Witaj
Gość

Wątek: Ts 3  (Przeczytany 1867 razy)

  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Ts 3
« dnia: Grudzień 28, 2010, 02:19:22 am »
Mam problem z ts 3 zawsze wszystko był ok teraz po wgraniu systemu gdy podpinam micro gdy mówie słysze dżwiek lecz ts go nie wykrywa podczas testow wyglada to tak jak by micro nie był podpiety choc slysze dzwiek, sprawdzałem sterowniki nie wiem co jest grane nigdy nie spotkałem sie z takim problemem.
Moze ktos miał podobna sytuacjie i wie co z tym zrobić.


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Ts 3
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2010, 01:46:36 pm »
Nic nie rozumiem

1. jak gadasz do mikrofonu NIE POWINIENEŚ słyszeć dzwięku
2. włącz sobie jakiś recorder, albo rozmowa kontrolowana na skype (ta do ichniego punktu rozmów) tam powinno Ci odtwarzać to co słyszysz
3. Głupie, ale zdarza się każdemu: sprawdź czy dobrze podpiąłeś kabelki
4. pożycz od kogoś inny mikrofon/jak masz słuchawki podłącz je zamiast mikrofonu i do nich gadaj (strasznie słaba jakość)

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Ts 3
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2010, 01:55:08 pm »
Moze zle ustawiles Capture Device w ustawieniach TSa? Czesto mam taki problem i albo w TSie mam cos zle ustawione albo w Windowsie :) A jesli slyszysz to co mowisz to na 100% masz cos pomieszane :)


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Ts 3
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2010, 01:56:55 pm »
Moze zle ustawiles Capture Device w ustawieniach TSa? Czesto mam taki problem i albo w TSie mam cos zle ustawione albo w Windowsie :) A jesli slyszysz to co mowisz to na 100% masz cos pomieszane :)

Ja Np. w mojej karcie dzwiękowej mam tak, że w opcji odtwarzania mam mikrofon :). I jak mówię to słyszę sam siebie, wystarczyło wyciszyć.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)