Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 379263 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #925 dnia: Lipiec 09, 2009, 05:51:38 pm »
A co do Bielaka to po prostu nie doceniacie jego skilla, jego umiejętności prowdazenia jakże niestety ciężkiej do ogarnięcia postaci - jaką niewątpliwie jest SR. On stosuje metody, których żaden łucznik wcześniej nie odkrył, potrafi wcisnąć f1 z taką precyzją, że niestety nie macie z nim najmniejszych szans. Dlatego właśnie piszecie na tym forum, żeby go ośmieszyć, bo nie potraficie stawić mu czoła i pokonać go w uczciwym pojedynku. Dla was każdy jego strzał bez rapid fajer to hedszot, a z rapid fajer co drugi. :< Według mnie Bielak jest niezwykle inteligentną osobą, świadczy o tym wysoki poziom jego postów, stosowanie takich środków jak sarkazm czy ironia (niezwykle mu się to udaje) oraz to, iż prowadzi swoje piękne życie za granicami naszego kraju. Stawia wam dzielnie czoła, mimo tego, iż wie że może być na przegranej pozycji. Bielak jest osobą, którą uwielbiam, jest moim idolem, kiedyś będę jak on. Mam nadzieje, iż nagra parę FRAPSów z tym, jak niszczy on przeciwników z klanu MostHated których on właśnie bardzo mocno MostHejtuje. Bielak jest cudowny, inteligentny, piękny, bardzo skromny, cudownie ogarnia łucznika. Bielak - kocham cię.

Wielu sądzi, że to -_-', idiota, nub, kretyn i -_-'i jak potłuczony - wcale, że nie:<

epic <3

Nie wiem co jest z wami ale ostatnio czesto epic posty piszecie :D np ten fedura o pw :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #926 dnia: Lipiec 09, 2009, 06:58:47 pm »
Btw ZUZIA, jak będziesz miał/miała czas, to wypowiedz się w tym topicu plz:

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,29659.0.html


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #927 dnia: Lipiec 09, 2009, 07:03:33 pm »
a tak w ogóle co to znaczy " kmiot barowy " ?
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #928 dnia: Lipiec 09, 2009, 08:01:33 pm »
dlaczego dziwnie ?:D

Wole tak bo latwiej mi przyciskac ctrl zeby kogos niesflagowanego zaatakowac :) dlatego wszystko z drugiej strony idzie :D tak jakos sie przyzwyczailem d:

Zrób sobie makro /forceattack :) i od razu będzie napieprzać niesflagowanych mi się przydaje




  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #929 dnia: Lipiec 09, 2009, 08:10:08 pm »
wiem, ze tak mozna :D

ale jakos sie juz przyzwyczailem do takiego ustawienia i dobrze mi sie tak gra :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #930 dnia: Lipiec 09, 2009, 09:12:02 pm »

Ja do Ciebie nic nie mam, ale lepiej zacznij używać. BO w końcu zaniknie Ci to, i co w szkole/pracy będziesz pisał bez polskich znaków :)?

a od kiedy to lopata sie pisze ? :)


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #931 dnia: Lipiec 09, 2009, 09:48:26 pm »


No i Arrisska ma juz S gradowy secik :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #932 dnia: Lipiec 09, 2009, 09:52:40 pm »
GZ, teraz jakiś movie zrób ;]


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #933 dnia: Lipiec 09, 2009, 09:57:39 pm »
musze dobic tego nieszczesnego nobla :D i jakies resisty sensowne wsadzic do tego draco :D ale sie pomysli :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #934 dnia: Lipiec 09, 2009, 10:03:32 pm »
Jak smiecie pieprzone pedaly manipulowac  kontami , zbieracie adresy email i inne dane  ? CZY TO JEST LEGALNE , hmmm
tak, to jest legalne debilu, wiesz ze sie na czyims forum zarejestrowales i SAM DOBROWOLNIE podales te wszystkie dane aka mail czy co tam jeszcze wymysliles


ohoho widze ze 30 latek sie rozkrecil, teksty prawie jak dzieci z gimnazjum(nie obrazajac normalnych ludzi chodzacych do gimnazjum, w tym paru uzytkownikow tego forum)


aaaa jeszcze jedno, zeby zmienic ci ten "opis" nikt nie musial wchodzic na twoje konto

Dawno nie mnie tu nie bylo....

