucznik, th/pp i broni z SW :O
na raven dla PW o sprzet dosc ciezko T__T (gralem.. troche xD)
na infinity nie ma problemu... tylko ze tu pw wcale nie jest malo, wrecz przeciwnie ^^^

Hmm nie zebym gral PW na DN rok.. no moze costam wiem xD

Generalnie szykuj sie na meczarnie z ta postacia, to taki inwalida (na poczatku) i w expie i w pvp.
Dopiero gdy rozwiniesz do konca postac bedzie lepiej, zalety PW sa wtedy najbardziej widoczne, a roznica w dmgu (w porownaniu z innymi daggerami) nie sprawia ze chce sie nacisnac "delete char" :O

A subka... hmm wielkiego wyboru wbrew wszystkiemu nie masz :)
bo..
pw/ee - hmm, buffy moze i przydatne do trainowania, return sie przyda, heal tez... ale mimo to ze jestes bufferem to jestes zdany na laske PP/WC Oo

pw/tk - kiedys prawie zrobilem taka subke, ale sie ogarnalem, wrzucajac PW na dupsko heavy zabijasz jego evasion... co Ci zostaje? duzy speed i niski dmg... hmm ? wtf? To po co pw grales xD (no chyba ze zaczynalismy jako TK a ze od TK gorzej spasc nie mozna, smialo mozna brac pw na sub)

pw/sr - taaa lol
I co pozostaje?
pw/sws i pw/es
i tu jak juz sobie chcesz, pw/es bedzie lepiej kosil na buffach, pw/sws czesciej odnajdzie sie na polu bitwy bo ma wlasne buffy w postaci songow (i to jest OGROMNY plus).
Obie subki sa calkiem niezle.

Ja mojemu PW zrobilem ESa, i nie narzekalem, fakt ze chcialbym zagrac sobie pw/sws'em dla porownania, ale generalnie pw/es nie jest wcale zly.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: plainswalker
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2007, 02:49:22 pm »
aha dzieki, musze sie jeszcze zastanowic czy sws czy es tak jak mowisz bo tex wlasnie od kumpla slyszalem ze albo to albo to;]

a co do tego ze pw jest malo to widocznie mialem bledne info, bo jak juz to infinity bym gral;]


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: plainswalker
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2007, 12:30:31 pm »
dawno, dawno temu w odleglej galaktyce w czasach gdy na dn nie znano jeszcze mieczy swietlnych zostal zorganizowany turniej subklas. wszystko odbywalo sie systemem tym takim ze sa cwiercfinaly, polfinaly, 1/8 itd... w kazdym razie obowiazywala zasada ze bije sie bez zadnych potionek, tylko na selfbuffach. i kto wygral? pw/es :P podobno wszystkich robil takim samym sposobem, i  dystansowcow i tych bijacych z bliska - on sam uciekal a kunia posylal na przeciwnika. z takim speedem jak ma pw nikt go nie mogl dogonic a lucznicy i magowie nie mogli zlapac zasiegu. nawet jak th juz do niego podbiegl na dashu to juz cp nie mial bo mu kun zjechal :P imo to bardzo dobra postac i chyba przyjemna w prowadzeniu i graniu
infinite........................


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: plainswalker
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 17, 2007, 12:58:15 pm »
widzialem filmik z tego turnieju... Imaginacia wygrala tylko dlatego ze jej przeciwnicy nie bardzo wiedzieli jak sie odnales w walce z taka subka, poza tym paru ludzi przegralo tam przez zapomnienie/glupi błąd (np Lykon nie włączył bssa ><) Oo

Imaginacia vs th/da - th/da mogl uzyc dasha, byloby po sprawie - es/pw won
Imaginacia vs da/necr - taaa zesleepowal uni i daggera, zwyciestwo mial w reku, to zaczal okladac dagggera zamiast najpierw ujebac uni, poza tym nie uzywal w ogole summona.. gg - es/pw won
Imaginacia vs se/sh - tu ladna walka, mag byl bez szans w zasadzie :O
Imaginacia vs th/wl - i tu ladnie go zalatwila :O powiedzialbym ze tak jak nalezy, chociaz gdyby ten uzyl dasha >__>

Moj osobisty wniosek: es/pw powinien odpasc na poczatku, to ze wygral to tylko zasluga 2 pierwszych przeciwnikow ktorzy powinni ją rozniesc ;P
Tylko wezmy pod uwage ze to bylo w czsach gdy summony byly duzo silniejsze (tzn niektore dalej sa ^^), magic light armor mastery dawalo a. speed po subie, magowie mogli sie sami seedami ladowac, a switch nie dzialal w pvp. Ja osobiscie mysle ze gdyby te same walki rozegraly sie teraz taki es/pw nie pojechalby tak latwo th/da i th/wl.. z reszta byloby podobnie jak bylo.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: plainswalker
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 18, 2007, 08:07:50 pm »
Ehhh turniej ze starych czasow, w ktorych moj TK/ES niezle sprawdzal sie w pvp a punkty wpadaly bardzo latwo. Tyle ze teraz ES jest slabiutki - ahh te czasy gdy ESow bylo pelno wszedzie i do kazdego party sie ich z checia bralo... minely.
PW/ES to bardz slaba subklasa.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: plainswalker
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 19, 2007, 04:22:44 pm »
Cytat: Dywyn
PW/ES to bardz slaba subklasa.
lol...

btw grasz ta postacia?
Bo po mojemu to kolejna wielka teoria warta tylko tego by potluc ja o kant dupy.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: plainswalker
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 19, 2007, 08:53:43 pm »
Cytat: Dywyn
PW/ES to bardz slaba subklasa.
lol...

btw grasz ta postacia?
Bo po mojemu to kolejna wielka teoria warta tylko tego by potluc ja o kant dupy.

Racja nie gram, ale mialem okazje spotkac na arenie taka postac i wiem co potrafi. Postac na tyle slaba ze posiadacz zrezygnowal z meczenia sie ta hybryda i postanowil zagrac czyms innym (w sumie jak spora czesc xx/es).


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: plainswalker
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 19, 2007, 09:43:31 pm »
Spotkales chujowego gracza a nie slaba postac @____@''


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: plainswalker
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 24, 2007, 12:34:57 pm »
Taki informacyjny up o postaci pw/es

Czyli o powodach dla ktorych wybralem es i jestem z tego zadowolony.
- Mam chory m. def, taki sam jak pw/tk, jednak pw/sws bedzie mial na self troche wiecej, to by przemawialo za pw/sws. Ale mimo ze mam tego m. defa mniejszego o te ~200 to i tak dostaje DUZO dmg mniej niz pw/sws i pw/tk - przy duzym m. defie nie dostaje duzo dmgu z czarow, a i tak 40% idzie w TP
- ES wcale nie jest slaby, osoby ktore tak twierdza, coz, nie umieja wykorzystac swojego chara. dmg moze wyciagnac sympatyczny.
- przydatny w party, praktycznie kazda profesja usmiechnie sie do nas za buffki od unicorna
- posiadanie summona jest samo z siebie wygodne, daje duze pole do manewru, dzieki czemu mozna nie raz uciec
- ma duze evasion ktore przydaje sie vs archer, a nawet jak trafi to z krytyka nie oberwiemy jakos szczegolnie mocno ;P (tp)

Postaram sie w najblizszym czasie zrobic jakies screeny, poki co moge rzucic paroma liczbami z wczoraj:
Wczorajsze osiągi gdy bylem w party TYLKO z sps/ee i sh/se, a wiec nie mialem songow (m. def) ani tancow (dmg z blowa)
1300 m. def - a mam jeszcze dosc slaba bizuterie (tak mysle ze jakbym mial jeszcze songa i Sgrade bizu to z 2k bym wyciagnal)
2100 dmg w maga - jestem ciekaw jak by sie zmienilo jakbym uzywal ss+cd
130+ (nie sprawdzalem dokladnie) evasion mialem gdzies
ponad 840 p. defa w light armorze, B grade ^^


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: plainswalker
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 09, 2009, 10:13:23 am »
Zrob pw/tk, inwestuj w skille i rob wszystkie najwazniejsze na ++++++++ :) u mnie na +10 zdaja egzamin :) postac na pvp bardzo dobra.Mocny,szybki,2 skile ogluszajace (w tym jeden odwraca plecami do Ciebie,a wtedy reobisz co chcesz:) ), ogolnie daje rade. Z moim sprzetem AS + haste +4, IC caly set +5 z tarcza na +4, tatoo monk lvl 3 i tt + 4 set bizuteria powalam na glebe gladow, magow w dynasty. Super sprawa mirror odbijajacy oslabienia :) no i UD, w bliskiej walce wlaczasz i zycze powodzenia przeciwnikowi :). Reasumujac ja goraco polecam bo gra sie swietnie (jak sie ogarnie ta postac, co latwe nie jest) troche czasu i cierpliwosci a zostaniesz hero :)


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

  • PW
Odp: plainswalker
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 09, 2009, 12:40:59 pm »
A jak jest z tym PW/Tk z off-handem tzn jakie skille dzialaja a jakie nie? np ten mirror, i jak dziala ten kubic zdejmujacy debuffy.