Witaj
Gość

Wątek: Summonerzy - Prezentacja  (Przeczytany 152050 razy)

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #250 dnia: Listopad 13, 2007, 05:37:03 pm »
Cytuj
Walczac z gladem/tyrkiem wystarczy im obnizyc predkosc ataku i juz tak kozczyc nie beda :P

glad/tyrek nie ... ale duelist/GK beda nawet z obnizonym atk speed


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #251 dnia: Listopad 13, 2007, 07:25:48 pm »
raczej mi o szybkosc ich ataku nie chodzi tylko o fakt ilosci zadawanego dmg i pdef summona ktory jest niesamowicie niski nawet na bufach, po 3 profce na bank jest latwiej bo widzialem co robi summoner po 3 profce  - przyklad kiedys  z coloseum  "ok to ja sobie siade a ty sie bedziesz bil tylko z  summonem (powiedzial al do sagi)" no i sie skonczylo tekstem "pier**** takie walki(to powiedzial sagi jak polegl :D ) "


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #252 dnia: Listopad 13, 2007, 07:45:07 pm »
raczej mi o szybkosc ich ataku nie chodzi tylko o fakt ilosci zadawanego dmg i pdef summona ktory jest niesamowicie niski nawet na bufach, po 3 profce na bank jest latwiej bo widzialem co robi summoner po 3 profce  - przyklad kiedys  z coloseum  "ok to ja sobie siade a ty sie bedziesz bil tylko z  summonem (powiedzial al do sagi)" no i sie skonczylo tekstem "pier**** takie walki(to powiedzial sagi jak polegl :D ) "
Ja czasami chodze na derby i zauszmy bije sie tam z 8 osob :P wszystkie padaja :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #253 dnia: Listopad 13, 2007, 08:05:38 pm »
raczej mi o szybkosc ich ataku nie chodzi tylko o fakt ilosci zadawanego dmg i pdef summona ktory jest niesamowicie niski nawet na bufach, po 3 profce na bank jest latwiej bo widzialem co robi summoner po 3 profce  - przyklad kiedys  z coloseum  "ok to ja sobie siade a ty sie bedziesz bil tylko z  summonem (powiedzial al do sagi)" no i sie skonczylo tekstem "pier**** takie walki(to powiedzial sagi jak polegl :D ) "
no jest troche niski , ale z buffami , jezeli zastapimy gr might na gr shield i z songiem na p.def nie jest juz tak zle.
a mma pytanie tzn do ktorego nie jestem pewien tzn jakiego typu pancerza maja summony , robe ,light,heavy? bo wydaje m9i sie ze dmg ktory odtrzymujemy zalezy tez od typu pancerze nawet z taka sama iloscia p.defa w statach.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #254 dnia: Listopad 13, 2007, 10:52:59 pm »
raczej mi o szybkosc ich ataku nie chodzi tylko o fakt ilosci zadawanego dmg i pdef summona ktory jest niesamowicie niski nawet na bufach, po 3 profce na bank jest latwiej bo widzialem co robi summoner po 3 profce  - przyklad kiedys  z coloseum  "ok to ja sobie siade a ty sie bedziesz bil tylko z  summonem (powiedzial al do sagi)" no i sie skonczylo tekstem "pier**** takie walki(to powiedzial sagi jak polegl :D ) "
no jest troche niski , ale z buffami , jezeli zastapimy gr might na gr shield i z songiem na p.def nie jest juz tak zle.
a mma pytanie tzn do ktorego nie jestem pewien tzn jakiego typu pancerza maja summony , robe ,light,heavy? bo wydaje m9i sie ze dmg ktory odtrzymujemy zalezy tez od typu pancerze nawet z taka sama iloscia p.defa w statach.
yhmm z tym pancerzem to zes mnie zaciekawil :P mi sie wydaje ze summony sa pod tym wzgledem traktowane jak zwykle moby

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #255 dnia: Listopad 14, 2007, 10:42:23 am »
sumony na bufie maja cos kolo 760 p defa i 820 m defa . to tyle samo co nozownik / łucznik . jezeli to jest malo to z pełną odpowiedzialnością stwierdzam ze magownie w ogóle nie maja p defa :P


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #256 dnia: Listopad 14, 2007, 02:05:13 pm »
Wiesz ja magiem na buffie mam 2k p def kkthxbb
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #257 dnia: Listopad 14, 2007, 03:24:12 pm »
no tak .... zapomnialem ze kazdy mag nosi Major Arcana Robe Set na + 15 . Ale powiem ci ze 2 k p defa to słabiutko ja mialem 3k :P . Jak ? Prosta sprawa - zmien hi rate na ktorym mozna zrobic enchant wiekszy niz + 15 i po sprawie .

A tak na powaznie to na normalnym serwie magiem w rb maxymalni wyciagniesz pod 1200 i to na ful bufie . 90% hi lewelowych magów ma p def nie wiekszy niz 700
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2007, 03:26:47 pm wysłana przez walker »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #258 dnia: Listopad 14, 2007, 04:30:05 pm »
760 pdefa to ma chyab nuker bez bufkow, (nie dam sobie reki uciac ale jako dc w robe z pdef lvl 3, earth chant i cov cos ponad 900 mam a z tego co pamietam nozownik 78 w doomie na takich samych bufach 1k przekracza ale nie dam gwarancji co do dokladnej liczby) 760 to ja warcryerem prawie bez bufkow mam w tallum robe ...... m def w tlumie gladiatorow da sie gdzies schowac chociaz to i tak cos z 65% tego co wyciaga summoner


Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #259 dnia: Listopad 14, 2007, 04:30:36 pm »
Cytuj
A tak na powaznie to na normalnym serwie magiem w rb maxymalni wyciagniesz pod 1200 i to na ful bufie
lol raczysz zartowac? powiedz ze tak bo jezeli nie to sie mylisz ... bo chociazby :
http://img229.imageshack.us/my.php?image=l22007102616544265ek5.jpg
i to jest full buff ... nawet bez tego to mag jest w stanie wyciagnac na FULL buffie 1.8k ...

Cytuj
Jak ? Prosta sprawa - zmien hi rate na ktorym mozna zrobic enchant wiekszy niz + 15 i po sprawie .
akurat Kll gra/gral na low rate

@Kll ja dobrze kojarze czy ty na retku necro grales? :D


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #260 dnia: Listopad 14, 2007, 04:36:01 pm »
czy przypadkiem nie jest to p.def chwilowy.............??????

lol no jasne ze chwilowy... bula raczysz zartowac?
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2007, 04:37:37 pm wysłana przez Bled »


Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #261 dnia: Listopad 14, 2007, 04:48:19 pm »
czy przypadkiem nie jest to p.def chwilowy.............??????

lol no jasne ze chwilowy... bula raczysz zartowac?
ekhem dopoki stoisz w obszarze dzialania to ciagle masz te 2.8k p.def ... a nawet bez tego mozna wyciagnac na buffach 1.8k p.def ... lol staly def masz BEZ buffow ... wiec nawet tego 700 nie wyciagniesz ...

kazda statystyka osiagana przez buffy jest chwilowa wiec nie wiem jaki ty tu problem widzisz ...


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #262 dnia: Listopad 14, 2007, 05:51:57 pm »
No na offie gralem 5 dni saggitariusem :P(kumpel byl na tyle dobry, ze jak wyjechal do dal mi na ten czas dostep do konta :D). A co do tego, czy to nie jest chwilowe, to pvp tez jest chwilowe a nie ciagle, takze buffki na gank wystarczaja w zupelnosci.

Sps bez buffow w dc robe set +6= 738 pdef
shield+earth=1075 pdef
shield+grt.shield+earth=1222 pdef
shield+grt.shield+earth+cov=1447 pdef
shield+grt.shield+earth+cov+valor=1947 pdef

Takze bez symbol of defense jest juz prawie 2k :P
no tak .... zapomnialem ze kazdy mag nosi Major Arcana Robe Set na + 15 . Ale powiem ci ze 2 k p defa to słabiutko ja mialem 3k :P . Jak ? Prosta sprawa - zmien hi rate na ktorym mozna zrobic enchant wiekszy niz + 15 i po sprawie .

A tak na powaznie to na normalnym serwie magiem w rb maxymalni wyciagniesz pod 1200 i to na ful bufie . 90% hi lewelowych magów ma p def nie wiekszy niz 700
Lol high lvl mag p def nie wiekszy niz 700  :P kkthxbb, graj dalej na swoim "normalnym" serwie
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2007, 06:07:43 pm wysłana przez Kll »
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #263 dnia: Listopad 14, 2007, 06:02:59 pm »
20min to nie chwila a to ze nuker wyciaga 2.8k p.defa w obszarze dzialnia , idac tym tokiem myslenia kazdy char ktory ma def wiekszy bazowo od nukera bedzie miec wiekszy p.def w tym obszarze wiec i tak jes to jeden z najnizszych p.defow . wiec nie wiem czemu sie tak wzniecanie tym 2.8k.pdef wejdzie tank i bedzie miec 39kkkk i co ? tez napiszecie ze wyciaga 39kkkk? niby wyciaga ale wg mnie jezli mowi sie o buffach to nie mowi sie o ud i pierolach tak jak tam (chociaz to tez buffy)


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #264 dnia: Listopad 14, 2007, 06:09:22 pm »
To nie sa pierdoly tylko ogolnodostepne buffy i jest 1447, no a jak ma sie hero w party to valor i jest 2k, takze nie jest to takie cos, ze bez symbol of defence to mag ma do dupy p def :P
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #265 dnia: Listopad 14, 2007, 06:54:24 pm »
wzniecanie tym 2.8k.pdef wejdzie tank i bedzie miec 39kkkk i co ? tez napiszecie ze wyciaga 39kkkk?
I to, że tanka i tak nikt nie targetuje, a robe userzy idą w większości na pierwsze salwy.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #266 dnia: Listopad 15, 2007, 08:40:16 am »

Lol high lvl mag p def nie wiekszy niz 700  :P kkthxbb, graj dalej na swoim "normalnym" serwie

zapraszam na roxxy . Co do waszego p defa 1k+ .... uparliscie ze zeby mag mial tyle  p.defa - widocznie w waszym mienimaniu gra magiem na tym polega , ubrac heawy wylapac wszystkie bufy na p def i wio w tlum dagerow ?  Moj serwer jest nienormalny bo magowie nie koxują tak tego współczynnika   ? Następny topik polecam założyć ile tyrant wyciagnie cast.spd ... 

To ja teraz napisze : a moj smon na ud ma 5k p defa , wstawic screena ? Naprawde myslicie ze o to mi  chodziło piszac ze przecietny mag bedzie mial 700 p defa ?  Swoją drogą nie wiem czemu admin nie uciął tego oftopa .


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #267 dnia: Listopad 15, 2007, 08:51:12 am »
Walker nie bądź prymitywny... Jakbyś potrafił to zauważyć, to tamci magowie byli w robe...
Już nie łaska spojrzeć na cast speed i m. atc?
A tego współczynnika nie trzeba koksować... Wystarczą zwykłe buffy... Rozumiem, że ty ich nie używasz?
A jakby nie patrzeć to też dotyczy summonera... Bo jego p. def i tutaj także p. def summona (sposoby zwięszenia go).


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #268 dnia: Listopad 15, 2007, 10:00:51 am »
jak bys potrafil to zauważyc  to to co napisalem to był sarkazm .

Cytuj
Wystarczą zwykłe buffy... 

geezzz to teraz bediemy bawic sie w definiowanie zwykłych i nie zwykych bufów ?

