Witaj
Gość

Wątek: Warlord [WL]  (Przeczytany 185239 razy)

  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #725 dnia: Sierpień 31, 2012, 10:09:58 am »
alo. serw na którym gram przechodzi na h5 , będę grał drednought. Pytanie mam takie czy dread to nadal taki farmer i niezgorszy do pvp? :o tzn w sumie najbardziej teraz interesuje mnie, czy nadal są lokacje gdzie może efektywnie farmić tak jak to teraz w gracii final na chimerach, czy już koniecznie spoila do tego potrzebuje ?


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #726 dnia: Wrzesień 02, 2012, 12:10:25 am »
Farmić jest co, Mahumy, GC, nawet do chamber idzie wejść na wl( jak dobrze pamiętam to masz tam salkę na aoe trainy)
Na pvp 1vs1 wl jest taki sobie, ale na open a głównie na siege pod bramą jest miodzio, jak ogarniesz. Na przemian najlepiej z kolegą sps detarget zapierdziela non stop. Fragi stoją i nic nie mogą zrobić. Genialna sprawa, dodatkowo mało WL aktywnych teraz gra, więc hero spot łatwy. A propo oly, to wl jest bardzo ciekawą klasą tam w H5, i ma potencjał dzięki swoim stun/detarget'om. Rushe wprowadzone w H5 ładnie zboostowały tę klasę. Polecam, jeżeli chcesz nią zagrać to się nawet nie zastanawiaj. Problem jest szczerze mówiąc tylko z xp tak na lvlach 70-76 i sprzętem początkowym, na 80+ w moiraikach genialnie idzie farmienie. Jedyny minus tej klasy jest taki sam jak tanka/healera/supporta - jesteś bardzo potrzebny, fragów nie dostajesz :( .
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #727 dnia: Wrzesień 13, 2012, 08:35:15 pm »
Jaki set lepszy dla WLa moirai  czy vesper ?


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #728 dnia: Wrzesień 13, 2012, 09:34:46 pm »
według mniej zwykły vesper jest gorszy niż moirai. natomiast vesper noble jest najlepszy dla wl'a. pozostaje więc kwestia, czy miałbyś później możliwość dojścia do ulepszenia.


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #729 dnia: Październik 09, 2012, 07:25:29 pm »
z levelowaniem nie bedzie problemu 85 od jakiegoś czasu ma i właśnie te sety dylematów przysparzają. W vesperze nie podoba mi się -2 dex chociaż speeda dodaje. wszeędzie latam z dye +5 dex - 5 con +4 wit.bron teraz stormer+4. Myślę nad masterwork moirai +6 i spędzeniu reszty gry na farm elegii :p Ten moirai na oly nie będzie lepszy niż vesper noble?  bo cała siła w stunach byle szybciej wrzucić , a z rushem może speed niepotrzebny tak? w sensie, więcej da attack speed. Teraz jeszcze widzę vesper accuracy daje. Nie wiem jak w h5 , ale w gracii walcze skillami praktycznie tzn byle wrzucic fell swopa/ schock blasta czy thunder storma,  potem już earthquake itp . O elegii piszę bo to już upatrzony ultimate set taki, fajnie wygląda , bonus do kryt rate ma itp :p elegia light też pro może być... nie wiem co robić :(


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #730 dnia: Lipiec 26, 2013, 08:10:30 pm »
Jaki support dla WL na aktualnej kronice?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #731 dnia: Lipiec 26, 2013, 09:56:30 pm »
Iss enchanter

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #732 dnia: Lipiec 27, 2013, 01:58:22 am »
A jeszcze przed przebudzeniem?  :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #733 dnia: Lipiec 27, 2013, 03:52:28 am »
WC?
I tak bez disco i cov'a to WL'em nie poszalejesz

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 5

  • F*ck the rest, Be The Best !
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #734 dnia: Wrzesień 25, 2013, 01:16:26 pm »
Gram na x20 z NPC Buffem, obecnie berkiem, ale to tam nieważne.
1. WL lepiej się spisze w vesper noble hvy full found czy moirai hvy found?
2. Czy w ogóle jest sens grać WL'em na H5 Mid-Rate? Obecnie gram berkiem i w sumie nie ma żadnej konkretnej farmy dla wojów, już nie wspominając by robić trainy - jedynie LOA, o ile da człowiek radę.
3. +4 CON -4 DEX, +4 STR -4 DEX? (są mp poty, więc nawalanka skillami nieograniczona).
4. Czy Atk.Spd wpływa na czas animacji skilli? Robiłem parę testów na jakimś tam HR (no ale to HR, pewnie L2J) i nie mam pewności czy mogę się na tym opierać.
5. Zadowolić się Icarus Tridentem +7-8 z Crit. Stunem czy śmigać na +4 Vesper Stormer z.. właśnie, jeśli Atk.Spd wpływa na animację skilli to pewnie Haste (wolę WL'a bez zerków, na g.shieldzie i zazwyczaj na Parry Stance), a jeśli to nie ma znaczenia to pewnie Health.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #735 dnia: Wrzesień 25, 2013, 03:17:24 pm »
Gram na x20 z NPC Buffem, obecnie berkiem, ale to tam nieważne.
1. WL lepiej się spisze w vesper noble hvy full found czy moirai hvy found?
2. Czy w ogóle jest sens grać WL'em na H5 Mid-Rate? Obecnie gram berkiem i w sumie nie ma żadnej konkretnej farmy dla wojów, już nie wspominając by robić trainy - jedynie LOA, o ile da człowiek radę.
3. +4 CON -4 DEX, +4 STR -4 DEX? (są mp poty, więc nawalanka skillami nieograniczona).
4. Czy Atk.Spd wpływa na czas animacji skilli? Robiłem parę testów na jakimś tam HR (no ale to HR, pewnie L2J) i nie mam pewności czy mogę się na tym opierać.
5. Zadowolić się Icarus Tridentem +7-8 z Crit. Stunem czy śmigać na +4 Vesper Stormer z.. właśnie, jeśli Atk.Spd wpływa na animację skilli to pewnie Haste (wolę WL'a bez zerków, na g.shieldzie i zazwyczaj na Parry Stance), a jeśli to nie ma znaczenia to pewnie Health.
1. morai
2. W loa trAINY  to raczej magowie
3. Skillami nieponawalASZ bo nie bedziesz sie leczył z wampirika.
4. A speed wpływa na czas rzucania skilla.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #736 dnia: Grudzień 05, 2013, 10:52:44 pm »
Mam WL na subie na 80 lvl. Gram na serwie high five x25, npc buffer. Problemem jest dla mnie farmienie OelMachumow. Niestety nie moge uzywac vespera heavy noble bo lewel za niski ale mam Imperial Crusader + Saint Spear. Niestety jak złape większą ilość mobków to padam raz dwa.
Moze ktoś podpowiedzieć których skili uzywac, a moze bic tylko ze zwykłego ataku? Na serwie są mana i hp potki.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #737 dnia: Grudzień 06, 2013, 09:34:20 am »
Mam WL na subie na 80 lvl. Gram na serwie high five x25, npc buffer. Problemem jest dla mnie farmienie OelMachumow. Niestety nie moge uzywac vespera heavy noble bo lewel za niski ale mam Imperial Crusader + Saint Spear. Niestety jak złape większą ilość mobków to padam raz dwa.
Moze ktoś podpowiedzieć których skili uzywac, a moze bic tylko ze zwykłego ataku? Na serwie są mana i hp potki.
z songami covem, dencami giniesz? Proponuje poola a pozniej stun, leczyc sie mozna z vampirika ale w sumie to powinines miec te moby na 2-3 skile.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #738 dnia: Grudzień 09, 2013, 02:27:12 pm »
Juz jest oki. Miałem lagi i po prostu naciskalem atak a target byl juz ded, nie zdązalem zmieniac targetu to i hila nie było.
Teraz mam dylemat jaki sprzęt? Głównie mi chodzi o bardziej wymagające moby a więc DV i LoA. Farma na machumach czy Pagan spoko leci w vesper heavy i sant spear.
Ale mam mozliwosc miec moirai i dynasty nawet oba w wersji foundation. Co byloby najlepsze i jakie dye dla WL? Myslalem o dye +4dex/-4con +4str/-4con i +1dex/-1con.
Czy warto starac sie o bron lepsza niz ta saint spear, jakas S80 albo S84?
Jestem obserwowany
Big brat czuwa