Witaj
Gość

Wątek: RF ONLINE - pytania.  (Przeczytany 21765 razy)

  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 10, 2006, 08:30:55 pm »
No, no. Fajnie wygląda to wszystko :D Jak będę w RF to będziemy musieli się gdzieś zebrać czy cuś i obgadać różne sprawy dotyczące z tą całą gildią i jeszcze innymi duperelami. Przy okazji. Jak się tam na Priva pisze?
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 10, 2006, 08:34:54 pm »
/nick(duze i male litery) wiadomosc ---PM
/m -------global
/p lub t  -------party -chyba taki skrot ale nie pamietam

No trzeba sie dogadac dlatego napiszcie swoje nicki wszyscy!! 


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 255

  • Pochwał: 6

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 10, 2006, 08:37:02 pm »
Ok.
Mój nick: slepy
Po tym co napisałeś jednak gram magiem :-)
Level: 5 ;-)
Jest tu coś takiego jak friendlist :?:


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 10, 2006, 08:39:20 pm »
Jest tylko nie wiem jak sie dodaje.....klikasz v albo b i tam masz add ale nie dziala :/ moze cos zle robie

PS.Jezeli ktos potrzebuje pomocy z questem czy expieniem to jutro bede w grze ok 14/14.30 wiec pisac nick Aldiah
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2006, 08:41:57 pm wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 10, 2006, 08:43:42 pm »
Nick:Cririus
Będzie raczej mag albo ten co włazi to mecha.
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 10, 2006, 11:08:20 pm »
Siemka, też to dzisiaj ściągnąłem. Mój nick to RadX i też gram człowieczkiem.

Mam pytanie, czy do tej gry jest jakieś zangielszczenie tych krzaczków (nie sugerować się moim nickiem :D nie znam chińskiego)? Nie idzie robić questów jeśli nie rozumiesz co masz zrobić.


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 10, 2006, 11:11:34 pm »
No z tego co widzę na screenie Bacara to raczej client jest po angielsku  :shock:
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 5

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 10, 2006, 11:19:33 pm »
ja tez mam 98-99% po angielsku :)

u mnie tylko jakies jasne kostki(cos ze silami maja zwiazek) co mobki dropia na ziemie nazywaja sie krzaczkami, jak zatwierdzam trade(sell) to tam troche tez jest, a i jak cos klikne po lewo na gorze w oknie z opcjami o ile sie nie myle :D

ogolnie jest bardzo dobrze zangielszczona

mam nadzieje ze na weekend usiade do gierki :D


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 11, 2006, 02:55:00 pm »
Te kostki to matsy do krafcenia itemkow :)
Tak jak izo napisal gra jest zangielszczona w 99% .Z questami nie ma problemu bo prawie wszystkie sa po angielsku(dotychczas tylko 2 byly z krzaczkami) .


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 11, 2006, 03:04:55 pm »
Zainstalowałem, zagrałem i muszę powiedzieć że ta gra jest fenomenalna! :D Wspaniała ;) Może i nawet lepsza od L2 ;D

Gram tym Bellato, kiedy można do mecha wchodzić? Od jakiego lvl?
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 11, 2006, 03:07:53 pm »
Od 30 lvl'u mozesz mechem jezdzic ofc musisz byc Riderem a na 40 Armor Riderem :) AR jest najkosztowniejsza postacia z gry i chyba najtrudniejsza w expie .


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 11, 2006, 03:55:34 pm »
Też ściagnolem :] i powiem ze mi sie spodobala na pierwszy rzut oka. Ogolnie gra prezentuje sie ladnie wyglada na rozbudowana ... ( duzo skilli, itemow, itd) mam nadzieje ze ta gra bedzie w stanie godnie zastapic L2 :) Jeszcze nei wime kim bede gral ale to tylko kwestia czasu.
HARNASS....piwo po zbĂłju :D


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 11, 2006, 04:19:07 pm »
Chwilę, chwilę. Na początku gry jest tutorial i ja tego tutoriala nie mogę przejść, ponieważ nie rozumiem co tam jest napisane... same koreańskie czy tam chińskie krzaczki. Menu i kilka innych rzeczy mam po angielsku. :shock: Klienta ściągałem z tej stronki tego serwera co ktoś podał wcześniej.

Powiedzcie tylko w jakim języku mieliście tutorial, potem już sam pokombinuje...


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 1

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 11, 2006, 04:30:12 pm »
Witajcie wszyscy! Jestem nowt na forum... grałem w L@ teraz w RF'a... Wszystkie Fajne rzeczy w RF opisaliście... Czas na złe...

1. W RF nie ma PVP! Przez to że w grze zastosowano Instant Poty czyli takie że od razu odnawiają dana ilość HP... Jak obliczyliśmy z kumplem mająć cały plecak HP potów na równym lvl'u w PVP można by się bić jakieś 2 dni...

2.EXPienie... No tak super super ale do tak powiedzmy 30 - 35 lvl'u! Ja 27 lvl zrobiłem w 6 godzin... ale od 35 to jest masakra za Questa dostaje sięjakies 10% a reszta to bicie mobków...
 
 a)Od ~40lvl masz do wyboru 4 moby do exp'a!!! Z tego 3 wyglądaja prawie tak samo... Na tych 3 to max do 42 lvl... a od 42 Assasin Builder A lub B poprosut nic dodać nic ująć nuda na MAXa!

