Witaj
Gość

Wątek: Pare pytan odnoścnie Bisha  (Przeczytany 1890 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Pare pytan odnoścnie Bisha
« dnia: Maj 04, 2010, 12:04:56 pm »
Witam, przez długi czas grałem na privie ale postanowiłem spróbować sił na jakim oficialu.
Zawsze grałem Bishem i w związku z tym mam perę pytań odnośnie jego skilli, gdyż na róznych servach działały one różnie:
1. Czy major heal aggruje moby? gdyż spotkałem się z 2 sytuacjami, w pierwszej nie agrował a w 2 działał mocniej niż agro. WL rzucał 1 raz agro, ja go 1 raz healnalem i w tym momencie all moby rzucały się na mnie. Jak jest na retailu?
2. Celestial Shield, spotkałem się z tym że nawet łyknięcie potki spowodowało usunięcie buffa.
3. reuse heala z 80 levelu, Spotkałem się z reusem 5 i 15 minutowym, jaki jest poprawny?

To chyba na tyle. Czekam na odpowiedź, i pozdrawiam!


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Pare pytan odnoścnie Bisha
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2010, 01:22:23 pm »
nie ten dział.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Pare pytan odnoścnie Bisha
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2010, 01:34:04 pm »
Pytania dotyczą ofa, wiec zamieściłem je w dziale o Retailu ogólnie, jeśli jednak admin uważa że ten temat powinien się znajdować w innym dziale to proszę o przeniesienie i przepraszam. A inne osoby proszę o odpowiedź na moje pytania.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Pare pytan odnoścnie Bisha
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 04, 2010, 01:47:47 pm »
Pytania dotyczą ofa, wiec zamieściłem je w dziale o Retailu ogólnie, jeśli jednak admin uważa że ten temat powinien się znajdować w innym dziale to proszę o przeniesienie i przepraszam. A inne osoby proszę o odpowiedź na moje pytania.
Nie, to dotyczy bisha to jest o forum o l2 a l2 jest tylko na offach a nie na zadnym privie. Więc pytaj w dziale o bishu

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pare pytan odnoścnie Bisha
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 04, 2010, 01:52:06 pm »
(...)
1. Czy major heal aggruje moby? (...)
Witam, co prawda nie gram bishem, ale na moim SE mam Major heala i podam Ci 2 sytuacje z wczoraj.
1. FoG pole party, puler (Hell Knight 85) ciągnie 4 pokoje, Major heal i nic. Cały pociąg pięknie odbiega do Titana.
2. 3 godziny później. Ten sam SE uczestniczy w queście 700 na WoA. Gladiator 85 sonikami ściąga moby w jedno miejsce. Major heal i SE ma WSZYSTKIE żuki na sobie :)
Konkluzja - wszystko zależy od spota i mobów. Oczywiście na offie i dziś.

Kiedyś było tak, że na każdym AoE spocie (cata, FoG, MoS etc.) jakiekolwiek działanie względem pulera/polera (heal, tańce, songi) powodowały przeniesienie aggro na tegoż nieszczęśnika. Poler musiał "budować" aggro, żeby reszta mogła coś zrobić. Ostatnio party FoG pokazuje, że to zmienili. Przynajmniej tam. Nie wiem jak MoS, cata. Nie byłem tam ostatnio na pole.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Pare pytan odnoścnie Bisha
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 06, 2010, 01:42:26 pm »
Cytuj
2. Celestial Shield, spotkałem się z tym że nawet łyknięcie potki spowodowało usunięcie buffa.

No właśnie ma swoje dobre i złe strony.

Dobra to taka, że na jakiś czas stajesz się nieśmiertelny i możesz się ruszać.

Natomiast zła jest taka, że ponieważ jesteś nietykalny, nie możesz dostać ani buffa, ani heal'a.

Dlatego albo będziesz śpiewać z zachwytu, albo wyć z rozpaczy.
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Pare pytan odnoścnie Bisha
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 06, 2010, 05:22:57 pm »
Witam, przez długi czas grałem na privie ale postanowiłem spróbować sił na jakim oficialu.
Zawsze grałem Bishem i w związku z tym mam perę pytań odnośnie jego skilli, gdyż na róznych servach działały one różnie:
1. Czy major heal aggruje moby? gdyż spotkałem się z 2 sytuacjami, w pierwszej nie agrował a w 2 działał mocniej niż agro. WL rzucał 1 raz agro, ja go 1 raz healnalem i w tym momencie all moby rzucały się na mnie. Jak jest na retailu?
2. Celestial Shield, spotkałem się z tym że nawet łyknięcie potki spowodowało usunięcie buffa.
3. reuse heala z 80 levelu, Spotkałem się z reusem 5 i 15 minutowym, jaki jest poprawny?

To chyba na tyle. Czekam na odpowiedź, i pozdrawiam!

1. Heal mocno agruje moby. Jeśli ktoś ma agro na sobie i przykładowo pulluje moby nie możesz go w tej chwili healować.
2. Hmm nie wiem czy potka powinna usuwać celestiala.
3. 1h
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Pare pytan odnoścnie Bisha
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 07, 2010, 03:48:40 am »
Co do 1 jest tak jak napisał Mastjedi z tym samym spotkałem się na ru offie że są miejsca gdzie podczas aoe koksu z wl moby przeskakiwały na mnie jeśli użyłem greater heala przed użyciem provoke na Tanor Canon natomiast pod Oren też podczas AOE tyle że z berkiem Major nie agrował nic

2 odpowiem ci za kilka leveli :P

Na przyszłość do takich pytań masz topic podklejony, tam też odsyłam z kolejnymi pytaniami
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2010, 03:51:40 am wysłana przez Warhead »
Ru OFF Lancer

Eltharion  Bishop 62+

Outcasters Clan Member & NosenseTeam Squad Leader