Witaj
Gość

Wątek: Wykonam / Pomogę / Szukam!  (Przeczytany 35679 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 22, 2016, 12:00:58 pm »
Witam, jestem w stanie zasponsorować dobre serwery do gry Lineage 2, jeśli masz własny projekt lub pracujesz nad czymś z własną ekipą i szukasz sponsora napisz do mnie na PW. Oczekuje tylko na poważne oferty. Na wszelkie pytania odpowiem na PW.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 15, 2016, 06:36:49 pm »

 [ SZUKAM ] osób chętnych do pomocy przy stawianiu servera na kronice Epilogue .
Osoby chcące zarobić , pomóc dobrowolnie , zainteresowane proszę o PW .


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 05, 2017, 07:24:24 am »
Szukam poradnika jak postawić serwer L2 na kronice H5.
Albo ogarniętej osoby, która mi w tym pomoże.
Serwer tylko i wyłącznie dla własnych celów, niekomercyjny, na własnym kompie
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 165

  • Pochwał: 3

  • L2jDeveloper
Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 14, 2017, 11:19:42 am »
Szukam osób do pomocy przy serwerze interlude dokładnie pvp serwer. pm


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 14, 2017, 12:54:43 pm »
Poszukuję testera do servera Lineage 2 Interlude. Na plikach L2jEmu.

A dokładnie sprawdzić łączność do serwera i dam dostęp do GM'a i w zamian za pomoc mogę w póżniejszym czasie oferować współpracę.

GG: 61637141


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 15, 2017, 03:38:15 pm »
SZUKAM kogoś kto mógłby zrobić cały serwer lub pomoc przy stworzeniu całego serwera.
poszukuje pomocy bo zawsze mam gdzieś jakiś błąd.
Zapłacę za każdą pomoc
GG: 17549988
mail: [email protected]


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 17, 2017, 10:04:29 pm »
serwer na swoim kompie? oraz czy tylko dla siebie czy dla znajomych? czy stworzyc serwer by go pozniej odpalic "oficjalnie"?

jezeli to pierwsze to jest to dosc proste, oraz nie potrzebuje zadnej zaplaty za wyjasnienia, wroce z pracy napisze ci na maila
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 06, 2018, 10:27:59 pm »
Poszukuję osoby do współpracy. Serwer l2j interlude low-mid rate. Komp jest, IP jak i jakieś pliki również. Poszukuję osoby z wiedzą odnośnie stawiania serwer (stawaim dla siebie i innych, ale nigdy oficjalnie), Utrzymania itp.
Zapraszam konkretne osoby na PW, a następnie na TS3. Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: -2

Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 06, 2018, 08:10:12 pm »
Witam, poszukujemy osobę która za sponsoruje start naszego serwera. Jest on dość nietuzinkowy, śmiało mogę powiedzieć że będzie to gratka dla przyszłego inwestora. Serwer jest już niemal gotów została kosmetyka.
Więcej informacji chętnie udzielę na priv


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 2

  • Lineage 2 Player <3
Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 16, 2018, 05:30:27 pm »
Witam szukam jakiejs ogarnietej osoby dla ktorej l2j to nie czarna magia chodzi mi o to zeby wykonac takie cos jakby kilka rodzajow Hero inna poswiata skile itd zakladam iz by trzeba skopiowac hero i tylko pozmieniac pare rzeczy jednakze jest jeszcze pare spraw ktore bym zlecil. Zainteresowanych prosze o PW oczywiscie zaplace.
Head admin z Rosji dlatego lt strona
admin to ja


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 17, 2018, 08:19:05 am »
Witam szukam jakiejs ogarnietej osoby dla ktorej l2j to nie czarna magia chodzi mi o to zeby wykonac takie cos jakby kilka rodzajow Hero inna poswiata skile itd zakladam iz by trzeba skopiowac hero i tylko pozmieniac pare rzeczy jednakze jest jeszcze pare spraw ktore bym zlecil. Zainteresowanych prosze o PW oczywiscie zaplace.

nigdy nie rozumiałem ofert pracy jak również ogłoszeń tego typu, gdzie nie podaje się żadnych konkretów, a potem marnuje ludziom czas gdy okazuje się że ktoś nie podchodzi do tematu poważnie

po pierwsze, musisz mieć konkretną wizję tego co chcesz, nawet jeżeli nie znasz się na czymś dajesz liste gdzie ewentualnie niemożliwa do zrobienia rzecz jest omijana przez kogoś kto się tego by mógł podjąć, bo praktycznie nic nie wynika z tego co napisałeś, to że chcesz 'inne hero', co to znaczy? co znaczy inna poświata? inna animacja, inny kolor? to jest już modding klienta
'inne skille'? inne ikony/nazwy/opis, czy tylko siła, efekt, reuse itp?

po drugie, wychodzi tutaj troche januszowy charakter, bo pewnie cene wolałbyś utargować bezpośrednio w cztery oczy, ale powinieneś jasno napisać, dam tyle i tyle za to i za to

po trzecie, nawet gdyby zrobić to o co prosisz, trzeba wiedzieć na jakiej zasadzie to ma działać, czy chcesz customowego npc przydzielającego te różne 'hero', czy losowo przy zostawaniu hero, czy efekt ma być permanentny, tymczasowy, (na x dni), do relogu itp.
to tak jakbym napisał że chce by ktoś zaprojektował mi logo do firmy, a reszty się domyśl

gdybym znał konkrety sam mógłbym być zainteresowany, to nie jest dużo roboty, ale raczej nie będe, jednak powodzenia w szukaniu i sugeruje zaktualizować post o zasugerowane informacje
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 0

Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 17, 2018, 01:59:17 pm »
Witam szukam jakiejs ogarnietej osoby dla ktorej l2j to nie czarna magia chodzi mi o to zeby wykonac takie cos jakby kilka rodzajow Hero inna poswiata skile itd zakladam iz by trzeba skopiowac hero i tylko pozmieniac pare rzeczy jednakze jest jeszcze pare spraw ktore bym zlecil. Zainteresowanych prosze o PW oczywiscie zaplace.

nigdy nie rozumiałem ofert pracy jak również ogłoszeń tego typu, gdzie nie podaje się żadnych konkretów, a potem marnuje ludziom czas gdy okazuje się że ktoś nie podchodzi do tematu poważnie

po pierwsze, musisz mieć konkretną wizję tego co chcesz, nawet jeżeli nie znasz się na czymś dajesz liste gdzie ewentualnie niemożliwa do zrobienia rzecz jest omijana przez kogoś kto się tego by mógł podjąć, bo praktycznie nic nie wynika z tego co napisałeś, to że chcesz 'inne hero', co to znaczy? co znaczy inna poświata? inna animacja, inny kolor? to jest już modding klienta
'inne skille'? inne ikony/nazwy/opis, czy tylko siła, efekt, reuse itp?

po drugie, wychodzi tutaj troche januszowy charakter, bo pewnie cene wolałbyś utargować bezpośrednio w cztery oczy, ale powinieneś jasno napisać, dam tyle i tyle za to i za to

po trzecie, nawet gdyby zrobić to o co prosisz, trzeba wiedzieć na jakiej zasadzie to ma działać, czy chcesz customowego npc przydzielającego te różne 'hero', czy losowo przy zostawaniu hero, czy efekt ma być permanentny, tymczasowy, (na x dni), do relogu itp.
to tak jakbym napisał że chce by ktoś zaprojektował mi logo do firmy, a reszty się domyśl

gdybym znał konkrety sam mógłbym być zainteresowany, to nie jest dużo roboty, ale raczej nie będe, jednak powodzenia w szukaniu i sugeruje zaktualizować post o zasugerowane informacje

Witam, jestem laikiem w sprawach januszowych charakterów, wytłumacz mi dlaczego nie podanie kwoty za coś o czym nie ma się pojęcia ile może kosztować podchodzi pod taki charakter?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2018, 02:07:31 pm wysłana przez SizeMatters »


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 17, 2018, 02:14:26 pm »
Witam, jestem laikiem w sprawach januszowych charakterów, wytłumacz mi dlaczego nie podanie kwoty za coś o czym nie ma się pojęcia ile może kosztować podchodzi pod taki charakter?
Sam sobie odpowiedziałeś w tym pytaniu, przeczytaj je uważnie.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 0

Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 17, 2018, 03:27:00 pm »
Witam, jestem laikiem w sprawach januszowych charakterów, wytłumacz mi dlaczego nie podanie kwoty za coś o czym nie ma się pojęcia ile może kosztować podchodzi pod taki charakter?
Sam sobie odpowiedziałeś w tym pytaniu, przeczytaj je uważnie.

