Witaj
Gość

Wątek: NPC Buffer  (Przeczytany 3997 razy)

  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

NPC Buffer
« dnia: Czerwiec 01, 2018, 09:44:27 am »
Albo ja jestem już całkiem ślepy albo gdzieś wcięło tego buffera co miał dawać buffy za free do 61 levela. Jest tylko newibie buffer ale on nie daje takiego mocnego bufa jaki miał dawać ten npc.


-Newbie Buffer od 6lvl'a do 61 lvl'a, (Wszystkie Buffy z maksymalnym lvl'em)
   +Fighter: Might, Shield, Haste, Blessed Body, Blessed Soul, Vampiric Rage, Magic Barrier, Guidance, Regeneration.
   +Mage: Empower, Shield, Acumen, Blessed Body, Blessed Soul, Magic Barrier, Concentration, Regeneration.
-Czas buffów WC/EE/SE/OL/PP – 20min (Retail), Dance/Songi/Koń/Kot 4min (Czyli x2)


I jego buffy nie trwaja 20 min tylko 1 godzinę.

Testowałem bete i miałem krótki dostęp do buff potionów. To własnie one daja takiego bufa jaki powinien dawać ten "zaginiony" NPC. Ci co zrobili dote już na samym poczatku wbili sobie  pewnie ze 40 level w kilka godzin. A ja nadal męczę się na gównianym buffie od newibie buffera. Tak wiem mogę zrobić dotę. I zrobię. Wszystko w swoim czasie. Najpierw serwer musi mi się spodobać. A to zależy np od tego czy wprowadzicie inne metody płatności.


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 01, 2018, 09:51:26 am »
-Newbie Buffer od 6lvl'a do 61 lvl'a, (Wszystkie Buffy z maksymalnym lvl'em)
   +Fighter: Might, Shield, Haste, Blessed Body, Blessed Soul, Vampiric Rage, Magic Barrier, Guidance, Regeneration.
   +Mage: Empower, Shield, Acumen, Blessed Body, Blessed Soul, Magic Barrier, Concentration, Regeneration.

Teraz już widzisz?


-Czas buffów WC/EE/SE/OL/PP – 20min (Retail), Dance/Songi/Koń/Kot 4min (Czyli x2)

Ten czas tyczy się zwykłych buffów, nie NPC.



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2018, 10:02:05 am »
-Newbie Buffer od 6lvl'a do 61 lvl'a, (Wszystkie Buffy z maksymalnym lvl'em)
   +Fighter: Might, Shield, Haste, Blessed Body, Blessed Soul, Vampiric Rage, Magic Barrier, Guidance, Regeneration.
   +Mage: Empower, Shield, Acumen, Blessed Body, Blessed Soul, Magic Barrier, Concentration, Regeneration.

Teraz już widzisz?


Mam 20 lvl w tej chwili. Czyli przez cały czas od 6 levela do 61 levela będe otrzymywał taki mizerny bufek jak teraz? Bo wiesz zmyliło mnie określenie "bufy z maksymalnym levelem".


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 01, 2018, 10:24:04 am »
Ten mizerny buffek jest na maksymalnym lvlu, przeczytaj opis.



  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 01, 2018, 10:36:27 am »
Buffek jest dobry :P chcesz więcej - rób buffera :D


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 01, 2018, 10:38:21 am »
Ten mizerny buffek jest na maksymalnym lvlu, przeczytaj opis.

Teraz skumałem. To co napisałeś ma sens jedynie wtedy gdy rozróżnisz bufki normalne od newibie buffera ( bo od niego może i to jest maksymalny level) ale normalne bufy mają wyższy maksymalny level. Sorry za zamieszanie ale nie wystarczająco precyzyjny opis wprowadził w błąd takiego głąba jak ja.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 01, 2018, 10:41:27 am »
Buffek jest dobry :P chcesz więcej - rób buffera :D

To podstawa bez dualboxa ( czyli osobistego bufera nie rozważałbym nawet gry na takim serwerze). Ale będzie dobrze - mam nadzieję.


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 01, 2018, 10:44:25 am »
Full buffa na mid rate rozumiem, na low rate to nieporozumienie :)


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 01, 2018, 10:58:23 am »
Full buffa na mid rate rozumiem, na low rate to nieporozumienie :)

Czyli za dotę robimy sobie buffera mid rate. Bo te potki z buffami działają tak jak napisałem ( dają bufy z maksymalnym levelem).


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 01, 2018, 01:59:28 pm »
Ale przecież te same buffy masz u npc do 61. A potki możesz sobie za vote coiny wyciągnąć :)


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 01, 2018, 03:32:59 pm »
Ale przecież te same buffy masz u npc do 61. A potki możesz sobie za vote coiny wyciągnąć :)

System vote jeszcze nie działa, poza tym z vote ile tych potek na dzień wyciągnę ? Na pewno nie tyle co z doty. Góra na 2-3 rebufy. Doty nie mogę zrobić bo nie pasuje mi sposób płatności. Zadałem pytanie na forum kiedy będzie działało vote ? Asgota nie odpisał ( pewnie sam jeszcze nie wie). Tak samo z dodaniem innych opcji płatności.