3.Chip War to walka o Kopalnie z której można wydobywac bardzo ważne surowce! CW to taki SIEGE polega na: Cała Rasa nooo z 20 osób na tym jest... wali Control Center np. Cyborgów a jak go rozwali zanosi do kopalni i to koniec... Nasz ostatni rekord jeśli chodzi o server RoA to 2 minuty i po CW... Super 2 minutowa rozrywka...

4.Rozwijanie Skili... Skille to jeszcze nie problem... Problem jest z Abillity czyli Melee, Range, Force, Def itp. wbijanie tego to czasami jeszcze większa udręka niz exp...

5.Broni i armorów wcale nie ma dużo... do 30 lvl może i tak bo co 2 lvl...a do 30 lvl broń jest na 35..40..45..50 i fajrant... Armor jest częściej 35..37..39..41..43..45..47..50 co do dokładnych lkvli armorów nie jestem pewnien... oczywiście na każdy lvl tylko 1 Armor Weapon do Wyboru...

Jak trzeba wam pomocy np. Kasa na początek to PM DevilOne
ofc. Bellato Psyper


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 11, 2006, 04:50:53 pm »
kurde specjalnie  chyba opisałes te wady :P a tak powaznie  to w kazdej gierce  musza byc jakeis minusy. Wydaje mi sie, ze jednak nie jest tak zle, patrzac az tak krytycznym okiem na L2 to mozna powiedzec ze jest to tylko tepe grindowanie i nic poza tym ... wszysy maja takei same itemy i wygladaja tak samo, robienie questow w l2 praktycznie nie istnieje a balans miedzy postaciami to fikcja bo magowie i tak niszcza wszystko.... opisalbys lepiej zalety bo z wadmi roznie bywa ... :] widac ze masz jakeis doswiadczenie w RFie. Czekamy na pozytywne informacje o RF :P
HARNASS....piwo po zbĂłju :D


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 11, 2006, 05:17:47 pm »
Hehe no tak specjalnie to zrobil(chwalil mi sie na TSie ) :) No ale niektore wady sa przesadzone bo to wedlug mnie nie wady xD
Zreszta jakby byla taka zla to by nie gral w nia :P


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 11, 2006, 05:29:27 pm »
Dobra już wsio mi działa.

Tak gra zapowiada się miodnie, podoba mi się to, że są tak jakby frakcje, w sumie trzy i każda walczy przeciwko innej. To jest to... a dalej zobaczymy!


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 11, 2006, 06:36:33 pm »
Cytuj
1. W RF nie ma PVP! Przez to że w grze zastosowano Instant Poty czyli takie że od razu odnawiają dana ilość HP... Jak obliczyliśmy z kumplem mająć cały plecak HP potów na równym lvl'u w PVP można by się bić jakieś 2 dni...

Nie ma PVP?!  :o To przecież ta gra stanie się po kilku dniach nudna  :| Co tam będzie później można robić?  :_delf_5_3:
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 11, 2006, 06:44:32 pm »
Moj inaczej madry kumpel mial namysli ze 1 na 1 w tej grze nie ma sensu bo mozna sie lac nawet 2 dni :P dopiero 4na 4 ma sens :)


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 11, 2006, 06:50:02 pm »
Freeze laddera w GW wieć wolny czas od treningów, a do gwiazdki mam praktycznie wolne na uczelni więc sobie zassam i pobawię się z wami.
Po której z ras gra was najwięcej i która klasa/rasa ma buffera/healera ?
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 5

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 11, 2006, 06:52:22 pm »
Nie ma PVP?!  :o To przecież ta gra stanie się po kilku dniach nudna  :| Co tam będzie później można robić?  :_delf_5_3:
nom :/ ja z 15minut ganialem za typem i chcialem go zabic z luku, jednak zrezygnowalem bo mi sie to znudzilo
jak sie okazalo nie da rady pacnac kogos tej samej rasy - a ja uwielbiam low lvl pvp


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 11, 2006, 07:15:33 pm »
Yahzon Bellato posiada buffera(Chandra) i najwiecej z nas gra jako bellato :)


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 11, 2006, 07:25:25 pm »
Konretna droga rzowoju buffera, abym się nie pomylił ?
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 11, 2006, 07:36:42 pm »
Spiritualist -> Chandra -> Holy Chandra


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: RF ONLINE - pytania.
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 11, 2006, 08:48:13 pm »
ja mam kilka pytan odnosnie gry :]
1. sa w tej grze specjalne miejscowki do expa jakies dungeony cos w stylu LoA ToI itd ... ????
2. czy da sie zrobic sklep i czy w ogole isnieje handel w tej grze moze jest jakis dom aukcyjny jak w wowie ???
3. ( uwaga mocne pytanie :D ) czy jest w RFie przycisk do ataku taki jak byl w l2 "/atack" chodzi mi oto zeby po obraniu celu przyciskiem na klawiaturze posłac postac do ataku :]
4. jak sie zmienia rozdzielczosc i ustawienia grafiki w tej grze :] ???
 No to chyba na chwile obecna byloby na tyle :]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2006, 08:53:37 pm wysłana przez HARNASS »
HARNASS....piwo po zbĂłju :D