Witaj
Gość

Ankieta

Jaki rate oraz kronika serwera będzie dla Ciebie/ Twojego klanu najlepszy?

Interlude x7
43 (26.7%)
Hellbound x7
23 (14.3%)
Gracia Epilogue/Final x7
36 (22.4%)
High Five x7
13 (8.1%)
Interlude x5
17 (10.6%)
Hellbound x5
7 (4.3%)
Gracia Epilogue/Final x5
9 (5.6%)
High Five x5
13 (8.1%)

Głosów w sumie: 124

Wątek: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower  (Przeczytany 18808 razy)

  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 29, 2014, 06:44:42 pm »
Siemka dever7779. Server prawdopodobnie będzie stał na Gracia Final, ale nie oczekuj, że stanie w tym miesiącu. Pozdrawiam. Odezwę się jak przyjdą nagrody na konkurs.



czyli kolejny serwer lov rate GF. Aktualnie stoja rpg, evoke wstaje raid fight... Nie myślałeś może nad serwerem coś ala RPG club Dustin co był w 2009 roku ? dla mnie były dosyć przyjemne raty, dla no-lifów jak i normal playerów byłby w miarę ok. Ja osobiście nie mam czasu na lov rate, a chętnie bym na jakimś dobrym GF pograł z jakimiś przyjemnymi ustawieniami.

Adena..................... szansa 100%    ilość x5
Exp.......................... x30
Sp............................ x30
Seal Stones............. szansa 100%    ilość x5
Spoil........................ szansa x3         ilość x1
Quest....................... x5       (nie wszystkie)
Quest adena/exp..... x5
Dualbox...................dowzwolony (main +2)
Buff retail.


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 01, 2014, 03:35:23 pm »
.
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 03, 2014, 09:12:25 am »
kiedy wstaje i jakie raty ?


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 10, 2014, 11:47:02 am »
Siemka dever7779. Server prawdopodobnie będzie stał na Gracia Final, ale nie oczekuj, że stanie w tym miesiącu. Pozdrawiam. Odezwę się jak przyjdą nagrody na konkurs.

Bishopower ja już czekam z 5 lat na dobry serwer nie gram na byle jakich nie próbuje grać na ruskich czy innych ciapatych, widzę że może powstanie coś fajnego więc czekam  :D zaczynałem grać gdy wchodziło C5- int pamiętam początki graveland i l2 dragon choć tych dragonów było kilka fajnie by było gdyby powróciły tamte klimaty


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 12, 2014, 01:52:36 pm »
też czekam na ten server, ale gracia final to będzie błąd. Chcesz konkurować z  rpg i raidfight ?


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 18, 2014, 04:59:54 pm »
Witam wszystkich po długiej, ale moim zdaniem, owocnej przerwie. Przewinęło mi się trochę osób z propozycjami współpracy. Głowa mi wybuchała czasem już od wielkich decyzji, l2off czy autorskie, czy GF czy INT a może H5. Moja decyzja jest na pewno dla wielu zaskakująca, może ktoś się rozczaruje, a może ktoś pokocha ten pomysł.

Zdecydowałem się na współpracę ze Szponiastym (członek tego forum), który pracuje nad autorskim projektem Lineage High Five. Ktoś mógłby zapytać czy to l2j czy l2off. To jest autorski projekt z napisanym przez niego i z optymalizowanym "kręgosłupem"( :P ). Silnik terenowy czy znajdowanie ścieżek zostały napisane od początku i eliminują np. to, że kiedy obchodzi nas grupka mobków blokujemy się i umieramy lub mamy kłopoty. To dzięki oparciu silnika na wektorach, a nie na współrzędnych.

Zapraszam do odwiedzenia strony http://mmoplay.eu/anga2/ gdzie opisany jest wierzchołek góry lodowej możliwości jakie da nam nowy, jedyny w swoim rodzaju Lineage II MMOPlay. Dodam tylko, że już niebawem ruszają zamknięte beta testy, a o sposobie otrzymania ticketu poinformuje w odpowiednim czasie (żeby nie zrobić jak PKP z biletami na pendolino :P).

Dziś wieczorem dodam konkurs dla zainteresowanych współpracą, do wygrania będą, tak rzadko spotykane na rynku, gadżety Lineage II.

Reasumując:
Lineage II MMOPlay będzie to low ratowy serwer na kronice H5, z dużymi utrudnieniami i intrygującymi dodatkami. Nie będzie łatwo, ale i nie będzie nudno!!!

Jeśli ktoś przeczytał wiadomości z http://mmoplay.eu/anga2/ to zapraszam do dyskusji, choć zrobię na to osobny temat. Proszę nie komentować bez znajomości tematu z powyższego linku.

Pozdrawiam wszystkich.


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 18, 2014, 10:33:51 pm »
fajne dodatki ten Szponiasty robi trzeba przyznać, ale coś czuję, że nie ma to nic wspólnego z balansem klas.
btw. w ogóle wiesz jakie to pliki l2j? bo coś mi się wydaje, że to l2j domowo modowane? balansowane?

pozdrawiam


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 19, 2014, 11:24:32 am »
Nie będę wdawał się w dyskusję na temat plików, bo jest ona bezsensowna. Hasła typu balans postaci to jakaś kpina. Skoro robimy projekt tzn. że zajęliśmy się wszystkim tym co ma związek z komfortem gry. Jak zrobić balans, który zadowoli każdego? Skoro każdy ma swoją ulubioną postać i będzie płakał po każdym przegranym pvp. Nawet NCSoft zmieniał balans co kronikę, bo nie ma idealnego. Skończcie debatę na ten temat. Proszę o nie wypowiadanie się poprzez gdybanie, że na pewno będzie to złe rozwiązanie, bo to nie pomaga i nie motywuje.

Jako inwestor daję szansę Szponiastemu i jego projektowi,  bo widzę w nim potencjał na coś niezwykłego.

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 19, 2014, 02:41:14 pm »
przewidywany online +- 50 ;D


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 19, 2014, 03:45:03 pm »
to nie wypali ;/


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 19, 2014, 03:46:23 pm »
przewidywany online +- 50 ;D
Dziękuję za rzetelną, opartą na faktach prognozę.  :shock:

to nie wypali ;/
Dzięki za wsparcie, a może jakieś argumenty? Skoro coś Ci się nie podoba to powiedz, może coś zmienimy, dodamy. Jesteśmy otwarci na współpracę, bo serwer nie jest dla nas tylko dla Was. Chciałbym abyście pisali konkretne propozycje, bo każde takie jednozdaniowe hejty, będę traktował jako bezwartościowy spam konkurencji.

Pozdrawiam wszystkich.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2014, 03:50:03 pm wysłana przez Bishopower »


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 19, 2014, 04:43:56 pm »
przewidywany online +- 50 ;D
To moze ja wytlumacze co mial na mysli autor ww posta.
1.Nowy serwer
2.Modowane L2j pliki
3.Kronika
Rzetelne informacje na ktorych opiera sie wiekszosc przewidywanego online na serv nie liczac pory roku i zapowiedzianych klanow.

A tu mamy wszystko to o czym bylo mowione ze bedzie dobierane pod graczy czyli Pliki i Kronika jak widac nie jest dobierane pod graczy bo chcieli l2off i GF/IL. I wlasnie zwaliles sobie online ale spoko ja tam kciuki trzymam nadal choc zaczynasz sam sobie szkodzic. Mam nadzieje ze nie urazilem i dalej trzymam kciuki.


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 19, 2014, 04:53:59 pm »
dlatego, że pisaliśmy o interlude i graci final a ty tutaj z h5 i dlatego moim zdaniem wielu zrezygnuje


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 19, 2014, 05:13:11 pm »
To napisze czego ja bym oczekiwał od serwera, trochę to będzie "wishful server" ale jak pisałeś że wysłuchasz każdej odpowiedzi to zaczynam z mymi wypocinami. Jest to tylko i wyłącznie mój obraz serwera także nie każdy musi się z nim zgadzać popierać itp. Serwer zaczynamy pomiędzy C4 a IL z ratami x3-4. Po kwartale wejście kolejnej kroniki w przypadku c4 to c5 a IL ->kamael  i tak do GF ewentualnie HF oczywiście bez wipe z płynnym przejściem.  Brak dualboxa [ewentualnie tylko na sklep] symboliczna dotacja, nie pomagając w grze [typu czapki itp.], bez plików l2j  oraz bez modyfikacji na coś „ala lineage” wszystko ma działać tak jak na officialu. Zapewne trochę nie realna wizja, ale co tam :]


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 19, 2014, 06:28:59 pm »
To napisze czego ja bym oczekiwał od serwera, trochę to będzie "wishful server" ale jak pisałeś że wysłuchasz każdej odpowiedzi to zaczynam z mymi wypocinami. Jest to tylko i wyłącznie mój obraz serwera także nie każdy musi się z nim zgadzać popierać itp. Serwer zaczynamy pomiędzy C4 a IL z ratami x3-4. Po kwartale wejście kolejnej kroniki w przypadku c4 to c5 a IL ->kamael  i tak do GF ewentualnie HF oczywiście bez wipe z płynnym przejściem.  Brak dualboxa [ewentualnie tylko na sklep] symboliczna dotacja, nie pomagając w grze [typu czapki itp.], bez plików l2j  oraz bez modyfikacji na coś „ala lineage” wszystko ma działać tak jak na officialu. Zapewne trochę nie realna wizja, ale co tam :]
dualbox mógłby być


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 19, 2014, 07:19:08 pm »
Dziękuję za wasze wypowiedzi, to mi się podoba i szanuję wasze zdanie. Na prawdę warto porozmawiać, bo coś może z tego wyniknąć. Może opowiem o tym, dlaczego Was zawiodłem, bo zrobiłem to i bardzo przepraszam. Straciłem wasze zaufanie i nie jestem z tego dumny.

Cały problem polega na tym, że ciężko znaleźć kogoś do współpracy, kto poświęciłby tyle ile ja bym tego oczekiwał. Napisałem ogłoszenie w odpowiednim dziale na forum, ale wiele z ofert (nie wszystkie) było od ludzi, którzy by chcieli sobie porobić eventy i rozdawać itemy.

 Rozmawiałem z Vanganthem (człowiek, który posiada projekt L2OFF, jedne z lepszych plików) on z kolei polecił mi swojego deva, który miał pomóc z rozkręceniem serwera od technicznej strony. Niestety podczas prac OVH (a właściwie soyoustart) dało ciała po całości, bo był problem z KVM IP, co uniemożliwiło prace na serwerze. Developer od Vangantha miał tylko kilka dni żeby mi pomóc w instalacji i przejściu z l2j na l2off. Niestety przez te problemy nie tylko straciłem pieniądze ok. 300zł, ale i developera, który za pewne uznał, że coś ze mną nie tak. Na szczęście nie kupiłem jeszcze plików za jakieś dobre kilkaset złotych.

 Do tej pory miało być tak jak zadecydowaliście Gracia Final Low rate Retail-like, ale potem...

Odezwał się do mnie Szponiasty i pokazał mi swój projekt, który urzekł mnie ambicjami, oglądałem filmy na youtube, które pokazywały mechanikę serwera i możliwości, które wydały mi się ciekawym rozwiazaniem.

 Oto link do playlisty: https://www.youtube.com/watch?v=fpUQI5_8oyU&list=UUrkRiF1GSUmYJpMQzI0rIow

Wiem, serwer chciał ruszyć już w sierpniu, ale brak reklamy spowodował online 150... (więc lepiej niż wasze prognozy), więc został zamknięty. Mam nadzieje, że dzięki mojemu zaangażowaniu oraz nakładowi finansowemu uda się wystartować z tym jeszcze raz, ale już z większym impetem. Dobra, dobra, miałem pisać, że ciężko kogoś znaleźć, a nie jaki potencjał widzę w tym serwerze.

Niestety, oprócz tego miodu płynącego z nowej rozgrywki Lineage II jest kilka minusów, Szponiasty napisał do mnie we wrześniu... i do tej pory nie ma skończonych plików, nie jestem w gorącej wodzie kąpany, ale wyciągam od niego informacje na siłę, zawalił już kilka deadline'ów...

Przed tym były problemy z moim znajomym, który miał kolokować mój serwer w Polsce, kupiłem maszynę a potem ją sprzedałem...

Teraz postawiłem na drogi, bo drogi, ale serwer z profesjonalną ochroną antyDDOS w OVH i tak już zostanie. Kwestia plików rozwiąże się do końca listopada, jeśli Szponiasty się nie ogarnie, wtedy wracam do L2OFF i Gracia Final.

Pozdrawiam wszystkich.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 19, 2014, 07:53:32 pm »
Wydaje mi sie, ze wiekszosc  ludzi chce grac w l2 a nie w gre l2 podobna:P
pomysly typu hordy, uczacych sie mobkow a w szczegolnosci  przemieszczajacych sie beda tylko przeszkadzac i wprowadzac irytacje, ktos kto bedzie chcial miec klimat rpg wybierze inna gre np. neverwinter online itp.
jesli dobrze pamietam to szponiasty juz sie nie raz reklamowal na forum bez sukcesow dla servow (chyba, ze cieszy kogos maly online) .
Jednakze zycze powodzenia w postawieniu serva z dobrym utrzymujacym sie online, bo obecnie jest to nielada wyzwanie.


