Witaj
Gość

Wątek: Summonerzy - Prezentacja  (Przeczytany 152178 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 03, 2007, 03:12:27 pm »
Ehh wystarczy przeczytać pierwszą stronę, jest tam dosłownie wszystko (pare stron później są nowości z Interlude). Trzeba jeszcze szybciej (czyt. krócej?) proszę: Warlock>PS, ES>PS, jedyna zaleta PSa to kulki.
I VR shadowa. Jesli chodzi o exp to PS > all. Ale w pvp na 3ciej profie warlock > all.
Bzdury. PS nie ma możliwości AoE, nie ma recharge'a, jego summon z VR zżera 30% expa. Dla przykładu: warlock+prophet z kaiem(10%) będzie expił szybciej niż PS+prophet z shadowem(30% wżeranego expa), brak many? Przy rebuffie zawsze można zrobić szybki recharge, to samo tyczy się ESa. Nie piszcie mi tylko, że shadow+dance of vampire+vr daje nam takie połączenie w którym nie trzeba leczyć summona - to nic nowego; warlock czy es w robe rzuci raz na pare minut heala i mamy to samo, cały czas utrzymując full mp.
PvP? Nie byłbym tego taki pewien, że warlock>all; jego przewaga nad innymi summonerami to 2 bane'y - bardzo denerwujące przy pvp. Jednak w walce na selfbuffie/oli szanse między ESem, a Warlockiem są raczej wyrównane (ES ma warrior bane który zdejmie kotu ww2 i haste2, Warlock ma Warrior i Mage bane które razem zdejmą konikowi emp3 i haste2 - czyli ES jednym banem zdejmuje tyle buffów co WL dwoma, co po niemożliwych do przeliczenia przeliczeniach daje nam mniejszy czas i większą oszczędność mp ze strony ESa). Warlock jest mocny, nawet bardzo, ale nie stawiałbym na warlock > all, tak samo nie stawiałby na ES/PS>all, summonerzy są w miarę zbalansowani - oprócz heal cubica bo on jest overpowered.
Omg jak masz buffera to nie uzywasz shadowa tylko soullesa -_-" WL faktycznie jest przesadzony przezte jego 2 bane i Arcane Distruption na cholere mu to dali

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 1

  • ...
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 03, 2007, 06:40:55 pm »
Mam pytanko. Jak summonerzy radzą sobie w mass pvp/siege ?


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 03, 2007, 08:04:22 pm »
srednio , summony pomimo duzego p ataku maja maly cryt chance , przez co ciezko jest zabic cos co jest non toper healowane / cp regenowane . poprostu na sigach zabijaja za wolno zeby bylo to w jaki kolwiek sposob oplacalne . dlatego przewaznie wl robi za buffera w archer pt , phantom za debufera / helera , no jedynie elemental merrowem moze porobic zamieszanie (podkreslam zamieszanie :) ) . nie wiem jak u innnych ale w przypadku wl sytuacja powinna sie znienic diametralnie w c6 - gdzie felline king dostanie mass holda -ciezko kota namierzyc bo jest diabelnie szybki , maly no i nie ma piastek nad glowa wiec trzeba 2 x pomyslec nim sie zacznie go bic bo a nuz moze to kogos od "nas" kot . tak wiec mozna bedzie nim niezle napsuc przeciwnikom krwi - ale to w c6 :)


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 03, 2007, 09:13:04 pm »
Mam pytanko. Jak summonerzy radzą sobie w mass pvp/siege ?
Zależy, warlock najczęściej ma miejsce w archer party - poprostu jest tam bardzo dobry; ES jest brany albo do mage party albo do tych co potrzebują większego regenu many, chociaż mirage i merrow krwi napsuć mogą.
walker: summony z 3 profy nie mają takiego dużego speeda jak merrow/kai/soulless, ale fakt napewno mass root się przyda, tak samo jak AoE nowego konika =]
Solar: Arcane Distruption nie jest takie przegięte, jeśli spojrzeć na to, że od c5 do wojownicy (w każdym rodzaju) dostali boosta więc wind schakle bardzo się przyda, a magowie nie stanowią już aż tak wielkiego wyzwania jak w c4. Jednak te 2 bane'y... eh...


