Witaj
Gość

Wątek: Od czego zacząć, gdy jestem kilka lat wstecz?(od interlude)  (Przeczytany 1017 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Od czego zacząć, gdy jestem kilka lat wstecz?(od interlude)
« dnia: Luty 07, 2012, 01:57:16 am »
Witam.

Ostatnio naszła mnie dziwna ochota spróbowania czegoś nowego. Od kilku lat grałem tylko i wyłącznie na serwerach c4-c5-interlude i nic więcej. Najbardziej podobało mi się ofc c4, c5 już mniej, ale też było świetne, a interlude to była dla mnie ostatnia znośna kronika (pomysł z augumentacją był już dla mnie poroniony). Kilkakrotnie próbowałem grać na nowszych kronikach (kamael, hellbound, gracia) i zawsze rezygnowałem ze względu na coraz to nowe udziwnienia, które to moim zdaniem niszczyły l2. Dlatego postaram się potraktować to nowe l2 jako zupełnie inną grę, żeby nie psuć sobie ogólnego wrażenia jakie wyrobiłem wcześniej. I teraz w tym momencie prosiłbym Was wszystkich o pomoc. Jak to wszystko ogarnąć ? Są jakieś artykuły, opisy itp ? Wiem, że jest to forum, ale wszystko wydaje mi się chaotyczne. Może jest jakaś stronka, najlepiej po polsku ? Po prostu muszę wiedzieć o co chodzi teraz z tym enchantem skili, certami, przemianami, jakimiś atrybutami, kamykami, resistami do armorów. Słyszałem, że nawet augu do biżuterii jest? Ogólnie masa tego jest, po prostu chce się jakoś odnaleźć w tym lesie aby móc grać na dość dobrym poziomie. Zależy mi przede wszystkim na pvp, więc przy okazji szukam jakiegoś znośnego serwera high rate. Pograłbym od razu kamaelem, ale nie wiem jak to jest z tymi nowymi kronikami. Czy jest już taki porządny balans czy taki pseudobalans jak na interlude, gdzie dagger czy łuk i tak ownił dupy?.. Jaka kronika, freya czy h5? Słyszałęm, że od pewnego momentu znerfili już kamaelów a ja właśnie chciałbym ich wypróbować w możliwie jak najlepszej formie. I proszę, nie piszcie mi o graniu na oficjalnych serwerach bo na prawdę nie mam czasu na takie rzeczy.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Od czego zacząć, gdy jestem kilka lat wstecz?(od interlude)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2012, 09:38:43 am »
1. Na interlude był lepszy balance niż na c4.
2. Jak chcesz grać kamaelem w świetnej formie to polecam GE/Freya, ale zazwyczaj na high rate jest znerfiony.
3. Jak zamierzasz iść na HR to i tak 90% z tego co przeczytasz będzie nieprzydatne, więc możesz od razu iść i się tam nauczyć o nowej kronice, znajdziesz sobie klan, jak czegoś nie będziesz wiedział to podpytasz, a jak już koniecznie chcesz czytać to na tym forum znajdziesz mnóstwo informacji.
4. Wydaje mi się, że najlepszy balance jest na H5.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Od czego zacząć, gdy jestem kilka lat wstecz?(od interlude)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2012, 05:44:37 pm »
Wbrew pozorom granie na officialu nie jest jakoś wielce wymagające - grając casualowo po 2-3 miesiącach lekko można wbić 85Lv., a wtedy to już jest gitara.
Jeżeli zapierasz się przed graniem na off serwerze to jedynie mogę Ci poradzić abyś unikał prywatnych serwerów z najnowszą kroniką - buglandy, że szok :)
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu