Witaj
Gość

Wątek: Paladyn [Pal]  (Przeczytany 326762 razy)

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 20, 2007, 04:16:24 pm »
Temat oczyszczony z oftopa i postów nic nie wnoszących do tematu
Następnym razem będą leciec OSTRZEŻENIA aż mił będzie patrzeć
Potraktować serio to o co prosze


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 21, 2007, 12:05:52 pm »
Cytuj
Ja bralbym DLE + Healtha- wczesniej odpalasz angelic icon

Nie tyle co wczesnie ale nie bedzie takiego prezentu ze bedziesz mial 2k hp tylko 2500 ;p

Cytuj
Nie ma? Hm...

Ma Rsk.Focus a to roznica.Fakt kombo typu Rsk.Focus i Angelic Icon daje zarabistego kopa ale taki miecz w pve jest kijowy bo zazwyczaj w pve uzywasz VR albo masz healera.

Cytuj
Zapomnialem zapytac o se  Embarassed, a grade oczywiscie

No to masz odp.Dark Legion Edge tem miecz jest genialny bo jako jeden z 3 czy ilu tam mieczy ma health ^^
Chociaz Critical Damage tez moze byc fajny ze wzgledu ze z AI moze niezle dowalic ale raczej Pal/PK nie jest na PvP tylko do tankowania.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 23, 2007, 01:13:29 am »
Slowa 'nie jest do PVP' prowokuja mnie do smiechu, bo takich postaci niema


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 23, 2007, 09:37:40 am »
Czytałem kawał na tym forum, jak Diabeł podpuscił klan do zabicia paladyna z ktorym mial na pienku...doskonale on charakteryzuje tego oto rycerza  :)
pozdrawiam
Honor rycerski jest nazważniejszy!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 23, 2007, 12:43:29 pm »
Cytuj
Slowa 'nie jest do PVP' prowokuja mnie do smiechu, bo takich postaci niema

Aha czyli paladyn zabija tak skutecznie jak DA czy SK?


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 23, 2007, 04:58:52 pm »
Cytuj
Slowa 'nie jest do PVP' prowokuja mnie do smiechu, bo takich postaci niema

Aha czyli paladyn zabija tak skutecznie jak DA czy SK?

Cytuj
Pal/PK nie jest na PvP tylko do tankowania.

teraz mi napisz co ma qoute1 z quote2 wspolnego.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 23, 2007, 05:23:28 pm »
Cytuj
teraz mi napisz co ma qoute1 z quote2 wspolnego.

Duzo,bo piszac "nie jest do pvp" chodzilo mi wlasnie o to ze nie zabija tak skutecznie jak DA czy SK ktorzy sa stworzeni do walki.Od C5 to kazdy tank jest dobry w sumie byle tylko inni nie oberwali.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 23, 2007, 07:06:04 pm »
Cytuj
teraz mi napisz co ma qoute1 z quote2 wspolnego.

Duzo,bo piszac "nie jest do pvp" chodzilo mi wlasnie o to ze nie zabija tak skutecznie jak DA czy SK ktorzy sa stworzeni do walki.Od C5 to kazdy tank jest dobry w sumie byle tylko inni nie oberwali.

A nie pomyslales ze tanki nie sa do zabijania tylko do dostawania w leb? Kazdy sie nadaje do pvp, jeden spisuje sie lepiej, drugi gorzej.
Co do zabijania to zrob paladyna w STR build(maj/tallum heavy weapon z healt+switch na crit dmg przy angelic icon) i zobacz jak nie zabija i jak 'nie nadaje sie do pvp'....


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 23, 2007, 11:03:13 pm »
Cytuj
Co do zabijania to zrob paladyna w STR build(maj/tallum heavy weapon z healt+switch na crit dmg przy angelic icon) i zobacz jak nie zabija i jak 'nie nadaje sie do pvp'....

Dobrze ze z takim Phenix Knightem walczylem na PTS C5.Angelic Latwo przerwac wiec raczej watpie zeby zdazyl rzucic.

Cytuj
A nie pomyslales ze tanki nie sa do zabijania tylko do dostawania w leb?

A mi chodzi o zabijanie a nie o tankowanie bo tam to kazdy jest dobry.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 24, 2007, 04:03:47 pm »
Dlaczego wiec piszesz 'nie nadaje sie do pvp' z twojej ostatniej wypowiedzi wynika ze sie nadaje?:> Taki maly self ownage?:P


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 25, 2007, 04:57:24 am »
Hm...

Nie wiem co się od tamtych pięknych czasów zmieniło, ale...

Paladyn miał taki bardzo ciekawy czar, który po pewnych buffach i w odpowiednim secie dawał bardzo interesujące efekty. Otóż ten czar to Sacrifice, a rezultat to ładowanie sobie HP z zera do full'a w ciągu paru sekund BEZ kosztów w MP\HP. To robi z niego mega zamiatacza fighterów i tanków, nieskończony zapas HP w teamie, najsilniejszego czołga z gry oraz bardzo silną postać do pvp.

Reasumując, ta postać ma potencjał, tylko trzeba się ogarniać i długo grać.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 25, 2007, 10:41:16 am »
Ujme to tak. Każdą klasą możesz zrobić PvP, kwestia skuteczności. Paladin nie ma takiego potencjału ofensywnego jak DA czy SK i raczej nie ma co tutaj polemizować. Angelic Icon - może to i fajne, ale nie aż taki power jak się wydaje. Kwestia taka, że na L2guru forumowicze robili PvP. DA vs. Pal - 8:0 dla DA i tutaj podkresle, że Pal to nie był jakiś noob. Poprostu co da Ci ten power z Angelic Icon na 30% HP. DA wrzucał roota i Draina+Panterka - 30% to nie dużo. Przecież jakby to było tak wiele, to by Destro troche ucieli, a tak Destro leci na świerzo zapuszczonym Frenzy i po 2 blowach leży. Paladin był w C4 nudnym tankiem, teraz go troche uatrakcyjnili.
PS. Ten Build nazywa się Sacrafice - motyw taki, że można było się SelfHealować Sacrafice, który nie jje MP i dostawać tam ileś darmowego HP. Gościo dostawał Shield Stun, a Ty 1000hp przez ten czas za free(mówie o koszcie MP). Dlatego też kawał z Palladynem i Diabłem jest bardzo śmieszny :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 25, 2007, 07:15:30 pm »
nie mowie ze pal ownuje da ale : raczej wiecej sobie hp wyhealuje niz da zada mu z draina (maly m.atk, duzy m.def palla), watpie aby przez cale pvp da utrzymal pala na roocie, btw pal tez go ma, a tu bardziej by sie przydal mass shackle. aby i panterce tez sie dostalo. a i destro jak zarzuci frenzy to chyba powienien walnac po tym battle reara ale zostawmy ten temat w tym temacie :D
1. jaki re-use ma sacrefice?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 25, 2007, 10:41:19 pm »
Normalne Heale Pala rzucają się dłuuuuugo, Sacrafice bez dobrego buildu daje bardzo mało...50-100hp ;) Reasumując: Może Paladin w takim PvP nie zabije DA, ale dać zabić też sie nie da jak zechce :P A swoją drogą - jak spotykam Paladina na arenie to w sumie nie wiem co lepiej wyjdzie. Paść, czy uciec :P ?
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 26, 2007, 02:56:54 pm »
Cytuj
Dlaczego wiec piszesz 'nie nadaje sie do pvp' z twojej ostatniej wypowiedzi wynika ze sie nadaje?:>

Z tym ze mi chodzi o zabijanie...

Cytuj
Otóż ten czar to Sacrifice, a rezultat to ładowanie sobie HP z zera do full'a w ciągu paru sekund BEZ kosztów w MP\HP

Ta tylko ze jak walczysz z DD/Nukerami/Warriorami to oni zrobia ci outdamage i tyle z tego.

