Witaj
Gość

Wątek: Recepta Warsmith`s Mold  (Przeczytany 4659 razy)

  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 8

Recepta Warsmith`s Mold
« dnia: Luty 08, 2007, 03:29:56 pm »
Mam pytanie: w jaki sposób można dostać recepty na Warsmith`s Mold, Arcsmith`s Anvil, Warsmiths Holder, Leolin`s Mold. Nie ma ich w żadnym Drop Calculatorze wiec podejrzewam że nie da się ich wydropić, jedyne co pozostaje to quest, więc jeśli taki istnieje to proszę o podanie jego nazwy bo nigdzie nie moge tego znaleźć.
MYSTERIUM TREMENDUM


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Recepta Warsmith`s Mold
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2007, 03:42:54 pm »
Takie rzeczy składasz u kowala :) Bez recepty.
Śmierć? Nieważne! / Żyć? Nieważne! / Ważne - zwyciężyć!


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 8

Odp: Recepta Warsmith`s Mold
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2007, 03:48:32 pm »
Jak to bez recepty? O.o Mój kumpel ma Crafta i kiedyś kupił tę reckę na rynku i może robić Warsmith`s Molda więc jak niby można bez??? Mi nie chodzi o sam materiał tylko o recepty, skąd można je wziąć.
MYSTERIUM TREMENDUM


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Recepta Warsmith`s Mold
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2007, 04:20:35 pm »
idz do blacksmitha w miescie i u niego to wykrafcic sie powinno dac, chyab ze na dragonie sie nie da ;)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 8

Odp: Recepta Warsmith`s Mold
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2007, 04:27:10 pm »
OMG sorry ale chyba się nie rozumiemy  :shock: Nie chce materiału, nie potrzebny mi. Chodzi mi o RECEPTĘ ( taki fioletowy papierek z napisem Recipe: Warsmith`s Mold (100%)) lub inną RECEPTĘ z podanych przeze mnie wcześniej. Powiedzmy, że chcę sama udostępniać Private Creation z tymi RECEPTAMI więc skąd mam je wziąć???
MYSTERIUM TREMENDUM


Odp: Recepta Warsmith`s Mold
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2007, 04:40:42 pm »
O ile sie nie myle - do C3 mogles je spoilowac/dropic - teraz juz nie - takze zapomnij, ze ja udostepnisz.


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 8

Odp: Recepta Warsmith`s Mold
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2007, 04:50:18 pm »
hmmm, czyli rozumiem, że questa również nie ma na te recepty   :_delf_3_2:         Wielkie dzięki za odpowiedź.

PS. Wreszcie ktoś mnie zrozumiał  :_delf_6_3:
MYSTERIUM TREMENDUM