Może zaczne od tego

Moderator to osoba oceniająca jakość komentarzy na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej lub na forum. Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych.

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Wikipedia rules

Tak więc szanowny Bulo.... shame on you
z tego wynika że powinieneś zapobiegać sam sobie
To co zrobiłeś z podpisem to był żart ale to też było skórwy... i to nie najlepiej o tobie świadczy (jeżeli za obrażanie jego eminencji jest ban to poprosze 2)

A co do reszty perfekcjonistów którzy przyczepiają się do każdego błędu... powinniście zarabiać fortuny przecież wy jesteście idealni super i co najważniejsze skromni...  albo przynajmniej zostać nauczycielem polskiego... co do pisania polskich znaków to ja w szkole nie miałem komputerów:P

Jeżeli popełniłem jakieś błędy to mnie popraw bo to twoje forum i twoja praca....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2009, 10:11:04 pm wysłana przez szymaq »
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #935 dnia: Lipiec 09, 2009, 10:35:25 pm »
Jak smiecie pieprzone pedaly manipulowac  kontami , zbieracie adresy email i inne dane  ? CZY TO JEST LEGALNE , hmmm
tak, to jest legalne debilu, wiesz ze sie na czyims forum zarejestrowales i SAM DOBROWOLNIE podales te wszystkie dane aka mail czy co tam jeszcze wymysliles


ohoho widze ze 30 latek sie rozkrecil, teksty prawie jak dzieci z gimnazjum(nie obrazajac normalnych ludzi chodzacych do gimnazjum, w tym paru uzytkownikow tego forum)


aaaa jeszcze jedno, zeby zmienic ci ten "opis" nikt nie musial wchodzic na twoje konto

Dawno nie mnie tu nie bylo....

Może zaczne od tego

Moderator to osoba oceniająca jakość komentarzy na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej lub na forum. Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych.

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Wikipedia rules

Tak więc szanowny Bulo.... shame on you
z tego wynika że powinieneś zapobiegać sam sobie
To co zrobiłeś z podpisem to był żart ale to też było skórwy... i to nie najlepiej o tobie świadczy (jeżeli za obrażanie jego eminencji jest ban to poprosze 2)

A co do reszty perfekcjonistów którzy przyczepiają się do każdego błędu... powinniście zarabiać fortuny przecież wy jesteście idealni super i co najważniejsze skromni...  albo przynajmniej zostać nauczycielem polskiego... co do pisania polskich znaków to ja w szkole nie miałem komputerów:P

Jeżeli popełniłem jakieś błędy to mnie popraw bo to twoje forum i twoja praca....
Masz firefoxa :<

@mdh
sexy <3


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #936 dnia: Lipiec 09, 2009, 10:36:20 pm »

Jeżeli popełniłem jakieś błędy to mnie popraw bo to twoje forum i twoja praca....


a bielak pisal ze to forum Metzgera  :(


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #937 dnia: Lipiec 09, 2009, 10:39:28 pm »
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #938 dnia: Lipiec 09, 2009, 10:44:10 pm »

Jeżeli popełniłem jakieś błędy to mnie popraw bo to twoje forum i twoja praca....


a bielak pisal ze to forum Metzgera  :(

Nie czaje co to ma do rzeczy?? gdybym ja tak powiedział to co innego a tak to rownie dobrze mogles napisać SPAM albo +1...

GZ Arrisa
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #939 dnia: Lipiec 09, 2009, 10:47:57 pm »

Jeżeli popełniłem jakieś błędy to mnie popraw bo to twoje forum i twoja praca....


a bielak pisal ze to forum Metzgera  :(

Nie czaje co to ma do rzeczy?? gdybym ja tak powiedział to co innego a tak to rownie dobrze mogles napisać SPAM albo +1...

GZ Arrisa

bo z tego co mi wiadomo to, to forum nie jest ani Buly ani Metzgera, a ze nie czaisz to nic nowego.


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #940 dnia: Lipiec 09, 2009, 10:53:35 pm »
hmm, tak


to moze zacznijmy od prostego pytania, Fruzia - uwazasz ze KAZDE forum i jego uzytkownicy sa identyczni? chodzi mi o to co przekleiles/as z wikipedii, to nie musi sie sprawdzac na kazdym forum


twoje argumenty tez sa, mozna powiedziec "z dupy" bo juz ani nie jestem moderatorem, ani to nie ja zmienialem profil bielaka*

Cytuj
A co do reszty perfekcjonistów którzy przyczepiają się do każdego błędu... powinniście zarabiać fortuny przecież wy jesteście idealni super i co najważniejsze skromni...  albo przynajmniej zostać nauczycielem polskiego... co do pisania polskich znaków to ja w szkole nie miałem komputerów:P
do kazdego bledu? czy Ty widziales/as jak bielak pisze? z tego co piszesz wnioskuje ze nie; a co do polskich znakow, tez ich nie uzywam, tak sie przyzwyczailem i tak mi sie szybciej pisze, ale do tego sie chyba nikt nie przyczepial, nie?








*ta, wiem ze to przez ta sygne mozna mnie i fro pomylic ^^



  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #941 dnia: Lipiec 09, 2009, 10:56:15 pm »

Jeżeli popełniłem jakieś błędy to mnie popraw bo to twoje forum i twoja praca....


a bielak pisal ze to forum Metzgera  :(

Nie czaje co to ma do rzeczy?? gdybym ja tak powiedział to co innego a tak to rownie dobrze mogles napisać SPAM albo +1...

GZ Arrisa

bo z tego co mi wiadomo to, to forum nie jest ani Buly ani Metzgera, a ze nie czaisz to nic nowego.

Czasem trzeba ruszyć głową... skoro ma napis Moderator to znaczy że to jest również jego forum... angażuje się itp ale jeżeli chcesz być taki dokładny ( po raz kolejny) to prosze bardzo jeżeli bedzie trzeba jeszcze coś wyjaśnić to pisz a z miłą chęcią odpiszę
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #942 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:04:51 pm »
hmm, tak


to moze zacznijmy od prostego pytania, Fruzia - uwazasz ze KAZDE forum i jego uzytkownicy sa identyczni? chodzi mi o to co przekleiles/as z wikipedii, to nie musi sie sprawdzac na kazdym forum


twoje argumenty tez sa, mozna powiedziec "z dupy" bo juz ani nie jestem moderatorem, ani to nie ja zmienialem profil bielaka*

Cytuj
A co do reszty perfekcjonistów którzy przyczepiają się do każdego błędu... powinniście zarabiać fortuny przecież wy jesteście idealni super i co najważniejsze skromni...  albo przynajmniej zostać nauczycielem polskiego... co do pisania polskich znaków to ja w szkole nie miałem komputerów:P
do kazdego bledu? czy Ty widziales/as jak bielak pisze? z tego co piszesz wnioskuje ze nie; a co do polskich znakow, tez ich nie uzywam, tak sie przyzwyczailem i tak mi sie szybciej pisze, ale do tego sie chyba nikt nie przyczepial, nie?








*ta, wiem ze to przez ta sygne mozna mnie i fro pomylic ^^

W podpisie nie masz kropki po "polsku"
xaxx0xa0xa0xa


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #943 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:08:14 pm »
Sory za pomyłkę ("z dupy" masz racje:P)

Ciężko jest nadrobić tyle stron (jakies 2 dni nie zaglądałem) w parę wolnych godzin
 
a co do forum to nie wiem to jest nieliczne forum ktore czasem czytam (sporo mi pomogło podczas grania)
a co do błędów Bielaka to ja ich nie widzę bo mnie jakoś to nie przeszkadza w czytaniu... NIGDY NIE BYŁEM DOBRY Z POLSKIEGO


