Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April  (Przeczytany 34270 razy)

  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #250 dnia: Kwiecień 24, 2015, 11:22:47 am »
Na kazdym serwerze teraz magowie maja m crit podniesiony z 2 razy bo inaczej placz ze sie grac nie da ; )
Zrob sobie glada to i tak bedziesz tam wszystko zamiatac w pvp
Castani


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #251 dnia: Kwiecień 24, 2015, 12:16:30 pm »
Na kazdym serwerze teraz magowie maja m crit podniesiony z 2 razy bo inaczej placz ze sie grac nie da ; )
Zrob sobie glada to i tak bedziesz tam wszystko zamiatac w pvp
W sumie racja większość interludę na jakich grałem ma to przegięte, chociaż odpowiedni buff i dagger wymiatasz ich . Fakt że śmieszy jak noob sps wali w ciebie Light vortexem m crita za 5,5 k w 1500 m defa , resisty ....


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #252 dnia: Kwiecień 24, 2015, 03:13:22 pm »
Magic crt podniesiony ?  :shock:  Za dużo śmieć java serwerów panowie. Nie gram na tej edycji, ale jeśli nic nie zmienili to cryt rate na interlude  tak powinien wyglądać. Nie powiem że lubię jak pvp na farmie sprowadza się do tego komu wejdzie kryt, ale tak to w "oryginale" wyglądało.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #253 dnia: Kwiecień 25, 2015, 05:17:09 pm »
Powiedz mi co złego w DD+4 gdy expi się głównie samemu i każdy dmg się liczy żeby szlo szybciej. Podejrzewam że grałem w ta grę gdy Tobie mama smarki spod nosa wycierala, wiec nie mów mi jakie buffy brać i dye. Nie wiem gdzie mnie widziałeś i co masz do AW, ja tylko mówię że backstab nie działa tak jak powinien a to niszczy postać.
Daggerem gram od serverów supreme :) Smarki hahah mógłbyś być pewnie moim synem dziecko :) Co do grania jak na razie
top 50 pvp na serwie i to grając bez klanu .... a was pro już widziałem jak padacie jak muchy , nawet bishopa nie potraficie stargetować :)

Nie wiem czy mógłbym być Twoim dzieckiem, wiem tylko ze na pewno bym nie chciał. Nie wiem o jakiej sytuacji mówisz ale całkiem prawdopodobne ze padlismy bo to nie jedyny raz gdzie w trakcie expienie ktoś mnie uwalil. Podejrzewam że expilismy w 3-4 osoby i chcieliśmy sobie farmę urozmaicić o pvp. Jakoś się nie napinam jak ktoś mnie w pvp pojedzie bo gram tu 4fun. Cieszy mnie za to jak dojade takiego napinacza jak Ty co to myśli ze jest najlepszy, i top pvp. No super te top pvp można sobie o dupe rozbić patrząc na to ze gościu na pierwszym miejscu nabijal pvp na swoich botach...  Już się zastanawiam jak będziesz oceniał moje umiejętności jak na oly mnie ktoś pojedzie. Mój trenerze.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #254 dnia: Kwiecień 25, 2015, 10:59:33 pm »
Powiedz mi co złego w DD+4 gdy expi się głównie samemu i każdy dmg się liczy żeby szlo szybciej. Podejrzewam że grałem w ta grę gdy Tobie mama smarki spod nosa wycierala, wiec nie mów mi jakie buffy brać i dye. Nie wiem gdzie mnie widziałeś i co masz do AW, ja tylko mówię że backstab nie działa tak jak powinien a to niszczy postać.
Daggerem gram od serverów supreme :) Smarki hahah mógłbyś być pewnie moim synem dziecko :) Co do grania jak na razie
top 50 pvp na serwie i to grając bez klanu .... a was pro już widziałem jak padacie jak muchy , nawet bishopa nie potraficie stargetować :)


Nie wiem czy mógłbym być Twoim dzieckiem, wiem tylko ze na pewno bym nie chciał. Nie wiem o jakiej sytuacji mówisz ale całkiem prawdopodobne ze padlismy bo to nie jedyny raz gdzie w trakcie expienie ktoś mnie uwalil. Podejrzewam że expilismy w 3-4 osoby i chcieliśmy sobie farmę urozmaicić o pvp. Jakoś się nie napinam jak ktoś mnie w pvp pojedzie bo gram tu 4fun. Cieszy mnie za to jak dojade takiego napinacza jak Ty co to myśli ze jest najlepszy, i top pvp. No super te top pvp można sobie o dupe rozbić patrząc na to ze gościu na pierwszym miejscu nabijal pvp na swoich botach...  Już się zastanawiam jak będziesz oceniał moje umiejętności jak na oly mnie ktoś pojedzie. Mój trenerze.
Ty dojedziesz mnie na pvp > ahahahhaa dowcip roku :)))) przez 3 dni grałem może 5 godzin i dalej środek listy ten server jest martwy już .... 800 afk w miastach a na farmach pustki .... tylko factor clany trzymają online , ale po co ???


