Witaj
Gość

Wątek: Summonerzy - Prezentacja  (Przeczytany 152080 razy)

  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #400 dnia: Lipiec 19, 2008, 08:04:36 pm »
Najbardziej intryguje mnie stun Magnusa(ES 79) - Re Use/czas trwania/jak wchodzi(porównując np. do shield stuna) i Mass Root Feline Kinga z 79 - Cast(,,na sucho" przy warunkach olimpiady)/Re use
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2008, 08:06:17 pm wysłana przez Sargen »


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #401 dnia: Lipiec 19, 2008, 10:39:20 pm »
ES > WRL > PS.

Jakieś argumenty?
Tak. ES to elf, WRL to człowiek, PS to dark elf.
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #402 dnia: Lipiec 22, 2008, 05:12:57 pm »
Najbardziej intryguje mnie stun Magnusa(ES 79) - Re Use/czas trwania/jak wchodzi(porównując np. do shield stuna) i Mass Root Feline Kinga z 79 - Cast(,,na sucho" przy warunkach olimpiady)/Re use
Co do:
ES - stun siada z tego co mówi HoseQuervo podobnie jak StunShield, problem w tym, że epici nie działają na summona, więc jeżeli walczymy z kimś kto nie jest nonfactorem, ten skilla siada słabo, o reuse moge sie spytac. Czas trwania, taki sam jak ze StunShielda.
WL - root nie siada, ogólnie reuse nie jest krótki, a landrate jest niski, epici jak mówiłem nie działają na summona, a jak ktoś ma Mentala4+Baium+AQ, to nie ma szans.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #403 dnia: Lipiec 25, 2008, 04:12:20 pm »
szanse zawsze sa choc czasem w sladowych ilościach
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #404 dnia: Lipiec 25, 2008, 09:14:17 pm »
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #405 dnia: Lipiec 28, 2008, 12:17:25 pm »
Akurat to bylo proste ze ten aoe root bedzie wchodzil jak z dupy(jezeli wejdzie w 20 celow naraz w mass pvp i kazdy ma mental+epici to graj w totka) ale podobno hit jest niezly kinga skoro tanka strzelil za 900 na tarcze(rope juz nie pamietam ale tez ostro walil).


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #406 dnia: Sierpień 05, 2008, 07:29:26 pm »
Hmmm... mysle ze to bedzie najbardziej odpowiednie miejsce... Szukalem po paru forach ( na tym tez :D) i za cholere nie moge znalezc odpowiedzi na dreczace mnie w tej chwili pytanie.... skad wziąć
Forgotten Scroll: Summon Smart Cubic?
Bede bardzo wdzieczny za pomoc.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #407 dnia: Sierpień 05, 2008, 07:46:03 pm »
scrolle na skille 81 leca z epicow, i to baaardzo zle, niektorych jeszce w ogóle nie wydropiono, niektorych jest 1 na retku :>


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #408 dnia: Sierpień 05, 2008, 10:03:09 pm »
tylko ze smart cubic jest z 80 lvla i na forum l2 guru mowi sie ze ten scroll nie leci z epicow ani z normalnych mobow wiec zastanawiam sie z czego :D


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #409 dnia: Sierpień 05, 2008, 10:14:43 pm »
yy 80 lvl? a to moj blad, myslalem ze jest z 81, chyba to leci gdzies glebiej w dino isle, pewien byc nie moge


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #410 dnia: Sierpień 06, 2008, 09:24:22 am »
wlasnei sprawdzalem na wieeelu drop calculatorach i nie znalazlem nic takiego ;/


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #411 dnia: Sierpień 07, 2008, 10:21:27 am »



  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #412 dnia: Sierpień 08, 2008, 06:15:23 pm »
Hmmm.... a nie orientujesz sie gdzie ten mob sie znajduje?


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #413 dnia: Sierpień 10, 2008, 11:09:34 am »
niestety nie


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #414 dnia: Październik 05, 2008, 01:10:44 pm »
co dokladnie robi smart cubic?
od ktorej kroniki mozna enchantowac summony z 3ciej profki?


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #415 dnia: Październik 05, 2008, 01:19:45 pm »
Zrzuca wszystkie debuffy z ciebie i strzela czymś(chyba wind strike`m)

"Removes ANY kind of debuffs, Seals(Blockade)(Limit)/Silence/Stun/Shield Bash/Slow/Vortex Debuffs/DOTs/Roots/Hex any type of negative effect you can think of, 100% removes it within 3 - 5 seconds. And also in addition uses Aggression, Windstrike, I could of swore mine Stunned (lf Confrim)"
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2008, 01:21:43 pm wysłana przez Zarean »


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #416 dnia: Październik 05, 2008, 07:14:21 pm »
Zrzuca wszystkie debuffy z ciebie i strzela czymś(chyba wind strike`m)

"Removes ANY kind of debuffs, Seals(Blockade)(Limit)/Silence/Stun/Shield Bash/Slow/Vortex Debuffs/DOTs/Roots/Hex any type of negative effect you can think of, 100% removes it within 3 - 5 seconds. And also in addition uses Aggression, Windstrike, I could of swore mine Stunned (lf Confrim)"


On czasem także nie leczy?
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #417 dnia: Październik 05, 2008, 08:20:01 pm »
Coś mi się o uszy obiło, że tak, ale do końca nie jestem pewien.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #418 dnia: Październik 06, 2008, 06:02:45 pm »
co dokladnie robi smart cubic?
od ktorej kroniki mozna enchantowac summony z 3ciej profki?

1. Każdy Smart Cubic ma wbudowane Cleanse, a reszta efektów zależy od klasy jaką gramy. Warlock ma w nim jeszcze Heal+DoT (czyli oba cubici ES'a), ES ma bodajże Stun+Wind Strike (czyli to co PS i WL), a PS chyba Paraliż+COŚ (Heal?). TK na 100% ma DoT.

2. Skille z 3 profy można enchantować od CT1.5.

Z tego co słyszałem, to Scroll na Smart Cubic leci w Steel Citadel, potrzeba chyba 11 lvl Hellbound ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #419 dnia: Październik 06, 2008, 11:49:42 pm »
Z Anal Reapera tez leca ale to trudny mob  grunt nie dajsc sie zajsc od tylu.

Co do smart.To ten cubic bylby nawet genialny gdyby dawal sam cleanse.U tankow dodatkowo daje hate(jak kazdy ich cub).


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #420 dnia: Październik 11, 2008, 06:47:08 pm »
Mam pytanie. Nigdy nie grałem jakimkolwiek summonerem, po prostu sądziłem że to postać słaba i w PvP i w PvE. Ale chciałbym samemu zobaczyć jak się nim gra. I takie pytanie. Najczęściej słyszę że Warlock jest the best owner of master lords xXx itd, a mnie intryguje Phantom Summoner. Ale sam się zastanawiam, PS nie ma Mass Warrior Bane po 3rd, a przecież przydałoby się nam takie coś, tym bardziej że chyba Mass .... Bane mają mniejszy range, więc to raczej na warriorów, imho magowie nie podbiegają do nas w zasięgu Mass Mage Bane, a wojownicy i owszem. I w końcu się poplątałem :) A jakie jest Wasze zdanie? Jak summonerzy sprawują się w PvP? Czy pojęcie wszystkich czynności życiowych summonera i summona jest trudne? Czy spełnia on zadanie jako healer w party (chyba jakiś summon ma mass heal [?]) albo jako kto inny? Chciałbym się jak najwięcej dowiedzieć. Czytałem prezentacje itd. ale i tak nie do końca pojąłem wszystko o summonerach.



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #421 dnia: Październik 11, 2008, 07:30:31 pm »
Summonerzy nie maja Mass Bane'ow.
Warlock ma dwa bane'y, PS i ES po jednym.
Ale te skille to albo na jakims lol serverze, albo na oly tylko sie nadaja obecnie.
Co do PS'a
Jak grasz na LOLHighRate to zapomnij, albo jak ogolnie grasz na privach to w sumie zapomnij, bo od kiedy privy zaczely przechodzic od plikow retailowych na swoje, bo C4 ludziom sie znudzilo, to narobili bugow, a pierwszym bugiem jest zawsze niezbalansowanie summonerow. Zamiataja ale na oly. Kazdy na swoj sposob. W PvP, hmm, no zawsze praktycznie da sie zwiac. Summony nie maja krytow praktycznie nigdy, ze wzgledu na bazowy crit rate z bluntow/fistow, a regularami, nawet z 5k P.Atk nie pozamiataja. Tak, summon ma cos a'la heal, bo to Sacrafice na styl tego co ma Paladin, ale w praktyce mozemy healowac summona, a nim reszte ludzi wlacznie z soba. Nie jest to mass heal, a target heal. Bishopa napewno PS nie zastapi, ale w jakims melee party jest ok, szczegolnie ze Nightshade ma hate i w sumie duzo nie potrzeba sie bawic w heale, even w/o VR
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #422 dnia: Październik 11, 2008, 07:43:39 pm »
Hm, bo chciałem pograć na serwerze z ratami x15-x20. Ale jeśli mówisz, że na private'ach summonerzy nie są zbalansowani to pogram Paladinem :)



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #423 dnia: Październik 11, 2008, 07:47:34 pm »
W PvE summonerzy sa klasa ktora nie expi tak szybko jak destro ale nie tak wolno jak tanki :P W PvP (przynajmiej psem) 1v1 zabijesz wszystko poza destro na frenzy glada/tyrka :P i ee/se/pp/bisha ktorym wejdzie erase. Co do zycia codziennego to kupujesz krysie kupujesz ssy idzesz na spota najlepiej jak masz wc albo pp+se pod lapa i biegasz w katach albo gdziesz gdzie sa moby 2,3,4,5x.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #424 dnia: Październik 11, 2008, 08:25:27 pm »
No ale cat queen w pt archerów to już exp się naprawdę przyzwoicie. A i robić prawie nic nie trzeba... Nawet dropów zbierać specjalnie nie musisz, bo tym się najczęściej SWS/BD zajmują :)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker