Witaj
Gość

Wątek: DRACONIX TOP CP - soonTM  (Przeczytany 40932 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 27, 2013, 11:30:05 pm »
prawy przycisk myszki na osi gdzie masz video, preference - odznaczasz "mainatan a... ratio"
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 27, 2013, 11:30:40 pm »
Kocham Cie Gandam) Ale Ty juz to wiesz od dawna hehehehe
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 27, 2013, 11:31:32 pm »
Rickert, ja totalnie nie chce atakować, żebyś nie myslal ze jestem jakims agresorem ale...co ten filmik pokazuje?:P


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 27, 2013, 11:33:45 pm »
jaki sever takie pvp


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 27, 2013, 11:36:20 pm »
Rickert, ja totalnie nie chce atakować, żebyś nie myslal ze jestem jakims agresorem ale...co ten filmik pokazuje?:P
W sumie jak Kamyl napisal, walczylismy vs ludzie ktorzy uwazaja sie za 'top' community na mid rate IL, WL strasznie slaby POV do ogladania(Fajny do grania szczerze) ale na normalnym serwerze ta postac nie miala by prawa bytu, no ale ze tak wygladaja teraz mid IL to i nic lepsiejszego nie skleisz :/
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 27, 2013, 11:37:59 pm »
mogę do cp? macie slota?


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 27, 2013, 11:42:48 pm »
TF HRkings :/
QQ


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 27, 2013, 11:43:25 pm »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 27, 2013, 11:43:38 pm »


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 28, 2013, 12:17:19 am »
Ale sam fakt ze mogłeś wyciągnąć dużo więcej z tego wl-a+dużo lepiej się bawić, przez cały filmik jest praktycznie spam 2 skilli xD mozna dmg zasystowac+wyciagnąć łuk+zajebac kryta mocnego->włócznia->spam skill->shock w grupe ludzi->assysta->łuk->burst, cokolwiek;d już nie skomentuje rozwiniętych pasków pomimo faktu ze wszystko zmieściłoby się na 1-2 ;d


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 28, 2013, 12:27:32 am »
Ale sam fakt ze mogłeś wyciągnąć dużo więcej z tego wl-a+dużo lepiej się bawić, przez cały filmik jest praktycznie spam 2 skilli xD mozna dmg zasystowac+wyciagnąć łuk+zajebac kryta mocnego->włócznia->spam skill->shock w grupe ludzi->assysta->łuk->burst, cokolwiek;d już nie skomentuje rozwiniętych pasków pomimo faktu ze wszystko zmieściłoby się na 1-2 ;d
arote interlude king :)

dobre kryty beda z tym buffem fo sho, a reszta juz sie zgadza wiec o co chodzi? oO
QQ


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 28, 2013, 12:38:07 am »
Uhh.
1) Kto w ogole buffuje WL'a pod dps?
2) Ful tank build z dye +5 con + 4 dex - 9 str i bron z healthem stad ogrom HP i ciezki do zajebania
3) NAWET gdybym byl zbuffowany pod dps i mial setup pod dps(Co jest ogolnie failem ale pojdzimy Twoja logika) to to jest waste timu, masz trzymac na stunie, nie robic dps, od dpsu masz 4 lukow na kocie.
4) Twoje zadanie to wnerwianie enemy agro i stunowanie jak najwiekszej ilosci dpsu, co robilem lepiej niz kazdy WLi naa tym serwerze, a bylo ich sporo.

Nie wyciagniesz z tej postaci DD, jest to pure tank z CC, mozesz mnie oceniac pod wzgledem biegania i reakcji na pvp, szczerze na pierwszym dniu nie mialem wygodnie paska i gralem okropnie, dopiero paske z f1-4 skillami ktore masz spamowac + poty(zauwaz ile bane na mnie leci podczas pvp) i od wtedy troche sie zapoznalem z ta postacia(pierwszy raz w zyciu gram nia btw:p) ale to nic trudnego, jak enemy nie potrafi poruszac sie na pvp to ta postac jest w huj OP, u nas w pt nie zamkniesz naszych lukow na perma stunie bo oni potrafia sie poruszac, bombel PR mechanics)


A co do zabawy to mialem duzo wiecej niz przy grze PR'em, perma agro i asysta od calego pt co kazde pvp wkurwialo, a tak to sobie swobodnie moglem na pvp nawet na pm'y odpowiadac) Plus mowic na TSi'e ze ktos many nie ma, good shit

Zgodze sie z jednym, co do paskow, ale w sumie to mi to nawet nie przeszkadzalo :p

gn
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2013, 12:48:05 am wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 28, 2013, 12:48:48 am »
byles ch****ym MA, dlatego Cie wywalilismy na WLa deal with it XD
QQ


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 28, 2013, 01:11:42 am »
i co driki zatkao kakao? rickiert jest po prostu lepszy od ciebie, ZMIAŻDŻYŁ CIĘ swoimi argumentami popartymi na wieloletniej grze na HIGHRATEJAVAINTERLUDE serwerach, pogódź się z tym mierny polaczku z ru offa
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2013, 01:20:08 am wysłana przez Postman »


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 28, 2013, 01:34:37 am »
.1) Kto w ogole buffuje WL'a pod dps?
Żart?
2) Ful tank build z dye +5 con + 4 dex - 9 str i bron z healthem stad ogrom HP i ciezki do zajebania
Bez komentarza
3) NAWET gdybym byl zbuffowany pod dps i mial setup pod dps(Co jest ogolnie failem ale pojdzimy Twoja logika) to to jest waste timu, masz trzymac na stunie, nie robic dps, od dpsu masz 4 lukow na kocie.
Jakim failem, jaki masz problem stunować enemy i przy okazji assistować+zrobic lekki napór?
4) Twoje zadanie to wnerwianie enemy agro i stunowanie jak najwiekszej ilosci dpsu, co robilem lepiej niz kazdy WLi naa tym serwerze, a bylo ich sporo.
Co za bzdura, czym ty chcesz tankować? duże ilości hp nie robia z ciebie tanka, idąc tym tokiem myślenia myśle ze deska mogła by być swietnym "off tankiem", a jak wyżej napisałem w niczym ci nie przeszkadza stunowanie+robienie naporu no chyba ze masz jedną rekę, albo po 2-3 palce w każdej...
Nie wyciagniesz z tej postaci DD, jest to pure tank z CC, mozesz mnie oceniac pod wzgledem biegania i reakcji na pvp, szczerze na pierwszym dniu nie mialem wygodnie paska i gralem okropnie, dopiero paske z f1-4 skillami ktore masz spamowac + poty(zauwaz ile bane na mnie leci podczas pvp) i od wtedy troche sie zapoznalem z ta postacia(pierwszy raz w zyciu gram nia btw:p) ale to nic trudnego, jak enemy nie potrafi poruszac sie na pvp to ta postac jest w huj OP, u nas w pt nie zamkniesz naszych lukow na perma stunie bo oni potrafia sie poruszac, bombel PR mechanics)
Żaden z niego tank, WL z tego co pamietam na kronice mógł mocno przyjebać z łuku, sam zreszta piszesz ze to pierwsza sztyczność z tą postacią a z miejsca sugerujesz ze jest to tank, jeśli bd/sws potrafia coś zrobić na gf-h5 pomiędzy 3 sekundowym agro to nie widze problemu z wl-em.

GN.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2013, 01:37:30 am wysłana przez driki »


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 28, 2013, 01:43:06 am »
o co ta drama? :P wedlug mnie IL ssie, ale tez build moze inaczej sie tworzy patrzac na to czy grasz na normalnym serwerze, czy tez na takim czyms :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 28, 2013, 01:44:26 am »
1) Kto w ogole buffuje WL'a pod dps?

http://www.youtube.com/watch?v=waPtiB_wwY0 niejaki binkz tak robił, ale jak coś to sry - nie znam się, popraw mnie mój mistrzu, jeśli zauważysz jakiś błąd!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2013, 01:46:35 am wysłana przez Postman »


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 28, 2013, 02:17:46 am »
1) Kto w ogole buffuje WL'a pod dps?

http://www.youtube.com/watch?v=waPtiB_wwY0 niejaki binkz tak robił, ale jak coś to sry - nie znam się, popraw mnie mój mistrzu, jeśli zauważysz jakiś błąd!


O Boże, porównujesz retail like C5 serwer do jakiegos custom IL mid-rate z mp potami dziadostwa....
new future.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 28, 2013, 02:22:33 am »
Co nie zmienia faktu ze WL robiony na "semi-dd" za czasów c5-interlude to jak najbardziej swietna opcja


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 28, 2013, 02:26:11 am »
Co nie zmienia faktu ze WL robiony na "semi-dd" za czasów c5-interlude to jak najbardziej swietna opcja

Ofc ze zmienia wszystko. Przede wszystkim na retail like serwerach nie miałeś mp potek a i nie zawsze rene i champion rzucone. Nie było możliwości radosnego spamu stun skillami na lewo i prawo. Na cholerę kombinować, wyciągać łuk żeby krytnąć kogoś za 2k skoro można w tym czasie wrzucić 2 stuny.

Mp poty i aio buff zmienia całkowicie mete gry warlordem.
new future.


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 28, 2013, 02:39:29 am »
Co nie zmienia faktu ze WL robiony na "semi-dd" za czasów c5-interlude to jak najbardziej swietna opcja

Ofc ze zmienia wszystko. Przede wszystkim na retail like serwerach nie miałeś mp potek a i nie zawsze rene i champion rzucone. Nie było możliwości radosnego spamu stun skillami na lewo i prawo. Na cholerę kombinować, wyciągać łuk żeby krytnąć kogoś za 2k skoro można w tym czasie wrzucić 2 stuny.

Mp poty i aio buff zmienia całkowicie mete gry warlordem.

o cholera, naprawde? chyba musze zaczac czesciej czytac to forum, tylu dobrych graczy, nic tylko sie uczyc od najlepszych!


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 28, 2013, 03:56:48 am »
Co nie zmienia faktu ze WL robiony na "semi-dd" za czasów c5-interlude to jak najbardziej swietna opcja

Ofc ze zmienia wszystko. Przede wszystkim na retail like serwerach nie miałeś mp potek a i nie zawsze rene i champion rzucone. Nie było możliwości radosnego spamu stun skillami na lewo i prawo. Na cholerę kombinować, wyciągać łuk żeby krytnąć kogoś za 2k skoro można w tym czasie wrzucić 2 stuny.

Mp poty i aio buff zmienia całkowicie mete gry warlordem.
Słucham? oczywiście ze warto krytnąc kogos z łuku za 2k-3.5k bo to dodatkowa presja na enemy i prawdopodobnie pewny kill a nie przeszkadza ci to w niczym, w dodatku łuk jest range bronią co powoduje ze nie jesteś useless do czasu dobiegnięcia do enemy i możesz coś zrobic kiedy masz na cd shock blasta, zerkiem na jakims hrz-e tez mozesz spamowac RI ale nie da ci to takich efektów jak dobra asysta+Hex+disarm/cokolwiek pomimo ze sa mana potki przecież...

Nigdzie nie napisałem ze stunowanie jest złe, uważam tylko ze mozna spokojnie więcej wycisnąć a gadanie ze WL to tank jest bzdurą, jest to normalna klasa dps ze sporą ilością CC która z łukiem wyciągała fajne kryty na war cry+buffie na kryty

Next sprawa to buffy, rozumiem dye+dex(speed+reuse skilli)+zerk(tank build ale obcinamy m def+troszke p defa, no ale na rzecz speeda+reusa do skilli:)+parry stance perma włączone(tutaj obcina sporo speeda) czego totalnie nie rozumiem, co innego odpalić to po dobiegnięciu do enemy i wiedzac ze zaraz poleci burst na nas, ale latac na tym perma?

Pasek buffów woła o pomstę do nieba, śmieszy mnie to ze ludzie graja po tyle lat w l2 a nie potrafia totalnie się zbuffować:X Song of water i evasion? serio? jest to strata 2 slotów zwłaszcza ze biegasz w IC secie, dance of fire+focus pomimo ze masz pure "skill-pseudo tank" build? 2 buffy pod pure auto atak + concetration buff w tle, w tle odpalasz fell swoop-a który zwiększa ilość atakowanych targetow ale z auto ataku a nie ze skilli, kolejna strata buff slota.

Nigdzie nie zarzucam sobie większego ogaru ale jeśli pokazujesz filmik to spodziewaj się krytyki, ba...w tym przypadku tylko krytyki bo ten filmik dosłownie nic nie przedstawia, nie twierdze ze każdy "pvp movie" ma zapadać w pamięc ale bez przesady ze na filmiku widzimy WL-a spamującego 2 skille na jakimś hrz-e? nie uwazasz ze jest to troszke "kiczowate"?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2013, 04:13:18 am wysłana przez driki »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 28, 2013, 05:21:49 am »
na wyna też prawiłeś jakieś teorie na każdym możliwym forum, a skończyło się jak zawsze - max 50 pktów till quit.
I wytresuj lepiej te swoje zera z joke cp, bo nawet flejmowanie mu nie wychodzi :D


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 28, 2013, 05:56:14 am »
sry nie przywyklem do flameowania sie z polaczkiem, ktory szczyci sie tym ze wrzucil powa wla z jakiegos smiesznego hr i jeszcze prawi jakies zalosne moraly na temat tej klasy x_x a ty widze ze nawet niezle sobie radzisz ziomeczku, czesto wyzywasz kogos od zer mimo ze go w ogole nie znasz?


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 28, 2013, 06:03:48 am »
Problem z kornesem jest taki ze jest issem z 20-oma pktami xDDDD

Musielismy niezle cie kopać bo aż pianka nienawiści wylewa ci sie z ryja;ddd
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2013, 06:08:34 am wysłana przez driki »