Witaj
Gość

Wątek: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!  (Przeczytany 24542 razy)

  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 24, 2013, 09:23:56 pm »
To chyba było do mnie, szeol ta?
Ufo Ty nie byleś hero i często quitujesz i afczysz :(


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 24, 2013, 09:38:53 pm »
Kłamczysz


Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 25, 2013, 02:06:20 am »
Ogarnij sobie CP na forum niech Ciebie ubiorą - zazwyczaj ktoś szuka na zasadzie że lvl nadgonisz.

Jeżeli nie możesz grać w CP to zastanów się nad zebraniem kilku osób bo ot tak to nie ma sensu z dupy zaczynać :) Taka moja rada, wiem że kiepska ale zawsze.


Sam ostatnio miałem grać, ale zaraz sesja a niestety nie studiuję kierunku na którym mogę sobie pozwolić na naukę 2 tyg przed.
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2013, 02:09:06 am wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 25, 2013, 08:59:20 am »
Jest jakiś klan polski żeby dojść do aca ? Zawsze jakiś kontakt będzie z ludźmi i będę wiedział co się dzieje na serwie.
Zauważyłem że strasznie krucho tu z sp. Czemu tak mało leci ? Zna ktoś jakiś quest na sp ?

PS: Sypnął by ktoś jakimiś drobnymi na start nick: Senti.
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2013, 09:37:21 am wysłana przez Senti »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 25, 2013, 12:43:43 pm »
Witam ponownie.
Siedzę na tym serwerze kilka dni, aktywny support na maina, 0 boxow (z racji słabego lapka). Popisałam trochę na forum i w grze z liderami/przedstawicielami klanów zarówno polskich jak i international, i niestety nie ma ludzi zbierajacych klan dla przyjemności z gry. Wszyscy nastawieni na szybki koks, klepanie sprzętu i bycie na topie.

A Co jeśli ktoś chce grać dla przyjemności i gonienie topowych graczy go nie interesuje? Ludzie, to są low raty xD

Dlatego moja propozycja do bezklanowców grających po kilka h dziennie: można stworzyć guildie znajomych, do ekspa, pomocy i rozmowy.
Jeśli znajdą się osoby chętne żeby to współtworzyć i w tym uczestniczyć proszę o kontakt. Bo nie śni mi się dobijanie 68 lvlu żeby prosić się kogoś o klan.

Czerpmy z tej gry przyjemność :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka



  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 25, 2013, 12:57:51 pm »
Ja się pisze bo i tak latam bez klanu a zawsze miło pogadać :D


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 25, 2013, 01:53:54 pm »
Dziwne, że wszyscy pisali, że gonią topke bo poza Tempest, N4A, Apoc, SS i NN reszta tam to pure pve :D


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 25, 2013, 06:35:27 pm »
Ok, po porozumieniu z kilkoma graczami, powoli powstaje klan dla bezklanowców.
Dlatego jak najbardziej zapraszam wszystkie osoby chcące spędzić czas na tym serwerze w spokoju i bez nacisku na lvl czy sprzęt.
Stawiamy na dobrą powolną, i co najważniejsze wspólną zabawę.
 
Kontakt w grze:
Avaru
Beztrosky
 
 
Pozdrawiam
B.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 04, 2013, 05:17:31 pm »
I jak tam? Tempest 16 hero, UK 3 klany w ally to jakieś wyzwanie dla topki? Apoc cokolwiek wygrywa z Tempestami? N4A quit? Jotki/GW sie nie liczą? Czyste pve czy coś sie dzieje? :D LF rozwinięcie tematów :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2013, 05:19:20 pm wysłana przez Szeol »


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 05, 2013, 05:29:34 pm »
Ludzi ciągle przybywa, tempści jeszcze dają radę, ale jeszcze z tydzień i będą zergowani przez innych i tyle.
Ludzie już ogarniają itemki, lvl'e mają, zaraz zacznie się porządna walka, polecam i zapraszam, dużo ludzi, dużo zabawy i najstabilniejszy serwer INTERLUDE jaki obecnie stoi.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 05, 2013, 09:04:03 pm »
N4a prawdopodobnie emo quitnelo, nie widuje juz ich wielu - raczej pojedyncze jednostki ktore kampia na spotach i nie bede tutaj rzucal nickami bo moze zabolec ;D. Zostalo apocalypse, tempesci, greekwarriorzy, NN, ponadto pojawilo sie kilka innych mniejszych-ale wciaz znaczacych klanów ktore w mojej ocenie moga namieszac. Ex-baiuma zrobilo apocalypse, nie zas tempesci jakby sie wszyscy spodziewali :P. Poradzili se 2x lepiej niz tempesci, ale to raczej zasluga kilku lukow z draco w Apocalypse.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 05, 2013, 09:31:50 pm »
Theone ale Ty głupoty gadasz ;d Z tyloma hero to tu nie ma co zergować, zwłaszcza że już zaczerpnąłem info, że Willson z Muvkiem qutnęli a większość N4A w Tempestach więc pewnie po pvp ma Apoc ;d

EDIT: już wiadomo dlaczego apoc było rywalem dla Tempestów. Ktoś będzie w stanie ich zastąpić w ogóle? Czy powoli po serverze? :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2013, 09:08:47 am wysłana przez Szeol »


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 06, 2013, 02:30:24 pm »
Niezłe jaja się porobiły na serwerze, ale wyjdą mu na lepsze. Okazało się że Ares(jeden z adminow serwera) to prawdopodobnie KaEL, Clan leader Apocalypse. Wszystkie postacie ktore mogly miec cos wspolnego z przekretami zostaly pobanowane, cheatowane itemy zostana usuniete itd. Apocalypse dalo wczoraj upust bycia smieciowym klanem rzucajac all itemy na srodku giran (wieksozsc cheatowane). Wiec tempesty zostaja na razie bez drugiej strony ktora moglaby dac im rade. Sami stwierdzili, ze nie quitna z serwera - beda pomagali mniejszym klanom sie rozwijac tak by te mniejsze klany mogly wkoncu stawic czolo. 

Tak czy inaczej, dowody sa na forum l2evoke. Nie chce tu nikogo wprowadzac blad, ale tak by "wychodzilo" z zeznan swiadkow na forum. Generalnie mimo calej afery dalej pojawiaja sie nowi ludzie, no i super. Od czasow celesa nie bylo lepszego serwera niz L2evoke, szkoda - ze wyszedl taki jeden maly kwasik.

Generalnie Ares=Kael zostal wywalony z bycia GM, FG przejal paleczke nad serwerem i... sprzata syf. Lepsze to, niz robic wipe w mojej ocenie.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 06, 2013, 03:30:02 pm »
IMO Tempesci powinni usunąć N4A z klanu i dać ich np Jotkowi, Jotek zrobić z VV ally to może i byłoby jakieś rozwiązanie dla side.
Widać, że Zlokob wziął cierpliwą ekipe na ten server. Jedyne na co trzeba mieć nadzieje, to to że zbyt wielu randomów nie ucieknie :)


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 06, 2013, 03:47:35 pm »
Na obecną chwilę Tempeści mają zamiar pozostać na servie i poczekać na rozwój sytuacji w nadziei, że zawiąże się przeciwko nam jakaś koalicja. Jeśli nic takiego się nie wydarzy, to będziemy rozważać inne opcje, ale o quitowaniu nikt póki co nie wspomina.

Głupota Kaela wpłynęła w głównej mierze jedynie na jego własnych klanowiczy i pośrednio na Tempestów, poprzez wyeliminowanie naszych dotychczasowych rywali. Całe to zamieszanie niewiele zmienia dla 95% servera i może przynieść jedynie korzyści. Fg (administrator) profesjonalnie podszedł do zaistniałej sytuacji i robi co może, żeby posprzątać syf, którego narobił Ares aka Kael. Wielu cheaterów dostanie dzisiaj bana na mikołajki. Lepiej późno niż wcale.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 06, 2013, 04:15:19 pm »
NinjaSqad otwiera rekrutacje. Robie "competition" dla Tempestów :D Patrząc po zapisanych klanach na siege będzie stypa w weekend :D
@Murek przejmijcie dla mnie Aden!


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 06, 2013, 10:06:12 pm »
No niestety, Apocalypse już ni będą mieli prawa bytu. Przynajmniej w interludowym community. fg stara się ogarnąć ten bajzel, zobaczymy co z  tego wyjdzie. Parę osób quitnie ale to jest i tak znikomy % całości

Kael jest gównem to pewne, to będzie się za nim ciągło długo. Nikt nie będzie go już szanował jako Lidera klanu.
Ale jako community menager aka Ares odwalał kawał dobrej roboty, to trzeba mu przyznać.
A że na boku kołował s grade equ dla klanu i nublesy, crp kto by na to patrzył :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2013, 10:09:23 pm wysłana przez Stannis »


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 07, 2013, 07:25:53 am »
Gdyby to robił z głową to pewnie nikt by nie zauważył ale on musiał z przytupem :D Najlepszy screen gdzie ma buffa z 8 lvlu klanu mając 7 i  bonusy z MJ hvy i draco jednocześnie :D


  • Banned
  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 07, 2013, 09:38:08 am »
widzicie co jest w giran ?? nawet shotow nie ma gdzie zrobic ten srv juz zdechl chyba ze ktos lubi pvp z mobami :D


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 07, 2013, 12:16:15 pm »
Noooooooooo pewnie że nie ma gdzie zrobić. Po restarcie serwa trzeba wystawiać od nowa sklepiki :oops: :oops: :noob:


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 07, 2013, 04:14:04 pm »
Bardzo przyjemny serwer pomimo "mikołajkowego zgrzytu", gram tam z grupą znajomych. Widać, że administracja podeszła poważnie do exploitów i usunięcia ich przyczyny oraz skutków. Sporo znajomych i klanów ze starego Elixira x7, dota również bez wpływu na gameplay. Zobaczymy co najbliższe dni przyniosą, jak na razie to nic tylko grać :)

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 07, 2013, 06:40:49 pm »
widzicie co jest w giran ?? nawet shotow nie ma gdzie zrobic ten srv juz zdechl chyba ze ktos lubi pvp z mobami :D
Sam podchodze bardzo sceptycznie do wszystkich IL projektów ale bez przesady, chyba jak sie po restarcie zalogujesz. Oczywiście, że online zmalał po ostatniej akcji, ludzie własnych rozumów nie mają, ktoś zbanowany z apoc napisze, że dead server i oni lecą za nim ale nadal jest playable (mam nadzieje, że będzie jeszcze troche ;d). Jednak widać, że ludzie już przychodzą na servery tylko po to aby quitnąć, nawet nie dochodzą do end game (do którego na IL dość jest banalnie) i już sieją zamęt i robią qq. Dlatego staram sie unikać tych serverow. Z resztą tempo uciekania ludzi chociażby z pl offa mówi, że ogólnie trzeba unikać l2 :D


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 07, 2013, 09:51:15 pm »
Odeszły tylko te barany z apocalypse, wszystkie poważne klany zostały. :)


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 09, 2013, 12:26:06 pm »
Serwerek na piątkę, zapraszam;)


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 09, 2013, 05:51:20 pm »
Willson niczym kapitan costaconcordia, yyyyyy znowu :D? hahaha