Witaj
Gość

Wątek: Summonerzy - Prezentacja  (Przeczytany 152046 razy)

  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #175 dnia: Październik 12, 2007, 05:36:06 pm »
backstab omija CP, a nie TP


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #176 dnia: Październik 20, 2007, 10:10:36 pm »
A ja mam pytanie. Nigdy nie grałem summonerami, jakieś takie zniechęcenie że jesteśmy uzależnieni od naszego summona.... ale jak on sprawuje się w walce z nukerami (c4, c5 skills itp)? Szczególnie interesuje mnie przywoływacz elfów i mrocznych elfów.

Bo przekonał mnie <a href="http://pl.youtube.com/watch?v=m9occ2opQK0">ten filmik ES vs. SpS</a>
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2007, 10:22:41 pm wysłana przez Rzezim »
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #177 dnia: Październik 21, 2007, 10:45:30 am »
hehe, krytyk powala summonera stojacego i spoammujacego battle heal na siebie, jeden heal summona, tak to z grubsza wyglada, ja bym nie mogl grac summonerem, bo jego pvp z nukerami wlasnie tak wyglada, mozna probowac aktywowac cubici, ale czesto trzeba sobie rpzerywac zmiana targetu, healem i znowu target na maga, wiec mnie to nie przekonuje

ale jak widzisz, radza sobie z nukerami, gdyby nie ten krytyk, to by skonczyl pvp z full hp.
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #178 dnia: Październik 21, 2007, 10:48:17 am »
I tak nic nie przebije filmu jak Prophetka zabija Phantom summonerke ^^


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #179 dnia: Październik 21, 2007, 02:39:00 pm »
A ja widzialem jak pt se x2 bish x3 pp x3 pkowalo na fg XD Mnie na c5 i wzywsz zaden z bufferow nie uciulal poza wc :P Ryl  a  tak na marginesie ile on lal ta PSke i co ona robila w tym czasie :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #180 dnia: Październik 21, 2007, 03:20:51 pm »
akurat to ze pp bije sumonera nie jest wcale dziwne mana burn, erese, rot i sumoner wczesniej czy pózniej padnie

/Siena
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2008, 07:00:00 pm wysłana przez Siena »
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Banned
  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -5

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #181 dnia: Październik 21, 2007, 06:47:30 pm »
Powiedzcie mi czy Es naprawdę taki ciulowy jest i ma wszystko gorsze od innych summonerów po za c speedem i speedem? Nie no ale naprawdę te cuby to ma ciulowe na maxa..


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #182 dnia: Październik 21, 2007, 07:43:22 pm »
Powiedzcie mi czy Es naprawdę taki ciulowy jest i ma wszystko gorsze od innych summonerów po za c speedem i speedem? Nie no ale naprawdę te cuby to ma ciulowe na maxa..
CIulowy to on nie jest w pt magow i jak kun wali obszarowka na mass pvp :P
Cytat: myha
akurat to ze pp bije sumonera nie jest wcale dziwne mana burn, erese, rot i sumoner wczesniej czy puzniej padnie
Tak ale jak summoner biega w nm to roota mozesz se wsadzic mana burn tez bo zanim spalisz mu mane to sie zestazejesz i umrzesz ze starosci:P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #183 dnia: Październik 21, 2007, 08:45:43 pm »
Cytuj
Tak ale jak summoner biega w nm to roota mozesz se wsadzic mana burn tez bo zanim spalisz mu mane to sie zestazejesz i umrzesz ze starosci:P

Lol jestes dowcipny.Mana burn szybko MP spala.Na kazdego summona wszedl Erase co ona przywolala a z pomoca mana burn szybko jej mp spalila.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #184 dnia: Październik 21, 2007, 09:03:51 pm »
erase ma maly land rate


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #185 dnia: Październik 21, 2007, 09:16:54 pm »
Sa ludzie co maja Farta.We mnie dagger ciagle ladowal bluff mimo ze mialem MJ a w Deva Shield Stun nie wchodzil.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #186 dnia: Listopad 01, 2007, 10:38:47 pm »
Sa ludzie co maja Farta.We mnie dagger ciagle ladowal bluff mimo ze mialem MJ a w Deva Shield Stun nie wchodzil.
Bo l2 to gra szczescia :P Jak masz pecha to dostaniesz z 4 krytyki pod rzad i sie zlozysz tak samo ty walniesz z 4 i zlozysz kogos innego :P Gra PSem i Wk wymaga duzego skillu szczescia jezeli polegamy na kubikach :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 1

  • ...
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #187 dnia: Listopad 04, 2007, 08:56:47 am »
Mam pytanie.
Czy grając na serverze rate x2(więc mało SP), do 40 lvlu mam rozwijać się jak nuker czy już jako summoner?
Dodam jeszcze, że będe miał dostęp do buffów PP.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #188 dnia: Listopad 04, 2007, 09:13:03 am »
nuker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #189 dnia: Listopad 04, 2007, 09:52:16 am »
To i to rozwijaj wszystkie skille zrob questy na 2 profke za nie tez jest duzo sp do 40 lvlu inawt dalaj nie powinno ci sp braknac

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #190 dnia: Listopad 04, 2007, 10:29:03 am »
no nie wiem, do 40lvlu mozna summona raz na godzine bodajze przywolac, wiec to raczej jest po to, zeby zasmakowac kotkow/konikow/paskudztwa przed 40lvl, wiec jesli nie potrzebujesz szczegolnie tego smakowac,  to olej i graj normalnie jak nuker, szybciej i zostawisz sobie SP na potem ;)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 1

  • ...
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #191 dnia: Listopad 04, 2007, 11:31:56 am »
Aha i jeszcze jedno pytanie. Gram na C4 i którego summonera opłaca się bardziej robić(ES/WL)??


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #192 dnia: Listopad 04, 2007, 11:41:09 am »
co rozumiesz przez oplaca sie?
kazdy summoner jest fajny i sa do siebie dosc podobni, wybierz, wedle ktorego ci sie bedzie przyjemniej gralo, a nie co sie oplaca, a bedziesz zadowolony
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 1

  • ...
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #193 dnia: Listopad 04, 2007, 11:54:29 am »
Sory, źle się wyraziłem :P, chyba jednak chodziło mi o to kim przyjemniej się gra :oops:
Jedna rzecz mnie zastanawia... dużo osób mówi, ze WL jest najlepszym summonerem, ale patrząc na statystyki rasowe to ES ma najważniejsze cechy dla summonera, które są przydatne (czyt. największy MEN i WIT, a w związku z tym Cast. Speed, reg MP, ilość MP, M.Def), więc o co chodzi?


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #194 dnia: Listopad 04, 2007, 12:19:40 pm »
Kwestia tylko tego, że warlock ma 2 bane'y, ale i tak na olimpiadzie ES vs Warlock to ten pierwszy jednak wychodzi na +. Ale mnie nie słuchaj - dla mnie ES to najlepszy summoner, a jedyną jego wadą jest za słaby life cubic =]


Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #195 dnia: Listopad 04, 2007, 12:23:18 pm »
wedlug mnie raczej warlock ma wieksze szanse na wygrana na oli ... warlock ma wiekszy m.atk wiec wieksza szansa ze wejdzie betray ... 2 bane'y tak jak pisze MonT ... arcane disruption ktory niweluje roznice w WIT ...  no i summony warlocka > summony ES'a jezeli chodzi o wyglad imho :D


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #196 dnia: Listopad 04, 2007, 12:27:06 pm »
gram ESem gralem chyba najdluzej ze wszystkich postaci jakie mialem i naprawde polecam :) testowalem PSa i WKa jednak aqua cubik i empower do konika mnie przekonal :) Warlock co prawda ma te swoje ban, ale obojetnie jaki summoner dostani fear lub erase w konia to jest poskladany, a poza tym nie lubie pokemonow od warlocka :P
Isuel - Plains Walker
Fryngiel - Warsmith
Ywald - Bounty Hunter


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #197 dnia: Listopad 04, 2007, 12:44:09 pm »
Sory, źle się wyraziłem :P, chyba jednak chodziło mi o to kim przyjemniej się gra :oops:
Jedna rzecz mnie zastanawia... dużo osób mówi, ze WL jest najlepszym summonerem, ale patrząc na statystyki rasowe to ES ma najważniejsze cechy dla summonera, które są przydatne (czyt. największy MEN i WIT, a w związku z tym Cast. Speed, reg MP, ilość MP, M.Def), więc o co chodzi?
Wiesz... nie da się jednoznacznie powiedzieć kim gra się przyjemniej, ile ludzi, tyle poglądów ( tu aż 3 :P ). Pytanie raczej kim Tobie będzie się grało najlepiej, ale nie możemy tego wiedzieć, najlepiej wejdź na jakiś w miarę normalny medium rate ( tzn. bez npc bufferów, custom broni +50, łączonych subek etc - istnieje w ogóle taki serwer ?) i sobie przetestuj. Mogę Ci powiedzieć co ja sądzę.

Jeśli chodzi o staty rasowe to faktycznie ES > all. Najlepszy wit, men, dex - to się głownie liczy, potem con i reszta.

Lecz jeśli chodzi o skille to dla mnie WL > all. Przede wszystkim oba bany, no i arcane disruption ( chodź wind shackle jest też genialne). Koty też ma fajniejsze :)

Kubiki hmm WL ma troche kaprawe oba, nuke cub śmierdzi, anchor jest niezły, ale wchodzi rzadko :P Wolę te od ES, DoT jest naprawdę w porządku a life... ujdzie.

Dla mnie lepszym wyborem jest Warlock, ale gram nim raczej dlatego, że nie lubię magów, a WL jest ich najlepszym terminatorem pośród summonerów. ES na wojów.

Mam nadzieję, że pomogłem :)


gram ESem gralem chyba najdluzej ze wszystkich postaci jakie mialem i naprawde polecam :) testowalem PSa i WKa jednak aqua cubik i empower do konika mnie przekonal :) Warlock co prawda ma te swoje ban, ale obojetnie jaki summoner dostani fear lub erase w konia to jest poskladany, a poza tym nie lubie pokemonow od warlocka :P

Kurczę, jako Warlock nie chciałbym dostać erase w konia :D To musi boleć ;/


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 1

  • ...
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #198 dnia: Listopad 04, 2007, 12:50:43 pm »
Z tego co wiem to Arcane Dispution jest od C5 tak? A ja gram na C4.

A zanim dojde do tych banów to zgine or something like that;p więc nie patrze, AŻ tak na te skille z 3rd profy.

Tak, pomogłeś mi.  :)


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #199 dnia: Listopad 04, 2007, 12:51:50 pm »
ES ma summony-magow , warlock summony-wojow, PS summony- ch. wie co ;]