Cytuj
Paladin nie ma takiego potencjału ofensywnego jak DA czy SK

I wlasnie o to mi chodzi gadajac "nie nadaje sie do pvp"...

Cytuj
raczej wiecej sobie hp wyhealuje niz da zada mu z draina (maly m.atk, duzy m.def palla)

Drain okolo 350-400dmg +pantera uderzy ciebie za 2 razy po 200 to juz masz 750-800 dmg a uleczysz sie za 500-600.

Cytuj
btw pal tez go ma, a tu bardziej by sie przydal mass shackle

Ale ze wzgledu ze to jest skill AoE to juz tak genialnie nie wchodzi jak shackle/arrest.

Cytuj
A swoją drogą - jak spotykam Paladina na arenie to w sumie nie wiem co lepiej wyjdzie

Lalem sie z PK jako ST lub jako SK i ich pokonywalem.Walczylem z Palem w doomie i aoba z healthem to fakt ze dlugo go bilem ale go zabilem.Niby ten build fajny ale "troche" kosztuje...

Ale pal ma swoj klimat i za to wsrod tankowa ma u mnie 2 miejsce ^^


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 26, 2007, 05:41:01 pm »
co to ten outdamge, pantera bedzie zestunowana ;p


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 26, 2007, 05:46:58 pm »
Czyli tak ty sie leczysz za 500 a przez ten czas zanim sie wyleczysz dostaniesz 600 obrazen.Tak wygladaja walki z SK wlasnie paladyna ty walisz sobie heala a ja ci albo przerwe albo dostaniesz wiecej niz sie wyleczyles.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 26, 2007, 07:08:12 pm »
Ryltar, wiem, że grasz SK, a ja "prawie" tym samym - AW :D Więc moje pytanie retoryczne w stosunku do Pala miało sens :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 26, 2007, 07:15:06 pm »
No tak tylko ty tez musisz pala otwierac dotami lub zakleciami (chyba ze blowy za 100 to duzo xP) wiec mamy cos wspolnego ^^


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 24, 2007, 11:23:15 pm »
dla czego duzo wiary uwaza ze plalek jest "to ass" na PvP, co sądzicie o walce na DA uzywajac taktyki gdy masz malo hp dajesz ultimate defence i poem dodajesz sobie hp skillem??


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 24, 2007, 11:31:48 pm »
No to wiesz ameryki nie odkryles bo duzo palow tak robi ;p

Wiem ze na jednym High Rate mialem polaczenie builda Lance i Ofensywnego.Mialem IC FB z Focus,Draconic z Focus i Arcana Mace z Acumen oraz boss jewlery(zaklen i orfen).Jak walczylem z typami to stuntowalem,odchodzilem uzywalem AM i Sacriface,dzieki duzemu m.atk i bonus z zakena i orfen(+16% heal) mialem sporo hp uleczone ^^

Tylko trzeba miec wprawe w zmianach broni ale ja mialem wprawe z SK a potem zrobilem sobie Makro:

Zmiana Broni
/target Ryl
/useskill Sacriface

I tak walka zaczynala sie na nowo.

BTW nie nie pokonalem HK i ST z prostej przyczyny Pantera za mocno walila i zadawala duzy dmg no a ST nukowal zasadzil mi poison(stinga wyleczylem) i tak az padlem.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

  • www.lastfm.pl/user/tor1of
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 06, 2007, 09:57:25 pm »
Mam pytanie ktora zbroja dla paladyna bedzie lepsza DC heavy czy NM?? ta pierwsza ma lepsze bonusy a ta druga p.defa poradzi ktos???


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 07, 2007, 10:21:43 am »
Ja palkiem uzywalem DC dlatego ze mam lepszy blok i bonusy do heal(zawsze cos).


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 07, 2007, 12:08:09 pm »
DC
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 07, 2007, 09:51:10 pm »
tylko DC bo masz bonus do heala, czyli mocniejszy sacryfice no i reszte skili :)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired