Witaj
Gość

Wątek: język w l2  (Przeczytany 1683 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

język w l2
« dnia: Maj 24, 2013, 07:29:26 pm »
mam pewien problem... zacząłem grać na pewnym rosyjskim serwerze i kiedy podmieniłem system wszystkie nazwy w grze przy logowaniu,jak i ogólne wiadomości,informacje o dropie etc. się zmieniły na rosyjski
ale chodzi mi najbardziej o to,że nazwy teleportów są po rosyjsku... np zamiast town of giran jest kilka znaczków cyrylicą i nie wiem gdzie się tpam i na ślepo trafiam byle gdzie.
chciałbym się dowiedzieć jaki plik w systemie odpowiada za właśnie te nazwy teleportów,bo mogę go usunąć,lub podmienić go z innego systemu gry tej kroniki (angielskiego)
aha i jeśli to się przyda,to na serwerze jest kronika gracia epilogue
z góry dzięki za pomoc  :)


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: język w l2
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2013, 10:50:18 am »
Nie masz szans. Jedyne co można na tym serwerze ustawić to angielski w interfejsie. W przypadku NPC teksty  są wysyłane przez serwer. Nie ma możliwości ich podmiany bo są wysyłane na bieżąco.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: język w l2
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2013, 07:04:50 pm »
A moglys mi powiedziec jak zmienic jezyk w interfejsie ?? Bardzo bym tego potrzebowal ! Nie mam pomyslu jak zmienic !


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 4

  • :)
    • ew
Odp: język w l2
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2013, 07:18:04 am »
Jeśli to H5 to  masz w opcjach
Jeśli GOD to się nie da :
System/Audio tab:
 -The Language setting has been removed.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: język w l2
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 21, 2013, 05:00:39 pm »
To jest interlude wiec zmienic mozna jedynie poprzez zastapienie systemu tkzw. angielskim patchen ktorego nie moge znalezc a wiem ze istnieje bo rok temu gralem i klan posiadal owego patcha ...