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 03, 2007, 11:09:35 pm »
Ehh wystarczy przeczytać pierwszą stronę, jest tam dosłownie wszystko (pare stron później są nowości z Interlude). Trzeba jeszcze szybciej (czyt. krócej?) proszę: Warlock>PS, ES>PS, jedyna zaleta PSa to kulki.
I VR shadowa. Jesli chodzi o exp to PS > all. Ale w pvp na 3ciej profie warlock > all.
Bzdury. PS nie ma możliwości AoE, nie ma recharge'a, jego summon z VR zżera 30% expa. Dla przykładu: warlock+prophet z kaiem(10%) będzie expił szybciej niż PS+prophet z shadowem(30% wżeranego expa), brak many? Przy rebuffie zawsze można zrobić szybki recharge, to samo tyczy się ESa. Nie piszcie mi tylko, że shadow+dance of vampire+vr daje nam takie połączenie w którym nie trzeba leczyć summona - to nic nowego; warlock czy es w robe rzuci raz na pare minut heala i mamy to samo, cały czas utrzymując full mp.
PvP? Nie byłbym tego taki pewien, że warlock>all; jego przewaga nad innymi summonerami to 2 bane'y - bardzo denerwujące przy pvp. Jednak w walce na selfbuffie/oli szanse między ESem, a Warlockiem są raczej wyrównane (ES ma warrior bane który zdejmie kotu ww2 i haste2, Warlock ma Warrior i Mage bane które razem zdejmą konikowi emp3 i haste2 - czyli ES jednym banem zdejmuje tyle buffów co WL dwoma, co po niemożliwych do przeliczenia przeliczeniach daje nam mniejszy czas i większą oszczędność mp ze strony ESa). Warlock jest mocny, nawet bardzo, ale nie stawiałbym na warlock > all, tak samo nie stawiałby na ES/PS>all, summonerzy są w miarę zbalansowani - oprócz heal cubica bo on jest overpowered.
Zapomnialem dodac ze chodzi o exp solo - do tego summonerzy zostali stworzeni. No ale bezedura. Na buffie od PP to souless zada taki sam, jak nie wiekszy dmg od kaia a zre tyle samo expa. Nie ma aoe? Tjaa.. Moze i nie jest w tym lepszy od es ale ma mozliwosc i to dwoma summonami. poza tym nie zapominaj ze kai ma mniej hp i nieraz calkiem niespodziewanie mozna klikac na "to village" jak zabraknie many na heal - inaczej z katem - recharge ulatwia sprawe. Wiec co do expa to masz jeden grzyb, bo 30% tak czy siak w plecy. Ale ja wole vampira i heal od czasu do czasu.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 10, 2007, 04:06:20 pm »
Staty summonów  są identyczne, tak samo ilość hp odpowiednich z nich więc nie wiem jakim cudem soulless może zadać na tych samych buffach więcej dmg niż Kai, tak samo nie mogę pojąć czemu Kai ma mieć niby mniej HP niż Soulless? Do tego Kai ma bardzo dużą przewagę nad Soullessem w postaci... wyglądu :> poza tym nie wiem kto wpadł na pomysł tego paktu summonera z soullessem... Może to nekro powinien mieć takie coś a nie PS -_-'.
Ah no właśnie nie jeden grzyb, ponieważ ja zawsze expie summonem wżerającym 10% expa i na restach recharguje się innym summonem ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 10, 2007, 04:24:29 pm »
NS ma ciut wiecej HP niz reszta summonow :P A o tych nowych nie mowie juz bo one sa N/C :D


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 18, 2007, 04:54:49 pm »
NS ma ciut wiecej HP niz reszta summonow :P A o tych nowych nie mowie juz bo one sa N/C :D
NS jest w ogóle jakis dziwny uzyteczny tylko na rb albo w full party z sh albo gdy nie ma tanka pod reka :P Pocieszajace jest to ze w t1 summony po ich echnatowaniu beda mogly dostawac nowe skille i jeszcze mozliwosc ich rozwoju do 85 lvlu:P wiec moze nie bedzie tak tragicznie:P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #158 dnia: Wrzesień 21, 2007, 07:31:55 pm »
Mam pytanie.. jeśli chodzi o cuby... jaki według was jest najlepszy..  aqua zada wiecej dmg niż ten warlocka.. ale znowu tamten ma anchor o ile się nie mylę.. tylko jak on wchodzi? często..? bo właściwie 1 anchor i po pvp jest..a life cubik trochę mało inteligentny ale z 2 strony nie raz mi dupe uratował..   no i psa stunujący.. ostatnio zrobiłem  na subke esa.. dzisiaj takie zajebiste party znalazłem..  z jednym esem i warlockiem... i chodzimy jak debile 3 cuby nad łbem.. kai coś tam wali my nukujemy.. nieżły exp.. miałem potworki 1/2 po jednym nuku braliśmy po kilka..   
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #159 dnia: Wrzesień 21, 2007, 07:40:02 pm »
najlepsze cuby :

