Witaj
Gość

Wątek: Summonerzy - Prezentacja  (Przeczytany 152060 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #200 dnia: Listopad 04, 2007, 12:55:06 pm »
hmm tak ludzie pisza i pisza ze warlock ma bany itd ...... ale mi sie zdaje ze nie kazdy gra na x300 lub wiecej i zanim 78 lvl zrobi to troche trwa a przed 3 profka tez jest pvp (tak jest wiem ze trudno to zrozumiec ale mozna tez sie bic ponizej 78 lvl :D ) i ktos przyjdzie, poczyta zrobi warlocka na 4x bo "wymiata" dostanie w pape od ES i bedzie sie zastanawial wtf? a odpowiedz jest prosta, zanim zrobi 78 i dorobi sie wszystkich skili troche czasu to potrwa

w walce z wojownikami ES >>>>>warlock pod kazdym wzgledem, warior bane+wind schackle robi kaleke z prawie kadego :D, wl takich mozliwosci nie ma bo pozostaje mu tylko ban .....ad na woja niewiele da, mage bane tez na wiekszosc nie podziala

mam na subce ES, jak do tej pory zaden warlock na podobnym lvl nie stamowil problemu ..... za to od ps tak mi ostatnio obil morde ze nie wiedzialem w ktora strone uciekac :D


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #201 dnia: Listopad 04, 2007, 12:57:58 pm »
Tak Arcane Disruption jest od c5.

ES ma summony-magow , warlock summony-wojow, PS summony- ch. wie co ;]

WL dostaje PoF na 3rd, ES PoW, PS PoWi.
Czyli według NC Soft summony PS to sztyleciarze :_delf_5_1:

Edit:
@DIO, też nie gram na x300, ale wolę omawiać klasy na podstawie efektu finalnego czyli 78/79. Zresztą nabicie summonerem 78 na low rate nie jest specjalnie trudne. Poza tym jak to mawiał Marc1n pvp zaczyna się na 3 klasie :D ( swoją drogą zastanawiam się gdzie on się podział, admini zrobili transfer Thorin <-> Marc1n czy jak ? Kiepski interes :P )

Oczywiście przed 3rd też jest pvp, no i wtedy summonerzy są w sumie podobni.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2007, 01:05:42 pm wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #202 dnia: Listopad 04, 2007, 01:11:50 pm »
final servivor i warior wypieraja sie? tzn czy mozna miec 2 na raz ?


Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #203 dnia: Listopad 04, 2007, 01:14:22 pm »
final servivor i warior wypieraja sie? tzn czy mozna miec 2 na raz ?
nie mozna ... to tak jakbys chcial zaladowac CoV i PoF ...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #204 dnia: Listopad 04, 2007, 01:52:36 pm »
Cytuj
warior bane+wind schackle robi kaleke z prawie kadego

Jak wejdzie paraliz to juz WS nie potrzebny xD


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #205 dnia: Listopad 04, 2007, 05:35:05 pm »
no wlasnie .....jak wejdzie :D 

wypowiedz pewnego warlocka 76 lvl na 4x serwerze "zawsze sie zastanawialem co ten glupi cubic robi ......wlasnie sie dowiedzialem anchora daje raz na 40 leveli :D "

nie faktem jest ze czasem wchodzi, glownie w moby ale w pvp zadko sie to widuje, przewaznie w ogóle nie jest uzywany bo ja jakos nie widuje zbyt czesto

pvp nie zaczyna sie po 3 profce, po prostu masz tam najwiecej skili i mozliwosci ale calkiem fajnei sie bije np na 40, ale wtedy seale ola siadaja, normalnie OL 78 to kaleka przy takim z 40 i top c grade sprzetem :D


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #206 dnia: Listopad 04, 2007, 09:47:51 pm »
final servivor i warior wypieraja sie? tzn czy mozna miec 2 na raz ?
nie mozna ... to tak jakbys chcial zaladowac CoV i PoF ...
mnie sie wydawalo inaczej zreszta to jest cos leprzego niz cov i pof nie odejmuje od speedu :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #207 dnia: Listopad 05, 2007, 12:43:23 am »
odejmuje


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #208 dnia: Listopad 05, 2007, 08:33:20 am »
tak jak pisali ludzie wczesniej
final serv = cov
warior serv = PoF
asasin serv = PoWi
wizard serv = PoWa


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #209 dnia: Listopad 05, 2007, 08:38:56 am »
ja tam bym nie powiedzial ze binding zadko wchodzi . ostatnio robilem pvp z 78 hero adventurer na bufie od 78 hierophant . 3,2,1, go ,warior ban , cubic>anchor> gf . potem wpadl hk ... 3,2,1 ice bolt , ban , ice bolt , ice bolt pantera i hk na anchorze :) . powiecie fuks, mozliwe , ale na olimpiadzie gdy trzeba tluc sie z a.lordem 75% zamienia to co nosil do tej pory na dark crystala  :P



/edit Ruszyły testy c6 na roxxy :) !!!!!!!!!


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #210 dnia: Listopad 05, 2007, 09:47:11 am »
witam, mam pytanko co mi poradzicie ?? na wstepie odpowiem --> tak czytalem calego posta ale poprostu nie gralem summonerem i ktos moze to widziec duzo latwiej niz ja czytajac ten temat.

a wiec chce zrobic na subie summonera pod pvp, a oto charakterystyka klanu i pvp :

- 15 osob w klanie i wiecej nie bedzie - wpad na lokacje pvp/pk i wypad
- czasami walka 1 vs 1 czasami 1 vs 3 a czasami 10 vs 10
- duzo biegania

analizujac moje potrzeby i wasze opisy stwierdzilem ze najlepszym summonerem bylby warlock (bardzo szybki kotek, con, debuffu mag/war na 76+, w miare ok cubici) ale z 2 str lepiej zeby padl sumkon niz summoner - ES szybko biega, szybko czaruje no i mdef a u nas magow wiele,

zaznacze ze masss hydro Es-a nie zdaze wyczarowac przy akcjach w tym tempie wiec odpada

bralbym warlocka tylko ze wolny skubaniec i nie ma WS

moze da sie nadrobic dexem speeda i WS hmmmm jak a lucznikami ES czy W ma wieksze sznase ??? jak bardzo duzym + jest WS ???

dzieki serdeczne za porady

pozdrawiam


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #211 dnia: Listopad 05, 2007, 10:12:51 am »
o spd nie masz sie co martwic , z tego co napisales wnioskuje ze serwer c4 ? jezeli tak to jeden grzyb kogo wezmiesz chociaz wla latwiej do 78 wyexpic . z summonera nigdy demon predkosci nie bedzie wiec nie mysl o tym . summony z kolei sa diablo szybkie i ucieczka im jest raczej nie mozliwa , a wracajac do speeda summonerow - i wl i es maja warior bane - nikt ci nie zwieje bo skasujesz mu ww . do tego masz skila z 1 profy ice bolt - dmg nie zrobi aleza 4-7 razem wejdzie . nie kombinuj z dyami i nie patrz na speed .

co do walki z duza liczba magow - wskakujesz w rb : talum / dc i konieczniecznie bierzesz swsa w pt . to tyle, nikt nie powinien cie skosic . niestety jezeli grasz na c4 to raczej ludzie zdolaja ci  uciec (b soe bo na piechote to pewna smierc) bo sumony nie maja zbyt czestych krytow (co nie zmienia faktu ze na przecietnym bufie kotek skosi sh w 7-8 klopsach) .

Jezeli macie duzo lucnzikow to odpalasz królową i robisz jako suport , buf lifter/heler . Ale jeszcze raz powiem - podstawa pvp na serwerze na ktorym jest duzo magow to sws w pt  - starczy taki 46 lvl .



  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #212 dnia: Listopad 05, 2007, 10:51:50 am »
gram na interlude, all 76+ itemy A/S duzo enchantowanych wiecmozna spotkac sh na cdlu z am +16, wykokszenie na 78 tonie problem, wnioskuje ze soro nie mam sie przejmowac moim speedem to chyba warlock bedzie lepszy, duzo con, arc disc, mag/war bane, bardzo szybki kotek,  w miare ok cast, nienajgorsze cubici, dominatora i swsa mam w pt zawsze -to pewne


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #213 dnia: Listopad 05, 2007, 01:41:24 pm »
summoner do pvp party? sa tylko 2 opcje


z lucznikami warlock +cat queen i dajesz buff na czestotliwosc crt i ich sile
z nukerami elemental summoner +unicorn seraph i dajesz nim buff na krotszy reuse skili magicznych