Bufy są te same u NPC i w potkach ale te od NPC mimo iż trwają dłużej są słabsze. Te z potek maja maksymalny level a te od NPC level 1. Wiem że newibie bufy i normal bufy to co innego i porównywanie leveli może być niemiarodajne, ale testowałem bete i wiem że bufek z tych potek jest dużo silniejszy ( teraz trudniej mi się mobki bije :P). W potkach masz jeszcze dodatkowo berseker spirit ( dla niektórych to debuff a nie żaden buff a innym z kolei się podoba). Ja uważam że powinno się z niego korzystać w zależności od okoliczności bo raz jest przydatny a innym razem szkodzi ( tu mamy wciśnięty na siłę). Dobrze że nie dodali greater shield/might, POF albo resistów do tych potek bo wtedy rzeczywiście było by to już przegięcie.


  • ozborn
  • L2Emi- serwer partnerski
  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 1

Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 01, 2018, 03:43:00 pm »
Cytuj
System vote jeszcze nie działa
Działa.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 01, 2018, 03:59:19 pm »
Cytuj
System vote jeszcze nie działa
Działa.

W takim razie ja robię coś żle. Czy mógłbyś wytłumaczyć w jaki sposób poprawnie przeprowadzić vote ?


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 01, 2018, 04:43:14 pm »
Ale przecież te same buffy masz u npc do 61. A potki możesz sobie za vote coiny wyciągnąć :)

System vote jeszcze nie działa, poza tym z vote ile tych potek na dzień wyciągnę ? Na pewno nie tyle co z doty. Góra na 2-3 rebufy. Doty nie mogę zrobić bo nie pasuje mi sposób płatności. Zadałem pytanie na forum kiedy będzie działało vote ? Asgota nie odpisał ( pewnie sam jeszcze nie wie). Tak samo z dodaniem innych opcji płatności.

Bufy są te same u NPC i w potkach ale te od NPC mimo iż trwają dłużej są słabsze. Te z potek maja maksymalny level a te od NPC level 1. Wiem że newibie bufy i normal bufy to co innego i porównywanie leveli może być niemiarodajne, ale testowałem bete i wiem że bufek z tych potek jest dużo silniejszy ( teraz trudniej mi się mobki bije :P). W potkach masz jeszcze dodatkowo berseker spirit ( dla niektórych to debuff a nie żaden buff a innym z kolei się podoba). Ja uważam że powinno się z niego korzystać w zależności od okoliczności bo raz jest przydatny a innym razem szkodzi ( tu mamy wciśnięty na siłę). Dobrze że nie dodali greater shield/might, POF albo resistów do tych potek bo wtedy rzeczywiście było by to już przegięcie.

co Ty piszesz.. przeciez najedz sobie kursorem na te NEWBIE buffy, które dostajesz od npc i zobaczysz, że przy empie pisze effect 3 czy btb effect lvl6. Trzeba dalej tłumaczyć, że są one na możliwie max lvlu a nie pierwszym?


  • ozborn
  • L2Emi- serwer partnerski
  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 1

Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 01, 2018, 04:49:13 pm »
Po wejściu na stronę http://l2emi.eu/ głosujemy na każdej topliście


Po zalogowaniu się do gry, ukazuje nam się okienko z systemu votowania.
Przy każdej topliście naciskamy "check", system sprawdzi czy zagłosowałeś. Jeżeli będzie ok, to przy topliście będzie "voted"(tak jak na obrazku)
Po poprawnym zavotowaniu i sprawdzeniu dostajesz reward.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 01, 2018, 05:39:31 pm »
Wielkie dzięki za wyjaśnienie ( myślę że warto było by podpiąć twojego posta gdzieś w w ważnym miejscu wtedy nie tylko ja bym na tym skorzystał bo być może są i inni co nie wiedzą jak votovać ). Udało mi się zagłosować na hopzone i network ale na topzone trzeba mieć konto a rejestracja nie działa.



co Ty piszesz.. przeciez najedz sobie kursorem na te NEWBIE buffy, które dostajesz od npc i zobaczysz, że przy empie pisze effect 3 czy btb effect lvl6. Trzeba dalej tłumaczyć, że są one na możliwie max lvlu a nie pierwszym?

Może i masz rację. To odczucie że łatwiej bije sie mobki mogło wynikać z tego dodatkowego bufka berseker spirit ( w połaczeniu z wampirkiem) którego u npc nie ma. Tam gdzie widze że moge nie mieć racji nie będę sie spierał.


  • ozborn
  • L2Emi- serwer partnerski
  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 1

Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 01, 2018, 05:47:41 pm »
Cytuj
Udało mi się zagłosować na hopzone i network ale na topzone trzeba mieć konto a rejestracja nie działa.
Myślę, że topzone specjalnie wyłączyło rejestracje. Chcą, aby ludzie logowali się przez portale społecznościowe.
Ja logowałem się przez fake konto na fb, innej opcji nie mam. Pozdrawiam. ;)


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: NPC Buffer
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 01, 2018, 05:50:09 pm »
Zamykam bo się śmietnik robi :)