Witaj
Gość

Wątek: Atrybut  (Przeczytany 2024 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Atrybut
« dnia: Listopad 30, 2009, 09:27:51 am »
Jaki atrybut do broni duelista ? Czy skile duelista mają jakiś atk atribute ?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Atrybut
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2009, 10:28:35 am »
jaki chcesz taki sobie wsadz...tylko nie dark/holy bo nie mozesz na nie enchantowac skilli...
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Atrybut
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2009, 02:15:47 pm »
IMO earth bo jest na to najmniej resistów (chyba żaden z bufferów nie ma buffa na to oprócz ele prot - jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi, a dance jest mało kiedy dawany).
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


Odp: Atrybut
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2009, 03:00:19 pm »
IMO earth bo jest na to najmniej resistów (chyba żaden z bufferów nie ma buffa na to oprócz ele prot - jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi, a dance jest mało kiedy dawany).
anthyyyyyyyyyy


ale i tak earth ftw


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Atrybut
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2009, 04:49:31 pm »
IMO earth bo jest na to najmniej resistów (chyba żaden z bufferów nie ma buffa na to oprócz ele prot - jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi, a dance jest mało kiedy dawany).
anthyyyyyyyyyy


ale i tak earth ftw

O właśnie ^^ ale to tylko 15% o ile dobrze pamiętam, a od kolejnej kroniki mają podobno wejść +++enchanty na resisty PP http://www.l2guru.com/forum/showpost.php?p=3090408&postcount=17
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<