Przeczytałem, podtrzymuje.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 17, 2018, 05:56:37 pm »
Witam, jestem laikiem w sprawach januszowych charakterów, wytłumacz mi dlaczego nie podanie kwoty za coś o czym nie ma się pojęcia ile może kosztować podchodzi pod taki charakter?
Sam sobie odpowiedziałeś w tym pytaniu, przeczytaj je uważnie.

Przeczytałem, podtrzymuje.
o czym nie ma się pojęcia
Może jednak warto mieć trochę pojęcia. Tylko trochę. To nie jest noname użytkownik forum.
Powinien między innymi wiedzieć, że tutaj modderzy się nie ogłaszają ani chyba nie występują.
To nie znaczy, że nie ma Polaków, którzy tego nie potrafią. Tyle, że siedzą oni na MXC.

Z tego co rozumiem chce postawić serwer. Powinien mieć chociaż takie rozeznanie, że jego wymagania stawiają przed zleceniobiorcą wymagania, znajomość przynajmniej 2 tematów - modyfikacji plików serwera i modyfikacji plików klienta gry.
Gdyby poszperał głębiej na MXC znajdzie nawet przykładowe ceny ile co kosztuje, a przynajmniej za ile kto robi takie prace.

A już nawet bez znajomości L2, a zwyczajnie ze zwykłą logiką powinien potrafić sformułować opis tego, czego dokładnie chce.
Bo chyba na razie nie wiadomo, tak przynajmniej wynika z opisu, co tak naprawdę sam chce, no, albo może nie potrafi sformułować - może upał, może coś innego - po szczegóły odsyłam do wpisu Salamona , nie będę powtarzać.

To jest właśnie januszowe podejście do sprawy.
Serwerowi prorokuję również januszową karierę.

W każdym temacie, jeśli przychodzisz gdzieś z problemem wymaga się tych właśnie cech - minimalnej wiedzy danego tematy, dosłownie podstawy, ABC, warto opisać swoje możliwości (co już masz, jakie masz środki i możliwości, czy już coś próbowałeś, swoje doświadczenie) oraz zdolność do dokładnego opisu swojego problemu czy wymaganej usługi.

Jak powinien wyglądać taki wpis? A np tak:
Cytuj
Cześć, chcę wprowadzić w swoim przyszłym projekcie pewne niestandardowe zmiany.
Sam niestety na razie nie potrafię tego zrobić, szukam więc pomocy.
Chodzi mi mianowicie o możliwość dywersyfikacji Herosów na Olimpiadzie ze względu na różnicę zdobytych punktów.
Mają być 3 klasy Herosów:
1. hero
2. champion (min 20 punktów przewagi nad następnym w klasyfikacji)
3. superhero ( powyżej 50 punktów przewagi)

W grze mają oni różnić się kolorem wyświetlanej aury (zwykła, pomarańczowa, czerwona)
Za podstawę mam pliki acisa/frozena/lucerę i mam źródła tych plików, to nie jest zwykła gotowa paczka.
Serwer nie jest nastawiony na zarobek, chcę minimalizować koszty, ale jestem gotowy zapłacić za taką pomoc, jeśli nie będzie absurdalnie wysoka. Powiedzmy w okolicach kilkudziesięciu euro. Nie stać nas niestety na usługi liczone po kilkaset euro.
Tak BTW z tego co pamiętam niektóre porady czy usługi można nawet zdobyć za darmo, jeśli się przekona zleceniobiorcę (ale nie traktujcie tego jako podstawę do kombinacji, jaką ściemę zasadzić by było za free)

Moja porada jest bezpłatna. Na zdrowie.

Awruk, oszalałem, że tracę tutaj czas na cokolwiek, to chyba wina upałów.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 0

Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 17, 2018, 06:05:37 pm »
O, można? można, dzięki.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 2

  • Lineage 2 Player <3
Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 17, 2018, 07:26:11 pm »
Przeciez napisalem zainteresowanych na PW .. Li ty to zawsze jakis problem miales do mnie jak nie tu to przy L2Pro :D remember? W zasadzie na tamten projekt byles slusz ie wyczululony:O
Po prostu chodzi o kilka rodzai hero w sensie easy medium pro ..inna poswiata nwm czerwona zielona w zasadzie to sam bym ogarnal i skile tez tylko chodzi o to ze jak zmienie teraz hero w grze to bedzie sie on odnosil do tylko jednego tak jak jest w grze jeden wyglad hero a to chodzi zeby przykladowo tych hero bylo 3 plus podstawowy i mialy inne skile i wyglad tak jakby dodac do gry oprocz podstawowego jeszcze hero lepszy hero legendarny i hero z kosmosu teraz chyba kazdy wie o co chodzi oO
Head admin z Rosji dlatego lt strona
admin to ja


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 17, 2018, 11:59:21 pm »
Rozdaj top3 po hero pelerynce, im wyżej tym lepsze staty. Będzie prościej.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 2

  • Lineage 2 Player <3
Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 18, 2018, 07:45:21 am »
Nie chodzi tu o to zeby isc na latwizne chce jakas wizje ktora mam wprowadzic tym bardziej ze mysle ze to nie jest jakies skomplikowane a na razie nie mam jak przy tym nawet usiasc bo jestem w niemczech na razie .. :/ jednakze mysle zeby skopiowac hero.java zmienic nazwy na hero1 hero 2 hero 3 pozmieniac te pare rzeczy w wygladzie tam i po prostu odnosic sie do tego za pomoca itemow ktore nadaja te hero skompilowac i tyle jednakże wolalbym dac komus to do zrobienia i miec to gotowe kronika Int ofc
Head admin z Rosji dlatego lt strona
admin to ja


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #94 dnia: Grudzień 18, 2019, 05:23:34 pm »
Szukam kogoś, kto pomoże postawić server, nic komplikowanego, póki co do celów prywatnych/znajomych. Większość szczegółów samego servera do dostosowania do osoby pomagającej.  Hardware jest, hajs jest, potrzebna tylko osoba z podstawową wiedzą i chwilą czasu. Dodam, że mam 28 lat i podchodzę do tematu poważnie, bez ambicji 13 latka o największym serverze l2 PL.  Zapłata dostosowana do efektu końcowego, będziemy negocjować. Dasz swoją propozycję ja swoją i się dogadamy ;) Więcej info najlepiej na discord - nerfyo#3834


  • Wiadomości: 165

  • Pochwał: 3

  • L2jDeveloper
Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 03, 2020, 06:30:48 pm »
Szukam grafika wykonanie kilku rzeczy jak coś proszę o wiadomość prywatną .


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 07, 2020, 05:34:25 pm »
Kogo interessuje otwarcie L2 serwera Interlude (classic czy nie) - piszcie.
Mam swoje servery.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 14, 2020, 04:11:22 pm »
Cześć,
Szukam kogoś kto pomoże mi napisać prosty Event w pliki L2J.
Oczywiście odpłatnie :) Chętnych proszę o kontakt.
Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 14, 2020, 07:33:46 pm »
Cześć,
Szukam kogoś kto pomoże mi napisać prosty Event w pliki L2J.
Oczywiście odpłatnie :) Chętnych proszę o kontakt.
Pozdrawiam.

Możesz wyłożyć gdzieś pliki serwera? Np na mega.nz i opisać dokładnie jaki event chcesz zrobić? DOKŁADNIE.
Ściągnę, zainstaluję u siebie na kompie i zobaczę.
Nie podejmuję się tego zadania, szukaj dalej, ale chcę sprawdzić, czy potrafię jeszcze coś takiego zrobić, kiedyś dawno temu pisałem coś takiego ale w innym języku.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Wykonam / Pomogę / Szukam!
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 14, 2020, 08:40:17 pm »