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #214 dnia: Listopad 05, 2007, 03:13:40 pm »
summoner do pvp party? sa tylko 2 opcje


z lucznikami warlock +cat queen i dajesz buff na czestotliwosc crt i ich sile
z nukerami elemental summoner +unicorn seraph i dajesz nim buff na krotszy reuse skili magicznych
z sh ps +ns i jego hatte oraz mass surender albo ns+hatte z dd i phantom kubik=maslo z moba :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #215 dnia: Listopad 05, 2007, 04:05:57 pm »
Ciekawe kto Ci takich głupot naopowiadał, że sumony warlocka są szybsze... Warlock ma niby ww na summona, ale któż idzie na pvp bez buffów? Do tego - w małych pvp merrowem raczej nie uzywa się obszarówki tylko sprzedaje regulary (które w niczym nie ustępują kaiowi). Plus ES w dc robe z dye na speed jest naprawdę szybki jak na maga :)
PS. Dominator nie buffuje summonów...
PS2. Na serwerze z high enchantem granie summonerem nie ma większego sensu (chyba, że jako support)...
PS3. Jedyna rzecz w której warlock jest lepszy niż ES to 2 bane...


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #216 dnia: Listopad 06, 2007, 08:11:06 am »
Ciekawe kto Ci takich głupot naopowiadał, że sumony warlocka są szybsze...

Nie wiem :) ale to chyba nie mi takie głupoty naopowiadali bo ja nigdzie tak nie napisałem :)

PS3. Jedyna rzecz w której warlock jest lepszy niż ES to 2 bane...

No mowiąc o il to jeszcze ,przynajmniej dla MNIE , przewaga wla nad es jest nowy sumon . mas hold narobi w cholere zamieszania na mass pvp . no i ten slash . jezeli przelicnzik dla niego bedzie jak na normalny skil fizyczny - czyli sila zalezy  rowniez od  p ataku , to z 4,4 k p ataku moze byc smiesznie :)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #217 dnia: Listopad 06, 2007, 08:51:37 am »
warlock ma jeszcze arcane disruption

summony warlocka = summony ES, roznica jest tylkow  bufach przez nei dawanych i skilu kai/merrow ktore w pvp maja niewielkie znaczenie

co z tego ze ma mass hold jak na 99% jak reszte obszarowych debufow bedzie mialo land rate taki ze ..... szkoda gadac


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #218 dnia: Listopad 06, 2007, 09:25:17 am »
probowalem te skille feline na dex (wrath) i:
- root DOSYC wchodzi, ale tez zalezy w kogo. jak ktos ma baiuma+anta to z0nk :p
- obszarowka calkiem niezla i ma spory zasieg.

zobacze jeszcze raz jak poprawia staty i zuzycie ssow =.=


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #219 dnia: Listopad 06, 2007, 09:41:15 am »
PS3. Jedyna rzecz w której warlock jest lepszy niż ES to 2 bane...
Warlock ma mimo wszystko leprze kubiki przynjaminiej ja wole archona wchodzacego az na ruski rok niz debila ktoryleczy jak bedziemy mogli brac darmowy tp  do miasta :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #220 dnia: Listopad 06, 2007, 01:31:52 pm »
Phantom+SPark>all ^^


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #221 dnia: Listopad 07, 2007, 10:57:44 pm »
Warlock czy Elemental Summoner?
Głównie chodzi mi o szybkośc expienia do tego 6x i później o przydatność w party, wiem że WK prędzej powinienem znaleźć party gdy będe miał Felline queen, a jak jest z ES i jego przydatnością w mage party? Wiem, że blessing of seraphim daje coś magom, dokładnie nie wiem co (chyba obniża koszt mp przy użyciu skilla, ale nie jestem pewien) jak to z jego przydatnością jest i czy znalezienie party to zadania łatwe/trudne?
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #222 dnia: Listopad 07, 2007, 11:25:25 pm »
ES'em w cholere czasu nie gralem ale wiem ze z WK nie ma problemu ale bardziej ci polecam solowanie bo do tego sa oni stworzeni :P


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #223 dnia: Listopad 08, 2007, 03:47:34 pm »
tzn ten konik ESa to glownie oplaca sie go wyjmowac tylko na siege i RB - do koxu raczej rzadziej :P I tak jak mowi Ryltar, solo mozesz koxac w takich miejscach, gdzie taki wojownik potrzebowalby niezlego party.
Isuel - Plains Walker
Fryngiel - Warsmith
Ywald - Bounty Hunter


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #224 dnia: Listopad 08, 2007, 03:57:17 pm »
..a jak masz wypowiedziane wojny, to jest tez druga strona medalu.
mianowicie tam gdzie farmisz, to enemy potrzebuje pt wiec.. jak sie spotkacie, to niewiele zrobisz^_^