Cytuj
Rozumiem, że ty ich nie używasz?

nie wiem co przez to rozumiesz .  moim zdaniem swsi i covy dawno siedzą w pt łuczników , a magom przypadł bd z syreną i chant of magnus . Łe to mało , bo jeszcze by potrzebowali bla bla bla bla bla zawsze sie przyda jakis jeszcze buf , i tak teoretyzowac sobie mozna do smierci . Dla mnie faktem jest ze magowie dobierając bufy , enchantując sprzet skupiają sie na cascie i m ataku a reszte mają w .... I dobrze bo p defa mają NAJMNIEJ . A to ile tego p defa miec mogą to temat z zakresu co by było gdyby ,a takie gdybanie to temat jałowy i bezcelowy jak dla mnie .
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2007, 10:19:47 am wysłana przez walker »


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #269 dnia: Listopad 15, 2007, 11:26:15 am »
Widze, ze macie pro party magow na tym roxy bez sws, po prostu no comment. I pls nie wyjezdzaj z heavy, jak u ciebie przecietny mag ma na pvp 700 def to gg, bo ponad 700 to sie ma bez buffow, no chyba, ze pelno u was avadon boys, to wtedy taka rada, niech sie zabiora za farmienie :P :mrgreen:
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #270 dnia: Listopad 15, 2007, 11:49:04 am »
719 - tyle dokladnie bedizesz mial z shildem w dc rb .

Cytuj
Widze, ze macie pro party magow na tym roxy bez sws

widzisz u nas przyjeło sie ogólnie takie cos :

pt łuczników > pt magów
pt łuczników + sws >>>>>>>>>>>. pt magów
pt łuczników >>> pt magow + sws

reszta klas postaci na mass pvp /sige robi za sztuczny tłok (poza olami wctami i helerami) i przewaznie nalezą do klanów które sie zbytnio nie liczą .

z tąd tez prosta sprawa ze swsi lądują zawsze w pt łuczników  , ewentualnych nadwyrzek w swsach zazwyczaj nie ma , a jak nawet są to idą do nożowników / mele dd .

Co do heawy - w googlach wpisz ironia/sarkazm

Po raz ostatni : magowie mogą osiągnać ponad 1k p defa , magowie mogą osiągnać ponad 1500 p defa , magów takich na serwerze spotkasz nawet 32 . Pozostałych 1300 magów na serwerze najprawdopodobniej nie ma wiecej niz 800 p defa .


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #271 dnia: Listopad 15, 2007, 11:59:25 am »
No wiesz na siege to tak, ale w 9v9 to magowie>lucznicy , a dobre party magow to ol77+,sws77+,bd78,ee78,bishop78 i 4 nukerow najlepiej necro i 3 spsow. Ale na wiekszosci serwow, nie ma takich party magow, gdyz latwiej zlozyc party lucznikow, ktore jest dobre wszedzie, niestety takie jest l2.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #272 dnia: Listopad 15, 2007, 12:19:31 pm »
Zamiast OLa Doomcryer i zamiast EE, wziąć SS.

CoM rulzz  8)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #273 dnia: Listopad 15, 2007, 12:22:55 pm »
dobra dajcie sobie jzu siana, to temat o summonerach i wszyscy jzu sie dowiedzieli ze summony maja niesamowicie niski pdef :D

a co do teog kto kogo jedzie w walce to swidzial ktos party nukow z CoM+sirene+wild amgic i kazdy z neckiem valakasa? lucznicy sie chowaja :p tylkoze latwiej i taniej poskladac party lukow z jakimis bopami niz wszysktich wyexpic 78+ i zabic 9x valakasa XD


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #274 dnia: Listopad 15, 2007, 12:28:02 pm »
CoM daje mniej do m crit chance od powa, a ee i ol jest lepszym combo od wc i ss, bo ee daje powa moze podleczyc, a i ol szybko i sprawnie rzuca acu,empa itp. A tu dowod ,ze com jest gorszy od powa
http://i018.radikal.ru/0710/76/a960def0d99b.jpg <------ powa
http://i033.radikal.ru/0710/dc/f8721423e929.jpg <------ com
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2007, 05:55:28 pm wysłana przez Kll »
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired