Witaj
Gość

Wątek: RF ONLINE - pytania.  (Przeczytany 21781 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 20, 2007, 06:35:05 pm »
Ja gram na serwerze rf-xtreme, jak czytalem na zagranicznych forach to jest najlepszy, kumple tez graja, w ogole L2 się umywa do tej giery :DDD


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 1

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 25, 2007, 04:40:55 am »
I sie obudziłeś grałem w to tydzień czy 2 i stwierdziłem że to nie jest tak dobre jak l2 chociaż na początku wydawało sie niezłe.

PS. chyba chciałeś w nicku napisać naruto ale ci nie wyszło


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 08, 2007, 04:38:11 pm »
Ktos wie czemu return of ares nie chodzi? dzieki z gory
W poszukiwaniu fajnego serwera :)


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 11, 2007, 11:18:48 am »
Haluu? Czy ktos wie cokolwiek czemu serwer Return of ares znikl? to czasowe czy juz na stale?
W poszukiwaniu fajnego serwera :)


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 13, 2007, 10:25:25 pm »
na stale


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 14, 2007, 12:55:44 am »
Fakt RoA znikl ale wiekszosc gm i graczy przeniosla sie na http://novus-sector.net/index.php
Raty x3 Giga 4.2, wszystko dziala, stworzyli serwer identyczny jak RoA, szkoda ze postaci nie przeniesli:)
W poszukiwaniu fajnego serwera :)


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 14, 2007, 07:08:03 pm »
mam w dupie privy z takim donatem , wole poczekac az oficial bedzie f2p.


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 24, 2007, 12:33:24 pm »
Przyjzyj sie uwaznie donate, sa ograniczone, inty +4 si+3 to max. To nie l2 z +20 latarkami. Nie ma w donate nic co nie mozna zrobic samemu bez wiekszych problemow. Elemy dropia z pitow. Donate jest identyczny jak na RoA, mi tam to zycia nie utrudnialo wcale:)
W poszukiwaniu fajnego serwera :)


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #133 dnia: Październik 21, 2007, 02:55:07 pm »
F2P!

http://www.rf-onlinegame.com/about.php

Mozna juz pograc za darmo. Z tego co slyszalem nowy, 2gi serwer ma dopiero 8 dni :p


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 14, 2008, 09:40:36 am »
No to odświerzę kotleta. Gra ktoś już w to na officjalu? Fajnie się gra? Dajcie jakieś info.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwiec 25, 2009, 08:47:42 pm »
Cytuj
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
[/color]
No wlasnie, gra ktos w to jeszcze?? Chetnie bym sprawdzil, ale nie chce mi sie samemu.
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 26, 2009, 10:21:02 am »
w sumie to mógłbym zagrać, dość fajnie się prezentuje, jak coś to napisz mi pm'a albo na gg 4275946


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 15, 2009, 07:54:02 am »
Temat stary. Odświeżam  :oops:
Gra ktoś w to jeszcze? Opłaca się grać? Jak długo się expi?


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 15, 2009, 03:15:36 pm »
Temat stary. Odświeżam  :oops:
Gra ktoś w to jeszcze? Opłaca się grać? Jak długo się expi?

Jak kto lubi... Dla mnie wersja CMowska była lepsza od tej co teraz mają. Ja już nie gram, expi się tak jak sie expiło. A czy opłaca sie grać? Oceń sam.


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 15, 2009, 06:15:18 pm »
a ta gra to przypadkiem nie zostala zamknieta? jak wchodze na glowna strone to pisze ze servery NA/EU zostaly zamkniete?
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 15, 2009, 06:25:08 pm »
a ta gra to przypadkiem nie zostala zamknieta? jak wchodze na glowna strone to pisze ze servery NA/EU zostaly zamkniete?

Nie. Została udostępniona za darmo i przejęta przez inna firmę.
Oficjalna strona teraz to: http://www.playrf.com/
Po tym wielkim update ściągnę instalacje i zobaczę jak gra stoi. ;)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 18, 2009, 08:40:29 am »
No, więc gram sobie w to, ale dziwna jest ta gra. Na początku dostaje się full potionek i hiper, super bronie gdzie rozwalanie mobów jest prościutkie. Denerwujące jest wypadanie milion rzeczy z jednego moba, które trzeba zbierać. Animacje są fajne. Tylko mogę powiedzieć. Cora.


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 19, 2009, 10:04:50 pm »
sam sciagnalem zaciekawiony i po grze przez kilka godzin wyciagnalem kilka wnioskow :)

Gierka jak dla mnie ladniejsza od L2 (co sie rzadko zdarza) ma przyjemna grafike mimo kilku oczojebn-_- rzeczy :) sam silnik rozgrywki klasy itp. dopiero mam w stanie rozkminiania... zaczalem grac na 1 od gory servie chyba na N :P z poczatku zauroczony "ylfami" zrobilem warriora i mystica jednak przeszedlem na strone robociastych :] (Hail the Empire :D) i tutaj tez warriora robie... z tego co dowiedzialem sie od mojego nowo poznanego "Buddyego" na 30 lvlu mozna wybrac 2 klase dla swojej postaci :) wiecej o tym nie wiem bo dla kazdej klasy i rasy wyglada na to ze sa odpowiedniki... Wracajac do zawalistych broni, ktore otrzymuje sie przy starcie gry :) wygladaja i dzialaja genialnie.. jednak jest male ale :P dzieki tak szybkiemu zabijaniu nie wyexpiamy sobie potrzebnych do ubierania pozniej lvlow broni (np bijac z tych duali strasznie malo sobie wbijamy skilla zas bijac normalnym mieczem leci bardzo dobrze :)) co pozniej moze przeszkadzac w ubieraniu nowego stuffu... Ogolnie jesli ktos jest zrazony do gry przez sklepik, w ktorym mozna kupowac itemy za real kase spiesze z wytlumaczeniem... W tym sklepiku jest masa nieprzydatnego w ogóle stuffu... wlasciwie jedyna wartosciowa rzecza sa pastylki przywracajace expa (chyba po padzie) jednak mozna je kupic za kase w grze :]

Tyle poki co odemnie :P pozniej dorzuce kilka screenow

Pozdro
Antilus
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 23, 2009, 02:43:41 pm »
Sciagam ta gre i zobaczymy pare dni temu ruszyl nowy serw wiec bedzie git :)


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #144 dnia: Lipiec 24, 2009, 01:04:14 am »
sam sciagnalem zaciekawiony i po grze przez kilka godzin wyciagnalem kilka wnioskow :)

Gierka jak dla mnie ladniejsza od L2 (co sie rzadko zdarza) ma przyjemna grafike mimo kilku -_-'n-_- rzeczy :) sam silnik rozgrywki klasy itp. dopiero mam w stanie rozkminiania... zaczalem grac na 1 od gory servie chyba na N :P z poczatku zauroczony "ylfami" zrobilem warriora i mystica jednak przeszedlem na strone robociastych :] (Hail the Empire :D) i tutaj tez warriora robie... z tego co dowiedzialem sie od mojego nowo poznanego "Buddyego" na 30 lvlu mozna wybrac 2 klase dla swojej postaci :) wiecej o tym nie wiem bo dla kazdej klasy i rasy wyglada na to ze sa odpowiedniki... Wracajac do zawalistych broni, ktore otrzymuje sie przy starcie gry :) wygladaja i dzialaja genialnie.. jednak jest male ale :P dzieki tak szybkiemu zabijaniu nie wyexpiamy sobie potrzebnych do ubierania pozniej lvlow broni (np bijac z tych duali strasznie malo sobie wbijamy skilla zas bijac normalnym mieczem leci bardzo dobrze :)) co pozniej moze przeszkadzac w ubieraniu nowego stuffu... Ogolnie jesli ktos jest zrazony do gry przez sklepik, w ktorym mozna kupowac itemy za real kase spiesze z wytlumaczeniem... W tym sklepiku jest masa nieprzydatnego w ogóle stuffu... wlasciwie jedyna wartosciowa rzecza sa pastylki przywracajace expa (chyba po padzie) jednak mozna je kupic za kase w grze :]

Tyle poki co odemnie :P pozniej dorzuce kilka screenow

Pozdro
Antilus

na razie bij z returnee broni, na levelu 35-40 naprawisz nimi zgimpowane PTki, mala rada jak grasz warriorem, wyptkuj sobie range do 54 bodajże, zebyś mógł zakładać najlepsza dla ciebie zbroje range. Bedziesz szybciej biegał i na PB nie jako tank bedziesz szybciej byl=zadawal wiekszy dmg. B. fajnym warriorem jest Punisher, posiada fajny skill, ktory wkurza do granic mozliwosci niejednego bellka albo korka warriora, a mianowicie Magnetic Web (tzw. siatka) :D ma tez skilla Rage Slice (taki dosc dobry DoT) za co chetnie biora cie obok strikerow (aka annihlatorow teraz) na PB runy. Moja rada, znajdz sobie jakiś klan, żeby ci powiedzili co i jak. Co do zmiany klas na 30 i 40 lvlu możesz przejść 2 zmiany klas. Od nich zależy jaką postacią bedziez grał :d Poczytaj sobie na jakims polskim forum, albo na stronie glownej jak wybierac klasy. Przy każdym wyborze dostajesz jakiś bonus, przy pojsciu na Punishera czyli wpierw Destroyera na 30 lvlu dostajesz ptki do melee i defa + int bron na 30 lvl, a na 40 lvlu dostajesz chyba stack chargerow +40% ataku. No pare rad na poczatek, graj na zdrowie :D Gra fajna, ale strasznie duzy grind na 45+, nie mam czasu :D


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #145 dnia: Lipiec 24, 2009, 10:48:22 am »
dzieki wielkie za rady :D ja poki co odpuscilem gre po tym jak na moim lvlu z knifem (z questa na rownym lvlu) i tarcza nie moglem zabic potworka z questa na takim samym lvlu co ja O_O... ja mobka albo nietrafiam albo niewielki dmg zarzucam a ten mnie rozwala w kilku hitach :P
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #146 dnia: Lipiec 24, 2009, 04:25:50 pm »
dzieki wielkie za rady :D ja poki co odpuscilem gre po tym jak na moim lvlu z knifem (z questa na rownym lvlu) i tarcza nie moglem zabic potworka z questa na takim samym lvlu co ja O_O... ja mobka albo nietrafiam albo niewielki dmg zarzucam a ten mnie rozwala w kilku hitach :P

Hmm, może natrafiłeś na ten sam rodzaj mobka tyle ze Ace? to takie wzmocnione moby, dają wiecej expa i lepszy drop mają. Moze nie masz jeszcze zbroi? Chociaż jak jestes warriorem i robiłeś wszystkie questy, to powinienes dostać jakąś tam zbroje int. No nic, na razie bij broniami returnee, a na poźniejszych lvlach naprawisz nimi zgimpowane ptki. Kurde... przez ciebie zachciało mi się znowu w RFa pograć xD


  • Wiadomości: 205

  • Pochwał: -1

  • Proud member of Vagabonds clan
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 01, 2009, 11:19:07 am »
A tak w ogóle jak tam jest z herosami? sa jacys imba??
co polecasz dla newbie??? ja bym zagral jakims killerem z -_-'istimi animacjami ale niekoniecznie magusem:0
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2009, 12:12:12 pm wysłana przez Proteus »
.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 03, 2009, 12:16:31 am »
herosami? chodzi ci o archonow? archoni sa wybierani przez rase :D wiec jakiegos nooba dla dobra rasy nie wybiora ;p hmm, generalnie animacje w RFie sa ladne, jesli by tak ustawic to mage>fighter>ranger>MAUdriver (on to generalnie nic nei ma)

dla newbie polecilbym jakiegos fightera, maja dosc duzo hp wiec nie bedziesz czesto padal, magowie i strikerzy maja duzy dmg ale czesto padaja wiec moze cie to zdenerwowac.