Witaj
Gość

Wątek: DRACONIX TOP CP - soonTM  (Przeczytany 41065 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 28, 2013, 06:16:42 am »
az tak gleboko tkwi widelec w tym odbycie ze szukasz moich postow? trwa to pewnie tyle bo narade z cala rodzina masz  :D
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 28, 2013, 10:08:57 am »
Aż zrobiłem konto bo już nie mogę.

Kolego z retaila czy chuj wie kto ty jesteś. Porównujesz WLi na high rate interlude z jakimiś innymi kronikami... Trzeba zaadoptować się do tego co oferuje server. W każdym PT było 4+ archerów, więc taki WL niezbufowany na max def spływa w 2 salwy, szczegółnie gdy jest to PT z archerami i 2 melee klasami, które muszą wbić, a wiadomo że bishopy nie będą już na początku biegać w środek teamfighta bo WL chce zrobić  troche DMG i spływa jak szmata.

Jak już doszliśmy do tego, że mam racje, iż bufowanie pod DPS na takim servie to jakiś pomysł dla typowych polaczków i brazoli. Więc teraz pytanie czemu nie wyciągać łuku i nie napierdzielać 1k krytem, który może ma max 30% szansy na wejśćie? Bo się nie opłaca, attack animation zajełoby za dużo czasu, lepiej już ustawić się w lepszej pozycji do następnego stuna.



  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 28, 2013, 10:52:17 am »
Kolego z retaila czy chuj wie kto ty jesteś. Porównujesz WLi na high rate interlude z jakimiś innymi kronikami
Zacytuj gdzie porównuje WL-a z hr-a "prehistorii" do innych kronik...ohh nie ma? so sad:(
W każdym PT było 4+ archerów, więc taki WL niezbufowany na max def spływa w 2 salwy, szczegółnie gdy jest to PT z archerami i 2 melee klasami, które muszą wbić, a wiadomo że bishopy nie będą już na początku biegać w środek teamfighta bo WL chce zrobić  troche DMG i spływa jak szmata.
Ktoś mi wyjaśnij o co autorowi chodziło w tym zdaniu? nie wiem czy sobie zdajesz sprawe ale tak zwany "full def build" nie różni się p defem od "dd" wl-a, ohh noes:X jak człowiek potrafi się buffnąc to spokojnie zmieści def buffy+off, ba nie ma problemu żeby latać z pole+health i switchowac między db+Focus, więc wychodzi ze ten cały def build różni się tym ze ma się wiecej hp z dye i podpowiem ze nie sa to na tyle wysokie liczby zeby się opłacało robić z tej postaci warzywo:)
ak już doszliśmy do tego, że mam racje, iż bufowanie pod DPS na takim servie to jakiś pomysł dla typowych polaczków i brazoli.
No chyba jednak moja racja jest mojsza od twojej:)
Więc teraz pytanie czemu nie wyciągać łuku i nie napierdzielać 1k krytem, który może ma max 30% szansy na wejśćie? Bo się nie opłaca.
Z tego co pamietam dye+str+war cry+critical focus i tak wl potrafi mocno krytnąć, ale co ja tam wiem, pewnie za 1k^^
attack animation zajełoby za dużo czasu, lepiej już ustawić się w lepszej pozycji do następnego stuna.
Tu mógłbym się zgodzić, oczywiście ze lepiej ustawić się w lepszej pozycji ale na fury+cov+haste+zerku(chociaz ten ostatni jest dyskusyjny) myśle ze animacja jest wystarczająco szybka(zwłaszcza ze przy połowie postac wypuszcza strzałe i można spokojnie biegac) ze spokojnie możemy support-dpsować i jednocześnie prawić zniszczenie pole.

Widzę ciężko niektórym znieść tak zwaną "konstruktywną krytykę" popartą argumentami, nigdzie nie napisałem ze jestem "bożyszczem" lecz jak gram jakąkolwiek postacią staram się wyciągać maximum z postaci a nawet więcej, oczekuje tak samo normalnej dyskusji popartej argumentami a nie spamem pies-tazmanka który dostaje po ryju ode mnie gdzie by nie gra a potem pieni się z ryjka;d


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -1

  • --- Mephisto ---
    • ATB
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 28, 2013, 11:23:40 am »


Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 28, 2013, 11:24:19 am »
Problem z kornesem jest taki ze jest issem z 20-oma pktami xDDDD
wlasciwie to nie do konca xd


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 28, 2013, 11:28:31 am »
Jedyna słuszna krytyka, dotyczy water songa  i parry stance. Reszta to tylko twoje teorie gdzie zapewne trudno jest ci sobie wyobrazic ile czasu postac bedzie stala bez ruchu napinając cienciwę luku przy takim attack speedzie, podczas gdy na stunach nie ma prawie cooldownu. cc > 1k dmg. Nie wspominając o tym, że przy 4 łukach na kocie, każdy target oprócz melee spada na salwe, może dwie.

Btw pokaz nam może jakis frapsik, bo chciałbym zobaczyc jak wyciagasz max postaci. !!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2013, 11:30:56 am wysłana przez be3 »


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 28, 2013, 12:21:56 pm »
Jaki sens ma porownywanie c5 azure nanaki z interlude java HR  :o Skoro pisze wam gosc ze bil po 1k z luku to tak bylo, w koncu on tam gral czy wy? To nie byly pliki azure ani nie mial jak binkz baiuma +aq. Nie chcialo mi sie teraz wlanczac teraz tego filmiku bo juz kiedys go ogladalem ale z tego co pamietam to on tam glownie bil z luku, nic nie stunowal prawie a postac byla zrobiona for the lul tylko. Czyli mial calkowicie inne zadania niz binkz.Na hr ludzie biegali w 6-7 lucznikow w pt i sciagali na  jedna salwe wszystko oporcz tanka wiec zadania rickerta bylo bronic helerow i pt a nie bic z luku.Zastunowal polowe pt, lecial do drugiej grupki ludzi ktora notabene uciekala od niego.Nie ma tam czasu bawienie sie w zmiane na luk.Od tego byli dd w pt.9 ludzi ma byc perma stun i tyle.Szedl duzy wiekszy dps tam niz na normlanym serwie z 3 lucznikami w pt.Pisalem juz, jaki server takie pvp.
Zjedzcie snickersa bo zaczynacie gwiazdorzyc


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 28, 2013, 04:48:45 pm »
Musielismy niezle cie kopać bo aż pianka nienawiści wylewa ci sie z ryja;ddd
jedyne kopanie jakie sobie przypominam to wasze joke pt na ziemi i quit po niecałym tygodniu :D


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 28, 2013, 04:49:24 pm »
liren pm meh


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 28, 2013, 05:55:20 pm »
przeczytajcie pierwsze posty rickerta/drikiego ktore zaczely tę gadkę o wlu, zaden z nich nie wspomnial o tym, ze porownuje c5 z c6 czy low z high ratem x_x nie uwazacie troche ze rozmawianie na temat skillsow wla z jakiejs hr javy w dodatku interlude jest troche zalosne?


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 28, 2013, 06:11:02 pm »
To po co tu sie w ogóle wypowiadasz? Kolego którego wyjebują nawet z driver slotów HAHAHAHA.
Rozmawiamy o serverze na którym graliśmy a nie o tym, że w afryce słoń zabił dzisiaj dwóch murzynów. Proste.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 28, 2013, 06:12:24 pm »
to po co wklejanie biznka pova z epikami z azure.jeden post zaprzeczna drugiemu.
nie ma co kontynuwac glupiej dyskusji,wiekszosc siebie zna wiec po co klotnie. filmik wstawiony dla ludzi ktorzy tam grali i innych hr graczy z forum.


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 28, 2013, 06:29:04 pm »
To po co tu sie w ogóle wypowiadasz? Kolego którego wyjebują nawet z driver slotów HAHAHAHA.

aha, ze niby ja? podaj jakies szczegoly to sie posmieje ;d


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 28, 2013, 07:36:44 pm »
Musielismy niezle cie kopać bo aż pianka nienawiści wylewa ci sie z ryja;ddd
jedyne kopanie jakie sobie przypominam to wasze joke pt na ziemi i quit po niecałym tygodniu :D
Z chęcią pooglądamy frapsa free fragu;d

Bardzo silny iss z ciebie, ohh wait;d klepany 24/7;d
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2013, 07:38:37 pm wysłana przez driki »


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 28, 2013, 08:05:50 pm »
to po co wklejanie biznka pova z epikami z azure.

wrzucilem ten filmik bo rickert napisal ze wla nie robi sie pod dps, czego tu nie rozumiesz?;d


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 28, 2013, 08:37:10 pm »
to po co wklejanie biznka pova z epikami z azure.

wrzucilem ten filmik bo rickert napisal ze wla nie robi sie pod dps, czego tu nie rozumiesz?;d
rownie dobrze mogles wrzucic frapsa z goda, tak samo udowadnia Twoja "racje"


a wy tam kornes i arote won do lilith flejm topicu :/
QQ


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 28, 2013, 08:57:44 pm »
przeciez baranie c5 prawie niczym sie nie rozni od c6, porownujesz dwie najbardziej bezskillowe kroniki z godem, gz


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 29, 2013, 12:41:09 am »
best fraps ever, brakuje tylko podkładu muzycznego od Lecha Rocha Pawlaka  hahaha


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 29, 2013, 12:46:00 am »
to po co wklejanie biznka pova z epikami z azure.jeden post zaprzeczna drugiemu.
nie ma co kontynuwac glupiej dyskusji,wiekszosc siebie zna wiec po co klotnie. filmik wstawiony dla ludzi ktorzy tam grali i innych hr graczy z forum.
Ja wyraziłem tylko swoje zdanie, zresztą widzę ze większość nie potrafi czytać ze zrozumieniem, nigdzie nie napisałem ze stunowanie jest złe, tylko ze można robić w tym przypadku 2 rzeczy jeśli się "ogarnia"...mam to rozrysować żeby ktokolwiek zrozumiał?

Zresztą oceniam tak samo styl gry, w filmiku jak i do opisu rickerta na temat wl-a jest pare paradoksów, opisywał ze tank build jedyny słuszny itp, ze wl ma stunowac etc...szkoda ze lata na perma parry stance które notebene zżera mu speeda + nie zdaje sobie sprawy z tego ze ilość p defa nie zmienia się nic w "DD" buildzie a "tank" jedynie ilość hp i to nie olbrzymia(dye) bo pole tak samo w dd buildzie na takim hr bedzie health.

Nigdzie nie sugerowałem się wl-em z offa etc...sugeruje się doświadczeniem bo sam troszke czasu nerdzilem na c3-interlude pare latek temu i pamietam jak to wyglądało a gadanie ze wl bedzie krytowal za 1k a lucznik za 3k to totalna bzdura no chyba ze wl automatycznie po założeniu łuku ma -5k p ataku ;d to fajny custom.

Już raz to pisałem, to ze damy zerkowi nieskończoną ilość many nie spowoduje to zmiany mety tą postacią, zwykła bzdura...jeśli coś dostajemy, albo mamy czegoś więcej to powinno rozwijac a nie ograniczać...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2013, 12:48:00 am wysłana przez driki »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 29, 2013, 01:42:57 am »
@ap
grube rozkminy jak na kogoś kto klika f4 myszką :D


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 29, 2013, 01:56:59 am »
@ap
grube rozkminy jak na kogoś kto klika f4 myszką :D
I cię kopie za każdym razem xD


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 29, 2013, 01:57:59 am »
@ap
grube rozkminy jak na kogoś kto klika f4 myszką :D


z widelca w odbycie przeszedles do sierpu?
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 29, 2013, 01:59:32 am »
Będzie jakiś frapsik w końcu jak wyciągasz te maxy czy nadal mam się http://dagobah.net/flash/dontlaugh.swf z twoich postów


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 29, 2013, 02:15:24 am »
I cię kopie za każdym razem xD
wynem pokazałeś, że jak się naprawdę chce to można być chujowym,
a swoim pt jak wbić 95 i quitnąć w immortal setach :D

podziękuj rizzerowi, że biega z twoim nickiem to może ktoś cię chociaż z nim pomyli :D


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 29, 2013, 02:37:58 am »
I cię kopie za każdym razem xD
wynem pokazałeś, że jak się naprawdę chce to można być chujowym,
a swoim pt jak wbić 95 i quitnąć w immortal setach :D

podziękuj rizzerowi, że biega z twoim nickiem to może ktoś cię chociaż z nim pomyli :D
Najlepsze jest to ze ty mnie nawet nie znasz, nie wiesz kto grał ik iedy na jakiej postaci a pyskujesz;d prałem cie jak chciałem, twoje party to carpet dno i tak quitnelismy na 95 lvl-ach majac 97, coś jeszcze? a no jesteś pyskaczem, ale zapraszam na TS-a który był podawany wiele razy, zobaczymy jaki bedziesz rozmowny no chyba ze sie ze wstydu spalisz;d chociaz jestem wręcz pewien ze jakbyś mial wejsc na ts-a to wymyślisz miliard excuse xD zwykły piesek tazmana szkoda ze jak dostawales po ryju na oly to taki pyskaty nie byłeś tylko prawie płakałeś przed monitorem;d