1 Spark(ten PS'a ktory stunuje)
2 Poltergeist (tez od PS'a hex/ws i cos tam jeszcze)
3 aqua/wind
4 life


na 2 miejscu dalbym jeszcze ten cube od TK ale to prezentacja summonerow :D


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #160 dnia: Wrzesień 21, 2007, 07:59:02 pm »
Czyli mówisz ,że ten od anchora jest badziewny i tym samym es ma lepsze cuby?  life ma ten + ,że nie trzeba atakować i leczy ludzi z całego pt..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #161 dnia: Wrzesień 21, 2007, 08:47:32 pm »
Czyli mówisz ,że ten od anchora jest badziewny i tym samym es ma lepsze cuby?  life ma ten + ,że nie trzeba atakować i leczy ludzi z całego pt..
life to debil i najczesciej jest tak ze jak ty padasz to on zaczyna cie leczyc. Tak samo "ten od archona" dziala raz na ruski rok:P Moja lista jest taka Kubiki PS potem WK a na samym koncu ES

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #162 dnia: Wrzesień 21, 2007, 09:00:06 pm »
Czlowieku! Zapomniales o viperze ktory omija resisty :DD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #163 dnia: Wrzesień 21, 2007, 09:31:32 pm »
Jak dla mnie to:
1. Spark
2. Aqua
3. Reszta, z tym, że wind na samym końcu - a niewiele ponad nim life.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #164 dnia: Wrzesień 21, 2007, 10:17:10 pm »
Od summonerów to tak:

1)Phantom
2)Spark
3)Aqua

Ogólnie:

1)Phantom
2)Vampire
3)Spark


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #165 dnia: Wrzesień 22, 2007, 12:32:44 am »
vampirowi jaja smierdza, najlipniejszy kubik SK

1.Spark
2.Viper
3.Attraction
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #166 dnia: Październik 04, 2007, 07:33:20 am »
czy Summonerzy dostali po dupie w IL?
Co się zmienia?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #167 dnia: Październik 04, 2007, 10:21:48 am »
Ta dostali w dupe.Trzeba farmic ksiazke na te summony po 3rd...


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #168 dnia: Październik 04, 2007, 09:32:45 pm »
Ta dostali w dupe.Trzeba farmic ksiazke na te summony po 3rd...
To nie takie straszne XD Gozej to sie expi summonerami po 3 profce :P - 10% expa robi swoje XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #169 dnia: Październik 04, 2007, 10:19:15 pm »
Ta dostali w dupe.Trzeba farmic ksiazke na te summony po 3rd...
To nie takie straszne XD Gozej to sie expi summonerami po 3 profce :P - 10% expa robi swoje XD
lol typ na koreanskim PTSie miesiac z klanem ksiazke farmil ...


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #170 dnia: Październik 05, 2007, 06:32:31 am »
eee to ja podziekuję. chciałem zrobić summonera na abbysie x3 ale chyba zostanę przy poprzedniej myśli SK lub WL.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #171 dnia: Październik 12, 2007, 11:03:55 am »
Mam takie pytanko. Czy Backstab powinien omijać TP summonera? Chodzi mi o Interlude.
w ogóle czy są jeszcze jakieś inne skille które jadą w HP omijając TP?


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #172 dnia: Październik 12, 2007, 11:43:18 am »
Z tego co wiem nie omija :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #173 dnia: Październik 12, 2007, 12:45:49 pm »
Nie ma takiego skilla :P


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #174 dnia: Październik 12, 2007, 04:33:54 pm »
Dzięki, tak też pomyślałem, ale musiałem się upewnić, bo GM napisał że Bakstab przechodzi.
Może mu o Instant Kill chodziło, nieważne teraz mam  jakiś argument żeby się z nim spierać.