Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 355667 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #450 dnia: Lipiec 21, 2007, 11:23:27 am »
Dokładnie.
Szczęście > All  :D
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #451 dnia: Sierpień 01, 2007, 12:57:11 pm »
doszlem do 13 strony, dalej nie chcialo mi sie czytac. przynajmniej do tej 13 strony nikt nie wspominal o sa back blow... czy ono w ogóle istnieje? ja przynajmniej nigdy go w grze w jakims daggerze nie widzialem ani nie slyszalem by ktos o nim mowil albo go mial. i jak on w zasadzie dziala? w opisie na lineage2.com jest cos ze zwieksza crytyk od tylu o 37% ale tu chodzi o blow czy zwykly krytyk? o ich sile czy czestotliwosc? i czy w ogóle oplaca sie takie sa do broni wkladac (np. do bo?)?
infinite........................


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #452 dnia: Sierpień 01, 2007, 01:19:40 pm »
Crit Rate zwieksza z tego co wiem :P Nie bede marnowal Kesha zeby ci dokladnie powiedziec ^^i


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #453 dnia: Sierpień 02, 2007, 11:30:19 am »
zwieksza crit rate jak bijesz od tylu. cos jak focus chance.

a teraz moje pytanko: jak duza bedzie roznica w dmg jak podkrece backstaba i vs na +9? ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #454 dnia: Sierpień 02, 2007, 02:26:05 pm »
No raczej xD


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #455 dnia: Sierpień 22, 2007, 10:46:07 am »
Mógłby mi ktos napisac jaka jest częstotliwos wchodzenia letal strików w pvp.mam zamiar grac na Justice własnie aw teraz na beta testach przez 6h walenia blowami mialem 1 letal strike i wydaje mi sie to troszeczke za malo.Z tego co sie zorientowałem marc1n gra na retajlu wie jak to powinno wyglądac w praktyce. Jak mógłybś wypowiedziec sie w dziel bugi topic skile daggera było by git bo ten temat i sprzeczki nie bendda miały konca z góry thx link to topicu:  http://l2justice.com/forum/index.php/topic,830.30.html


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #456 dnia: Sierpień 22, 2007, 11:03:04 am »
20. Lethal Strike’s effect has been increased.
Effect 1: At a low probability, it lowers monsters’ HP by 50% and players’ CP to 1.
Effect 2: At an extremely low probability, it lowers monsters’ HP to 1 and players’ CP and HP to 1.


tak jest an offie, a na privach jest taka szansa jaka gm ustawi :p


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #457 dnia: Sierpień 22, 2007, 12:13:24 pm »
Ja wiem jak to dziala tylko co znaczy "low" jeden na 100 placków czy na 10


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #458 dnia: Sierpień 24, 2007, 04:21:04 pm »
bez odejmowanego str wchodzi 1/10-1/15 mniej wiecej nie wiem dokładnie testów nie robiłem tylko taka moja obserwacja, oczywiascie mówie o efekt 1 bo efekt dwa to wchodzi 1/100
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #459 dnia: Sierpień 28, 2007, 11:10:13 pm »
Chciałbym się przesiąść z dooma i krisa na graty a-grade. Prawdopodobnie będę miał wkrótce separatora, ale dalej się zastanawiam co do armoru. Z tego co przeczytałem to:
-pvp -tylko majestic
-pve  jedni mówią dc, a inni nightmare
Teraz pytania:
1. Jak się ma do tych setów tallum (bonusy z mp), czy bardzo ucierpię w pvp, pve jeżeli wezmę ten set?
2. Czemu sporo daggerów biega w Dc skoro dodaje nam raczej niepotrzebny str?
3. Jaką zrobić optymalną konfigurację dyesów?:
        a)    +5dex/-5str, +4con/-4str
        b)    +5dex/-5str, +4wit/-4int
        c)    +4dex/-4str, +4con/-4str, +4wit/-4int
        d)     inne
4. Czy jeżeli dodamy dyes +4con, to czy majestic dalej będzie tak niezbędny w pvp?
Wszelkie inne rady związane z wyborem armoru/dyes mile widziane :)


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #460 dnia: Sierpień 28, 2007, 11:50:24 pm »
1. nie jest zlym wyborem, jesli uprzesz sie na A, a nie stac cie na lepsze... tallum jest calkiem calkiem dla lucznika, gdy nie stac go na maja (wlasnie przez ten regen mp).
2. str dla DE tez jest potrzebny, w koncu to jego atut. poza tym dc zwieksza atk speeda
3. posrane jest dobieranie dye...
4. +con nie dodawaj, cona warto tylko ludziom i orkom zwiekszac.. no i tank/nuker buildom SK i TK..
5. poczytaj poradnik ktory ktos tutaj wczesniej wkleil, duzo dobrego tam jest


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #461 dnia: Sierpień 29, 2007, 12:26:53 pm »
1. nie jest zlym wyborem, jesli uprzesz sie na A, a nie stac cie na lepsze... tallum jest calkiem calkiem dla lucznika, gdy nie stac go na maja (wlasnie przez ten regen mp).
2. str dla DE tez jest potrzebny, w koncu to jego atut. poza tym dc zwieksza atk speeda
3. posrane jest dobieranie dye...
4. +con nie dodawaj, cona warto tylko ludziom i orkom zwiekszac.. no i tank/nuker buildom SK i TK..
5. poczytaj poradnik ktory ktos tutaj wczesniej wkleil, duzo dobrego tam jest


co za bzdury ^^
1. Tallum to najgorszy z możliwych wyborów, lepiej zostań przy B (bw/doom)
2. STR dla daggera jest potrzebny tylko do bicia mobów, czemu sztyleciarze latają w DC, własnie ze względu na a speed (szybszy re use skilli), para resist, noi dlatego ze jest tanszy niz Maj.
3. Dye dla daggera, z tych co podałeś to opcja a i b jest ok.
4. +CON dodawaj przedewszystkim, gdy zakładasz dye. ALe to dopiero na 76 mniejwiecej, wczesniejsze zalozenie dye nie jest dobrym rozwiazaniem. Bo duzo tracisz w Pve, aczkolwiek jesli expisz w party to mozesz ladować.

Co od armoru, broni i dye:
Maj lekki + bron do expa kris z focusem, a bron do pvp SS crt dmg, albo AS haste/crt dmg, dye takie jak napisales w podpunkcie a/c
League of Legends


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #462 dnia: Sierpień 29, 2007, 04:48:23 pm »
Cytuj
co za bzdury ^^
uzasadnij lepiej
Cytuj
1. Tallum to najgorszy z możliwych wyborów, lepiej zostań przy B (bw/doom)
Skoro chce A grade to czemu mu bronisz?
Cytuj
2. STR dla daggera jest potrzebny tylko do bicia mobów, czemu sztyleciarze latają w DC, własnie ze względu na a speed (szybszy re use skilli), para resist, noi dlatego ze jest tanszy niz Maj.
Wlasnie maj malo daje dla daggera, gdyby nie ten stun resist to bylby do dupy
Cytuj
3. Dye dla daggera, z tych co podałeś to opcja a i b jest ok.
imo juz lepiej glass, czyli -con
Cytuj
4. +CON dodawaj przedewszystkim, gdy zakładasz dye. ALe to dopiero na 76 mniejwiecej, wczesniejsze zalozenie dye nie jest dobrym rozwiazaniem. Bo duzo tracisz w Pve, aczkolwiek jesli expisz w party to mozesz ladować.
Po jakiego ma pakowac w +con gdy biega w pt?
Cytuj
Co od armoru, broni i dye:
Maj lekki + bron do expa kris z focusem, a bron do pvp SS crt dmg, albo AS haste/crt dmg, dye takie jak napisales w podpunkcie a/c
Lepszy DC albo NM do expa a nie maj, maj do pvp (stun resist)


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #463 dnia: Sierpień 29, 2007, 05:37:11 pm »
ja wiem, że na allseronie macie zabronione pvp i pk, ale proszę nie mieszaj ludzią w glowach..

Cytuj
Skoro chce A grade to czemu mu bronisz?
Bo wyrzuci kase w błoto, niech pcozeka na a troche dłużej i będzie z niego zadowolony.

Cytuj
Wlasnie maj malo daje dla daggera, gdyby nie ten stun resist to bylby do dupy
Maj daje wszystko co potrzeba daggerowi (mowa o aw) stun ressit, dex, 240 mp na dodatkowe blowy i zwiększa udźwig...

Cytuj
imo juz lepiej glass, czyli -con
dla dagger glass ? buahahahaha, żaden szanujący się sztyleciarz high lvlowy nie odejmie sobie con'a.

Cytuj
Po jakiego ma pakowac w +con gdy biega w pt?
Dowiesz się jak zaczniesz grać na serverze, na którym jest normalne pvp...btw grałeś kiedyś daggerem?

Cytuj
Lepszy DC albo NM do expa a nie maj, maj do pvp (stun resist)
Jak Cię stać na 2 sety to się może zgadzać, ale jak nie to się wybiera ten, który jest lepszy na pvp.
poza tym Maj dzięki zwiększeniu udźwigu, zapewnia dłuższy exp bez restocka.

League of Legends


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #464 dnia: Sierpień 29, 2007, 07:22:31 pm »
Nie gram na allseronie.
Tallum daje regen many, wiec tez bedzie mogl blowy sadzac.
Skoro tak sie szanujesz i tego swojego cona to czemu bierzesz sety ktore go odejmuja? Ja wolalem bw albo zubei zamiast dooma.
Nie wiesz kim gralem, kim gram i kim bede gral, pvp owszem miewam. Daggerami tez gralem.
DE ma i tak malo cona, wiec mozna od niego odejmowac, i tak malo co mu zabierze (kilkanascie hp roznicy).

Zwiekszanie cona w pt.. OMG. Ile hp dostaniesz? tyle zeby przezyc nuka/strzale? Nie sadze. Jak masz dostac to i tak dostaniesz. Nie rob z AW TH.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #465 dnia: Sierpień 29, 2007, 08:18:35 pm »
Dla daggera tylko +dex, +con. Właściwie to ja nawet GH biegam w doomie bo dodaje dexa a co za tym idzie lepszy landing skilli i reuse. Tallum jest zajefajny dla Archera jesli mysli o expie i dobrez o tym wiesz yezo. Ale do pvp jest dupny. DC/mj jest duzo lepszy ale i też duuużo droższy.

Fracti - tu nie chodzi o hp tylko o stun resist. jak pakujesz w +str to robsiz najdupniejsza rzecz na swiecie, bo miedzy ng daggerem a top A (bez sa) roznica w blowach to moze 200-300 ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #466 dnia: Sierpień 29, 2007, 08:22:53 pm »
Cytuj
Skoro tak sie szanujesz i tego swojego cona to czemu bierzesz sety ktore go odejmuja? Ja wolalem bw albo zubei zamiast dooma.
Na B grade nie ma zbroi bardziej przydatnej daggerowi. BW ostatecznie, ale napewno nie zubei...

Cytuj
DE ma i tak malo cona, wiec mozna od niego odejmowac, i tak malo co mu zabierze (kilkanascie hp roznicy).
Noo z takim myśleniem to powodzenia. CON daje przede wszystkim resist stun, który w pvp jest cholernie ważny, bo wiele klas ma stuna. A skoro DE mają najmniej cona to procentowo przy odjęciu tegoż najwięcej też stracą. Jasne, że jeśli ktoś ma 100 hp, dostanie i będzie miał 120 to co to było te 20hp. Ale spójrz na to z innej strony: to nie jest 20 hp, to jest też 20% całego poprzedniego, a skoro nie miałeś wcześniej dużo to wiadomo, że i premia będzie odpowiednio mniejsza... ale bardzo ważna.

Daggerzy opierają się na critach ze skilli i wchodzeniu ich. Najważniejszy jest DEX. ale CON. też jest bardzo ważny, na pvp o wiele ważniejszy od STR. Dlatego trzeba brać +con -str. Dłużej pożyjesz, mniej stunów dostaniesz. STR jest tylko do expa, chyba w pvp nie będziesz walił przeciwnika zwykłymi ciosami i stał twarzą w twarz. Będziesz sadził blowy, STR. jest niepotrzebny bo p.atk na blowie dopakujesz sobie Crit. Dmg w broni. A HP nigdy za wiele.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #467 dnia: Sierpień 29, 2007, 08:25:41 pm »
Cytuj
Na B grade nie ma zbroi bardziej przydatnej daggerowi. BW ostatecznie, ale napewno nie zubei...