Przeczytałem jeszcze raz.... i stwierdziłem że i tak post pasował tylko osoba której się tyczył się zmienia na Fro:P

chciales wojny, bedziesz ja mial Bielak. Szkoda, ze przez twoje durne zachowanie beda cierpiec wszyscy czlonkowie odrodzenia.

mam nadzieje że mnie też będziesz jechać bo w tym draco secie wyglądasz bosko:P
czekam z niecierpliwością
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2009, 11:35:51 pm wysłana przez szymaq »
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #944 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:36:17 pm »
Cytuj
*ta, wiem ze to przez ta sygne mozna mnie i fro pomylic ^^



Sory za pomyłkę ("z dupy" masz racje:P)

Ciężko jest nadrobić tyle stron (jakies 2 dni nie zaglądałem) w parę wolnych godzin
 
a co do forum to nie wiem to jest nieliczne forum ktore czasem czytam (sporo mi pomogło podczas grania)
a co do błędów Bielaka to ja ich nie widzę bo mnie jakoś to nie przeszkadza w czytaniu... NIGDY NIE BYŁEM DOBRY Z POLSKIEGO


Przeczytałem jeszcze raz.... i stwierdziłem że i tak post pasował tylko osoba której się tyczył się zmienia na Fro:P

chciales wojny, bedziesz ja mial Bielak. Szkoda, ze przez twoje durne zachowanie beda cierpiec wszyscy czlonkowie odrodzenia.
mam nadzieje że mnie też będziesz jechać bo w tym draco secie wyglądasz bosko:P
czekam z niecierpliwością

//mdh: poprawilem :*


<3
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #945 dnia: Lipiec 10, 2009, 12:12:02 am »
Anime nie dacie obejrzeć w spokoju...

Czyli rozumiem, że to był post do mnie, tak?

No to posłuchaj ('poczytaj').

Moderator to osoba oceniająca jakość komentarzy na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej lub na forum. Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych.

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Wikipedia rules

Po pierwsze - przeczytaj nazwę tego tematu, potem wejdź na wikipedię ("Wikipedia rules") i pokojarz trochę faktów. Ten temat już z założenia miał służyć do FLAME, a Ty mi wypominasz rzekome trollowanie.

Po drugie wklejasz regułkę i piszesz post, którego przesłaniem jest, że wykonuję działania mające na celu wywołanie dyskusji. No nie gadaj. Może wkleisz mi regułkę wyjaśniającą czym w takim razie jest forum internetowe? Bo dla mnie jest to miejsce, w którym prowadzi się dyskusję. Z kolei moderator to nie tylko taki koleś co kasuje posty, ale także osoba dbająca o rozwój forum. Między innymi o to, żeby nie było nudno - bo po co nam forum, na którym nikt nie pisze?

Po trzecie i najśmieszniejsze. Jak rozumiem stajesz w obronie Bielaka i czepiasz się MNIE, że moje posty są nie takie jak powinny albo, że ja nie zapobiegam 'złemu' trollowaniu? No to czy w takim razie nie powinienem dosłownie *pozbyć się* pana Białego z naszego forum? Czytałeś jego posty? Czy tylko bezmyślnie stajesz w jego obronie? To już zakrawa na hipokryzję. Zupełnie jak z tym wyzywaniem ludzi od botów, kiedy sami lecicie na l2w aż 'miło'.

Tak więc szanowny Bulo.... shame on you
z tego wynika że powinieneś zapobiegać sam sobie
To co zrobiłeś z podpisem to był żart ale to też było skórwy... i to nie najlepiej o tobie świadczy (jeżeli za obrażanie jego eminencji jest ban to poprosze 2)
Tak, to był żart. Wpisałem mu pod nickiem "Szanowny Pan BIELAK (BO ON SAM TAK SIEBIE OKREŚLA) też była kobietą (bo ZUZIA to raczej nie jest męskie imię, tylko raczej kobiece)" - parafrazując tekst ze znanej, polskiej komedii.

Po czym usunąłem ten tytuł po pierwszym zgłoszeniu niezadowolenia z jego strony.

