Witaj
Gość

Wątek: Tresure Hunter vs Silver Ranger  (Przeczytany 4792 razy)

Tresure Hunter vs Silver Ranger
« dnia: Maj 26, 2007, 03:22:48 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tresure Hunter vs Silver Ranger
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2007, 03:11:20 pm »
gdzies mialem filmik, chyba nawet to był mój, na wrzucie :D

edit: o, jest : http://www.wrzuta.pl/film/lAApvYZMGd/srvspk_xd
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Silver Ranger
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2007, 05:22:00 pm »
Cytuj
Niech ktos napisze cos na ten temat.

Jak TH bedzie za SR to wygra...

Cytuj
gdzies mialem filmik, chyba nawet to był mój, na wrzucie

Ta zamiast zajsc ciebie od tylu i wladowac blow to sie ganiaja 30 minut na okolo slupa...(o ile to ten film)


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Tresure Hunter vs Silver Ranger
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 06, 2007, 01:34:17 pm »
Cholera co taka walke ciezko wygrac :/ Przynajmniej w C4 . Na 3 walki z tym SR dopiero 3 udalo mi sie wygrac wiec 2vs1 dla SR. SR -> Bop+qr+7 Maj set, ja--> SS+CD Maj Set Bop+qr+3. Skubaniec mi caly czas entangle wciskal i dlatego 2 pierwsze walki przegralem. Ostatnia wygralem fuxem totalnym.Trzymal mnie na entangle caly czas, bilem w mende z luku az wkoncu wsiadl stun shot (nieziemski cud :]) I rowniez zszedl mi entangle , za kolesia BS deadly blow zaczal mi uciekac ja dash i zakonczylem Backstabem. Naprawde w C4 to meka wygrac z SR
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Tresure Hunter vs Silver Ranger
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2008, 11:53:10 am »
Tak wymiatan stunów z Sr-em ^^  :P


Bez boss jawely mówię na początku.


btw Jak wygrać z Th Interlude , na pp buffach  na end game ? Dowolne eq sg graty też.( na full to go miotę ) przyjmijmy, że na colo ( arena za mała , na otwartej to od tyłu stanie jeb wiec ... )

Mniej więcej wygląda to tak:
Chce zacząć od hamstringa to on mi jebnie dasha i przerwie skill detargetami, jak mi się uda to i tak dupa z tym dashem, ale dobra przerwał mi to uciekam on backstaba to ja się odwracam i stun, wejdzie to już po nim hamstring dla bezpieczeństwa ( sporo hp ) , lethal , double ... on się wybudza jak jeszcze nie padł i gf

Stun siada nie zawsze, bo to ma dużo cona ( mówie o draconic secie ), a wszystko zaczyna nie być fajnie, gdy on ma mj seta ... na stuna nie licze .. hamstring przy tym eq wchodzi jak ...  ... ( efekt czy wejdzie czy nie zależy od m defa? ) , i co ?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Tresure Hunter vs Silver Ranger
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 29, 2008, 02:27:27 pm »
W IL to TH >kazdy lucznik. UE+SandBomb dash i lucznik nie ma szans. W IL z lucznikiem jeszcze nie przegralem w walce 1vs1
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Silver Ranger
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2008, 12:05:48 pm »
Pod warunkiem ze Sr pozwoli ci sie do siebie zblizyc co byloby wielim nie porozumieniem z jego strony . Taktyka ze strony Sr jest dosyc prosta i deko zmudna tym bradzej ze wchodzi spamowanie cp potek grunt to trzymanie daggera na dystans i kitowanie mozna sobie pomoc hamstringiem lub entangle do tego dochodzi jeszcze stun a jak wejdzie seria szybkich skilli z dystansu jak przezyje znowu run trzymanie dystansu nawet na dashu TH bedze ciezko sie zblizyc do Sr jak juz to tylko bo to aby uzyc jednego blowa (lethal the end) i run hit run hit Th ma niewielkie sznase uzyc  dwa lub trzy razy dasha podczas tej walki.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tresure Hunter vs Silver Ranger
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 31, 2008, 04:17:53 pm »
Tyle, ze th spokojnie zaspamuje dmg luka na self buffie, na dodatek hamstring shot ma kiepski land rate- a nawet jak wejdzie to wystarczy sie gdzies schowac i przeczekac. Poza tym dash sie bardzo szybko odnawia- i jak bedzie spamowal cp-poty na upartego to i 5 razy dasha uzyje, bo ze go nie zabijesz lucznikiem to jest pewne. Uciekajac oberwiesz ze 3 backstaby i nie bedzie co zbierac. Jak ktos mysli, ze na selfie ubije th lukiem to gl.
...


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Tresure Hunter vs Silver Ranger
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2008, 12:09:55 pm »
Imo raczej TH wygra, poprostu trudno go kitować (dash) i trudno w niego strzelić (jakieś tam male evasi, detergenty itd)


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Tresure Hunter vs Silver Ranger
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 01, 2008, 12:19:11 pm »
co to znaczy "schowac i przeczekac" w terenie? oO poza tym zaspamuje dam sr-a?Widac nigdy nie oberwales kryta od ylfa z lukiem ;] jak cie zestunuje to przy odrobinie szczescia sciagnie cie na jednym stunie bo daggerzy nie grzesza wytrzymaloscia ;) i popieram kolege kilka postow wyzej->jak sr wie co robi to spokojnie utrzyma th na dystansie (no chyba ze wejdzie lethal ale rownie dobrze sr moze wpakowac lethal shota,czyz nie? ;) wiec nie mowmy o ekstremach),gdyz bez dasha th jest zalosnie powolny (heh ja moim tk z dye na dexa doganialem th bez dasha ;) ) imo->wygra lepszy gracz z lepszym skillem bo obie profki maja rowne szanse moim zdaniem
ps:pamietajcie ze entagle ma niezly land rate i dosc dlugo gra...jak th z entagle nie da bsoe to padnie,nie ma ch...a we wsi ;]


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Tresure Hunter vs Silver Ranger
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 01, 2008, 02:15:02 pm »
Jak w c4 NIENAWIDZIŁEM TH - imho był to dagger, który nikogo nie umiał zabić , a nawet jeśli to pw/aw zrobilby to lepiej ;D
Ale teraz przechodzę powoli na ciemna stronę mocy - TH dostal :
uber reuse dasha - na buffie 'prawie' instant czyli ~25s.
mirage - fajne na pvp w terenie z aggro mobkami, na ninja style itd
crit blow - blow który cośtam powiększa (niektóży mowia ze land rate, inni że %na lethal)
crity+lethale - zależne od str - a TH jako jedyny nie musi az tak gimpować str - wystarczy +dex

Ma 2 detargety(na odleglość) + mirage + dużo hp/cp(w t1 ma już w ogóle sporo cp)+dash+escape shackle = jest baaardzo trudny do zabicia, a i tak zawsze(nooo zwykle ;p) może uciec.
Posiada fajowe pasywy = fajny reuse,crity i sila critow
focus chance - szkoda ze nie death, ale i tak backstab w plecy = aua.

Co do tego pvp : (buff = ch)

Entangle/hamstring i spam hit+DS+stun+hit+lethal i tak dalej i tak dalej... dmg z tego bez fullbuffa jest średni (hit = ~400 crit = ~1.5k, DS = 1.8k)
Czyli dmg nie będzie aż tak wielki (th ma pewnie z 7-10k hp+cp) trzeba doliczyć detargety oraz spam cp potkow + elixirów + ue.

Jeśli chodzi o walke od strony TH -  trzeba dobiec, spamować cp potkami, walnąć backstaba z critem i... gf? (SR robi raczej -con więc może paść na backstaba)


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Tresure Hunter vs Silver Ranger
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 01, 2008, 03:03:00 pm »
ee tak zle to nie bedzie,to nie pr ;p wiesz,tu jest taki myk,jak wbije ci stuna i ten stun potrzyma dluzej niz 2 sekundy,to marny los th,gdyz sr krytuje az milo ;] aczkolwiek gralem dlugo pw i oczywiscie dagger
ogarniajacy sie i majacy szczescie z krytami i blowami tez daje rade ,takze dalbym 50/50 przy podobnym skillu :)
ps:ten bs jeszcze ci musi wejsc a th nadal jest lipny w tym (i wlasnie za to uwielbialem pw ze on nie mial :P )


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Tresure Hunter vs Silver Ranger
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 01, 2008, 06:52:42 pm »
SR 78 , btb6 BEZ DYE : HP:5475
(SR często ma -con +dex i czasem rownież +str)

Hmmm... bo ja wiem czy nie na backstaba(na tym focus cośtam+60% mocy do critow w plecy noo i VR)? :>

SR będzie słabo trafiał - ultimate evasion/sand bomb, a crit chance na ch buffie jest slabe, więc z db +focus nie będzie aż tak częstych critów, aby był duży dps


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Silver Ranger
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 15, 2008, 01:48:14 am »
Na selfach TH by miał problem z dobiegnięciem do SR, szczegolnie ze swoim kosmicznym m def ;] na entangle cienkie szanse by miał... chyba najlepiej dash + od razu jakis bluff na odległość (switch, trick) zanim SR się zorientuje co się dzieje już będziemy za nim... na C4 dash się strasznie wolno ładował, nie wiem jak jest C6, ale i tak jesli zmarnujemy te 10 sekund nitro to niewiele z nas zostanie...