Witaj
Gość

Wątek: Averia x70 h5 12.12.2014.  (Przeczytany 17693 razy)

  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 10, 2014, 07:41:21 pm »
jak tam mozna ustawic zeby panel z buffami , gk bylo all po angielsku ?


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 10, 2014, 07:43:26 pm »
ok juz man xdd


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 10, 2014, 10:59:18 pm »
To ja szukam jednej osoby, bo we dwie można sporo ogarnąć.
PW.


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 11, 2014, 11:36:19 am »
pm mojzesz123 na forum, top polish clan robi !
tera mi jakies polaczki płaczą na pm, jakas cytryna..


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 11, 2014, 03:17:41 pm »
Jaki online??


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 11, 2014, 03:48:59 pm »
pm mojzesz123 na forum, top polish clan robi !
tera mi jakies polaczki płaczą na pm, jakas cytryna..
bier cytryne do main cp !


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 11, 2014, 03:55:06 pm »
pm mojzesz123 na forum, top polish clan robi !
tera mi jakies polaczki płaczą na pm, jakas cytryna..
bier cytryne do main cp !

Niezle off topy panowie a mojzesz moze wkleisz tutaj Swoje wypociny z pma? Chooociazz to bylby dopiero wtop off top..Zeby nie odbiegac od tematu szukam spolecznosci polskiej wybierajacej sie na serwer Averii x70 i prosze jakies sensowne info a nie ..."napisz do Mojzesza123" a gosc potrafi odpisac tylko biadoliste smęty i "dowartosciowac" sie tym na forum..szukam konkretow.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2014, 03:57:19 pm wysłana przez Cytryna »
Cytryna


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 11, 2014, 03:57:18 pm »
pm mojzesz123 na forum, top polish clan robi !
tera mi jakies polaczki płaczą na pm, jakas cytryna..
bier cytryne do main cp !

Niezle off topy panowie a mojzesz moze wkleic tutaj Swoje wypociny z pma? Chooociazz to bylby dopiero wtop off top..Zeby nie odbiegac od tematu szukam spolecznosci polskiej wybierajacej sie na serwer Averii x70 i prosze jakies sensowne info a nie ..."napisz do Mojzesza123" a gosc potrafi odpisac tylko biadoliste smety..szukam konkretow.
nah, robimy sobie z tego jaja bo kazdy wie ze polski klan gowno osiagnie na takim serwerze, wiec lepiej szukaj/zrob polskie CP lub dojdz do int clanu :O


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 11, 2014, 03:58:07 pm »
Ok wezme to pod uwage jednak nie trace nadziej ze cos sie utworzy z polskich graczy:)
Cytryna


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 11, 2014, 06:38:25 pm »
Bo wszyscy polscy gracze muszą być zawsze na topie i jeśli nie masz wszystkich epików i co najmniej 15 hero w klanie to twój klan to nie klan a wszyscy gracze w nim grający to szmaty, którymi można pomiatać :)

Zmień nastawienie, bo daleko w życiu nie zajedziesz.


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 11, 2014, 06:53:01 pm »
Bo wszyscy polscy gracze muszą być zawsze na topie i jeśli nie masz wszystkich epików i co najmniej 15 hero w klanie to twój klan to nie klan a wszyscy gracze w nim grający to szmaty, którymi można pomiatać :)

Zmień nastawienie, bo daleko w życiu nie zajedziesz.
Napisalem tylko ze polski klan na ruskim serwerze nic nie osiagnie, ja wiem ze moze cos powstanie polskiego ale ni to wara nie   wypowie, ni to na epiku sie nie pojawi, prosto mowiac lepiej poszukac CP i dojsc do int clanu, chyba ze grasz po to by farmic, to spoko. Przez ostatnie 2lata na midach nie widzialem zadnego typowo polskiego clanu ktory wychodzil za miasto na pvp, chyba ze liczymy 1wszego talesa gdzie polski clan wybil sie w ostatni miesiac zywotu serwera ( 200 aktywnych graczy na serwerze gdzie 100 w polskim ally ) to zwracam honor.
Moze nie wszyscy to szmaty, ale przez moje 10lat gry stosunek ojebania przez "polaczkowy" klan a int CP/Klan wynosi 3:0, wiec osobiscie wole kumac sie obcokrajowcami.
Za bardzo chyba bierzesz to co w "internetach" pisza do siebie.


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 11, 2014, 07:18:36 pm »
Bo wszyscy polscy gracze muszą być zawsze na topie i jeśli nie masz wszystkich epików i co najmniej 15 hero w klanie to twój klan to nie klan a wszyscy gracze w nim grający to szmaty, którymi można pomiatać :)

Zmień nastawienie, bo daleko w życiu nie zajedziesz.
Napisalem tylko ze polski klan na ruskim serwerze nic nie osiagnie, ja wiem ze moze cos powstanie polskiego ale ni to wara nie   wypowie, ni to na epiku sie nie pojawi, prosto mowiac lepiej poszukac CP i dojsc do int clanu, chyba ze grasz po to by farmic, to spoko. Przez ostatnie 2lata na midach nie widzialem zadnego typowo polskiego clanu ktory wychodzil za miasto na pvp, chyba ze liczymy 1wszego talesa gdzie polski clan wybil sie w ostatni miesiac zywotu serwera ( 200 aktywnych graczy na serwerze gdzie 100 w polskim ally ) to zwracam honor.
Moze nie wszyscy to szmaty, ale przez moje 10lat gry stosunek ojebania przez "polaczkowy" klan a int CP/Klan wynosi 3:0, wiec osobiscie wole kumac sie obcokrajowcami.
Za bardzo chyba bierzesz to co w "internetach" pisza do siebie.


na pewno nic nie osiągnie jeśli ja przed startem serwera widzę parę postów wcześniej spine 2 osób ty taki nie taki ./block / ignorelist itp... gdybyśmy jako "naród" "garneli się" pomijając jakieś miedzy nasze nie smaki plus jakieś lol problemy to nie ważne czy serwer ruski czy eu czy br  moglibyście sporo osiągnąć. Grałem już nie raz w int klanie gdzie core to było ru pomimo że mając top archer cp to i tak hero było przefeedowywane na jakiegoś randoma, lub top sh na rpg w afl i feed na sh w avadonie ...
ja jeśli miałbym grać to wolałbym jakiś klimatyczny pl klanik gdzie gra 4fun aniżeli być traktowanym jak mięso armatnie dla kacapów...


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 11, 2014, 07:42:39 pm »
Albo jako robot, który musi spełnić xxx wymagań w international klanie i przejść przez jakieś rozmowy kwalifikacyjne żeby pograć :)

Ja za serio nie biorę, po prostu czytam i odpisuję. Generalnie jeśli którykolwiek z Was bierze tę grę (po tych kilku latach jak piszecie) już na zasadzie "muszę być pro" albo "epiki/hero muszą być moje, bo jak nie to emo quit" to powinniście się zastanowić nad jedną rzeczą. Czy gracie w lineage'a dla przyjemności po robocie, bo fajnie pograć ze znajomymi czy nawet pozytywnie nastawionymi obcymi, czy dla tego żeby być pro uber haxorami. W 1 wypadku po prostu cieszycie się grą, w drugim powinniście przestać grać, bo G R A zamienia się w PRZYMUS BYCIA PRO albo jak niektórzy to lubią opisywać "pracę" by być top top top.

Ja tam wole dostawać wpierdy na epikach i pvp, wygrać 1 fight na 5, nie mieć hero, ale grać w ludźmi, z którymi mimo wpier**** można się porządnie uśmiać na tsie :) Takie moje zdanie, sorry jeśli kogoś uraziłem - nie było to moim zamiarem.

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 11, 2014, 07:52:04 pm »
top top top


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 11, 2014, 08:10:03 pm »
dobrze napisane "po tylu latach" nie ma sie już 15 lat gdzie nie pójdę do gimbazy bo antaras sie respi lol teraz to bardziej się gra dla ludzi,dla wspólnej konwersacji, nie kiedy gra się już z poniektórymi osobami po kilka ładnych lat. Pomimo pracy, rodziny czasem się znajduje chwile dla wspólnej tezzy, freyi itp czy po prostu na popieprzenie głupot na ts3 ;p ja osobiście odpadam z averii szkoda mi czasu na tego priwa pomimo, że będzie na pewno dobrym serwerem.