Z kolei tekst o "banie za obrazę jego eminencji" jest po prostu komiczną dziecinadą i prowokacją. Gdybyś był na bieżąco w sprawach forum oraz czytał przynajmniej posty swojego wspaniałego Bielaka, to wiedziałbyś, że jeszcze nikomu nie wstawiłem nawet ostrzeżenia (a co dopiero bana) za jakieś głupie teksty pod moim adresem. Nawet za to jak "Szanowny Pan BIELAK" zwyzywał całe nasze forum - łącznie z administracją - od pedałów, kmiotów barowych i czego tam jeszcze. Czy Twoim zdaniem powinienem - jako dobry moderator - podsumować ZUZIĘ za te teksty? Albo może za ten flood, multiposty czy nieodpowiednią sygnaturkę?

Dawno nie mnie tu nie bylo....
Ciężko jest nadrobić 10 stron (jakies 2 dni nie zaglądałem) w parę wolnych godzin
Widzisz, no i właśnie takie posty są efektem niedoinformowania, pisania w pośpiechu i nieprzemyślenia całej sprawy. Następnym razem po prostu przeczytaj temat, żebyś wiedział o co chodzi, bo tym razem to wyskoczyłeś - jak Filip z konopi - z jakąś kiepską argumentacją i wyszło jak wyszło. Stąd też na przykład oskarżenia Buły, który nic nie zrobił.

Heh.


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #946 dnia: Lipiec 10, 2009, 12:36:42 am »
Czasem trzeba ruszyć głową... skoro ma napis Moderator to znaczy że to jest również jego forum... angażuje się itp ale jeżeli chcesz być taki dokładny ( po raz kolejny) to prosze bardzo jeżeli bedzie trzeba jeszcze coś wyjaśnić to pisz a z miłą chęcią odpiszę

ruszyc glowa to mozna zawsze ale w twoim przypadku to nic nie da bo jest pusta.
A jak chcesz juz byc ty taki dokladny to wiesz kto to jest moderator ? chyba nie, bo zazwyczaj jak sama nazwa wskazuje moderator jest od moderowania (poszukaj jak nie wiesz co to znaczy), a wlascicielem jest (zazwyczaj) administrator.
Przypie*dalasz sie co kto ma napisane, zobacz jaki nick ma bielak ! Mam wnioskowac po jego nicku ze mu ucielo albo ze lubi lazic po domu w szpilkach ?
A co do Metzgera to nie bede wracal bo chyba tylko ty i bielak nadal nie wiecie o co chodzi. :(


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #947 dnia: Lipiec 10, 2009, 01:00:35 am »
Cieszycie się, że Pana Białego na forum sprowadziłem? :)

Bo ja okrutnie, po prostu taką bekę mam z tego człowieka gdy czytam jego posty, że aż banan na twarzy zostaje jeszcze godzinę po przeczytaniu ^^

Najabrdziej tylko nei pojmuję Fruzi i JennaJ, którzy stają non stop w obronie Pana Białego, ich wielkiego mentora i przywódcy, tak jakby w ogóle nie czytali co on wypisuje.

Powiedzcie mi, czy to, że polew ma z was (może bardziej z Pana Białego niż z was...) całe to forum, nie powinno już w tym momencie dać trochę do myślenia? Bo jakby zlewało się z niego tylko ludzie z Franz, to jeszcze można by podpiąć pod jakąs "zmowę", ale sami chyba(?) widzicie, że w tym topicu udzielają się ludzie, którzy nawet z retailem nie mają nic wspólnego, albo już zakończyli z nim przygodę i żywo komentują posty Pana Białego.

Nie daje to nawet trochę wam do myślenia?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #948 dnia: Lipiec 10, 2009, 01:41:34 am »
MDH masz jakieś enchanty skilli porządne?




  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #949 dnia: Lipiec 10, 2009, 01:53:42 am »
MDH masz jakieś enchanty skilli porządne?

Face Stab +10 IMHO ;p

LOL :dw_3_1:
/Frohike
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2009, 02:09:22 am wysłana przez Frohike »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker