Witaj
Gość

Wątek: Enchantowanie skili  (Przeczytany 2015 razy)

  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Enchantowanie skili
« dnia: Marzec 10, 2008, 02:46:54 pm »
Witam wszystkich.  Pytanie odnosnie Enchantowania skili.
Wiem ze mozna enchantowac skile po zrobieniu 3 profki za pomoca secrets giran books czy jakos tak

Ptyanie jest takie o ile mozna podniesc ten skil w tej chwili mam jeden ze skili na 1+ jest jakis limit??


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Enchantowanie skili
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2008, 02:56:27 pm »
+30 to max.
+9 da się zrobić z w miarę normalnym rate ;)
;o


  • Wiadomości: 438

  • Pochwał: 3

  • Watch your back!
Odp: Enchantowanie skili
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2008, 03:36:23 pm »
Witam wszystkich.  Pytanie odnosnie Enchantowania skili.
Wiem ze mozna enchantowac skile po zrobieniu 3 profki za pomoca secrets giran books czy jakos tak

Ptyanie jest takie o ile mozna podniesc ten skil w tej chwili mam jeden ze skili na 1+ jest jakis limit??

A nie Giants? :)


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Enchantowanie skili
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2008, 03:37:49 pm »
Powyżej 9 jest chyba 40 % szansy więc powodzenia :P


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Enchantowanie skili
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2008, 03:54:25 pm »
+30 to max.
+9 da się zrobić z w miarę normalnym rate ;)

pod warunkiem ze ma sie  duzo % ponad 78 lvl  wtedy jest najwieksza szansa na wejscie +8/9

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Enchantowanie skili
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 10, 2008, 06:09:27 pm »
Dzieki za szybka odpowiedz faktycznie bład mialo byc giants.

A jeszcze jedno jak mozna zdobyc taka ksiazke?? gram od niedawna i to moja pierwsza posac na 3 profce
i zabardzo sie ie orjentuje.

Wiem ze mozna je kupic od innych graczy ale od kogo oni maja te ksiazki??


jeszcze jedno czy jak np. bede enchantowal skil z +4 na +5 i sie nie uda to co sie dzieje zostanie +4 czy +0

« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2008, 06:12:22 pm wysłana przez Alfik0406 »


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Enchantowanie skili
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 10, 2008, 06:44:16 pm »
Dzieki za szybka odpowiedz faktycznie bład mialo byc giants.

A jeszcze jedno jak mozna zdobyc taka ksiazke?? gram od niedawna i to moja pierwsza posac na 3 profce
i zabardzo sie ie orjentuje.

Wiem ze mozna je kupic od innych graczy ale od kogo oni maja te ksiazki??


jeszcze jedno czy jak np. bede enchantowal skil z +4 na +5 i sie nie uda to co sie dzieje zostanie +4 czy +0



jak jesteś hero to za nobless pass możesz wymienić ksiażki. Tzn za zdobyte punkty na oly dostajesz nobless pass i je zamieniasz na gb.


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Enchantowanie skili
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 10, 2008, 07:31:29 pm »
http://www.l2p.bravehost.com/endL2P/skillenchant.html

tu jest cos o Skill Enchant mozesz poczytac
.. We're all afraid of dark inside ourselves...


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Enchantowanie skili
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 10, 2008, 08:04:40 pm »
Cytuj
jak jesteś hero to za nobless pass możesz wymienić ksiażki. Tzn za zdobyte punkty na oly dostajesz nobless pass i je zamieniasz na gb.


no napewno jest  HERO :-)  tylko zapomnial  skilli enchantowac

mozna jeszcze z manor system jak jestes clan leaderem i masz zamek   :P

inaczej zostaje normalne kupno

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Enchantowanie skili
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 10, 2008, 08:22:30 pm »
Zapomniałeś o możliwości robienia postani na 76 lvl i wklepywaniu im 3rd ale to troche długooooooo by trwało xD
KasiraPL | Sagittarius/Hierophant 78/78 [Necromancer 76] | Noblesse | Dragon x15
K4s1r4   | Tyrant/Destroyer  78/78  |Dragon x15


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Enchantowanie skili
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 11, 2008, 09:52:17 am »
Zapomniałeś o możliwości robienia postani na 76 lvl i wklepywaniu im 3rd ale to troche długooooooo by trwało xD

oj tam  dal by  rade :-)  ja w weekend zrobiliem   DESTRO 74  i PP 74  :P    L2W   ftw

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Enchantowanie skili
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 11, 2008, 10:32:33 am »
Dzieki za udzielenie wyczerpujacych odpowiedzie. P.S.  raczej hero niejestem i dlugo nie bede :D na olimpiadzie to na razie moge sobie polezec na arenie raczej watpie zebym jakie kolwiek punkt zdobyl.  Mam dualista na 77 na razie w talum secie i z kielbaskami na +4 i dualami talum*del na +0. wiec w takim czyms watpie zebym cokolwiek tam zdzialal. Jak myslicie?? A liderem klanu niejestem i zamku tez niemam :D pewnie tez go nigdy miec niebede. robic postacie do 3 profki to sporo czasu ja niegram za czesto. po pare godzin dziennie wiec sie nie kalkuluje. szybciej zarobie na handlu i kupie ksiazki niz 3 profke zrobie.

w ogóle sie zastanawiam czy jest ses zeby sie zapisywac na olmpiade zeby dostac tam w dupe od wszystkich kolesi po koleji bo raczej wszyscyco tam to sa w s gradowym wyposazeniu z dualami s grade minimum +4 i skile maja pewnie tez wykrecone.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2008, 10:55:04 am wysłana przez Alfik0406 »


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Enchantowanie skili
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 11, 2008, 02:02:11 pm »
Dzieki za udzielenie wyczerpujacych odpowiedzie. P.S.  raczej hero niejestem i dlugo nie bede :D na olimpiadzie to na razie moge sobie polezec na arenie raczej watpie zebym jakie kolwiek punkt zdobyl.  Mam dualista na 77 na razie w talum secie i z kielbaskami na +4 i dualami talum*del na +0. wiec w takim czyms watpie zebym cokolwiek tam zdzialal. Jak myslicie?? A liderem klanu niejestem i zamku tez niemam :D pewnie tez go nigdy miec niebede. robic postacie do 3 profki to sporo czasu ja niegram za czesto. po pare godzin dziennie wiec sie nie kalkuluje. szybciej zarobie na handlu i kupie ksiazki niz 3 profke zrobie.

w ogóle sie zastanawiam czy jest ses zeby sie zapisywac na olmpiade zeby dostac tam w dupe od wszystkich kolesi po koleji bo raczej wszyscyco tam to sa w s gradowym wyposazeniu z dualami s grade minimum +4 i skile maja pewnie tez wykrecone.

do oly dzieli Cię jeszcze tylko Retail- nobless +suba dragonowska żebyś miał cień szansy:D 


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Enchantowanie skili
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 11, 2008, 02:59:40 pm »
WoW  :o no to sie zdziwilem. czyli przy mojim tempie gry to bedzie gdzies za jakies 2 lata +/- 1rok. DZIEKI


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Enchantowanie skili
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 12, 2008, 08:46:37 pm »
nie chce nic sugerować :D ale można by zamknąć temat gdyż odpowiedz na pytani została udzielona ..

zawsze chciałem :P

jakbyś miał jeszcze jakiś problem zgłos się do Mr. Reina on otworzy temat :D

Sry Reina chciałem się poczuć jak mod <vaseline> 

hehe, spoko ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2008, 03:10:08 pm wysłana przez Reina »