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 11, 2014, 08:21:14 pm »
Zatem już nie przeczytamy na forach ani w grze ze polacy tu graja ze to walczymy z polskim klanem ale ze to jakis miedzynarodowy random klan gra tak? Zajefajnie panowie...szkoda szkoda szkoda:/
Cytryna


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 11, 2014, 08:43:56 pm »
Chętni do luźnego pl klanu na pewno się znajdą. Problem polega na tym, że trzeba kogoś kto ten klan założy i zacznie rekrutować/będzie zapisywać na forty itd. Ciężko jest o osobę, która by się tym zajęła bez już kilku znajomych, a jeśli ma tych znajomych to woli ściągnąć ze 2-3 osoby do swojego CP na klasy, którymi nikt nie chce grać.


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 11, 2014, 08:51:47 pm »
Chętni do luźnego pl klanu na pewno się znajdą. Problem polega na tym, że trzeba kogoś kto ten klan założy i zacznie rekrutować/będzie zapisywać na forty itd. Ciężko jest o osobę, która by się tym zajęła bez już kilku znajomych, a jeśli ma tych znajomych to woli ściągnąć ze 2-3 osoby do swojego CP na klasy, którymi nikt nie chce grać.

Pewnie tak. Jednak jestem gotow zagrac profesja tzw. niechetna dla gracza i zagrac w polskim community. Jesli takowe sie znajdzie to chetnie pomoge w kazdy mozliwy sposob.
Cytryna


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 11, 2014, 09:01:28 pm »
Chętni do luźnego pl klanu na pewno się znajdą. Problem polega na tym, że trzeba kogoś kto ten klan założy i zacznie rekrutować/będzie zapisywać na forty itd. Ciężko jest o osobę, która by się tym zajęła bez już kilku znajomych, a jeśli ma tych znajomych to woli ściągnąć ze 2-3 osoby do swojego CP na klasy, którymi nikt nie chce grać.

Pewnie tak. Jednak jestem gotow zagrac profesja tzw. niechetna dla gracza i zagrac w polskim community. Jesli takowe sie znajdzie to chetnie pomoge w kazdy mozliwy sposob.

zobacz pma


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 11, 2014, 10:29:09 pm »
Bo wszyscy polscy gracze muszą być zawsze na topie i jeśli nie masz wszystkich epików i co najmniej 15 hero w klanie to twój klan to nie klan a wszyscy gracze w nim grający to szmaty, którymi można pomiatać :)

Zmień nastawienie, bo daleko w życiu nie zajedziesz.
Napisalem tylko ze polski klan na ruskim serwerze nic nie osiagnie, ja wiem ze moze cos powstanie polskiego ale ni to wara nie   wypowie, ni to na epiku sie nie pojawi, prosto mowiac lepiej poszukac CP i dojsc do int clanu, chyba ze grasz po to by farmic, to spoko. Przez ostatnie 2lata na midach nie widzialem zadnego typowo polskiego clanu ktory wychodzil za miasto na pvp, chyba ze liczymy 1wszego talesa gdzie polski clan wybil sie w ostatni miesiac zywotu serwera ( 200 aktywnych graczy na serwerze gdzie 100 w polskim ally ) to zwracam honor.
Moze nie wszyscy to szmaty, ale przez moje 10lat gry stosunek ojebania przez "polaczkowy" klan a int CP/Klan wynosi 3:0, wiec osobiscie wole kumac sie obcokrajowcami.
Za bardzo chyba bierzesz to co w "internetach" pisza do siebie.


na pewno nic nie osiągnie jeśli ja przed startem serwera widzę parę postów wcześniej spine 2 osób ty taki nie taki ./block / ignorelist itp... gdybyśmy jako "naród" "garneli się" pomijając jakieś miedzy nasze nie smaki plus jakieś lol problemy to nie ważne czy serwer ruski czy eu czy br  moglibyście sporo osiągnąć. Grałem już nie raz w int klanie gdzie core to było ru pomimo że mając top archer cp to i tak hero było przefeedowywane na jakiegoś randoma, lub top sh na rpg w afl i feed na sh w avadonie ...
ja jeśli miałbym grać to wolałbym jakiś klimatyczny pl klanik gdzie gra 4fun aniżeli być traktowanym jak mięso armatnie dla kacapów...

