Witaj
Gość

Wątek: [L2off] KetraWars - IL x20 - 15.05.2015  (Przeczytany 14673 razy)

  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 15, 2015, 06:58:00 pm »
Jeżeli dobrze obliczyłem to za 10 minut wstaje Jo ? :P
Jeśli +3 20 to tak za 3 minuty


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 15, 2015, 07:10:48 pm »
I już leży ;)


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 15, 2015, 07:13:04 pm »
szukam jakiegos pl cp/clanu moge zagrac spoilem albo craftem na main :D


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 15, 2015, 07:16:26 pm »
Myślałem , że kacapy się nie ddosują nawzajem , a tu jaki ZONG :P Ahhh jak ja lubię te opisy przed startem serwera :P "Strongest protection against DDoS attacks that will make your playing comfort and protection against lags!!!" ---- yes i see it now ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2015, 07:22:20 pm wysłana przez Boner »


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 15, 2015, 07:32:38 pm »
przerobione dla dzieci interlude gdzie nuker nie jest do farmy a do pvp
you make my day  :D


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 15, 2015, 07:40:05 pm »
przerobione dla dzieci interlude gdzie nuker nie jest do farmy a do pvp
you make my day  :D
A mnie bardziej ten server poprawił humor :P Jak już rusek ma faila od ddos hahahaha świat się wali :) Więcej pro "zbalansowanych" interlude serwerów dla pro nukerów :) Nigdy nie zrozumie na uj grzebać w plikach .... chcesz ownować nukiem graj w gracie :)


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 15, 2015, 07:54:02 pm »
grzebać w plikach? Jaki magic crit rate Twoim zdaniem powinien mieć taki sps (wit+5/wm2/pow/siren/dcset) na interlude ? :)


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 15, 2015, 08:03:05 pm »
grzebać w plikach? Jaki magic crit rate Twoim zdaniem powinien mieć taki sps (wit+5/wm2/pow/siren/dcset) na interlude ? :)
Na pewno nie 3 m crity z rzędu , pewnie dla ciebie 5 z rzędu to za mało hahahaha


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 15, 2015, 08:37:12 pm »
Rzadko gram magami, preferuje granie lukiem, a na przedostatnim midzie grałem wlem w def party. Nawet wolę jak magowie ssą pałkę, ale szlak mnie trafia jak ktoś nie mający odpowiedniej wiedzy o tej kronice rozpisuje się jak to c6 nie powinno wyglądać. 3 kryty pod żad mówisz? Statystycznie może się zdarzyć. Dokładnie nie pamiętam ale na full bufie pod cryta mag będzie miał coś koło 20% może trochę więcej. Na uwadze trzeba też mieć że na takim midzie wbicie agu wmki to nie jest coś nie wykonalnego, a taki hero na valdku ze scepterem będzie miał 100% m cryt rate.

Dodam też, że nawet przy retail like magic krycie to 1vs1 dalej dagger > mag. A płacz sprowadza się do "znerfcie magów bo nie wygrywam wszystkich pvp"


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 15, 2015, 08:44:42 pm »
Rzadko gram magami, preferuje granie lukiem, a na przedostatnim midzie grałem wlem w def party. Nawet wolę jak magowie ssą pałkę, ale szlak mnie trafia jak ktoś nie mający odpowiedniej wiedzy o tej kronice rozpisuje się jak to c6 nie powinno wyglądać. 3 kryty pod żad mówisz? Statystycznie może się zdarzyć. Dokładnie nie pamiętam ale na full bufie pod cryta mag będzie miał coś koło 20% może trochę więcej. Na uwadze trzeba też mieć że na takim midzie wbicie agu wmki to nie jest coś nie wykonalnego, a taki hero na valdku ze scepterem będzie miał 100% m cryt rate.

Dodam też, że nawet przy retail like magic krycie to 1vs1 dalej dagger > mag. A płacz sprowadza się do "znerfcie magów bo nie wygrywam wszystkich pvp"
Dziecko brak odpowiedniej wiedzy to ty masz .... ja w odróżnieniu od ciebie po wejsciu interlude gram na niej cały czas .... co do gry daggerem ja nie mam żadnego problemu z nukami .... nawet na śmiesznym l2 mid gdzie działy się słynne light vortex mega m crity , dawałem radę .... jakiś śmiesznych sps noobów z tempest jizzinmypants czy inny joke zabijałem po 8 razy z rzędu ... nie tak wyglądały pliki interluda , przed falą płaczów donate noobów z mid rate ...  dobra koniec tematu i tak ja będe w top pvp grając daggerem cya pro graczu ...... z innej beczki czy ktoś w ogóle może grać czy dc co 2 minuty ????


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 15, 2015, 09:03:40 pm »
Identycznie było na l2 mid, server nonstop dc , a w tym czasie wybrani grali , bili rb :) Przy 1 starcie l2 mid ja nie moglęm wbić 30 lvl a kolesie mieli już 60 :P Teraz to samo 2 godziny i jak mi się udaję wbić to max 5 minut


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 15, 2015, 09:06:55 pm »
+200 speeda ? 50% na cryta ??? co ty chłopie wypisujesz :) Nie wiem czego nie rozumiesz w full bufie "poprawnym" bo wielu nawet śmiesznego łuka nie potrafi zbufować, bo daggera to już 90% nie wie jak :P Na l2mid czy Bnb może miałem 20% walk gdzie nic necro nie wlazło i nie mówię o anchor . ale ok ty pewnie pro nuker gracz to jak masz pisać prawdę ;)

Nie rozumiem cię, 500 cryt.rate to 50% wejścia na kryta,Speed He z dashem nawet 240 wyciągnie, takie wyjaśnienie czy ja czegoś nie zrozumiałem :shock:?

Nie często gram magami raczej wole walkę wręcz :)
Tak ci to prosto przedstawię. Napisałem ci tu 4 debuffy jakich używa Necro na fighterów(te główne moim zdaniem), Archorn,Doom,Warrior Bane,Gloom twierdzisz że co piątą walkę nic necro nie wlazło to ci powiem że nawet gdyby te skille miały 20% wejścia to i tak w 4/5 walk któryś by wlazł.

Ja kiedyś dużo grałem TH i ci powiem jeżeli ty masz problem daggerem zabić robe usera to mnie ciekawi w takim razie jak ty masz zbuffowanego tego daggera? Mam nadzieje ze nie latasz w DC secie z AS+focus bo ci powiem na PVP to się nie sprawdza xD

Dziecko brak odpowiedniej wiedzy to ty masz .... ja w odróżnieniu od ciebie po wejsciu interlude gram na niej cały czas .... co do gry daggerem ja nie mam żadnego problemu z nukami .... nawet na śmiesznym l2 mid gdzie działy się słynne light vortex mega m crity , dawałem radę .... jakiś śmiesznych sps noobów z tempest jizzinmypants czy inny joke zabijałem po 8 razy z rzędu ... nie tak wyglądały pliki interluda , przed falą płaczów donate noobów z mid rate.
Pliki interluda wyglądały tak że jeden łuk wybijał całe pt trzaskając wszystkim kryty za 5k albo więcej, w mojej opinii dobrze ze to naprawili i każda klasa jest w stanie dać rade każdej, a nie jak to interlude Only Bow..

dobra koniec tematu i tak ja będe w top pvp grając daggerem cya pro graczu
Powodzenia nasz przyszły Herosie :)


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 15, 2015, 09:19:07 pm »
Dziecko brak odpowiedniej wiedzy to ty masz .... ja w odróżnieniu od ciebie po wejsciu interlude gram na niej cały czas .... co do gry daggerem ja nie mam żadnego problemu z nukami .... nawet na śmiesznym l2 mid gdzie działy się słynne light vortex mega m crity , dawałem radę .... jakiś śmiesznych sps noobów z tempest jizzinmypants czy inny joke zabijałem po 8 razy z rzędu ... nie tak wyglądały pliki interluda , przed falą płaczów donate noobów z mid rate ...  dobra koniec tematu i tak ja będe w top pvp grając daggerem cya pro graczu ......

A po czym np wnosisz że grywałem na innych kronikach jasnowidzu? Możesz grac na il i od jej powstania ale odpowiedniej wiedzy to na pewno o tej kronice nie masz. Przez Eu comunity przewinęło się tyle śmiesznych serwerów( w tym l2 joków), że jest pełno takich znafców co Ty, tylko że każdy ma inne zdanie na temat każdej postaci :D Poszukaj/poczytaj trochę rzetelnych info a potem się udzielaj. Jeśli szukasz balansu z palca jak na javach to graj na javach.       

Odnośnie dziecka to jeśli łaska najpierw sprawdź profil użytkownika bo czasem tam ktoś poda jakieś info. Stary się nie czuje, ale i dzieckiem nie jestem :)       


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 15, 2015, 09:29:50 pm »
"Ja kiedyś dużo grałem TH i ci powiem jeżeli ty masz problem daggerem zabić robe usera to mnie ciekawi w takim razie jak ty masz zbuffowanego tego daggera? Mam nadzieje ze nie latasz w DC secie z AS+focus bo ci powiem na PVP to się nie sprawdza xD"
hahahahah o boże baran roku , nie dość , że nie potrafi czytać ze zrozumieniem (pokaż gdzie ja napisałem że mam problem daggerem zabić nukerów .... wróć i przeczytaj jeszcze raz :) ) do tego ta twoja wiedza hahahah AS nie ma focusa , a ja zazwyczaj używam BO z back blow .... na każdym ostatnim midzie byłem top dagger , ale pewnie ty lepiej wiesz jak grać "TH" ahahahahah
Ifri chłop[ie z ciebie taki znawca jak z dupy trąba hahaha , boże drogi .... takie nooby i te wypowiedzi , widzisz boże i nie grzmisz w odróżnieniu do ciebie grałem na większości top low interlude serwers w klanach jak TFD, tempest , starych gods itd , ale twoja wiedza jest ogromna ......
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2015, 09:37:26 pm wysłana przez Boner »


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 15, 2015, 09:36:55 pm »
co do serva jest jak mówiłem już są 41 lvl i 1:35 godz w grze .... JAK ???? server wystartował 2:30 godz temu i dla mnie online był może łącznie 20 minut :)


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 15, 2015, 09:41:52 pm »
dziala w koncu ten serwer? bo ja wejsc nie moge


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 15, 2015, 10:05:50 pm »
Ifri chłop[ie z ciebie taki znawca jak z dupy trąba hahaha , boże drogi .... takie nooby i te wypowiedzi , widzisz boże i nie grzmisz w odróżnieniu do ciebie grałem na większości top low interlude serwers w klanach jak TFD, tempest , starych gods itd , ale twoja wiedza jest ogromna ......

I dalej to samo. Po czym wnosisz jasnowidzu że nie grywałem na low ratach? Od 2 lat gram na midach bo low raty niestety już cienko przędą ale sory Ty wiesz lepiej :oops: Nie za bardzo rozumiem co ma do tego że taki low ratowiec z Ciebie, skoro dalej nie masz pojęcia o tym jak cryty magów powinny wyglądać.

BTW: wypowiedzi typu:
przerobione dla dzieci interlude gdzie nuker nie jest do farmy a do pvp
nie przystoja  dla low rate gracza.


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 15, 2015, 10:09:10 pm »
dziala w koncu ten serwer? bo ja wejsc nie moge
Co chwila pada przynajmniej dla mnie .... ddos mają , jedni grają inni nie mogą wbić a jeszcze inni dc co chwila ... HAHAHAH 60 lvl już są .... jak na ratach 20 gdzie server ma ddos wbić 60 w 3 godz :P
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2015, 10:12:08 pm wysłana przez Boner »


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 15, 2015, 10:09:40 pm »
dz za info


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 15, 2015, 10:15:41 pm »
przecież jesteś top dagger z top clams, na pewno dasz rade i ich przegonisz  :noob:
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 15, 2015, 10:29:34 pm »
przecież jesteś top dagger z top clams, na pewno dasz rade i ich przegonisz  :noob:
:noob: cię zrobił :) grałem w tych clanach a tu gram sam i tak będę w top :) Ty na pewno nie :P Na l2 mid i Bnb też grałem sam i też byłem w top pvp :)


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 15, 2015, 10:46:28 pm »
ja na pewno nie, tylko mi to nie przeszkadza, a zobaczymy jaki ty będziesz top.  dowiemy sie po twoim nicku, prawda?
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 16, 2015, 09:17:04 am »
Wpisuje login i hasło i nie ma reakcji żadnej, pomocy...


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 16, 2015, 11:31:15 am »
chyba te wieksze klany sie rozmyslily bo poki co pustki wszedzie...


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 16, 2015, 11:35:47 am »
naprawde myslicie ze ktos kto ma pojecie o grze pojdzie na jakiegos gowno z java? :D