Witaj
Gość

Wątek: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...  (Przeczytany 12266 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« dnia: Październik 27, 2016, 08:45:01 pm »
No więc tak jak w temacie, Core i Lineage 2 są tak martwe, że nie da się wejść do żadnej instancji ponieważ zbyt dużo osób aktualnie je wykonuje. Serwer działa bez błędów.

Godzina: 20:00 27.10.2017



Ciekaw jestem co na to faile, które nie ogarnęły i płaczą, że dead gra i serwer...
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2016, 09:23:57 pm »
Przestań pluć jadem. Ile grasz na Core? Z jakim kapitałem zaczynałeś?


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2016, 09:35:26 pm »
Jakim jadem ? Jakim kapitałem ? Płaczą tu pewne osoby od dawna w tym i moderatorzy tego forum, że gra martwa to pokazuję i pytam się w którym miejscu. Przez tych ludzi tyle czas sądziłem, że faktycznie tak jest i nie tylko ja. Przez takich ludzi właśnie graczy na serwerze w pewnym momencie jego funkcjonowania ubywało bo nie przychodzili nowi. Jeden fail z drugim przestał grać i smarował i smarował jak to źle jest a ludzie to czytali i uznawali za prawdę, bo nie było kogoś komu chciałoby się zaprzeczyć. Pisałem jakiś czas temu iż widzę tendencję wzrostową, widzę nowych graczy to jeden z drugim śmiał się, że co "policzyłeś z fusów" No tak policzyłem i teraz to pokazuję i czekam na odpowiedź tych, którzy tak pisali. Ciekaw jestem co teraz napiszą.

Aaaa już wiem co, Innova specjalnie zmniejszyła limit, żeby sprawić takie wrażenie i zapłacili mi abym o tym wspomniał. No tak bo jakby inaczej...
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2016, 09:39:17 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2016, 09:20:08 am »
No masz set +10, łuk +11 itd., więc pytam czy dużo przydociłeś, czy jesteś takim januszem biznesu, czy zaczynałeś z jakąś kasą na koncie.

Nie chcę mi się kłócić, znajdź kogoś kto odpali adrenalinkę i Ci sprawdzi real online. Podziel się tym z nami i podyskutujemy. Wiesz, nie chodzi o to, żeby w peak'u było ludzi o zajebania tylko, żeby w ciągu całego dnia był duży przepływ ludzi. Jeśli gra jest żywa przez 5h dziennie, to dalej jest martwa (co nie znaczy, że źle się komuś gra) dla mnie, osobiście.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2016, 10:15:52 am »
Serwer jest żywy cały dzień nawet i w nocy grają ludzie z Argentyny czy Brazylii ten screen pokazuje tylko to, że w prime time w wyniku tak dużej aktywności graczy zostały zablokowane wszystkie instancje na serwerze. 8 minut musiałem klikać, że chcę wejść zanim zwolniło mi się miejsce.

Moje itemy nie mają raczej z tym tematem nic wspólnego. Set +10 Łuk +13 - nie jest to w tej chwili nic nadzwyczajnego. Jak je zdobyłem ? W różny sposób głównie wykorzystując eventy, które w ostatnich miesiącach się pojawiały. Zacząłem z niczym, wystarczyło trochę dotacji, aby w nie wejść i kasa się robiła. Mając adenę śmiało można bawić się w overenchant i zarabiać na tym. Dla przykładu swój pierwszy łuk +11 zrobiłem kosztem 8 bilionów adeny. Jego wartość w tamtym czasie to było 35 bilionów. Klatę +10 PVP mam zrobioną kosztem 7 bilionów (overenchant + farma kamyków) gdzie na rynku kosztuje ona 40 bilionów. Reszta setu kupiona. Robiłem itemy na +8 i je sprzedawałem. W tamtym czasie jedna część +8 kosztowała 6 bilionów. Wystarczyło zrobić dwa na +8 co nie było trudne, sprzedać i za to kupić sobie jeden na +10 jak też zrobiłem.

W jakimś temacie tu na forum pisałem, że serwer ma już swoje lata. Ludzie, którzy grali i grają na nim od początku wydawali na konto premium 40 zł na miesiąc. 4 lata to 48 miesięcy co daje 1920 zł na samo konto premium. Wiadomo, że jak zaczynasz w grze, która jest stara to łatwo nie będzie w szybkim czasie dorównać tym z top. Można do tego dojść, ale czemu miałbym nie skorzystać z kasy, którą tak czy siak bym stracił grając od początku serwera i opłacając konto premium ? Ta kasa bez problemu pozwoli szybko wskoczyć na poziom obrotu dużymi sumami o ile robi się to z głową i nie traci na zbyt szybkie ubieranie swojej postaci. Najpierw się zarabia później ubiera. Zawsze jak kupujesz item na swoją postać, musisz być pewny, że zostanie Ci kasy na zarobienie kolejnej. Bez adeny ciężko zarobić kolejną.

Wszystko w tej grze to kwestia czasu. Nie wydasz na nią nic to będziesz przez jakiś czas się męczył a w ogólnym rozrachunku zdobędziesz sporo z tą różnicą iż kosztować Cię to będzie dobre 2 lata gry w zależności od tego ile godzin dziennie grasz.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 30, 2016, 02:19:16 am »
Szkoda, że obok nie ma screena z party matching.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 30, 2016, 02:08:43 am »
W tej chwili o 02:00 jest 101 party i 282 osoby w nich. System ten o ile się nie mylę pokazuje tylko te party, które zostały założone za jego pomocą i nie zostały rozwiązane.

Sprawdzę to jutro o 20:00 zobaczymy ile będzie, sam jestem ciekawe nigdy na to nie zwracałem uwagi.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2016, 02:10:31 am wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 30, 2016, 03:37:26 am »
Instancje pełne bo pewnie przycieli limit instancji co by na serwerze przyoszczędzić. Gdyby na l2on classica nie było to też by sobek wmawiał, że tysiące ludzi gra...
Core przez pewien czas był grubo poniżej 500 online, teraz może się odbił z napływem casuali i wyjściem carebearów z jaskiń gdy topka odeszła ale dalej oscyluje w przedziale 500-1000. Zresztą online to najmniejszy problem tego serwera. A tak poza tym nobody cares.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2016, 03:43:57 am wysłana przez QRQ »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 30, 2016, 06:43:10 am »
Tak bo Ty wiesz najlepiej ^^, hahaha
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 30, 2016, 10:13:03 am »
Zrobili przez tydzien/dwa expa x2 to każdy śmiga instancje ile wlezie, więc pewnie stąd zablokowała się kartia. Ja jak grywam rano ok 9 to nie ma z tym problemu. ;)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 30, 2016, 04:45:22 pm »
Instancje pełne bo pewnie przycieli limit instancji co by na serwerze przyoszczędzić. Gdyby na l2on classica nie było to też by sobek wmawiał, że tysiące ludzi gra...
Core przez pewien czas był grubo poniżej 500 online, teraz może się odbił z napływem casuali i wyjściem carebearów z jaskiń gdy topka odeszła ale dalej oscyluje w przedziale 500-1000. Zresztą online to najmniejszy problem tego serwera. A tak poza tym nobody cares.

Może jednak czas wytłumaczyć coś tobie ... licznik np 500 nie pokazuje ile osób/kont gra na serwerze.... pokazuje ile jest w danej chwili lub było najwięcej w danym dniu.

Zrozumiałeś?


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 30, 2016, 09:55:13 pm »
Ta gra jest tak samo żywa, powiewa świeżością jak to forum. Kiedyś była jak młoda niewinna urocza dziewczyna z którą się chciało smakować życia a teraz jest zwykłą qurwą która sie oddaje za winiacza, z najlepszej gry w którą kiedykolwiek gralem został tylko tytuł. To tylko moja opinia i nie wszyscy muszą się z nią zgadzać  :D


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 01, 2016, 03:22:01 am »
O godzinie 20:00 było 209 aktywnych party i 811 osób w nich. System ten pokazuje tylko te party, które zostały założone za jego pomocą i nie zostały rozwiązane. Dane są aktualizowane na bieżąco.



Jak każdy wie w Lineage 2 od dość dawna ciężko gra się samemu, więc wszyscy grają w const party lub ciągle z tymi samymi znajomymi. Biorąc pod uwagę to co napisałem oczywistym jest to iż zdecydowana większość graczy robi party z pominięciem tego systemu. Również wielu graczy w tym czasie nie miało w ogóle party.

Jaki jest online każdy na podstawie tego sam sobie może odpowiedzieć. Ja wiem, że wystarczający na ciekawą i wymagającą rozgrywkę.

PS. Korzystając z okazji informuję, że cp w którym jestem poszukuje łucznika. Link

Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 03, 2016, 08:45:30 pm »
O godzinie 20:00 było 209 aktywnych party i 811 osób w nich. System ten pokazuje tylko te party, które zostały założone za jego pomocą i nie zostały rozwiązane. Dane są aktualizowane na bieżąco.

Chyba nie do końca system tak działa bo dzisiaj rano po restarcie widziałem że ludzie składali party numer 19/20/21 a w systemie było napisane że aktualnie jest 31party. Więc coś jest nie halo. ;) co nie zmienia faktu że ja grając tylko rano i tak bez problemu znajde party na prawie każdą instancje, więc wieczorem to już jest lajt.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 03, 2016, 08:50:29 pm »
Ja gram czasem rano, czasem wieczorami i mogę potwierdzić, że nie ma problemu z party ^^


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

  • http://www.youtube.com/watch?v=hrEmAMnLN0w
    • http://www.youtube.com/watch?v=hrEmAMnLN0w
Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 23, 2018, 02:13:32 am »
Jesień 2018 (wpadłem przez i aż muszę to napisać )

Server Core - przeżywa swoją drugą młodość że , tak to ujmę .


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 23, 2018, 04:59:51 am »
O godzinie 20:00 było 209 aktywnych party i 811 osób w nich. System ten pokazuje tylko te party, które zostały założone za jego pomocą i nie zostały rozwiązane. Dane są aktualizowane na bieżąco.



Jak każdy wie w Lineage 2 od dość dawna ciężko gra się samemu, więc wszyscy grają w const party lub ciągle z tymi samymi znajomymi. Biorąc pod uwagę to co napisałem oczywistym jest to iż zdecydowana większość graczy robi party z pominięciem tego systemu. Również wielu graczy w tym czasie nie miało w ogóle party.

Jaki jest online każdy na podstawie tego sam sobie może odpowiedzieć. Ja wiem, że wystarczający na ciekawą i wymagającą rozgrywkę.

PS. Korzystając z okazji informuję, że cp w którym jestem poszukuje łucznika. Link

:D Troszkę podkolorowałeś z tym party matchingiem 4:55, brak ruchomej osoby w rune/aden a licznik 215/606 :D FOR SURE. Z tego co pamiętam to zliczało tygodniową albo miesięczną ilość party.

A co do zablokowanych instancji to nic dziwnego, jak jest jakiś exp event i każdy naparza duo kartie gdzie limit instancji na serwer jest pewnie mniejszy niż 50... Widzę miasta pełne afków z buffami na stage więc dla casuali serwer wygląda spoko, miasta pełne, sklepów dużo, insty pełne zablokowane przez 50 osób z boxem jak było już na poprzednich serwerach lilith/ramona. A jak pytasz osoby z saida które grają coś więcej mówią ze serwer dead.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 30, 2018, 11:36:45 pm »
@Up

Tak masz rację, nie wiedziałem wtedy tego. Pozdrawiam.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 08, 2018, 10:06:28 am »
Złota łopata :D
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 04, 2019, 10:28:46 am »
UPDATE 2019, Lineage nadal nie jest martwy :D


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 4

  • :)
    • ew
Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 16, 2020, 08:21:41 pm »
UPDATE 2019, Lineage nadal nie jest martwy :D
A jak to wygląda w 2020 ?


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 21, 2020, 09:37:57 am »
Gram ISSEM, na 101 levelu nie ma probemu ze znalezieniem jakiegokolwiek exp party w mniej niż minutę. Po nowym updae liczba ludzi drastycznie wzrosła i jest to zauważalne.
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 26, 2020, 02:08:27 pm »
Nieźle, że cały czas gracie :)
Nicki znajome ^^
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 06, 2020, 08:08:00 pm »
Czy serwer żyje na tyle, że warto tam zaczynać? Chce pograć na oficjalnym serwerze, tylko nie wiem czy na Core czy na Ramonie.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 07, 2020, 02:22:16 pm »
Czy serwer żyje na tyle, że warto tam zaczynać? Chce pograć na oficjalnym serwerze, tylko nie wiem czy na Core czy na Ramonie.
Hej ja rowniez podpinam sie pod pytaniem. 
Sam wbiłem zeby obczaic jak sie to miewa i na Amerykanskie servy i na Core bo mam chec pograc troche bez jakiejs napiny zeby bog wie co wykrecac bo wiadomo ile trzeba siana tam zostawic zeby cos znczyc....
Powiem co zaobserwowalem, Core bo tylko ten zostal z polaczeniem jakiegos tam(nie pamietam) to powiem ci ze tak optycznie patrzac na ludzi  poruszajacych sie po aden itd to sporo tego lata i stoi, druga sprawa sprawdzalem rowniez amerykanskiego offa  to tam tez ciekawie sytuacja wyglada cos tych ludzi jest, zyja!  i w sumie ceny lepsze niz na Core jesli o dote chodzi a w sumie podobne itemy jesli o ewentowe itd co tutaj, ale kurwa ten ping .... trzeba bylo by jakiegos vpn :D
Jak ktos by cos ogarnal i podpowiedzial ale tak od serca bez pierdolenia ze - nie, nie zaczynaj bo to je kurła nie to co kiedys i trzeba myljony wydac..... XD
Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2020, 02:27:06 pm wysłana przez Hexoc »