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 19, 2014, 07:55:27 pm »
fajne dodatki ten Szponiasty robi trzeba przyznać, ale coś czuję, że nie ma to nic wspólnego z balansem klas.
btw. w ogóle wiesz jakie to pliki l2j? bo coś mi się wydaje, że to l2j domowo modowane? balansowane?

pozdrawiam


O tego szponiastego biją się różne projekty. l2j domowo modowane? Co to znaczy? :D
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 20, 2014, 01:57:45 pm »
fajne dodatki ten Szponiasty robi trzeba przyznać, ale coś czuję, że nie ma to nic wspólnego z balansem klas.
btw. w ogóle wiesz jakie to pliki l2j? bo coś mi się wydaje, że to l2j domowo modowane? balansowane?

pozdrawiam


O tego szponiastego biją się różne projekty. l2j domowo modowane? Co to znaczy? :D

to znaczy, że sam se robisz prawdopodobnie balans postaci i server który będzie miał mało wspólnego z prawdziwym L2.

Szponiasty może napiszesz co to za pliki l2j ? i jak daleko odbiegają od off?


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 20, 2014, 03:00:12 pm »
Zoltar, nie pisz "prawdopodobnie", bo to krzywdzące. Nie opieraj się na swoich przypuszczeniach, bo ludzie czytają. To skąd pochodził oryginalny core nie zmieni twojego stanowiska do l2j. Po co rozpoczynać coś bez celu? Dlaczego wy ludzie zawsze sie skupiacie na minusach albo wyszukujecie ziarenka, które niszczy każdą inicjatywę. Dlatego właśnie nie ma i nie bedzie dobrego polskiego serwera. Bo dla takich ludzi jak ty zawsze jest coś nie tak... Aż odechciewa się jak się widzi ludzi, którzy kłócą sie z nudów...


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 20, 2014, 04:38:49 pm »
(...) Dlaczego wy ludzie zawsze sie skupiacie na minusach albo wyszukujecie ziarenka, które niszczy każdą inicjatywę(...)
Taki charakter narodowy...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 20, 2014, 10:34:44 pm »
Zoltar, nie pisz "prawdopodobnie", bo to krzywdzące. Nie opieraj się na swoich przypuszczeniach, bo ludzie czytają. To skąd pochodził oryginalny core nie zmieni twojego stanowiska do l2j. Po co rozpoczynać coś bez celu? Dlaczego wy ludzie zawsze sie skupiacie na minusach albo wyszukujecie ziarenka, które niszczy każdą inicjatywę. Dlatego właśnie nie ma i nie bedzie dobrego polskiego serwera. Bo dla takich ludzi jak ty zawsze jest coś nie tak... Aż odechciewa się jak się widzi ludzi, którzy kłócą sie z nudów...

Bishopower wynika z tego, że nie ważne jakie pliki, balans, czy to ma cokolwiek wspólnego z prawdziwym L2 , aby tylko postawić tak?
Tym sposobem nie zajedziesz nawet miesiąca.

ps. czekam dalej na odpowiedź.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 21, 2014, 09:58:52 am »
Nie, nie to wynika z mojej wypowiedzi. To co napisałeś jest tym czego byś chciał. Napisałem, że skoro gość pracuje nad tym to chyba balansuje serwer i sie na tym zna. Nie oczekuj więcej odpowiedzi, bo trolujesz opierajac wypowiedzi na swoich przypuszczeniach i tym co chcesz by wyniklo. Szkoda na Ciebie czasu. Ty nie chcesz serwera, ty chcesz tylko napisac za miesiąc: "a nie mowilem, ze to fail". Marzysz o tym i masz problem ze sobą. Napisz propozycje zmian lub opisz co lubisz na serwerach, jeśli w ogóle grasz jeszcze w L2. Wtedy pogadamy, jeśli nie to nie licz na dalszą konwersację, bo tylko zaśmiecasz temat swoim hejtem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2014, 10:23:17 am wysłana przez Bishopower »


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: [Kontynuacja/Ankieta] Profesjonalny międzynarodowy serwer by Bishopower
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 21, 2014, 08:04:36 pm »
Kolego, nikt tutaj nie hejtuje, jakość plików to podstawa od której zaczyna się interesowanie serverem, ale widzę że Ty nie masz zielonego pojęcia o serverach, plikach itp.  Wykładasz tylko kaskę i liczysz, że będzie fun.

ps. Mnie jako gracza nie interesuje tylko pasek z 40 bufami i moby wyglądające jak moby, więc kolego jeśli nie wiesz nic o serverze który zamierzasz otworzyć, to może łaskawie chociaż zapytaj się Szponiastego o co biega z tym wszystkim abyś chociaż trochę umiał odpowiedzieć na zadane pytania, a nie zasłaniać się hejtem ;)
 
pozdrawiam