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #255 dnia: Kwiecień 26, 2015, 03:34:51 pm »
Musisz nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Nie napisałem, że bym Cię pojechał, tylko ze gdyby tak się stało to wielce by mnie ubawilo to. Nie wydaje mi się żeby ten serwer był martwy. Ludzi jest sporo, niestety botów jeszcze więcej a admin się chyba wczasuje. Co mnie to ja będę tu grał do premiery wiedźmina.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #256 dnia: Kwiecień 26, 2015, 04:00:26 pm »
Ja tez do wiedzmina  :) Tylko troche watpie w moja i3, trza bedzie w i5 zainwestowac choc moze moze :P


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #257 dnia: Kwiecień 26, 2015, 10:30:53 pm »
Zainwestuj, wiedzmin mocno ciagnie z procesora.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #258 dnia: Kwiecień 27, 2015, 11:38:53 am »
To moze napiszcie nicki/klany i cos sie razem pokmini. Po przemysleniu zrobilem jednak PR, nuk bez sluga to lipa nie nuk, a necrem mi sie nie chce grac.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #259 dnia: Maj 04, 2015, 02:43:03 pm »
Dawno temu grałem na l2 mid, chyba tu wróce bo nie ma normalnych serwerów a ten chyba jest ok?

Jaki online obecnie?


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #260 dnia: Maj 04, 2015, 04:05:51 pm »
Devv wszystkie top klany zmywaja sie na ketrawars który wstaje 15 Maja (prezentecje masz w zapowiedziach) , z tego co mi wiadomo bliźniaczo podobny server do l2Mid lecz raty x20.
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #261 dnia: Maj 04, 2015, 06:14:34 pm »
Hmm, co się stało, że się zmywają?


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #262 dnia: Maj 04, 2015, 06:25:23 pm »
To się stało ze minął prawie miesiąc od startu ;)


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #263 dnia: Maj 04, 2015, 06:36:20 pm »
To się stało ze minął prawie miesiąc od startu ;)

No nie rozumiem, moze ja z innej epoki l2 ale co to ma do rzeczy skoro na nim grali :>

Co to za szopka


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #264 dnia: Maj 04, 2015, 07:05:30 pm »
To się stało ze minął prawie miesiąc od startu ;)

No nie rozumiem, moze ja z innej epoki l2 ale co to ma do rzeczy skoro na nim grali :>

Co to za szopka
na gówno privach gra się tylko miesiąc, taka moda od paru lat.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #265 dnia: Maj 04, 2015, 07:20:02 pm »
Nie rozumiem mody ja nie TOmek Jacykow

pokaz mi serwer ktory nie jest gownem w takim razie i na ktorym warto grac ponad miesiac.


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #266 dnia: Maj 04, 2015, 07:59:43 pm »
Off


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #267 dnia: Maj 04, 2015, 11:34:46 pm »
@Dhol
Jak będziesz płacił co miesiąc abonament, kupywał premium,wit scrolle i runy expa, przetrzymasz gówniana kronike jaką jest GoD i wyżej to może iść na offa.

A jak nie chce iść na goda to polecam classica niedługo wstaje na 20 lvl 0.01% za moba + to wszystko co u góry wypisałem i dodatkowo jeszcze zwoje czy tam lizaki z buffami ;) Nie wspominając o tym że do 52 lvl będziesz trzaskał bez shotów, Rzeczywiście szampańska zabawa się zapowiada i nie przespane noce by wbić 5% a stracić to w jednym pvp :)

@Devv Ponoć wstaje niedługo spory sprawdzony serwer który trochę po stoi, mid rate KetraWars tylko jeden minus 95% to ruskie community.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #268 dnia: Maj 05, 2015, 05:25:27 pm »
to wszystko co u góry wypisałem i dodatkowo jeszcze zwoje czy tam lizaki z buffami ;)
na classicu nie ma niczego z twojej listy (poza subskrypcją ofc) w szczególności jakiś buffów ze scrolli czy lizaków :shock:
@Devv Ponoć wstaje niedługo spory sprawdzony serwer który trochę po stoi, mid rate KetraWars tylko jeden minus 95% to ruskie community.
ostatni serwer ketraWars też trwał miesiąc ^^


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #269 dnia: Maj 05, 2015, 05:27:29 pm »
Scrolle, lizaki, premium, runki, wit? Niczego z tego nie ma na classicu. 0,01% na 20 lvl podobnie. Widać ktoś tu nie grał na classicu a wypowiada się jakby był znawca


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April
« Odpowiedź #270 dnia: Maj 05, 2015, 05:30:29 pm »
w 3 osobowym pt w Ivory kraterze za moba ~0.03% na 43lvl.