Nie pierdziel gościu. Ze wszystkim nie można się zgodzić, bo jeśli ktoś np. dorabia się sprzętu okradając resztę klanu - to chyba nie jest fair. Taka polska mentalność, gdzie 2 Polaków, tam 3 opinie ! Lineage jest takim specyficznym miejscem, że jeszcze pogłębia te podziały. Polacy nie zjednoczyli się i nie zjednoczą... Wiesz dlaczego ? BO KAŻDY CEP CHCIAŁBY JECHAĆ NA CZYIMŚ GARBIE, obróbić Ci dupę za plecami i jeszcze okraść :D :D Pozdro dla kilku polskich CL-ów. ^^

Także, należy patrzeć na uczciwość człowieka. Tak jak jest uczciwy w życiu, tak samo nie ograbi swoich znajomych z cp/klanu. To dla mnie się liczy, a nie to, że ktoś czasem sobie popsioczy. Nie będzie polskiego zerga na serwerze RU.

Porównaj dawne forum L2 PL Lilith z EU Core ;p zauważyłeś różnice w skali flame-u :D



Klimat ? W małym klanie.
Im klan większy, tym więcej możliwości konfliktów.




Co do polskich CP i sciagania na siłe nowych na : BD/SWS/Bisha :D
to ..... lepiej już iść do INT, na 11 i przynajmniej podszkolić Angielski ;p niech swoich kolesiów przeznaczą na BD/SWS ....
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2014, 10:40:10 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 11, 2014, 10:41:27 pm »
podwójny post - do usunięcia  :oops:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2014, 11:19:41 am wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 12, 2014, 11:35:04 am »
teksty typu  "NIECH KTOS ZALOZY POLSKI CLAN" skoncza sie tym ze random zalozy, reszta bedzie farmic instancje gdzie wszystko pojdzie do CWH, kupia razem CH na ktora wszyscy farmili a po miesiacu lider opierdzieli CWH i sprzeda CH dla swojego wlasnego zysku na allegro :(


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 12, 2014, 11:57:06 am »
teksty typu  "NIECH KTOS ZALOZY POLSKI CLAN" skoncza sie tym ze random zalozy, reszta bedzie farmic instancje gdzie wszystko pojdzie do CWH, kupia razem CH na ktora wszyscy farmili a po miesiacu lider opierdzieli CWH i sprzeda CH dla swojego wlasnego zysku na allegro :(

Dlatego właśnie warto oszukiwać, kłamać, manipulować żeby reszta widziała ile z tego korzyści i poszła w te same slady uwielbiam społeczne podejście bez moralności tylko z prostym przekazem..TAK WYJDZIESZ NAJLEPIEJ:)
Cytryna


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 12, 2014, 02:11:56 pm »
teksty typu  "NIECH KTOS ZALOZY POLSKI CLAN" skoncza sie tym ze random zalozy, reszta bedzie farmic instancje gdzie wszystko pojdzie do CWH, kupia razem CH na ktora wszyscy farmili a po miesiacu lider opierdzieli CWH i sprzeda CH dla swojego wlasnego zysku na allegro :(

Dlatego właśnie warto oszukiwać, kłamać, manipulować żeby reszta widziała ile z tego korzyści i poszła w te same slady uwielbiam społeczne podejście bez moralności tylko z prostym przekazem..TAK WYJDZIESZ NAJLEPIEJ:)
ostatnie 3lata gry, 3polskie klany, w pierwszym po 5miechach farmy insancji/kupna CH lider opierdolil wszystko jeszcze "pozyczyl" elegie+6 od klanowicza, przy nastepnych 2 nie gralem klanowo i robilem solo instancje i najwyrazniej wyszlo mi to na dobre bo tez "liderzy" ojebali cwh


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 5

  • F*ck the rest, Be The Best !
Odp: Averia x70 h5 12.12.2014.
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 12, 2014, 02:20:15 pm »
szukam CP, preferowane klasy: support/healer