Witaj
Gość

Wątek: Tanki- prezentacja  (Przeczytany 158813 razy)

  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 01, 2008, 01:31:29 pm »
slam tez sciaga target, a stun na 2 sekundy to lipa i tak, ja tam wole miec slama i stun shielda niz jednego basha

choc z reusem to faktycznie lipa bo bash ma o wiele lepszy i szybciej sie sporo rzuca slamem skile raczej cierzko przerywac
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 01, 2008, 01:35:32 pm »
LOL, porownujesz skilla z landingiem 5% (o ile ktos ma mentala) i reuse 1 minuta do skilla z reusem 4 sekundy? :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 01, 2008, 01:49:56 pm »
Bazowy reuse 10 sec,dopiero jak czlowiek i elf maja takie same dye to shiel stun na +9 ma rowny reuse.A u basha nie chodzi o stun...


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 01, 2008, 01:54:08 pm »
Dev:land rate detargetu jest chyba taki sam w bashu i w slamie
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 01, 2008, 03:25:09 pm »
ja mowie o landingu tego co slam ma robic czyli o blokowaniu skilli, slam ma o tyle wolny cast ze niczego nie przerwiesz ;p
W c4 detarget obu skilli siadał w 100%, nie wiem jak teraz ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 01, 2008, 04:43:00 pm »
Zmienili.Bynajmniej tak wnioskuje z Walk co widzialem Tanki po 3rd vs inne tanki/inne sciery.Ale i tak wkurza ten detarget :P(zwlaszcza ze wiekszosc gra na prv i on wchodzi zawsze).


Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 07, 2008, 04:42:19 pm »
http://www.livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=1685

a ja mam pytanie co to za skill ktory DLM(czy moze ktos rzaca na niego) rzuca i pojawia sie nad nim taki czerwony slup na 10 sekund?


btw genialny filmik ;)

Edit by Scroller: Zwłaszcza to Welcome to the Jungle gunsów na początku :P <3 Przepraszam, musiałem

/agree
P.S. Czy mi sie wydaje czy reuse Slama jest mniejszy niz dotychczas?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2008, 05:02:28 pm wysłana przez bula »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 07, 2008, 05:51:17 pm »
Shield of Faith omg ciezko sie domyslic :P


Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 07, 2008, 06:11:48 pm »
Shield of Faith omg ciezko sie domyslic :P
no sry ale ja nie mam 79 na retku, nawet nie czytalem opisow skilli z CT1 bo mnie to za bardzo nie obchodzi :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 07, 2008, 09:47:30 pm »
Cytuj
P.S. Czy mi sie wydaje czy reuse Slama jest mniejszy niz dotychczas?

DLM ma taki atk.speed dziwny :P


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Duelist ...::FUN::....
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 26, 2008, 11:00:36 am »
jakie jest najlepsze dye dla SK?
Duelist|80|DarkAniol|Theabyss x300



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 26, 2008, 11:58:49 am »
Do jakiego buildu i jak lubisz walczyc kwestia.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 26, 2008, 02:15:57 pm »
100 stron z czego przynajmniej 70% to pierniczenie o totalnych bzdurach? :P
Co jak co, ale nie dziwie się chłopakowi, że nie chciało mu się przez to przebijać.

A co do dziarek.
Do Dooma, w ogóle bym Ci nie radził niczego brać, a jeśli już się uprzesz to bieraj +str/-con.
Do BW jak chcesz się szybko przekoksać to ciśnij w str i dex, a jedź po conie. Z tym, że nie idź z tym na pvp z czymś co ma stuna. 

Wcześniej dziar raczej nie będziesz miał, a dalej to nie wiem czy już doszedłeś. :P
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 26, 2008, 03:04:42 pm »
e do dooma +str - con co daje? w zasadzie bezuzyteczny set, bo elfom bonus do blokut arcza chyab tylko na olimpiadzie sie przydaje albo jak sie bez bufkow lata


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 26, 2008, 03:34:30 pm »
e do dooma +str - con co daje? w zasadzie bezuzyteczny set, bo elfom bonus do blokut arcza chyab tylko na olimpiadzie sie przydaje albo jak sie bez bufkow lata

Zamiast dooma i +str -con to już lepiej avadona heavy wziąć, nawet bez dye ^^


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 26, 2008, 03:37:01 pm »
Do expa bluewolf i +str -dex -con. Do pvp to zależy czy grasz w grupie czy sam (imo granie solo sk na pvp mija się z celem). Ostatnio Narayan przekonał mnię do wzięcia (no w sumie nie tylko on bo po kilku movie stwierdzilem to samo) ze na mass str nie jest wcale potzrebne, więc -str +con lub -str +dex +con. Ale z tego co wiem grasz na abyssie x300 gdzie doskonale sprawdzalo się +str-con lub czysty SK (bo na x300 wcale nie ma mass, tam są zwykle mniejsze pvp a im więcej dps w takich pvp tym lepiej) ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 26, 2008, 03:42:16 pm »
Do dooma jak juz styka +3 str -3 con,czysty a jak masz jeszcze DLE+buffy to daggerow i archerow zjadasz.


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 28, 2008, 08:25:00 pm »
Ok jestem nowy czas rozpisać swoją taktykę na SK. Na wstępie możecie mnie zjechać za dye ;)
-3 con +3 dex, -2 con +2 str, -4 int +4 wit. Set dye ryzykowny ale przy wprawie sprawdzający się. Głównie jeśli chodzi o solo pvp pomimo że Dev zaznaczył że sk na solo mija się z celem.

90% moich pvp było przeprowadzanych solo i takowe wolę.Na full buff mam 186 speeda dodać trochę wprawy w kluczeniu między mobami i można cuda wyprawiać.

Jeśli chodzi o sprzęt set tallum heavy + dle z health. Hp spada do śmiesznie małej ilości ale jak iść w speed i atak speed to na całego. Szybki reuse shield basha ewentualnie szybka ucieszka, szybki cast speed (można zarzucić niski m.at ale czasem nie ma czasu. Nieczęsto walczy się w moim wypadku 1v1) dodajmy jeszcze soma z acu.

Zalety: duża mobilnośc, szybki atak speed, szybki cast speed. W razie problemów szybka ucieczka
Wady:  mała ilość hp, niski m atak, niski p.def

Ryltar o ilu archerach mówisz naraz? Hamstring może skomplikować walkę. IC set i można isć na przetrzymanie ataku, z moim setem można w miarę łatwo uciec szukając lepszego miejsca do walki.
Ki pieron jeśli to 1 archer lecz zazwyczaj nie spotykam mniej niż 2 lub 3 naraz.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 28, 2008, 08:33:26 pm »
Cytuj
Ryltar o ilu archerach mówisz naraz? Hamstring może skomplikować walkę. IC set i można isć na przetrzymanie ataku, z moim setem można w miarę łatwo uciec szukając lepszego miejsca do walki.

Jezeli na 61+ da sie walczyc z archerami w Ic pomimo kary to tak pewnie IC bedzie lepszy...

Dye dla SK +4 dex -4 str to moim zdaniem shit bo (mowie tu o tych najwazniejszych atrybutach) +4% do bloku tarcza +niecale 4% do atk.speed i +4 do speed mnie nie rusza a trace 428 hp(z btb 6 577) a moge wsadzic zamiast tego +1 str -1 con(ale i tak mamy ujemny modyfikator z con ;/).

Cytuj
Ki pieron jeśli to 1 archer lecz zazwyczaj nie spotykam mniej niż 2 lub 3 naraz.

Z 2-3 tez da sie walczyc z tym ze poprostu HS nie wiem czemu na PTSowym C4(czyli 95% serwow a 5% to retial :P) ma dziwny land rate(mimo 40% szansy na wejscie wchodzi we mnie z szansa 7/10) a taki stun ludzi wchodzi rzadziej co jest dla mnie lolem no ale ok.No i nie zawsze walka jest end game i nie zawsze mamy pvp po 76+.


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 29, 2008, 01:58:25 am »
Cóż wybacz ale kompletnie już nie biorę taktyk poniżej 77 lvl bez użycia basha i możliwości noszenia S grade.
Te 400+ hp jestem w stanie odżałować gdyż :
a) jeśli jest 1 gość niezależnie od klasy staram sie dobiec jak najszybciej uraczyć szybkim bashem i ToD na starcie
b) w przypadku większej grupy mogę skorzystać z szybkości i wziąć na maraton...nie wstyd uciekać ale głupotą gnać na pałe. Zawsze tak się dzieje, że w grupie raźniej i później spokojnie patrzysz jak np. agrują sobie masę mobków

Tak samo nie biorę pod uwagę wszelakich ustawek na mdt, koloseum,oli. To nie set i dye na to dla mnie esencja walki to teren. Wykorzystanie położenia mobów, terenu (nie mylić z błędami geodaty),walce bez zasad
W końcu Sk to nie necro, to nie żadna inna klasa. To SK. Mnogość taktyk, setów jest tak wielka jak wielu graczy prowadzących tą postać. Graczy wkładających serce w prowadzenie SK.
Bezsensowne są posty jakie najlepsze dye dla SK, najlepszy sprzęt...najważnejsze to odkryć własny styl grania nim i godne reprezentowanie go.

Na moim kochanym EPI tak samo mam problem z HSem. Wchodzi jak w masło, co przy 2-3 archerach  biegających wokół ciebie jak elektrony 500 hp niewiele pomoże. Jak na razie w takich wypadkach zostawał mi pkt b.



  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 29, 2008, 12:31:20 pm »
No wiec tak, mam obecnie 61lvl SK, doom seta i dama +3 z focusem.

Ostatecznie mam zamiar ubrac sobie DLE z health + Maj heavy + +4str -4con.
Jak myslicie, jak taki build bedzie sie sprawowal, do tego powiedzmy jakis homek +7 do nukowania. Zalezy mi glownie na szybkim pozbywaniu sie daggerow i archerow - co niby teraz nawet walczac z przeciwnikiem 5lvl wyzszym dobrze mi wychodzi, jednak wole cos poprawic, a szczegolnie moj dps
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 29, 2008, 12:58:19 pm »
Cytuj
a) jeśli jest 1 gość niezależnie od klasy staram sie dobiec jak najszybciej uraczyć szybkim bashem i ToD na starcie

4 speeda ci nic nie pomoże zdejmij te dye a potem załóż dla mnie róznice są za mało widoczne.

Cytuj
b) w przypadku większej grupy mogę skorzystać z szybkości i wziąć na maraton...

Mag ci wpieprzy slowa i ma najprawdopodobniej DC(+7 speed) MM to jest w ogóle walek bo vortex+bolt i mozesz sobie pobiegac...Z magami to nic nie da,archer to zabije tanka jak ten jest autystyczny lub ma lepsze buffy i sprzet.Dagger i Archer jak beda chcieli to i tak ci zwieja probowalem rozne sety i poprostu 204 speeda czy tam 207 wyciagnelem max na SK a dagger/archer na takich buffach wycaiga w cholere wiecej,tyrek to tyle na WW,zealot i z wabbitem wyciaga wiec GF Destro tez jest szybki a glad ma dasha.

Cytuj
Bezsensowne są posty jakie najlepsze dye dla SK, najlepszy sprzęt...najważnejsze to odkryć własny styl grania nim i godne reprezentowanie go.

To swoja droga ale niektore rzeczy wg mnie nie maja sesu jak dawanie w DD sk +4 wit bo poprostu koncentrujesz sie na uderzaniu w h2h wiec maja +4 int hex wchodzi czesciej(ktory jest potrzebny),FS (zeby swpowolnic) i LS(wiadomo) a wiecej MP nam zostaje na sf i gs bo nie musimy powtarzac czesto hexa itp.

Cytuj
Na moim kochanym EPI tak samo mam problem z HSem. Wchodzi jak w masło, co przy 2-3 archerach  biegających wokół ciebie jak elektrony 500 hp niewiele pomoże. Jak na razie w takich wypadkach zostawał mi pkt b.

To zalezy bo Archer wali dosc slabo,z wlaczonym SF rzuconym pb i judgmentem to on zadaje dmg ciut wiekszy przy krytyku niz z regulara :P


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 29, 2008, 01:59:40 pm »
tak tylko zauwaze ze w l2 nie ma ze "wlasny styl,wlasny sprzet,wlasne dye" postacie to kalki a roznia sie co najwyzej ozdobami glowy ;) (pomijajac nick czy crest klanowy :P) l2 jest gra ktora eksperymenty z buildami "nagradza" w sposob dosc nieprzyjemny ;)


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 29, 2008, 04:49:31 pm »
Lecz gra tankiem chyba nie polega na filozofii "ja mam dużo hp, dużo p.defa, tarcze i lecę na pałę".

Przed slowem można próbować się wybronić niekoniecznie przez "a bo może nie wejdzie", skryć się za czymś, wymusić zbliżenie się nuka. Dla większości nukerów tank to nie jest wyzwanie przez co są zbyt pewni siebie.
Z spsem to już w ogóle kiszka na cancela i ice vorta nie ma bata. Pomoże tutaj jakiś set??? :)
Dlatego wspomniałem dużo biegam ale w drugą stronę...ocena terenu,ewentualnej strategii itp.
Heh, a może draconic z focusem na spsa? ;)

Nie raz nie dwa wygrywałem z SK,TK w różnych setach. U nas część myśli że jak już masz forgottena + IC set to już "koool, trendy" i w ogóle.Wychodzi na to, że lepiej zostawić postać "nijaką" bez dye.Ok część może tak myśleć dobrze by było żeby takiego tanka potrafili prowadzić w takim buildzie jaki zbudowali lecz...

...Ryltar próbowałem różnych setów A...czy to DC,NM, próbowałem w IC.
Różnych setów dye...znalazłem te, najbardziej pasują do mojej filozofii walki. Na solo tallum, na większe z góry zaplanowane potyczki biorę IC.

Gdyby ten set był tak cienki jak mówisz to zmieniłbym go dawno. Lecz to jest SK...nie szata czy tautaże go zdobią lecz to jak go prowadzisz. Lecz przecież Tobie o tym przypominać nie trzeba co nie? ;)


Odp: Tanki- prezentacja
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 29, 2008, 04:58:57 pm »
Cytuj
czy to DC,NM, próbowałem w IC.
wyprobuj Maja a potem zrob go na +6 i bedzie cacy :)

btw tak z ciekawosci ... z twoim setupem nie przeszkadza ci stun? :> chyba ze masz zaken/anthy ktorymi sie nie pochwaliles :D