Witaj
Gość

Wątek: Bladedancer vs Warsmith  (Przeczytany 16341 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 15, 2010, 04:45:28 pm »
1. Mialem na mysli to ze dobiegnie do mnie dopiero po 2 moich strzalach z luku
2. tak jak myslalem blad strony na ktorej sprawdzalem
Pucha będzie szybciej niz ty zdązysz strzelić 2 raz. ALbo oberwiesz z daleka od puchy i ona zdaży podlecieć do ciebie ja bedizesz strzela 2 raz.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 16, 2010, 09:34:25 am »
No dobrze to troszkę się wypowiem.
Widzę, że RazielIII gra na privie, bo nie wie, że kraś ma fatala, a druga sprawa chyba nie widział olimpiady skoro mówi, że 2 strzały odda zanim kraś dobiegnie :)
Wiec ja powiem coś bo gram krafterem 77 level w tym momencie i na oli kłade bd 80 lvl w S80.
Jeśli chodzi o łuk to dla bedeka w walce z krasiem to jest błąd, a to dlatego, ze jeśli ktoś wchodzi na oli to wie, że krata otwiera się 10 sekund przed początkiem, czyli zanim zacznie się walka kraś już stoi koło przeciwnika i klika ostro hamera :), a potem to już tylko atak z wiatrak/czajnika/puszki czy jak tam nazywacie i kolejno fatal/hamer/fatal i czasem jak stoi przeciwnik w stunie, a fatal się nie przeładował to armor crush i po chłopie.
Powiem więcej, że na porównywalnym levelu kłade krasiem łuczników, a z dagerami jak wejdzie pierwszy stun też nie mam problemów, aha i mały szczegół nie mam żadnych epików :)
Hamer +5 na chance na razie/Fatal +4 na power nie długo będzie więcej :) pewnie ktoś powie, że mogłem na element fatala dać, może to i racja, a może i nie muszę przekonać się sam.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2010, 09:39:51 am wysłana przez lotusmar »
Pozdrawiam Wszystkich


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 16, 2010, 10:22:11 am »
może fatala na element?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 16, 2010, 02:02:04 pm »
Craft na oly jest bardzo dobry ;] a jak ma przemianie z boadajze 83 lvl to kładzie bd jak chce


Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 17, 2010, 04:44:57 pm »
Bez przemiany z reszta tez. Bd jest z papieru i stuny wchodza jak w maslo a, ze teraz bez s grade na oly wiekszych szans nie ma to sobie majem resista nie poprawi do tego kras jest znacznie bardziej wytrzymaly niz mroczne elfy, taki obraz dopelniony przez golema nie zostawia bd szans...