Witaj
Gość

Wątek: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September  (Przeczytany 10369 razy)

  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 08, 2014, 01:41:24 pm »
Bywały czasy gdy na NW grało ~500 osób, by później zaczęli wracać masowo :-) Więc jestem spokojny o online.
"bywały czasy" to najważniejsze w Twojej wypowiedzi. Teraz jeśli server nie nazbiera ludzi, powiedzmy do miesiąca od startu to online będzie tylko malał, ewentualnie utrzymywał się przez jakiś czas. I żadna magia świąt/servera tu nie pomoże
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2014, 01:44:15 pm wysłana przez Szeol »


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 08, 2014, 06:23:58 pm »
Wystarczy by Ci co grają teraz na jakichś "lol serverach" które prędzej czy później padną wrócili.  Taka magia Noobwars, że jak ktoś grał na tym serverze, to prędzej czy później wraca.  To nie jest jakiś "random server" który żyje rok jak evoke i umiera bo admin miał kaprys postawić inną kronikę, a o starej zapomniał. Tylko server z 9 letnią historią podczas której ani razu nie było wipe.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2014, 06:34:49 pm wysłana przez trumniak »


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 08, 2014, 09:09:46 pm »
Wystarczy by Ci co grają teraz na jakichś "lol serverach" które prędzej czy później padną wrócili.  Taka magia Noobwars, że jak ktoś grał na tym serverze, to prędzej czy później wraca.  To nie jest jakiś "random server" który żyje rok jak evoke i umiera bo admin miał kaprys postawić inną kronikę, a o starej zapomniał. Tylko server z 9 letnią historią podczas której ani razu nie było wipe.
Evoke interlude umarło dawno temu i raczej bardziej to był powód postawienia nowego servera jak na odwrót :D Rok to wystarczająco na te czasy, żeby sie pobawić (ba, nawet i 3 miechy to dla większości aż za dużo), teraz nie ma serverów na lata i możesz mi wierzyć albo nie ale nikt lub prawie nikt kto jeszcze gra na Evoke nie zamieni go za miesiąc czy dwa na noobwars, co najwyżej na RPG lub Rightfight, musisz sie urwać z choinki :) Jeśli mam do wyboru server gdzie jest 1,4k na zasadzie main+box a server z 600 online gdzie box jest "unlimited" to nie specjalnie mnie interesuje jak bardzo super dopieszczone są pliki tego drugiego jeśli na tym pierwszym nie ma tragedii.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2014, 09:12:24 pm wysłana przez Szeol »


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 09, 2014, 02:39:50 am »
Niech zgadnę, dorabiasz jako Wróżbita Maciej w ezo.tv?  hahaha
Tak tytułem sprostowania, to można odpalić max 3 klienty z jednego PC, opcja unlited została odrzucona. Oraz online jest znacznie większy niż 600 ( sześćset to było na starcie) . Podejrzewam , że obecnie gra około 1k ludzi. I mylisz się odnośnie ludzi szukających servera na lata, jest cała masa osób (w tym moi znajomi) którzy szukają servera który wytrzyma te minimum 2-3 lata. To, że na tym forum, a szczególnie w tym temacie przeważają tzw. "skoczki" nie znaczy, że stanowią oni większość.

P.S
Wyraziłeś swoje przypuszczenia poparte doświadczeniem z lol privów i chyba więcej nic nie wniesiesz do tego tematu, więc  zakończmy tą pusta gadkę.  Ty wrócisz do tematu Evoke pilnować online który spada z dnia na dzień: http://www.l2online.info/ , a ja wrócę do grania. Chyba, że chciałeś coś dodać?
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2014, 12:39:06 pm wysłana przez trumniak »


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 09, 2014, 11:20:57 pm »
Trumniak pm Mc6 w grze, kończę granie bo zabrakło mi czasu i mam coś dla Ciebie :P
A co do serwera to zapowiada się dobrze, ludzi coraz więcej.

/edit  ok, za późno. Na forum byłeś ale pma nie dostałem a nie chciało mi się czekać  :P Jakiś crafter z maina zarobił troche adeny i fenrira.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2014, 12:04:29 am wysłana przez Mc6 »


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 10, 2014, 09:19:49 am »
Niech zgadnę, dorabiasz jako Wróżbita Maciej w ezo.tv?  hahaha
Tak tytułem sprostowania, to można odpalić max 3 klienty z jednego PC, opcja unlited została odrzucona. Oraz online jest znacznie większy niż 600 ( sześćset to było na starcie) . Podejrzewam , że obecnie gra około 1k ludzi. I mylisz się odnośnie ludzi szukających servera na lata, jest cała masa osób (w tym moi znajomi) którzy szukają servera który wytrzyma te minimum 2-3 lata. To, że na tym forum, a szczególnie w tym temacie przeważają tzw. "skoczki" nie znaczy, że stanowią oni większość.

P.S
Wyraziłeś swoje przypuszczenia poparte doświadczeniem z lol privów i chyba więcej nic nie wniesiesz do tego tematu, więc  zakończmy tą pusta gadkę.  Ty wrócisz do tematu Evoke pilnować online który spada z dnia na dzień: http://www.l2online.info/ , a ja wrócę do grania. Chyba, że chciałeś coś dodać?
Następny co mu sie wydaje ze magia świąt działa zawsze i wszędzie. Dexy też stały latami i każdy uważał je za najlepsze EU servery a od jakiegoś czasu padają jak muchy. Dodajcie noobwarsa na tą stronkę, poobserwujemy sobie wyścig na online ;) i żeby nie było, ja tutaj nie występuję jako tępy obrońca Evoke, zwisa mi i powiewa jak długo on będzie stał.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2014, 09:26:40 am wysłana przez Szeol »


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Wiara Podstawą Wygranej
Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 11, 2014, 06:05:03 pm »
szukam klanu z ludźmi grającymi dla przyjemności i bez spiny :) jest tutaj coś takiego ?


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 1

Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 12, 2014, 11:22:24 am »
jak znajdziesz to daj znac :)


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

    • speedtest
Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 12, 2014, 01:03:53 pm »
jak znajdziesz to daj znac :)
Podpinam sie :)


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Wiara Podstawą Wygranej
Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 12, 2014, 11:17:16 pm »
nic nie ma :/ katastrofa :/ gdzie sie podziały czasy l2, kiedy to wchodziło sie do gry dla przyjemności ?


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 13, 2014, 03:37:00 pm »
Też szukam klanu z ludźmi którzy grają bez spiny:) Może po prostu coś sami założymy?
Noobwars (Vindication)
RPGclub x15 i x5
L2Dawn


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 13, 2014, 06:27:55 pm »
Miejcie mnie też na uwadze - TommyVercetti - Pal wannabe ;).
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 13, 2014, 11:55:19 pm »
/edit  ok, za późno. Na forum byłeś ale pma nie dostałem a nie chciało mi się czekać  :P Jakiś crafter z maina zarobił troche adeny i fenrira.

No problemo :) Dzięki za chęci  :D Ja, że tak powiem, na brak kasy nie narzekam.



  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 14, 2014, 09:50:19 am »
jak tam ziomeczki, gracie? Mam za duzo czasu na studiach, sciagam L2 zobaczymy...

i co znalezliscie jakis klan?? moze zalozymy sami tak zwana grupe wzajemnego wsparcia, bedziemy zbijac sliskie piątki latac razem w party przezyjemy piekna przygode itp itd hahah nie no zartuje, ale wiecie o co chodzi, samemu w L2 grac to jest lipa nie o to biega przeciez. Piszcie ciekawy jestem co na serwerze, jakby ktoś chcial pogadac/pomoc/polatac razem to smialo, tutaj na pm swoje nicki  czy tez w grze, moj nick: Tadek


edit:

co jest ze strona? niedostępna, forum też. :( patcha nie moge sciagnac, pewnie jakis atak kurde bele
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2014, 10:53:23 am wysłana przez pant »


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 14, 2014, 04:22:33 pm »
sws lf clan/cp pm Utoxai
Noobwars (Vindication)
RPGclub x15 i x5
L2Dawn


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 14, 2014, 07:15:56 pm »
jak tam ziomeczki, gracie? Mam za duzo czasu na studiach, sciagam L2 zobaczymy...

i co znalezliscie jakis klan?? moze zalozymy sami tak zwana grupe wzajemnego wsparcia, bedziemy zbijac sliskie piątki latac razem w party przezyjemy piekna przygode itp itd hahah nie no zartuje, ale wiecie o co chodzi, samemu w L2 grac to jest lipa nie o to biega przeciez. Piszcie ciekawy jestem co na serwerze, jakby ktoś chcial pogadac/pomoc/polatac razem to smialo, tutaj na pm swoje nicki  czy tez w grze, moj nick: Tadek

Tadek widziałem Cię w GrimGang , powiem Ci, że to dobry wybór bo sam tam idę :) Ten klan będzie się liczył w przyszłości na serverze.  Nick: Edith na razie gram warlockiem.


Jak ktoś szuka klanu typowo polskiego i bez wojen to Eternal Wanderers i DarkEmpire. Obecnie chyba nie ma Polskiego clanu PVP  :x tylko international  :?
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2014, 07:19:49 pm wysłana przez trumniak »


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Wiara Podstawą Wygranej
Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 14, 2014, 11:28:26 pm »
Dobra Pany, zakładam clan czysto dla zabawy :) osoby chętne pisać "LelO in game :) lub tutaj na forum PW :)


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 10, 2014, 05:46:30 pm »
Jaki online, ktos tam gra?
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 12, 2014, 02:11:55 am »
na stronie http://www.l2albion.com/  jest licznik, a co pokazuje to już do własnej interpretacji ;)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [L2Off - Gracia Final] Lineage 2 Albion, end of September
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 11, 2015, 08:41:03 am »
wbijać