CO TY GADASz CZŁOWIEKU ? Doom wystarcza nawet do end game...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #468 dnia: Sierpień 29, 2007, 08:27:58 pm »
Cytuj
Na B grade nie ma zbroi bardziej przydatnej daggerowi. BW ostatecznie, ale napewno nie zubei...

CO TY GADASz CZŁOWIEKU ? Doom wystarcza nawet do end game...

Przecież mówię, że na B grade nie ma lepszej niż doom. :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #469 dnia: Sierpień 29, 2007, 08:29:52 pm »
Sorry zle przeczytalem :]
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #470 dnia: Sierpień 29, 2007, 10:01:25 pm »
Wiem ze blowy zaleza od dexa, ale zamiast z stra jak juz musialem to zawsze sciagalem cona (moj AW nie mial dlugo zadnych dye, po 61 zalozylem mu -2 con +2 dex). Moj dagger czasami oprocz pvp takze expil ;) A expiac w pt con nie jest potrzebny, bo agro trzyma tank. Co do PVP to sie zgodze, ze maj jest najlepszy, ale on pytal o PVP i PVE wiec DC light bo jest uniwersalny.

Zubei ladnie wyglada. Dracula, milo mi ;) W innych lightach B DE wyglada ciotowato, albo smiesznie ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2007, 10:05:44 pm wysłana przez fracti »


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #471 dnia: Sierpień 29, 2007, 10:56:10 pm »
Cytuj
Zubei ladnie wyglada. Dracula, milo mi Wink W innych lightach B DE wyglada ciotowato, albo smiesznie Wink

Noo, akurat na temat wyglądu każdy może mieć inne zdanie, to nie jest argument, żeby zamieniać dobrego doom'a na zubei'a. :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #472 dnia: Sierpień 29, 2007, 11:25:10 pm »
Cytuj
a wiem, że na allseronie macie zabronione pvp i pk, ale proszę nie mieszaj ludzią w glowach..

LOL grałeś tam kiedyś?


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #473 dnia: Sierpień 30, 2007, 05:12:40 pm »
zubei jest fajny szczególnie na +6 do tego kris z evasion i juz jest śmiesznie
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #474 dnia: Sierpień 30, 2007, 05:15:27 pm »
Tallum jest zajefajny dla Archera jesli mysli o expie i dobrez o tym wiesz yezo.
do expienia sa łuki z cs'em a nie jakies lipne zbroje, w których nikt nie biega

Cytuj
Skoro tak sie szanujesz i tego swojego cona to czemu bierzesz sety ktore go odejmuja?
bo dodają, coś znacznie przydatniejszego.

Cytuj
Zwiekszanie cona w pt.. OMG. Ile hp dostaniesz? tyle zeby przezyc nuka/strzale? Nie sadze. Jak masz dostac to i tak dostaniesz. Nie rob z AW TH.
alez Ty jestes nie rozumny, delikatnie mówiąc. Chodzi o odejmowanie STR podczas expienia w party i oto, ze to nie zaboli podczas koxu w party. A solo mogłoby.

Cytuj
zubei jest fajny szczególnie na +6 do tego kris z evasion i juz jest śmiesznie
nuke'a też unikniesz?

Cytuj
Fracti - tu nie chodzi o hp tylko o stun resist. jak pakujesz w +str to robsiz najdupniejsza rzecz na swiecie, bo miedzy ng daggerem a top A (bez sa) roznica w blowach to moze 200-300 ...
dokładnie

Cytuj
LOL grałeś tam kiedyś?

tak, miałem okazję O.o i widziałem Twojego screen'a z 5x lvlu (0/0)
poza tym to była aluzja do smiesznego regulaminu panujacego na tym serwerze. Gdzie pvp/pk jest ograniczane..
ohh chyba, ze coś sie zmieniło
League of Legends